[GURPS] O GURPS obecně ... (2)

Diskuzní sekce věnovaná konkrétním RPG hrám, příručkám a produktům.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Grave
Příspěvky: 25
Registrován: 21. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grave »

Možný to je. Ale jsou jistě zajímavější GURPSovský kampaně - Special Ops, Supers (hraješ superhrdiny: Batman, Superman atd.), Japan, Imperial Rome..... Hrát inteligentního králíčka by mě asi úplně nabavilo, ale proti gustu žádnej dišputát $D
Rest in Pain !
Bolten Dahce

Příspěvek od Bolten Dahce »

2Grave>
hrat inteligentniho kralicka je mozna lepsi nez hrat batmana,arnieho a podobny zhovadilosti..a potencila zabavy mi prave u kraliku a jine haveti pripada mnohem sirsi nez u nejaej stereoidovejch nadupancu v maskacich....
Uživatelský avatar
Grave
Příspěvky: 25
Registrován: 21. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grave »

Možná.. Uvidíme.. :) I když srovnávat nebe a dudy...
Rest in Pain !
Uživatelský avatar
Lidožrout
Příspěvky: 503
Registrován: 9. 3. 2002, 00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lidožrout »

btw
hrál ste někdo Nebe & Dudy?
Uživatelský avatar
Lidožrout
Příspěvky: 503
Registrován: 9. 3. 2002, 00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lidožrout »

ale k těm supertýpkům:

řek bych že zahrát si magora typu spajdrmen, nebo obzvlášť betmen, nemusí bejt taky od věci. kampaně určitě nabydou jinčího rázu a člověk, co porád hraje ňáký padesátibodový lojzy si asi dost užije. :eyecrazy:
šílený doktoři, vilejni co přežili pád do kyseliny a sou tučňáčího :o původu, hyperdebilní výnálezy a podobně...
obzvlášť dobrá můža bejt kombinace se steampunkovym prostředim... :wink:

PS 'sem si zasmajlíkoval, co?
Uživatelský avatar
Grave
Příspěvky: 25
Registrován: 21. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grave »

Mě by se docela líbilo hrát kosmickou loď, nebo spíš její počítač (asi by to bylo tak trošku totéž). Měl bys tam svojí posádku, která by po tobě furt něco chtěla.. juhůůůů, to by byla sranda..

Nebo třeba takový ty Transformers. Takový ty divný roboty, co se uměj v měnit v auta, loděš a tak.. To by bylo taky supr, ne? Neuděláme takovouhle nějakou kampaň?
Rest in Pain !
Uživatelský avatar
Jesus
Příspěvky: 23
Registrován: 6. 9. 2002, 17:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jesus »

Jestli chceš úchylnou kampaň, tak na ty jsem expert, (skoro) každá session naprosto jinak a jinde, ale zatím mi vždy utekli hráči.
J.
Uživatelský avatar
Bammal
Příspěvky: 73
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Faerun > Cormyr > Arabel > Elfí lebka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bammal »

Grave píše:Mě by se docela líbilo hrát kosmickou loď, nebo spíš její počítač (asi by to bylo tak trošku totéž). Měl bys tam svojí posádku, která by po tobě furt něco chtěla.. juhůůůů, to by byla sranda..

Nebo třeba takový ty Transformers. Takový ty divný roboty, co se uměj v měnit v auta, loděš a tak.. To by bylo taky supr, ne? Neuděláme takovouhle nějakou kampaň?
Hrát kosmické lodě by mohlo být fakt super... $D To bych i dal...
Jsem nadšený uživatel,
hurá, hurá, hurá!
Obrázek
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Jesus píše:Jestli chceš úchylnou kampaň, tak na ty jsem expert, (skoro) každá session naprosto jinak a jinde, ale zatím mi vždy utekli hráči.
J.
velice se osvedcily pevne konopne provazy, pripadne solidni retezy. Nic tak neupouta hrace ke hre jako telo privazane k zidli :-)=
Uživatelský avatar
Jesus
Příspěvky: 23
Registrován: 6. 9. 2002, 17:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jesus »

Quasit píše:velice se osvedcily pevne konopne provazy, pripadne solidni retezy. Nic tak neupouta hrace ke hre jako telo privazane k zidli :-)=
To není ono, hráči do toho pak nedávaj srdce, tedy alespoň pokud nepoužiješ obětní nůž a pilku na odstranění kosti.
J.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Jesus píše:To není ono, hráči do toho pak nedávaj srdce, tedy alespoň pokud nepoužiješ obětní nůž a pilku na odstranění kosti.
J.
Pokud jsou to takovi tvrdohlavci, po pouziti trosky kyseliny by ses divil, jak budou do toho zazrani!
Uživatelský avatar
Jesus
Příspěvky: 23
Registrován: 6. 9. 2002, 17:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jesus »

Quasite: kdo má od toho svinstva tu vanu pořád umývat, to budu raději hledat hráče kterým se takovéto kampaňe líbí.

Takže jestli je tu někdo kdo by si dal kampaň ve stylu stopařova průvodce po galaxi kříženou s alenkou v říši divů a zeměplochou, nechť se mi přihlásí.
J.
Uživatelský avatar
Bammal
Příspěvky: 73
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Faerun > Cormyr > Arabel > Elfí lebka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bammal »

Škoda, že jsem z Ostravy, jinak bych do toho šel... :wink:
Jsem nadšený uživatel,
hurá, hurá, hurá!
Obrázek
Uživatelský avatar
Grave
Příspěvky: 25
Registrován: 21. 2. 2002, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grave »

Jůůůů.. Alenka v Říši divů/zeměplocha, no to musí bejt super úchylárna :lol: A co takhle ty transformers ve steam punku? Naleštěný hranatý roboti, avšak ozdobený ručním tepáním, kteří se uměj měnit v motorový čluny s kanónama a tak vůbec?
Rest in Pain !
Uživatelský avatar
Jesus
Příspěvky: 23
Registrován: 6. 9. 2002, 17:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jesus »

A co takhle robot který se umý změnit na pračku nebo myčku dle svého výběru a když potřebuje.
J.
Zamčeno

Zpět na „Hry, systémy, světy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů