Hry z řady World of Darkness / Chronicles of Darkness

Diskuzní sekce věnovaná konkrétním RPG hrám, příručkám a produktům, jako jsou třeba Dračí Doupě, Fate nebo třeba Dungeons and Dragons.
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Hry z řady World of Darkness / Chronicles of Darkness

Příspěvek od Markus » 8. 11. 2015, 10:21

Vampire: the Requiem, Werewolf: the Forsaken, Mage: The Awakening a mnohé další... Tohle je obecná diskuze věnovaná všem vašim oblíbeným hrám z řady World of Darkness, starým i novým.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

:arrow? Na RPG fóru bývala samostatná sekce World of Darkness, která byla v roce 2015 archivována. Odteď prosím diskutujte o všem souvisejícím s WoD v této souhrnné diskuzi. Stále však můžete najít spoustu zajímavých informací v archivované sekci.

Odkazy:
:arrow? Anotace her ze staré řady World of Darkness
:arrow? Anotace her z nové řady World of Darkness (aka Chronicles of Darkness)
:arrow? Anotace Vampire: the Masquerade 5. edice, který není řazený do žádné z předchozích řad

Aegnor

Re: Hry z řady World of Darkness / Chronicles of Darkness

Příspěvek od Aegnor » 13. 5. 2021, 01:16

Dresden Files? The Magicians?

Chápu tvoji pointu, jenom nerozporuje tu myšlenku, kterou jsem se snažil vyjádřit (očividně nešikovně). Když uvidím někoho hrát Mage bez toho, abych věděl že hrají M:tA, tak si řeknu, že hrají nějaké kouzelníky. Poměrně rychle. Ale když bych podobně koukal na lidi hrající W:tF a zrovna budou řešit něco ve stínu a se Spiritama atd, tak mě nenapadne že jde o vlkodlaky. Možná jsem jenom neviděl tu správnou část popkultury, abych si to spojil. :-)

Odpovědět

Zpět na „Hry, systémy, světy“