hlasovani #2 - brawl

Vampire, Werewolf, Mage a jiné překlady ze Světa temnoty, starého i nového.

Moderátor: smrq

Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2559
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

to hater: si pad na hlavu ne? proč se tu pak tak dlouho hádáme, když ty, největší odpůrce rvačky, pak pro ni hlasuješ???
:-)=
Uživatelský avatar
hater
Příspěvky: 567
Registrován: 6. 2. 2006, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hater »

tim chci rict, ze jsem se nechtel hadat o rvacce, ale slo mi o princip. Rvacka je celkem pekne slovo, je kapku nepresne, ale aspon to nebudu muset prepisovat ve svem prekladu. No jo, mozna jsem padly na hlavu ;-)
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2559
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

jojo, již jsem tu novou diskusi našel $cry$
chápu, že již nechceš výřit prach, ale zde by měli jít osobní emoce a pře stranou. ten překlad má být vodítkem pro všechny budoucí snahy a je FAKT DULEZITE zde napsat to nejlepsi, co si myslim, ze v danem okamziku je!!!
Přehodnoť to a napiš, prosím tě, to, co je dle tebe nejlepší slovo.nedělej ze sebe urazeneho osla (bez urazky, nemyslim to zle).
Sosacek
Příspěvky: 25735
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

halsovani skonceno. vyhrava rvacka. dekujeme za ucast a tesime se na dalsi spolupraci.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Omlouvám se, že kecám do zamčené diskuze, ale napadl mě malý "zlepšovák" a chci se o něj podělit: :wink:

Možná by nebylo marné určit si pro příště délku hlasování. Rovnou na začátku říct "tohle hlasování skončí za 14 dní" a přesně za těch 14 dní ho ukončit. Aby se s tím dalo počítat už od začátku.

Na tohle mi, prosím, neodpovídejte. Tato diskuze je zamčená. Spíš to noste v hlavách. Detaily (jako dobu hlasování) dořešíme až před příštím hlasováním.

Konec hlášení :wink:

EDIT: A možná by neuškodilo vypsat na začátek každého hlasování základní argumenty pro ten který návrh. Nepochybuji o tom, že spousta lidí si otevře hlasování, aniž by předtím četla celou diskuzi. Takhle se zajistí, aby všichni měli aspoň hrubou představu, o co jde.
Zamčeno

Zpět na „Překlady World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů