Překlady pro "Underdark" a "drow"

Dnes nepříliš hraný systém, ke kterému ovšem existuje velká spousta příruček přeložených do češtiny.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Drizzt píše:
Eleshar_Vermillion píše:Co třeba:

Underdark - Temné Říše
Upperdark - Horní Říše
Middledark - Střední Říše
Lowerdark - Nižší Říše

Myslím, že by v tom nemusel být problém... snad to nikomu nebude asociovat Egypt.
Myslím, že je to GOOD IDEA... :wink:
Je to gut idea dokud nejaky presprilis premyslivy jedinec nedojde k zaveru, ze Zapomenute rise jsou taky cast Underdarku.
Naposledy upravil(a) Alnag dne 5. 5. 2004, 18:12, celkem upraveno 1 x.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Alnag píše:Je to gut idea dokud nejaky presprilis premyslivy jedinec nedojde k zaveru, ze Zapomenute rise jsou taky cas Underdarku.
Jak Zapomenuté říše část Underdarku? Snad Underdark součástí Zapomenutých říší, ne? :8oO :>:o/
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Precti si to co jsem napsal jeste jednou a dej si chvilku na premysleni. Chapu, ze je to velmi komplikovane napsany, ale nemam silu to vysvetlovat. :>;o)
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Alnag píše:Precti si to co jsem napsal jeste jednou a dej si chvilku na premysleni. Chapu, ze je to velmi komplikovane napsany, ale nemam silu to vysvetlovat. :>;o)
Tak ji někde v hloubi svého těla najdi, neboť stále nechápu, co chtěl básník říci... :8oO
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Predstav si, ze mas nekoho kdo cte jen ceskej text a ma tam napsano temne rise, horni rise, a jine rise a mezi nimi i zapomenute rise. Co ho asi tak napadne...
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Drizzt píše:
Alnag píše:Precti si to co jsem napsal jeste jednou a dej si chvilku na premysleni. Chapu, ze je to velmi komplikovane napsany, ale nemam silu to vysvetlovat. :>;o)
Tak ji někde v hloubi svého těla najdi, neboť stále nechápu, co chtěl básník říci... :8oO
Možná ti chtěl Alnag naznačit, že zatímco on psal "Zapomenute rise jsou taky čas Underdarku", ty jsi reagoval Zapomenuté říše část Underdarku?

Vidíš ten rozdíl?
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Jerson píše:
Drizzt píše: Tak ji někde v hloubi svého těla najdi, neboť stále nechápu, co chtěl básník říci... :8oO
Možná ti chtěl Alnag naznačit, že zatímco on psal "Zapomenute rise jsou taky čas Underdarku", ty jsi reagoval Zapomenuté říše část Underdarku?

Vidíš ten rozdíl?
Ne to byl preklep. Opraveno. Spokojen?
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Alnag píše:Predstav si, ze mas nekoho kdo cte jen ceskej text a ma tam napsano temne rise, horni rise, a jine rise a mezi nimi i zapomenute rise. Co ho asi tak napadne...
Aháááááááááááááááááááááááááá............ $D
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20869
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Dejte pokoj, ale už 8)

Jinak, překlad je to dobrej a koho napadne, že Zapomenuté říše jsou částí Underdarku, tak je trubka 8) Protože první věc, kterou se dozvíš o Forgottenech, je, že FR znamená Zapoměnuté říše. O Underdarku se dočteš až bůhví kdy.

Jinak. Temné, Horní říše, Střední říše - s malým Ř, prosím. Docela se divím, že zrovna Eleshar udělal takovouhle hrubici 8)
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Markus píše:Jinak. Temné, Horní říše, Střední říše - s malým Ř, prosím. Docela se divím, že zrovna Eleshar udělal takovouhle hrubici 8)

Se stane. to je ten vliv Amerikanizace. Já osobně píšu věci s velkmýa písmenama na začátku, když je chci zdůraznit, nebo když se mi to líbí... $D
Zamčeno

Zpět na „Překlady ADnD 2e“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti