RPGF a Občanské sdružení

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

RPGF a Občanské sdružení

Příspěvek od jonka »

Nedávno se uvažovalo ve vláknu o podzimní slezině jet na Domašovskou chatu. Ta má zvýhodněné ceny pro neziskové organizace a tak mě napadlo, jestli by nestálo za to sdružit (i nejen kvůli této příležitosti) RPGF pod hlavičku občasného sdružení nebo obecně prospěšné společnosti.

Co jsem se teď v rychlosti díval, tak OS se registruje na MVČR se svými stanovami a řídí se zákonem zákonem o sdružování občanů č. 83/1990 Sb. Víc ale informací se mi narychlo hledat nechce, takže sem se vás chtěl zeptat kdo jste nějak přišli do styku s OS na Váš názor případně rady. Zajímaly by mě hlavně výhody a nevýhody, případně administrativní skrupule. Napříáklad pokud by se musel odvádět státu nějaký desátek, tak to by bylo nepříjemné atd.

Určitě bych uvítal, speciálně v tomto ohledu, kdyby mohl přispět svojí troškou do mlýna Wild West nebo Vallun :wink:
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: RPGF a Občanské sdružení

Příspěvek od Antharon »

ja by som sa v tomto prípade obrátil na Jezevca a Court of Moravia, ktorí by mali byť niečo na tento štýl
Za tento příspěvek děkují uživateli Antharon:
Fafrin
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: RPGF a Občanské sdružení

Příspěvek od Bouchi »

jonka píše:pod hlavičku občasného sdružení
To je preklep nebo zamer? :-)
Za tento příspěvek děkují uživateli Bouchi:
Fafrin
Obrázek
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPGF a Občanské sdružení

Příspěvek od jonka »

Bouchi: to se mi teda povedlo : )
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů