[HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Zdejší PbP hraní RPG ve hře Chuubo.

Moderátor: MarkyParky

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

[HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Hope and Glory »

Kniha 2 - HoGlo se probouzí
Obrázek
Epická fantasy


Aktuální Kapitola: 04/ XP: 14
Odehraných žánrovek: 8
Zbývající HG Vůle: 5

Žánrové akce:
Obrázek Víra, věda, magie
Obrázek Rozhodná akce
Obrázek Hřích

Žánrové pravidlo:
"Zpátky! Zpátky!"
Během hry může HG upozornit hráče, že se odehráváním své žánrové akce chystají vystavit nějakému nebezpečí. A hráči pak mohou:
- Vzít svou akci zpět (ale pak není dost rozhodná, ne prověřuje hypotézu či není dost hříšná a není to žánrová akce)
- Přesto pokračovat (a pak se nebezpečí vystaví, a k tomu dostanou +1 bonusový EXP)
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Hope and Glory »

... ve Vejru v turnaji ....

Získání upgradu na začátku hry je pro Cyberninju pohoda. Překážka 0
Vůle 2 + CyberNindža 4 = 6 => Něco, co udělalo silný dojem, bylo dramatické, cool.

Udržet smečku pohromadě, když se virtuální hra chová trochu jinak než poslední válka je pro Veterána poslední války těžké. Překážka 1.
Vůle 2 + Veterán 3 + Chrání smečku 2 - Překážka 1 = 6 => Něco, co udělalo silný dojem, bylo dramatické, cool.


Postup, s jakým se tahle neobvyklá dvojice vydala skrz úvodní buildup turnaje byl strhující. Kombinace hláškujícího a efektně bojujícího J35U2e a strohého, ale o to efektivnějšího Velkého psa okamžitě vzbudila pozornost a za malou chvíli nebylo jasné, jestli rychleji naskakují fragy, nebo počty observerů .... a do budoucna i followerů.

Konečně bodové score za překročilo hodnotu, se kterou už se vyplatilo vydat se k automatu získat lepší gear.

Corneliu postavil Cheesuse před změnu plánu a okamžitě se jal ho realizovat. Zaujmul pozici, a překvapilo ho, jak rychle se mu podařilo vyhmátnout šedorůžovou kombinézu MemeSis. Zvednul zbraň, dostal její týl do středu svého zaměřovače. A začal přemýšlet, zda má nějak dát parťákovi vědět, aby si ji vychutnal sám, nebo má stisknou spoušť.

Pak si uvědomil, že tady něco nehraje. Bylo to příliš snadné. A kdyby to bylo opravdu takhle jednoduché, instinkt by ho už dávno přinutil spoušť zmáknout. Tady se ale děl pravý opak. Něco uvnitř mu říkal, že stisknout v tuhle chvíli spoušť by byla chyba.

Pootočil zbraň a začal v zoomu studovat okolí. A pak to uviděl. Druhá MemeSis byla zakempená o tři patra výš, na pozici se skvělým výhledem na vendormat. Začal scanovat okolí. Třetí zahlédl přebíhat napravo od automatu mezi dvěma ne úplně dobrými pozicemi.

Zaskočila ho dokonalost podoby, a musel si připomenout, že není ve skutečné válce a tohle nejsou skutečné kopie či klony MemeSis, ale jen skiny. Velké množství hráčů turnaje před malou chvíli přepnulo na MemeSis oblíbený skin.

Corneliu, a Cheesusi.

Máte oba vyhodnocený jeden z vašich dvou intentů, druhý u obou zatím nechávám viset, a rád bych viděl, jak si poradíte s touhle překážkou .... bodů na nákup v equipomatu máte dost, ale je celý obklíčen velkým kvantem hráčů ve skinu MemeSis. Jednak na vás čekají a dále (zatím?) nevíte, který z nich je Memesis, případně zda tu vůbec je.

Druhé dva intenty ještě necháme chvíli viset...
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Hope and Glory »

... v neskutečném vedru v nejspodnějších patrech Loukvods ...

Zjišťovat víc o Ráji, když ti Nic v životě nechybí, a ještě od Robotů, kteří za svou sentinenci vděčí dlouhé řadě změn a chyb a ještě chtějí zabránit tomu, aby bylo Ráje dosaženo - To je naprosté šílenství. Překážka 4.

Nic ti nechybí +1 Vůle+4 Překážka -4: Udělala sis radost.


"Ráj je Konec. Konec účelu, konec údělu, konec cesty, a tedy konec života," odpoví Míje všichni roboti jako jeden svými monotónními hlasy mantru, která je absolutně neprůstřelná ... ale ve vyřčeném je vidět jakási úleva, že ze sebe Míja přestala chrlit v rozhořčení větu za větou, otázku za otázkou a skončila u otázky jednoduché, na kterou znali odpověď.

"Ráj je Konec. Konec účelu, konec údělu, konec cesty, a tedy konec života," zopakují.

Je jasné, že ať by naléhala sebevíc, víc z nich nedostane. A ona naléhat nemůže, protože i na ní doléhá strašné vedro.

Za protahování rozhovoru si také odneseš povrchové zranění - přehřátí.
Můžeš nám popsat, jak z něj pro tebe na tuto kapitolu (než se zahojí) stane
● NÁSTROJ +1
● POUTO 1 související se zraněním
● Magická nebo Nelidská DOVEDNOST 2, dává-li to smysl


Co je ale bylo pro Míju mnohem zajímavější, bylo zpětné uvědomění si reakce robotů na její výbuch. Oni byli totiž ... úplně zaskočení.

Skupina robotů vedoucí tajnou organizaci Ohm, která ovládá celé LoQods a chystá se svrhnout nejmocnější umělou inteligenci .... no když ne na světě, tak alespoň v HoGlo.

A nechají se zaskočit rozčilenou patnáctiletou holkou. Míju to pobavilo.
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Míja »

U Ohmů jim tu žádost o spolupráci a otevřením průchodu do UpFloo samozřejmě neodkývám, ale informaci o tom průchodu nahoru si zapíšu za uši. To mi připomene, že až bude klid a nálada, musím říct tomu mému policistovi, že výraz zapsat za uši, se začal používat ještě předtím, než vznikly první implantáty v mozku a tedy i konektory za uchem pro připojení k Vejru nebo přístup k datům. Fakt nechápu, jak to vzniklo.

Když se vyhrabeme ven z šachty, tak se mi točí hlava a jsem totálně uvařená.

Beru pouto, že se musím chladit a doplňovat tekutiny, když to je jen trochu možné.

Pomalu ze mě vyprchává vztek, ještě ale nahoře, když zůstaneme zase sami, čmrknu na zeď k letákům obrázek:

Obrázek

S popiskem "Pravda o Ohm"

Pak se radši i s mým policajtem rychle vzdálíme. O kus dál se s ním dám zase do řeči:

"Ráda bych mluvila i s nějakými lidmi. Moc se mi nechce věřit, že by všichni lidé opravdu podporovali ty roboty. A ... chtěla bych vidět zem, když už jsme tak dole. Kus skály nebo hlíny, ale ne v květináči, prostě malý kousek naší planety, který nebyl zcela přetvořen lidmi nebo stroji. Nebo trávu! Představ si, že běžíš po trávě a pod tebou je už jen zemská kůra, plášť a jádro!"

"To by bylo ... fakt jak ve Vejru!!"

Všimnu si temného otvoru ve zdi domu, před kterým leží na zemi pár nedopalků. Lidi? Zastavím, nakouknu do díry a odkašlu si. "Dobrý den, je tu někdo?"

Předávám někomu, komukoli
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Hope and Glory »

"Jistě, pojď dál dítě. Říkala jsi, že chceš trochu trávy?" ozve se zastřený hlas.
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Míja »

Trávy? Zamračím se. Jo, to si vybavuju, to je starý slangový výraz pro nějakou drogu. Rychle přemýšlím, jestli je ta paní uvnitř pravidelným uživatelem drog, tak může být nevyzpytatelná a možná i nebezpečná. Zalituju, že jsem nehrála víc her, které by se týkaly omamných látek. Ale zase když je tak štědrá a nabízí, tak asi nebude úplně zlý člověk. Ale možná jo, třeba mě chce zdrogovat a pak se mnou provést kdoví co.

"Hmm, drogy radši ne, ale docela ráda bych se něčeho napila." poznamenám.

Pak ale převáží opatrnost a pohlédnu na mého policajta, jestli to nepovažuje za nezodpovědné a zašeptám: "Jak účinkuje ta tráva? Je to bezpečné?" Ukážu na vchod dovnitř.
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Hope and Glory »

"Chlast je mnohem nebezpečnější, než drogy," okomentuje tvou volbu žena. "Ale něco tu najdu.."

Ozvou se kroky a pak rachocení, jak v té tmě kopne do nějaké plechovky. Vzduch naplní vůně kočičího žrádla. "Franku, máme ňákej bůz? Nebo si už všechno vychlastal?"

"Proč?" odpoví drsný mužský hlas.

"Máme hogo fogo návštěvu,.."

"Kurva, Lízo, co sem ti říkal o návštěvách a rozdávání drog a chlastu každýmu, kdo se přisere?" zní druhý hlas dost rozzlobeně a kdosi vzadu se zvedne a pak Míja i Max uslyší cvaknutí nabíjené brokovnice.

"Uklidni se, je to ještě mladý kůzlátko, asi z majdexu. A je sympatická, v obličejíčku úplně září, " okomentuje Mijin vzhled a není jasné, zda tím myslí její výraz nebo komentuje lesklý pot z přehřátí.

Druhý hlas se uklidní. "Kůzlátko? Tak ať jde dál, ale nevychlastejte všechno."

"Tak pojď, maličká," pokusí se žena o až mateřský tón, i když zastřený hlas jí to moc nedovoluje. "A co s týká té trávy, nemusíš se bát. Je to čisté syntetické THC. Žádné sračky pěstované v květináčích, u kterých je loterie, co na konci dostaneš. Mám i moc hezký inhalátor.., můj vlastní. Frankovi ho nepůjčuju, jen návštěvám..."

Žena si za celou dobu zatím nevšimla Maxe a neoslovila ho. . Nebo pokud si ho všimla, dělá, jako by tam nebyl. Jako by byl duch.
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Hope and Glory »

Ještě dodám, že jestli si Míja dá/vyzkouší něco z nabízených dobrot jako Rozhodnou akci/Víru, vědu magií nebo Hřích, bude to bonusový exp, protože to je nebezpečné.
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od J35U5xMachina »

... budova C3 aka "sniper camp" LQs:Z/P v hlubinách VíáRu ...
Hope and Glory píše: 5. 9. 2021, 20:55 Postup, s jakým se tahle neobvyklá dvojice vydala skrz úvodní buildup turnaje byl strhující. Kombinace hláškujícího a efektně bojujícího J35U2e a strohého, ale o to efektivnějšího Velkého psa okamžitě vzbudila pozornost a za malou chvíli nebylo jasné, jestli rychleji naskakují fragy, nebo počty observerů .... a do budoucna i followerů
¡Cink! ObrázekLidé vyšilují kvůli tobě a předmětu.

Výtah dorazí do patra a dva Tygří spáry na sebe kývnou. Schovají se každý za jeden sloup. Jeden zamíří na otvírající se dveře výtahu <snažit se střílet skrz by byla zbytečná, J35U5 bude zavěšený u stropu, kde ho kryje betonový překlad>, zatímco druhý dovnitř vhodí granát a hned na to také zamíří.

Granát ¡Ka-Boom!, dveře se zavřou.

Tygří spáry si vymění pohledy.

J35U5 vyběhne z bočních dveří vedoucích na nouzové schodiště a okamžitě skočí do krytu jednoho ze sloupů. Hráč gangstra z Tygřích spárů reaguje rychle, vydá se podél sloupu za J35U5em, krytý svým spolubojovníkem.

Nejprve blýskne Čepel! J35U5 zůstal, kde je, jen jí mávl podél hranatého sloupu. Zraní hráčovu ruku, ale ten zvládne stisknout spoušť. J35U5 se chladnokrevně protáhne podél proudu kulek a zdvihne mužovu zbraň. Čepel! blískne podruhé - muž přijde o zbraň i o ruku. Sloup nahodí malinová šťáva <kterou ale vidí jen osoby starší 18-ti let nebo s výjimkou od CMWG-E>, a Čepel! zbaví muže i druhé ruky. J35U5 ho nedorazí, avatarovo tělo mu slouží jako štít - než ho jeho spoluhráč rozstřílí, je J35U5 znovu v krytu za sloupem.

Počítá.

Pohne se dřív, než před něj granát dopadne. Má jen vteřinu, než druhý hráč, který ho hodil, znovu zamíří. Dokonce jedna z jeho kulek škrtne o jeho rameno ve vyztuženém kabátu a vezme mu <10 %> životů. Pak už muž zbraň nemá.

Překvapí ale J35U5e dvojicí mechanických čepelí na konzolích tvaru Z - tzv. kudlanek - které se mu vysunou z mechanických rukou.

Čepel! zavíří, kudlanky se dají do pohybu. Šerm je intenzivní a velice efektní. Kombinéza pro přenášení pohybu zablokuje J35U5ovi rameno, jak do něj pronikne nepřítelova čepel. V tu chvíli ale již protivník ztratí hlavu (!), byť jeho krkem projde Čepel! ovládaná jen jednou J35U5ovou rukou.

Je to starý trik KyberNindžů - obětovat paži v zájmu vítězství.

Naštěstí ve v tomto patře Med+, kde si J35U5 obnoví životy.

Na schodech se ozvou kroky. J35U5 strne.

Sniper Tygřích spárů opouštějící post se na J35U5e podívá... a zrychlí.

Mohl J35U5e dostat. Je na půlce HPček a sniper má jistě jiné železo =pistoli <puška by v členité hale byla málo platná>. Ale nešel do rizika. Prohrál.

J35U5 spokojeně poslouchá přestřelku u východu z bloku znamenající sniperovo vypnutí, zatímco dokončuje obnovu HPček. Nemá rád snipery.

¡Cink! ObrázekObrázekPoužiješ předmět jako rámec pro monolog nebo „filmovou montáž“.
Naposledy upravil(a) J35U5xMachina dne 8. 9. 2021, 01:47, celkem upraveno 1 x.
Chesus
Deník
Obrázek
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od J35U5xMachina »

... budova C3 aka "sniper camp" LQs:Z/P v hlubinách VíáRu; střecha ...

Stojím na střeše v povlávajícím plášti. Vím, že to vypadá EPIC a ještě za to cinkají body. Hlavně ale oddechuji. Ty schody a vůbec intenzivní boje mi dávají zabrat. Kdyby můj oblek pro přenášení pohybu nebyl chlazený, potil bych se jako dveře datového centra. Aktivuji doplnění tekutin a v puse ucítím nasládlou chuť iontového mixu.

Pak mi zapraská komlink.
Corneliu Pillat píše: 4. 9. 2021, 20:29 "Hej, Che! Za chvilku jdeš cinkat, tak teď malá změna.", sykne do komlinku, "Důvěřuj mi, ok? Chvilku budeš bez palebný podpory, tak hraj o čas, ale je to důležitý, věř mi. Zdržuj a vyraž k matu teprve až ti dvakrát propípnu. A buď ready."
"Králík <>," potvrdím, "A jmenuju se Cheesus Ready Gonzales. Já se ready narodil!"

Corovu úsudku věřím - rychle mě přesvědčil, že bojové gamesy z městského prostředí ovládá. I když některé jeho taktiky byly přinejmenším zvláštní. Třeba vůbec moc nekalkuloval s poměrně rychlým healem a možností risknout tak ztrátu HPček...

¡Cink! Reaguju na Corovu žánrovou akci a nahrávám bonusový EXP.

Změním polohu - kvůli novému záběru pro fans a tím pádem dalším bodům. Obnažím Čepel! a vrhnu c001 pohled na její ostří. Mé oči se v ní odrážejí, ale já si všimnu mírného zpoždění v tom, jak je přimhouřím, a co mi poskytne jejich virtuální obraz. Sevřu Čepel! pevněji.

Není jako pravé ostří, co mám doma. Váží stejně, seká stejně, ale... prostě není ¡real!. Přejedu po chladném kovu prstem. Cítím hladkost teflonového polymeru, kterým je pokryta. Ale pravá Čepel! má sotva znatelné vroubky způsobené uhlíkovými vlákny. Jsou vlasové, ale cítíte je jako drobné chvění kůže, když rychle přejedete po ploše Čepele! Ve Vejru ale ten pocit není.

Rozhlédnu se kolem. Nikdy jsem ve Vejru nevnímal rozdíl oproti realitě, pokud nebyl zamýšlený. Co ale když jsou to tak nepatrné rozdíly, že o nich nemá kdo CMWGE říct, protože si je neuvědomil - a CMWGE tím pádem neví, co má simulovat. Co když je tohle všechno jen... nedokonalá kopie. Může být vůbec simulace dokonalá, když CMWGE zjevně není? A co když... vzpomenu si na projevy Corneliu... vůči těm rozdílům otupujeme?

¡Cink! ObrázekVyslovíš teorii či domněnku ohledně toho, jak něco zapadá do paradigmatu, o kterém neustále přemýšlíš, či jak ho to mění.

Možná z to může fakt, že jsem se kvůli real Čepeli! vyhýbal Vejru a pak kvůli Míjině výzvě jsem ho hodně omezil. A ta její touha vidět skutečné hvězdy! Proč?

Možná... kvůli nepostřehnutelným rozdílům. Hloubce, kterou stěží pochopím já, a už vůbec ne CMWGE.

Znovu pozvednu Čepel! - vlastně už jen čepel - k očím. Usměji se na svůj odlesk. Cítím, že tam venku - mimo Vejr, toho čeká víc než tady. Ten zachráněný kluk, noční únik s pašovaným alkoholem z Kliniky... i když mě ty drony vlastně hned ztratily, stejně to byl větší adrenalin než tohle hraní ve Vejru. Nebýt MemeSis a oživení po boku Cora... vlastně by to byla rutina.
Vyowním MemeSis a skončím. Tohle je můj poslední Vejrový turnaj. $-o

¡Cinki-cinky-cililink-cink! ObrázekPředmět ti pomůže urovnat si něco v hlavě

Když už přemýšlíme o MemeSis...

"Všechno v MEDu, SíeM," zeptám se Cora přes komlink.
"Negativní, máme tu nějak moc Memesis. Zdá se, že je ten její skin nějaký populární. Je to past..."
"Ale no ták! To nemůžeš jen takhle říct..." řeknu zklamaně, "Taková skvělá příležitost poslat gif... hele:
giphy.gif
"
"Víš ty vůbec, z jakého klasického filmu to je?" zeptá se Cor.
"To je z filmu?"
"<Píp>"
"Jedeme skoro live!, Velkej pse. Nemůžeš říkat <píp>, ale jako by se stalo :wink: "
"Neměli bychom spíš řešit tu Memesis? Nebo spíš ty Memesis..."
"Chill out, čumba. Kempí snad mě, ne? Ta nezdeltuje..."
Chesus
Deník
Obrázek
Uživatelský avatar
Corneliu Pillat
Příspěvky: 147
Registrován: 15. 6. 2021, 00:31
Bydliště: replika vládního domu, Upper Floor

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Corneliu Pillat »

Corneliu chvíli přemýšlí, pátrá přes zaměřovač po dalších Memesis. Po chvilce nespokojený soustředěný výraz vystřídá chmurný úšklebek.

"Randezvous za dvě, čumbo, jsem blíž, než si myslíš, nelekni se."

Zatímco se nenápadně přesouval vybydleným squatem ke schodišti na střechu, přemýšlel a zvažoval možnosti. Tohle se mu nelíbilo. Bylo to až moc vymknuté oproti realitě. Na bojišti ze sebe nejde udělat někoho jiného lusknutím prstů. Nebo snad ano?
Dával si dobrý pozor, aby nebyl vidět ani slyšet a nůž ho v ruce už začínal svrbět. Squat byl ale prázdný, nepřítel čekal na pozicích.
Opatrně nohou pootevřel dveře, jinak krytý za zdí a vyhlédl. Čisto. V podřepu se dveřmi protáhl a pak si sedl zády ke zdi, pušku odepl od popruhu a položil si jí do klína. Chesus už čekal na střeše, stylově, ve vlajícím plášti. Jak jinak.

"Je to past, ale musíme do ní.", povzdechne si, "Ona tě má nastudovanýho, Cheesi, ví, že budeš chtít upgrade a proto zakempili v okolí automatu. Nehrajou čistě, takže navrhuju dát jim ochutnat jejich vlastní medicínu. Jednou jsem by na misi v týlu nepřítele a...hmm...nebudu to rozkecávat, ale jako diverzi jsme hackli část hunter--killer dronů. Nedokázaly se rozlišit mezi sebou a nadělalo to pořádný zmatek. Uděláme to samé. Když oni mohou být Memesis, my taky."

Corneliu se zašklebí, přejde do nastavení a přepne skin.

"Beh. Divný.", okomentuje změnu a potřese hlavou, " Takže můj plán - oba budeme Memesis. Pronikneme tam a rozpoutáme chaos. Ono jim dojde, že jsme přepli skin taky a budou nás identifikovat asi podle zbraní a stylu boje - ti šikovnější. Než se ale zkoordinují, nejspíš se jich pěkný pár postřílí navzájem, nehledě na to, že pravé Memesis to taky zavaří. Možná někteří přepnou zpátky, na tom už nesejde. A teď bych to celé ještě jednou otočil. Dej mi Čepel. Já budu dělat, že jsem ty, přepnutý do skinu Memesis. Návnada. Jde po tobě a chce dostat tebe. Ale ty zůstaneš hezky nenápadnej. Já vyrazím k matu, jako kdybys to byl ty. A v ten moment mě zkusí dostat."

Cor-Memesis se podívá na svého parťáka a pokýve hlavou.

"Nejspíš se jí to i povede, nevím. Ale ty jí ode mně dostaneš jako na talíři. Co ty na to?"

Žánrová akce: Obrázek Víra, věda, magie
Corneliu analyzoval taktiku soupeře, vytvořil hypotézu, odvodil důsledky a myslí si, že odhalil slabinu, pomocí které jí může otočit proti němu. Celý plán vyložil Chesusovi - je to jeho hra, jeho turnaj. Rozhodnutí nechá na něm.
Corneliu Pillat
Deník

Obrázek
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od J35U5xMachina »

Využiji své dvě minuty, abych se otočil přímo k publiku. CMWGE na můj popud dokonce ukáže, odkud bude snímat.

Hola, mis fans, gengsta's bro's&sis's!" Mám pro vás bomboidní peckovku, aby dnešek byl skutečně LEGEN- #WaitForITasMemeSisCampForMe -DARY! Legendary! O iniciativě ¡keep it real... for real! a eseji @poštolky Míji jste už slyšeli a já se ji za sebe rozhodl posunout dál. Určitě nemám nic proti občasné zábavě ve Vejru ale... chtěl bych teď zkusit něco novýho, něco prim. Něco tam venku <#TheTruthIsOutThere>. Nemám moc čas to teď vysvětlovat, více soon on my V-log, ale... před chvílí jsem se rozhodl, že tohle bude můj poslední turnaj! :eyecrazy: "

Udělám pauzu, abych dal mis fans šanci vzpamatovat se z toho stunnu.

"Chci, aby to bylo co nejvíc real. Já/MemeSis - once for all! #Forever! Takže ať už to dopadne jakkoli - výhra nebo ⬛ vypnutí - tahle poslední hra je 🔥hardcore ⚔️game over💀. Soo...
Hasta la vista, čumbas! Držte mi palce :fingers_crossed: Like, follow&share love :hearts: J335' ;-) "

Mrknu do záběru a pak vypnu přenos tím, že požádám CMWGE, aby chvíli ⬛nepřenášel obraz ani zvuk z mé pozice. Ať už přijde Canis Major s jakýmkoli plánem, chci, aby byl překvápko i pro mis fans.

¡Cink!ObrázekŽánrovka: Rozhodná akce - teď už nemůžu couvnout, byl bych LAME.

...

O chvíli později se už zubím od ucha k uchu. Se skinem MemeSis to vypadá docela divně.

"Chichi, v ženském skinu jsem hrál naposledy na střední :face_with_hand_over_mouth: " udělám gymnastické protažení a pak hvězdu přes záda, "Když teda nepočítám elfy, ale tam je to obvykle volný. Hmm, ještě že má Meme jen nízké platformy :thumbsup: "

Podám Corovi čepel a vezmu si jeho zbraň. Je to zvláštní, ještě před chvíli bych tu svoji nedal z ruky. Teď jsou to jen jedničky a nuly - i když je jich jistě hafol - pravá Čepel! na mě čeká doma.

"Nezapomeň, bro, že tenhle skin neumožňuje tvoji taktickou vestu. Tohle není WoWko, abys itemy jen tak skryl. Tahle kombinéza má samozřejmě vlastní ARMOR, ale mnohem nižší, tak na to mysli. Ne že by ti to proti MemeSis bylo k něčemu, ta headshotuje💀 na první dobrou. Ale chill, bro - vlastně sis :girl: ;-) - já ji vypnu a o tvojí hrdinské turnajové oběti se bude vejřit ještě dlouho... jo a-" dám v podobě světlovlasé dívky ruku na rameno svému dvojčeti "-THX. Moc to pro mě znamená. Vážně."

Než se vzpamatuje, obejmu dívku proti sobě. A nechám udělat game-shot. Když už takhle blbneme, ať mají na rule34 nějakou inspiraci :two_women_holding_hands: <Teda ne že bychom tam oba s MemeSis už dávno nebyli...>

":ok_hand: Prim, čumba," vstanu <jen tak pro C001 efekt> natáhnu zbraň a zamířím od sedící CorSis směrem k budoucímu bojišti, "Pojďme povypínat ty chiquitas, mám chuť na kopat pár zadků!" Svá slova zdůrazním tím, že plácnu po tom svém.

¡Cink! Reakce na ObrázekŽánrová akce: Víra, věda, magie - rozvíjím taktiku (upozorňuji na její slabinu) a emocionálně (a žhavě ;-) ) na ni reaguji.

Hodlám pokračovat v rozjetém intentu !Oplatit_MemeSis_vyownění a pěkně s MemeSis... zúčtovat :-D
Chesus
Deník
Obrázek
Uživatelský avatar
Max Richter
Příspěvky: 125
Registrován: 14. 6. 2021, 12:06

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Max Richter »

... LoQods ...

Stojím opřený o zeď a zatímco Míja čmárá ma zeď jakýsi obrázek, strhávám ze sebe co nejrychleji kabát. Předám z kapsy cigarety do kalhot a povolím knoflíky na košili. Konečně mi je aspoň trochu líp. Pořád ještě ztěžka dýchám a pot z mě jenom lije. Povolím pouzdro se zbraní a začnu si vyhrnovat rukávy, bez ohledu na to, že chytrá vlákna na tohle nejsou úplně stavěná. Místo toho přemýšlím, co se to tu vlastně semlelo...

Ze Zranění Přehřátí organismu si Max bere POUTO 1 - Max je nucen zbavovat se svého oblečení


Na setkání s něčím jako je Ohm jsem teda připravený nebyl a na to, co z nich vypadlo, tak ani omylem. Co to mělo znamenat, všechny ty narážky na CMWGE a Tyranku, na Ráj a konec cesty? Jak tohle souvisí s těmi prázdnými klecemi, které jsme s Míjou míjeli? A proč je, doprdele, nějaký systém na vnějším plášti Hope a Glory? Odkdy má HoGlo vnější plášť?

Začínám mít pocit, že moje místy děsivé leaky prognostických funkcí jsou prd oproti tomu, o čem nemám ještě ani tušení. Ale mám fakt věřit nějaké náhodné bandě rebelujících droidů? Vždyť sami přiznávají, že se vyvinuli omylem, z chyby CMWGE! Ale nejsem já vlastně to samé? Chyba AI, která se vyvíjí jinak, než původně měla? A nejsem tu fakt já ten hajzl, který jí v tom blbnutí pomáhá? Jasně, Míja to vidí jinak a dala Ohm jasně najevo, co si o nich myslí. Ale co já? Fakt má nějaký rozumný smysl hlídat hranici mezi Majdexem a LoQods a držet si náš píseček sterilně čistý? Nepomáhám celý můj, pečlivě naplánovaný, život jenom CMWGE prohlubovat problém, nad kterým zavíráme oči? Možná má Ohm fakt pravdu a CMWGE nás vede do průseru. Ale co bych na tom zrovna já tak mohl změnit? Znám ixs lidí schopných se nějak dostat do Upflů, ale já sotva. Ale přece... přece jsem nebyl Ohm schopný říct jasné NE. Musel jsem si vzít čas na rozmyšlenou. Protože... protože nevím.

Obrázek Přijmeš, nebo alespoň tě zjevně láká přijmout, něčí nabídku s tím, aby ses vzepřel či změnil svůj osud.
Obrázek Obrázek Podivuješ se, jestli jsi vlastně dobrý nebo zlý.


Je mi až trochu blbý to přiznat, ale když nevím, tak poslouchám. Možná proto jsem byl vybrán k M.D.P.D. Možná proto dobře vycházím s Majorem. A určitě právě proto teď prostě jdu za Míjou a čekám, co vymyslí. Sám pořád ještě nejsem schopný moc přemýšlet; v uších mi místo hudby jenom monotónně hučí a ze všeho nejvíc mě trápí příliš dlouhé nohavice na opuchlých nohách a neschopnost je efektivně zkrátit.

Vlastně mě hned ani nezarazí, když se Míja zakecá s nějakými místními pofidernostmi. Aspoň už tak nevyšiluje a navzdory jejímu úsměvu se nebojím, že mi proženou kulku hlavou.

"Míjo," vstoupím jim nakonec do rozhovoru, "hledat dno a pevnou zemi je určitě méně praštěný nápad, než tady zkoušet chlast. Nezapomeň, že jsi pro Sí-Em důležitá, má pro tebe významné úkoly a měla by ses na ně soustředit. Tak jí udělej radost a zachovej se jako správná průzkumnice."

A třeba tě pak CMWGE doma nerozbere na součástky, za to, žes vůbec mluvila s nějakým Ohmem. Nebo až zjistí, že existují, pokud to při své dokonalosti zatím neví.

Obrázek Vyjádříš ostatním to, co předstíráš a při tom tvá postava cítí své obavy

... a třeba tady dnes nerozeberou nás. Konečně se trochu utřepu, uklidím a ve žhnoucích uších zaslechnu náznak nějaké melodie. Nemám po tomhle všem ale myšlenky na složitosti, takže si jen hřbetem ruky setřu pot z čela, odjistím pistoli a připravím se na Franka a Lízu prostě vlítnout, pokud by se to mělo nějak zvrhnout.

HG, hlásím záměr "Max zjistí, jaké nebezpečí z nabízených dobrot Míje hrozí, až za půl minuty dvanáct". Jdu na to dovedností Vize scénářů budoucnosti 3, případně Technikou 2 na zjištění nebezpečí a dávám do toho 2 vůle.
Max Richter
Deník

Obrázek
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Hope and Glory »

Dlužím trochu Cornelieu vyhodnocení té změny taktiky, teď už jí mění podruhé, tak to nazvěme "flexibilitou".
Přizpůsobovat se neustále novým podmínkám ve virtuálnu je pro Veterána poslední války těžké. Překážka 1.

Veterán poslední války +3 Vůle +4 Překážka -1 = 6 => vypadá fakt dobře – dělá silný dojem, dramatické věci, je cool


Když J35U5 oznámí, že tohle je jeho poslední hra, v první chvíli zavládne na followerských kanálech zmatek.

> No, to si dělá COSI!
> Hustěěééééé.
> 🤦
> Co bude jako teď dělat? Točit P0RN0?
> On to ohlásil předtím, než MemeSis vyownil, chápete? Předtím

Obraz na chvíli přestřihne znělka a všichni očekávají příliv reklam, jak to C-MWGE dělává ve chvílích, kdy hráči požádají o krátkodobé vypnutí sledování. Místo reklam se ale objeví virtuální koťátka v košíku. Koťátka mají o něco větší očíčka než skutečné kočky a digitální chloupky na jejich roztomilých tělíčkách mají přesně tu správnou míru cellshadingu, aby světlo a stín akcentovaly jejich komixovou roztomilost.

> Jů, ta jšou klášná....
> 💖💖💖💖💖💖💖💖
> Hned to sdílím ven těm mamlasům, co jsou teď venku. Ať se lognou a vidí, o co přichází, když jsou offline.
> Tohle je mnohem lepší než reklamy. Kde na ty nápady CMWGE chodí? Víc kočiček do Vejru. A sežeňte jim konzervy ...

Koťátka doprovází veselá hudba a na malém proužku dole běží text:
..... okamžik strpení, J35U5 a Velký pes plánují taktiku ....
Konečné záběr znovu najede na oba účastníky, tentokrát ve skinech MemeSis.

> AW350ME!
> OMG WTF BBQ
> FAP-FAP-FAP-FAP-FAP, nemáte někdo papírový kapesník nebo ponožku?

Followeři jsou z toho jako u vytržení, body letí nahoru. Cornelieu se dá do pohybu s čepelí v rukou.

> Hej, tam něco nehraje. Tohle nejsou J3SUSovi pohyby.
> Fakt že ne, tohle začíná být divný. Přepnul jsem si kameru za J35U5ův zadek, když ho má teď tak pěknej, ale sleduju tu druhou MemeSis, co nemá mečák.
> Neprohodili se náhodou?
> Jo! Je to tak .... Ještě M0R3 AW350ME! ✨✨✨✨
> 🍿🍿🍿🍿🍿🍿

Cornelieu v dívčím těle s mečem v ruce odhází vstříc mezi ostatní MemeSis u automatu a tím většině J35U5ových followerů i z obrazu. Ti sledují vyčkávající druhou MemeSis.

> Myslíte, že je to celý naplánovaný? I s tím oznámením? Jako postupná proměná? Že ten Velkej pes na konci J35U5e nahradí? Hraje dost dobře a HUSTEJ je na to dost. Tak by mohl, ne?

To je impulz, který ukazatele sledovanosti značně zakolísá ... skoro třetina uživatelů přestane sledovat J35U5e a přepne pohled na Cornelieu. To je samozřejmě spojeno s dlouhými loadingy (případně s rozmazanými texturami u těch, co mají nainstalované nelegální loading-skippery z Šejdnetu) a tak komentáře na kanálech prořídne.

Když se konečně lidé zorientují, Cornelieu už je uprostřed akce a body sledovanosti naskakují na jeho účet. Zmatek je kolosální a je jisté, že záměr se podařil. Jednotliví hráči velmi rychle přepínají své skiny zpátky, aby se zorientovali a netrvá dlouho, a na scéně za chvíli zůstává v kostýmu MemeSis jen on, J35U5 a ona ... ona, která boj sleduje z povzdálí.

Jenže frenetické tempo boje, záblesky, opakování tisíckrát provedených pohybů, nástup adrenalinu, leknutí ... to vše způsobí, že u Cornelieu se začne na povrch drát drill a vzpomínky z minulosti. Z té skutečné války. Najednou se mu před očima začnou objevovat flashbacky. Záblesky minulosti, ve kterých stylizovanou počítačovou grafiku začnou střídat krvavé a špinavé scény utrpení a nekonečný sled situací, ve kterých je smrt vlastně vysvobozením.

Cornelieu získává povrchové zranění - derou se mu na povrch vzpomínky z minulosti.
Můžeš nám popsat, jak z něj pro tebe na tuto kapitolu (než se zahojí) stane
● NÁSTROJ +1
● POUTO 1 související se zraněním
● Magická nebo Nelidská DOVEDNOST 2, dává-li to smysl


Na pár hodin si to tu odložím, J35U5e vyhodnotím odpoledne - už vím, co se stane, ale musím to sepsat. Jestli Cornelieu chce, může si dát atmosférickou vsuvku, a popsat nám buďto boj, nebo ty flashbacky, nebo obojí. Ale nemusí, klidně střihneme rovnou na finále....
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Hope and Glory »

Oplatit MemeSis vyownění s tím setupem co máte, lstí a výkonem, co podal Conrelieu je Pohoda. Překážka: 0
Cyberninja +4 Vůle +4 Překážka 0 = 8: něco opravdu produktivního, co hodně zlepšilo tvůj život

MemeSis má záměr získat větší slávu než ty. Což v tuhle chvíli bude fakt husté ... nebo fakt průšvih. Překážka: 2
OneShot-OneKill +3 Vůle +4 Překážka -2 = 5: něco produktivního, co zlepšilo její život či tvou situaci

PvP:
Převahu v lidech, co MemeSis měla, jste rozmetali.
Prostředí znáte oba stejně.
A tobě pomáhá Cornelieu, který je Hustý 1.

Memesis má 5 - 1 = 4 < 8
Primárně se bude vyhodnocovat J35U5, sekundárně MemeSis.


Kolem Cornelieua se pomalu vytrácí nepřátelé ... těch několik, co přežilo jeho řádění se stahuje. On sám ale zjevně s něčím zápasí. Proto si nevšimne, když se mu na týle usadí malá červená tečka.

H- H- H- HEADSHOT!
zaduní mu v uších z velké vzdálenosti, zatímco jeho oči a mysl zápasí s nepříjemnými obrazy z dávné minulosti. Dokonce si ani neprohlédne killcam, který mu ukáže, odkud ho MemeSis dostala.

J35U5 naopak moc dobře sledoval celou situaci a zkušeně zhodnotil možnosti své i svojí sokyně. Prostor kolem automatu je prázdný. A pokud si MemeSis myslí, že sejmula J35U5e, je logické, že toho využije, aby utratila body za gear, nazbrojila a vystřílením zbytku zmatených hráčů získala vítězství v turnaji.

Takže toho musel využít a dal se do pohybu.

... o pár okamžiků později ....

MemeSis stojí před automatem. J35U5 je jen pár krokl za ní, přepnuto na stealth se blíží ... a protože Vejr v "crouch" režimu automaticky snižuje polohu kamery, obdivuje její vypracované nohy i zadek. Samozřejmě si připomene, že to je jenom skin a že MemeSis klidně může ... mít úplně jinou postavu, že by mohla být chlap si nepřipouští. ... ale je to hezký pohled, a tak se mu úplně nebrání.

Pak mu dojde, že něco nesedí. Avatar před ním nepřehrává animaci nakupování, naopak je strnulá, jako by MemeSis byla AFK ... nebo dělala na svém terminálu něco jiného a nevěnovala se hře. O vteřinu později se dozví, co, když mu cinkne trochu delší broadcastová zpráva, kterou MemeSis bez větších obav právě dodatlovala.
Broadcast od MemeSis píše:Ahoj zlatíčka 💋 co mě sledujete pravidelně, i všichni ostatní.
je mi úplně jasné, že teď kroutíte hlavičkami a říkáte si, "Co to ta MemeSis blbne?😵 Proč nenabere gear a nejde ownit ty zbylé n00bíky, co má všude kolem sebe?" Děláte si starost, jestli se mi něco nestalo, že? Jestli mi třeba nezačala laaaagovat ⏳ linka...
Tak nemusíte, jsem úplně v pohodě. Jsem nejvíc v pohodě, co jsem kdy byla. Jak jste si všimli, v poslední době jsem byla celkem dost offline. Jo, je to tak, byla. Chyběla jsem vám? No, čtěte dál ...
Víte, kdo za to může? No, kdo jiný než J35U5. Ten samý J35U5, kterého jsem před pár okamžiky odpravila ⚰️, a který mi dopomohl k vítězství ✌️.
Jistě jste si všimli, že J35U5 před pár dny sdílel takové malé poselství. Ono teda není přímo jeho, je od jeho kamarádky Míjy, ale jestli jste ho ještě neviděli, tak si ho pusťte. Je to věc, která může změnit váš život. K lepšímu. Vážně.
Můj život to změnilo ... a hodlám ho měnit dál.
Všimla jsem si taky, že J35U5 jen chvíli předtím, než jsem ho sundala, oznámil, že končí 🏁 svou aktivní kariéru Vejrového hráče.
Je to frajer. Je tuhej, ale frajer.
A já mu rozumím. Vím proč to udělal. A vím, co udělám teď já.
Moje zlatíčka - mám pro vás důležité sdělení.
Tak jako J35U5 následoval svou kamarádku Míju, já jdu následovat J35U5e. Teda - my spolu nejsme úplně kamarádi, náš vztah je přeci jen trochu ⚔️ odlišný - ale prostě jdu udělat to samé co on.
Teď si tu nakoupím pár upgradů na svou snajperku, udělám pár fragů, vyzvednu si cenu pro vítěze .... a pak také končím kariéru Vejrové hráčky.
ForTheReal!, jak on s oblibou říká.
A vy byste se měli také odlogovat a začít žít. Své vlastní životy.

Protože žít offline = žít lepší život.
J3SUS zvedl oči od zprávy, která s ním zamávala. Že bude mít jeho sdílení takový dopad, to opravdu netušil. A už vůbec se neodvažoval přemýšlet o tom, jaký impakt na lidi bude mít to, že tuhle zprávu šíří dál právě MemeSis. Kam se hrabou nějaká koťátka.

Avatara před ním přehrával animaci probíhajícího nákupu, MemeSis si byla zjevné jistá, že jí teď nic nehrozí, ani ji nenapadlo se ohlédnout.

JE3US je v perfektní pozici - stačí jediný sek, který oddělí hlavu MemeSis od těla (nebo nechá jejího avatara zablikat a zmizet, podle toho jaký věkový rating má kanál, na kterém turnaj sledujete) a vítězství má v hrsti. Jenže dává smysl MemeSis sejmout v tuhle chvíli, kdy tím, co udělala, dala jeho snaze tam venku o tolik větší smysl? Když udělala jeho život o tolik lepším? Nestrhnul by na sebe tenhle sek příliš pozornosti, na úkor právě odeslané zprávy?

A přesně ve chvíli, kdy se rozhodoval, zda seknout nebo neseknout, mu v konzoli naskočila servisní hláška od C-MWGE.

>CMWGE global broadcast: Urgent need for system maintenance detected.
>Server shutdown in:
>5
>4
>3
>..


J3SUSi, vyowníš v těch posledních pár vteřinách, než CMWGE shodí server, MemeSis? Nebo ji necháš ukončit kariéru jako vítězku?

Jinak ti dávám vědět, že 8 v tabulce je opravdu hodně, a ještě jsem neskončil s tím, jak moc se tvůj život stane lepším. Ale zbytek dohraji později, teď je třeba, abys udělal tohle rozhodnutí.
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [HRA] Kniha druhá - HoGlo se probouzí

Příspěvek od Jezus »

Server shutdown :?: :!: :?:

Já to CMWGE snad vypnu :skull:

Chill out, J, tohle nesmíš zhemřit...

Není čas přemýšlet. Udělám proto něco, co bych si nikdy nepomyslel, že ve svém dospělém životě udělám. Poslechnu madre - a následuji své :hearts: Rozhodnu se v poslední vteřině. Mám už samozřejmě vlastní skin, jen ztmavený na plížení.

Vysprintuju a SEKNU!

Zničená zbraň vypadne MemeSis z rukou <nejspíš i s nějakými prsty, nebyl čas riskovat...>.
Trhnu jí ramenem a otočím čelem k sobě - není čas! - takže jsem možná až zbytečně surový. Pohled jejích překvapených očí nikdy nezapomenu.

Za jejími zády vzepřu rukojeť čepele oproti automatu. Neodolám, abych jí druhou rukou neodhrnul kadeř snad až příliš světlých vlasů z obličeje.

"Díky. Teď to trochu štípne," zopakuji slova, která jsem od ní naposledy slyšel.

Obejmu ji na zároveň pošlu obě naše těla vpřed. Čepel nám projede hrudí prakticky ve stejný okamžik. A pak její server
⬛spadne⬛.
GAME OVER
Zamčeno

Zpět na „[Chuubo] {PbP} CyberMarvellous WishGrantingEngine“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti