[META] Emotion XP a komentáře

Zdejší PbP hraní RPG ve hře Chuubo.

Moderátor: MarkyParky

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

[META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Hope and Glory »

Obrázek
V tomhle vlákně se budou odehrávat reakce ostatních hráčů (či jiných čtenářů) spojené s udělováním emotion XP a také jiné reakce a komentáře čtenářů.

Jak udělit emotion XP:
1) Ocitujte část hry, která ve vás vyvolala příslušnou emoci pomocí funkce quote.
2) Přidejte odpovídajícího smajlíka (z fóra nebo unicode).

Jak vložit jinou reakci?
Prosté ji napište volnou řečí.
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sosacek »

🤦
But nobody came.
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od J35U5xMachina »

Pochechtával jsem se celou dobu, jak Corneliu obchází omezení reálného trénování a nakonec i pašuje činky 🤭
Corneliu Pillat píše: 19. 7. 2021, 19:10 "Hraješ tyhle hry v obleku a namáháš se."
"V obleku hraje i Ježíš."
$lol$
"Poslouchá nás CMWGE? Posílá ti instrukce, co máš dělat, he?! Tohle je jako vytočená reality show na steroidech....je tohle nějaká hra, kdy rozmrazíte náhodnýho kokota a bavíte se tam v Apfůl dobře, jak se náhodnej kokot nechytá?!"
Taky dobrý :D
Chesus
Deník
Obrázek
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sosacek »

Takze Chesuse hraje Chesus, Cornelia hadam na Cora, ale kdo je Mija? Je to takova Karotkovita postava i styl psani ale uz jsem ho chvili nevidrl na foru ... 🤔
But nobody came.
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1190
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Cor »

J35U5xMachina píše: 20. 7. 2021, 15:17 ... J35U5ův Vlog č. 31.114 (nutná akce: určit status)...
"Detekováno: <krvácení>; závažnost: <nízká>. Všechno bude dobré. Budeš v pořádku. Šššš... CM-WGe se o tebe postará. Klidně dýchej a přesuň se prosím ke své lékárničce <PáBebino> ve tvé kuchyni, aby mohlo být ošetřeno tvé poranění," spustí moje lékařská asistentka, kterou tu mám povinně nainstalovanou kvůli hraní v obleku při realistickém(>80%) nastavení. Zároveň se ozve uklidňující hudba.
"Kuš, lékárničku při HPčkách nad 90 % berou jen n00bové," odseknu nesoustředně.
:roll: :lol:
J35U5xMachina píše: 20. 7. 2021, 15:17 ...když nejsem J35U5, kdo jsem? Obrázek Jsem snad... nikdo? A jsem v tom sám? Samotinký... [/color]

:clap:
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Jezus »

Cor: Ď. Ale je to v té samé scéně jako so edge I cut myself takže xp za to nemám (ale i tak to potěší :-) ).
Sosacek píše: 20. 7. 2021, 18:00 ale kdo je Mija? Je to takova Karotkovita postava i styl psani ale uz jsem ho chvili neviděl na foru ...
🤭
Uživatelský avatar
Corneliu Pillat
Příspěvky: 147
Registrován: 15. 6. 2021, 00:31
Bydliště: replika vládního domu, Upper Floor

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Corneliu Pillat »

Max Richter píše: 21. 7. 2021, 18:05 "Linova smrt určitě není zbytečná, má přímé dopady na přerozdělovací systém Majdexu. A nepřímo se zasloužil o vyšší bezpečnost. Den po jeho vyřazení z M.D.P.D. došlo kvůli posíleným kontrolám na check-pointech ke snížení nepovolených vstupů o 50%. Konflikty s obyvateli Loukvods od té události zmizely úplně. A u Linových rodičů se úplně vytratily pocity obav o zdraví jejich syna, které je sužovaly od zapojení do aktivní služby. S Linem toho odešlo hodně negativního, Maxi."
Ooou. Always look on the bright side of life...
Corneliu Pillat
Deník

Obrázek
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sosacek »

Jako "je mrtvej, takze jeho rodice uz si nedelaji starosti ze se mu neco stane - vsechno zle je k necemu dobre" je ta veta ktera by me primela zmenit storyarc na "svrhnu CMWGE, i kdyz to znici svet".
But nobody came.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sarsaparillos »

Sosacek píše: 21. 7. 2021, 22:17 Jako "je mrtvej, takze jeho rodice uz si nedelaji starosti ze se mu neco stane - vsechno zle je k necemu dobre" je ta veta ktera by me primela zmenit storyarc na "svrhnu CMWGE, i kdyz to znici svet".
Na změnu storyarcu je zatím brzo, i když s tímhle hodnocením souhlasím. Zatím je to jen pozvolně budované podhoubí, ze kterého se časem něco vyvine.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sosacek »

Zacinam mit pocit ze hrajete prequel k BLAME! $D
But nobody came.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od MarkyParky »

Míja píše:Představím si, jak se museli tam nahoře cítit, když jim tam přestaly zářit ty šílené světla a oni si sedli někde v parku na lavičku a prostě se dívali, jak vypadá obloha.
No, tohle je tak nádherně nainvní, že když si představím, co se jim asi stalo doopravdy, tak jsem dokonale rozpolcený.

+1EMO EXP
Uživatelský avatar
Corneliu Pillat
Příspěvky: 147
Registrován: 15. 6. 2021, 00:31
Bydliště: replika vládního domu, Upper Floor

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Corneliu Pillat »

Míja píše: 28. 7. 2021, 21:53 Utřu si znovu oči do rukávu. Je tak krásné, když o mne...tedy nejen o mne, o nás o všechny ... pečuje taková téměř všemocná laskavá bytost. A to, že je všemocná jen TÉMĚŘ, z ní dělá nejen skvělého vůdce a sluhu současně, ale mohu ji brát i jako přítelkyni.

Mám radost, že jsem jí ulevila tím svým ztřeštěným nápadem od práce a nehoní ji tolik ti rozmazlenci z UpFloo. Představím si, jak se museli tam nahoře cítit, když jim tam přestaly zářit ty šílené světla a oni si sedli někde v parku na lavičku a prostě se dívali, jak vypadá obloha. Nedivím se, že se nemohli vynadívat a zapomněli tím pádem na všechny povrchní věci, kvůli které měli předtím potřebu CMWGE prohánět. Celé dva dny trvalo, než se toho pohledu nabažili. Trochu závidím, že jsem nebyla tam.
Mě stačí k rozporuplným pocitům i tohle. :) :think:
+1
Corneliu Pillat
Deník

Obrázek
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od J35U5xMachina »

Protože je Cheesus má největší priorita <3, chválit chodím, až mám odehráno. Pročež bych nerad opomněl tohle:
Míja píše: 3. 8. 2021, 22:42 By mě zajímalo, jestli koně opravdu někdy žili a jestli byli podobní těmto figurínám. Museli mít strašně pevnou kůži, že je to švihání bičíkem nebolelo, ale právě motivovalo zrychlit.
+1
Krásně naivní a v pozadí takové... Rozhodně ROZ/polcen.

BTW, napadá mě, jestli Míja není extrémní produkt Montessoriho způsobu vzdělávání :D
Chesus
Deník
Obrázek
Jezus
Příspěvky: 2601
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Jezus »

Max Richter píše: 5. 8. 2021, 21:45 This wild electricity
Made static by industry
Like a bird in an aviary
Singing to the sky
Just singing to be free
Samozřejmě celé, ale tahle část je asi dokonalá pointa. Žasnu, jak perfektní text jsi dokázal najít nejen k té situaci, ale i k tomu, co Míja ještě ani nevěděla, že nejspíš cítí... 😲
Max Richter píše: 5. 8. 2021, 21:45 Jestli zjistím, co je zač ta holka na drátu, budu třeba pak stejně schopný najít i toho střelce.
Není to sice "Zachraň roztleskávačku - zachráníš svět." Ale ta logika se mi líbí :-)
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sosacek »

My girl, my girl, don't lie to me
Tell me where did you sleep last night
In the pines, in the pines where the sun don't ever shine
I would shiver the whole night through
But nobody came.
Zamčeno

Zpět na „[Chuubo] {PbP} CyberMarvellous WishGrantingEngine“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti