[Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Soukromá sekce pro organizaci místní kampaně v Divném Uhorsku.

Moderátor: Antharon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Markus »

Díky za tuhle otázku, Antharone, sám nad tím poslední dobou přemýšlím. Osobně bych radši skončil. Ne snad, že by mě to nebavilo – naopak mě příjemně překvapilo, jaký charakter jsi Uhorsku dal a jak zajímavě to máš vymyšlené. Spíš mi jde o to, že se hra vyvinula v zásadě v pravidelnou příběhovou kampaň, což se úplně netrefuje do mého aktuálního rozpoložení.

Sám pro sebe s koncem lockdownu a návratem do běžného života uvažuju, co se svým dalším hraním, a v zásadě jsem dospěl k dvojímu režimu, v jakém bych chtěl hrát:

- Nějaká pravidelná kampaň. Tj. v zásadě to, co je Uhorsko :), akorát v tomhle mě irituje to online prostředí, dohrávky mezi sezeními, potřeba koordinovat se přes fórum atd. Chci po dlouhé době zase hrát naživo. A full disclosure: začali jsme s Vandalem uvažovat, že bychom něco naživo rozehráli, ale pokud k tomu dojde, budu si potřebovat uvolnit čas.

- To prokládáno příležitostnými online sezeními v Sirotčinci. Jednorázovky, bez závazku. "Fire and forget". Podle toho, jak bude čas a mezery v živé kampani.

- (Trochu mi ten koncept boří ASE, ve kterém bych rád pokračoval... ale kdoví, jestli se to dá zase zpátky dohromady.)

Pokud to budete chtít společně nějak uzavřít, jsem pro. Pokud se naopak najdou lidi, kteří by v kampani chtěli pokračovat, tak myslím, že Ovidiu se prostě někde ztratí. :) Svoji účast v Uhorsku jsem si užil a díky za ní.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od boubaque »

Předně, omlouvám se, teď v úterý nebudu zase moct :( takže bez Andráse (leda byste ho chtěli jako henchmana). Další týden v úterý bych se měl moct připojit.

Jinak mě to baví, Antharonovo pojetí Hornouhorska se mi moc líbí (ne že Bifiho by se mi nelíbilo, co jsem měl možnost hrát) a zajímalo by mě, co všechno se dá okolo Čachtic najít a zažít. Ale asi bych taky byl pro nějaký klimax a pak třeba přechod na hry na vyžádání. Teď přes léto nebudu určitě moct hrát o nic pravidelněji než doteď, což už tak nebyla žádná sláva, a od podzimu se mi rýsují nějaká pravidelná hraní naživo, která nechci rušit/odmítat (nehledě na to, že bych už rád začal svou West Marches kamapaň). Pokud by to Antharon vedl opravdu jako West Marches, tj. jen podle zájmu hráčů, rád se občas připojím, ale pravidelně to bohužel nezvládnu.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Markus »

Antharon píše: 19. 5. 2021, 10:17 Oh a skoro by som zabudol. Vaša reputácia u Draškovičovcov sa poslednou dobou dosť zhoršila. Najprv ste ich ľudí priniesli polomŕtvych a potom ste sa dali do krížku s dragúňmi. Navyše dragúni si získali na vašej misií rovnaký keď nie ešte väčší podiel vďaky obyvateľstva. Zvesť, že nezištne pomohli dedinčanom sa rýchlo rozšírila a spravila im výborné PR.
S tím jsem v pohodě. Habsburkové jsou jediný spolehlivý a důvěryhodný - na rozdíl od nějaké místní šlechty, co si najímá hrdlořezy, kteří po mě jen tak z plezíru střílejí.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Antharon »

ak chcete, tak sa ozvide ake by ste chceli downtimy
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Selhan »

Ahoj, hele jak to vypadá s hraním v úterý? Mě by se tentokrát spíš hodilo vynechat, ale Antharon už by to asi chtěl finišovat jak jsem pochopil, a u toho Jacek určitě chce být.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Selhan »

Sorry za douplepost ale mám vlastně ještě jednu otázku: Hele, Antharone, hrajeme to nějak moc opatrně nebo neefektivně, že máme tak málo peněz? Uvažuju, co dělat za downtime, říkal jsem si, jestli přeci jen neproměnit něco na expíčka, jenže já zase akorát najmu pár žoldáků na smrt a jsem švorc, prozatím vždycky vyvázenme ven tak šul nul. (Teda, koupil jsem si bambitky, to jako jo.)
Ono to samozřejmě do toho historického zasazení sedí, ale zajímá mě, jestli je to záměr nebo práce štěstěny.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Markus »

Já jsem v následujících dvou týdnech busy a hrát nemůžu, takže mi z toho skoro vychází, že Ovidiovo dobrodruhování v Uhorsku se nachýlilo ke konci. Ale těší mě, že minulé sezení mělo uspokojivé finále a uzavření jedné dějové linky. :)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Antharon »

Ja som pocital ze tento tyzden mame pauzu
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Antharon »

Co sa tyka penazi ja vlastne ani neviem ci dostavate nejak extremne malo, minule ste roztopili veci za 350+(2d6 x 100) grosov, karlovi to padlo trocha horsie a celkovo ste spolu zarobili 750 grosov (aka. Tretina levlu ak by to minul jeden). Za to si mozete kludne najat napriklad 6 dragunov na mesiac, alebo niekto moze doatat stvrt levlu. Obdobne sperky ste nasli aj minuly tyzden a tie sa zasa daju predat za velmi slusne peniaze, plus ste dostali nejaku hotovost ako nalezne. Mozno je problemom zle hospodarenie.
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Markus »

Oddělil jsem diskuzi o xp for gold a udělal z ní obecnou, protože mi to téma přijde zajímavé i mimo Uhorsko.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Antharon »

Posledne sedenie hornouhorska bude v utorok 1.6.

Agenda posledneho sedenia:
Ziskat knihu o kisim (da sa aj v downtime)
Vyriesti bud deti temnoty alebo Zuzuho
Vstupit do sveta tienov a zachranit hyacintovu jednotku
Volna zabava a ukoncenie kapitoly
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od KDolecek »

Já se 1. musím omluvit bohužel.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3812
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Selhan »

A mohl by třeba Hyacint zkusit získat nějakého sponzora z těch tajných společností, který by tu knihu sehnal?
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Antharon »

V podstate mohol, spisem ti nejaky encounter vecer
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Markus »

Já se 1. taky omlouvám. Řeším divadlo, do toho už připravuju vlastní kampaň na osobní hraní a víc hraní si teď nabírat nechci (i účast ve všech Sirotčincích jsem zrušil). Bral jsem to tak, že pro Ovidia se příběh uzavřel tou poslední epizodou. Za bonusových 500 xp uctivě děkuji, aspoň si je zapíšu na deník, než ho uložím do šuplíčku. :D
Odpovědět

Zpět na „[Divné Hornouhorsko] Západné mokrade“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti