Ω Cesta k Omeze

Diskuze k Jersonovým projektům, především o Projektu Omega - RPG o alternativním předválečném světě roku 1939, ve kterém fungují různé technické vynálezy a okultní praktiky. Ale taky o jeho starší hře Čas pro hrdiny.

Moderátor: Jerson

Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Jerson píše:Mě nejde do hlavy, jak si dovedeš vytvořit dojem z pravidel, aniž bys jednou viděl jejich využití ve hře.
Přečtu si je, zamyslím se nad situacema, který pokrývaj a nepokrývaj, projedu si v hlavě různé situace, delší dobu se s autorem bavím o věcech, který mi nejsou jasný...
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Jerson píše:Sosáčku, je to asi stejně meta jako svého času GURPS.
To je nesmysl. V GURPS si nemusis hlidat neuspechy nez je vypravec zneuzije proti tobe, nebo si nejak pocitat jeslti nejsi moc uspesny a nevymsti se ti to.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

To ne, ale když zabiješ protivníka a nezaplatíš dost bodů, tak se ti vynoří znovu. Jenže v GURPSech není Vypravěč tak moc omezen v náročnosti předkládaných překážek.
Odpovědět

Zpět na „Projekt Omega (a CPH)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti