[Dračí kuchyně 2021] Hraní

Ročník RPG Kuchyně 2021 je speciální – místo aby se soutěžilo v tvorbě libovolných her, soutěží se v tvorbě adaptací Dračího doupěte do už existujících systémů!
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: [Dračí kuchyně 2021] Hraní

Příspěvek od Pepa »

Chtěl bych si s tebou zahrát Dračí Omegu, Omegu a Omegu Junior. (V tomto pořadí.) Co s tím uděláme? :wink:
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [Dračí kuchyně 2021] Hraní

Příspěvek od Jerson »

Předpokládám, že myslíš online.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: [Dračí kuchyně 2021] Hraní

Příspěvek od Pepa »

Tak já nevím, jaké máš předpoklady. Mám přijet do Českých Budějovic a registrovat se v Domě dětí a mládeže? :-)

Takže řekni si sám, ale asi to ve finále bude muset být online... :think: :-)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [Dračí kuchyně 2021] Hraní

Příspěvek od Jerson »

U on-line hry je pro mě zásadní problém s volným časem u počítače. Reálně se k němu dostávám tak v deset až jedenáct hodin večer, včetně víkendů, což je na hru docela pozdě. Takže zatím jsem v tomto směru nechtěl nic slibovat, protože nevím zda bych to dokázal splnit. Jednou jsme zkusili přes net hraní detektivní deskovky a bylo to znatelně slabší než ta samá hra hraná osobně, takže mi to dalo představu o rozdílu mezi hraní u stolu a on-line, byť jsem tu hru neorganizoval.

Tohle ještě budu muset promyslet. K natočení videa jsem taky taky dostal až tři měsíce poté, co jsem si koupil kameru, a to jen díky tomu, že jsem byl nemocný a tedy doma, když byla žena v práci a syn ve školce. Zatím mi bohužel stále ještě přijde reálnější možnost, že epidemie ustoupí a budu se moct s hráči sejít osobně. Takže tolik asi představa o mých časových možnostech on-line hraní.

Takže si asi začnu vést seznam zájemců o hraní Omegy on-line, a zkusím sondovat možnosti v tomto směru, ale pár měsíců plánování to určitě zabere.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: [Dračí kuchyně 2021] Hraní

Příspěvek od Pepa »

Jerson: Dobře. Tak až budeš připraven, tak se prostě ozvi...

Selhan: Co se týče hraní Kuchyňovek, tak já bych byl pro. I když, jak jsem řekl, bylo by úplně super, kdyby to organizovali ti samotní autoři. (Protože na Slezině by si to hraní svých her také organizovali sami... Nebo ne?) Každopádně hlásím se jako nějaký hráč na nějaký večer do nějakého systému... Takže asi tak :-)

Sparkle: Podívám se ještě jednou na to, co potřebuješ, a ozvu se.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [Dračí kuchyně 2021] Hraní

Příspěvek od Jerson »

Pepa píše: 25. 2. 2021, 12:21 Jerson: Dobře. Tak až budeš připraven, tak se prostě ozvi...
Prosím pošli mi na sebe kontakt do PM.
A pokud by zde byli ještě další zájemci o hraní Omegy (jedno jaké), tak mi prosím napište také.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4137
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: [Dračí kuchyně 2021] Hraní

Příspěvek od Sparkle »

Pro jistotu hážu i sem, ať to nezapadne: stále platí moje nabídka otestovat některý ze systémů z kuchyně v rámci mého playtestu dobrodružství z Neviditelné knihy. Pokud máte zájem, připojte se kdyžtak na Discord https://discord.gg/eXgwEFkYAr a tam domluvíme podrobnosti v kanálu "test-úvodního-dobrodružství-kalus".
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Odpovědět

Zpět na „Dračí kuchyně 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů