[POSTAVA] Brynn Radosta

Sdílené PbP hraní RPG Ironsworn

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Zamčeno
Uživatelský avatar
Brynn Radosta
Příspěvky: 2
Registrován: 10. 8. 2020, 22:33

[POSTAVA] Brynn Radosta

Příspěvek od Brynn Radosta »

Brynn Radosta
ruben-ramos-flodfolk-skald-by-ruben-ramos-2018-lowres.jpg
Vlastnosti:
OSTŘÍ+1
* Rychlost, obratnost a boj na dálku.
SRDCE+3
* Odvaha, vůle, empatie, socializace a loajalita.
ŽELEZO+2
* Síla, odolnost, agresivita a boj zblízka
STÍN+1
* Nenápadnost, úklady a prolhanost
ROZUM+2
* Znalost, moudrost a postřeh

Zdroje:
ZDRAVÍ+5
VŮLE+5
ZÁSOBY+5


HYBNOST+4
Max:+10 / Reset: +2

Přednosti:
CESTA - SPLÉTAČ PŘÍBĚHŮ
[X] Pokud při Secure an Advantage, Compel nebo Forge a Bond se podělíš inspirující nebo poučnou písní, básní, či příběhem, přidej si +1 a získáváš +1 hybnost při trefě.
[] Pokud Táboříš a vybereš si volbu odpočinku, můžeš se spojenci podělit o příběh nebo si vytvořit nový, pokud jsi sám. Pokud ano, představ si, o jaký příběh se jedná, a přidej si +1 k vůli nebo+1 k hybnosti. Spojenci, kteří tvůj příběh slyšeli, sitaké mohou přidat+1 k vůli nebo+1 k hybnosti.
[] Pokud Pobýváš v komunitě s níž sdílíš Pouto, přidej si +2 místo +1.

RITUÁL - SVĚTLONOŠ
[X] Pokud se zasoustředíš na zdroj světla a pokusíš se zachytit jeho esenci, hoď +ROZUM. Při silné trefě si nastav dobu světla na +6, při slabé trefě na +3. Pokud se pokusíš překonat tmu nebo se v ní zorientovat, můžeš si přidat +2 a odečti si -1 z doby světla.
[] Můžeš použít své světlo pro Strike či Clash proti protivníku pobývajícímu v temnotách. Zvol množství světla, kolik uvolníš, a hoď si +SVĚTLO (namísto +ŽELEZO či +OSTŘÍ). Odečti si tolik světla, kolik jsi uvolnil. Při trefě, tvé zranění je 1+množství uvolněného světla.
[] Pokud provádíš tento rituál, přidej si +1 a při trefě si přidej +1 k hybnosti.

SPOLEČNÍK - PES
Jméno: Itéla
Tvůj pes je tvým nezlomným společníkem.
[] Vnímavý: Pokud použiješ bystré smysly psa při Gather Information, aby si vystopoval svůj cíl nebo proukoumal místo, přidej si +1 a přidej +1 k hybnosti při trefě.
[X] Dravý: Pokud provedeš Strike či Clash po boku svého psa, způsobíš +1 ke zranění nebo si vezmi +1 k hybnosti.
[] Věrný: Při Endure Stress ve společnosti svého psa si přidej +1.

Sliby:
Životní slib
Zjistit osud prvních lidí v Železných zemích

TODO
Pouta:
osada Ledový Průlom
Místo, kde jsem od mala vyrůstal. Mám zde několik přátel a moje pověst baviče si vybudovala náklonost mnoha lidí.
Vilja námořník, tvrdý, lživý
Bývalý obyvatel naší vesnice. Člověk drsného zevnějšku a nejisté minulosti, kterou vám nikdy nechtěl sdělit. Měl jsem ho rád pro jeho příběhy z plaveb, kterých účastnil, ačkoliv pochybuju o jejich pravosti. Také mě naučil hrát na lyru, kterou nosím stále s sebou. Jednoho dne z naši vsi odešel, prý "že moře jej opět volá".
Zamčeno

Zpět na „[Ironsworn] {PbP} Železné země“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host