[POSTAVA] Tessa

Sdílené PbP hraní RPG Ironsworn

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tessa
Příspěvky: 6
Registrován: 10. 8. 2020, 22:18

[POSTAVA] Tessa

Příspěvek od Tessa »

Tessa
pg: 1D100 → 35(35) jméno
Obrázek

Vlastnosti:
pg: 1D100 → 99(99)
OSTŘÍ +2
* Rychlost, obratnost a boj na dálku.
SRDCE +2
* Odvaha, vůle, empatie, socializace a loajalita.
ŽELEZO+1
* Síla, odolnost, agresivita a boj zblízka.
STÍN+1
* Nenápadnost, úklady a prolhanost
ROZUM+3
* Znalost, moudrost a postřeh

Zdroje:
ZDRAVÍ +3
VŮLE +5
ZÁSOBY+4

HYBNOST +5

Max:+10 / Reset: +2

Přednosti:
SPOLEČNÍK - SOKOL
Jméno: Hennion
ZDRAVÍ +3
[ ]Prozíravý: Při hodu na Undertake a Journey, nebo na Resuply pokud lovím malá zvířata, dostanu bonus +1.
[X]Dravý: Pokud dělám Secure an Advantage +ostří a použiji sokola na odlákání nebo rozptýlení nepřátel získám +1 k hodu a +1 k hybnosti při zásahu.
[ ]Ostražitý: Pokud házím na Face danger +rozum abych odhalila hrozící nebezpečí, nebo házím Enter the Fray +rozum když se mě snaží přepadnou, tak získám bonus +2.

CESTA - VIDOUCÍ
[X] Pokud dělám Face Danger nebo Gather Information abych prozkoumala nebo odhalila tajemné síly mám +1 a dostávám při zásahu +1 hybnost.
[ ] pokud házím Compel, Forge a Bond, Test Your Bond u čaroděje nebo magické bytosti získám +1 k hodu a +1 k hybnosti při zásahu.
[ ] Když házím Secure an Advantage při studování něčeho nebo někoho ve vypjaté situaci získám +1 k hodu a +1 k hybnosti při zásahu. Pokud se před samotným hodem rozhodnu poodhalit závoj abych odhalila hlubší pravdu mohu přehodit jakoukoli kostku, ale slabý zásah se počítá jako minutí.

RITUÁL - OVLÁDNUTÍ
[X] Když něčí jméno třikrát vyslovím ve větru hodím si +rozum. Při silném zásahu mi vítr pošeptá co jmenovaná osoba potřebuje. Pokud tuto informaci použiji nebo vyplním přání tak při hodu na Compel mohu přehodit jakoukoli kostku.
Při slabém zásahu je to stejné, ale potřeby zvolené osoby vytvoří potíže nebo dilema. Obdržím 1 stres.
[ ] Pokud mám silný zásah při Compel, mohu přehodit jakoukoli kostku když dělám Gather Information u stejné osoby.
[ ] Při provádění toho rituálu získám +1 k hodu a +1 k hybnosti při zásahu.


Sliby:
Životní slib
Vyvrátit lež
Jsem strážkyně posvátného háje. Tedy byla jsem, protože náš háj byl zničen a mé družky byly vyhnány nebo pobity.
Železní kněží zatvrdili svá srdce a poštvali na nás lidi z několika vesnic. Šeptali jim podlé lži o našem bohatství a zlu, které pácháme. Že prý provádíme temné obětiny, proklínáme děti a přinášíme špatné počasí, ale to všechno je klam. Nic takového jsme nedělali. To jenom Železní kněží v nás viděli hrozbu a pokusili se nás zničit.
Přísahala jsem, že tuhle křivdu napravím. Najdu ztracené sestry a obnovíme náš háj. Ukáži všem jak se strašně zmýlili a že nám ukřivdili.
ETRÉMNÍ
[ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ]

Najít a uložit k věčnému odpočinku neklidného mrtvého, který bloudí Mokřinami.
OBTÍŽNÝ
[🞽] [🞽] [🞽] [🞽] [🞽] [🞽] [ ] [ ] [ ] [ ]

Pomoci Tallusovi stát se dohlížitelem.
OBTÍŽNÝ
[ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] [ ]

Pouta:
Mona
pg: 1D100; 1D100; 1D100 → 76; 67; 44(76);(67);(44) bojovnice, postižená, divoká
Jedna z mým sester ve zbrani. Když na nás zaútočili byla jedna z mála kdo se jim postavil s mečem v ruce. Při obraně byla těžce zraněna. Nějakou dobu jsem se o ní starala než se dokázala sama postavit na nohy, ale pak se naše cesty rozešly.

Alban
pg: 1D100; 1D100; 1D100 → 19; 35; 30(19);(35);(30) psanec, nebezpečný, přísný
Na Albanovi leží kletba Železných. Byl kvůli tomu vyhnán ze své vesnice aby ostatním nepřinesl smůlu.
Zamčeno

Zpět na „[Ironsworn] {PbP} Železné země“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti