[D&D 4E] Thunderspire Labyrinth

Složka s různými překlady, jejichž diskuze jsou archivované.
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4561
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

[D&D 4E] Thunderspire Labyrinth

Příspěvek od ShadoWWW »

Tady je překlad Thunderspire Labyrinth (TL), druhý díl ze série dobrodružství pro DnD 4E a pokračování Keep on the Shadowfell.

Je to opět bez přeložených statů nestvůr. Přiznám se, že na to teď nemám čas, a zas nechci, aby mi ten překlad ležel na disku půl roku, když si to můžete zahrát už teď. Hodně teď hrajem DnD 4E a testujem DrD II. Jako překladatelskou prioritu teď mám překlad základních příruček DnD 4E. Je to 2 roky od jejich vydání a chci, aby na letošní Vánoce už byl hotový kompletní český překlad.

Doufám, že si TL užijete i bez přeložených nestvůr. Koneckonců, toho textu na jejich statech není zas tolik. TL považuji za nejlepší dobrodružství celé série. Skládá se z epizodních dobrodružství a dá se u něj hodně improvizovat, hrát RP, vkládat vlastní minizápletky, upravovat ty stávající... To dobrodružství se dá hodně upravovat a přizpůsobovat a v tom je jeho velká síla. Sedmisloupová síň funguje jako základna, ze které postavy vyráží za jednotlivými úkoly a nabízí spoustu možností pro RP, hraní cizích postav a vytváření sociálních kontaktů.

Popravdě, nemám teď ani moc času, abych zkontroloval gramatické chyby. Tak jsem do archivu přiložil i dokument, ve kterém si je můžete sami opravit. :-)

Přeji vám, aby se vám toto dobrodružství líbilo a užili jste si minimálně tolik zábavy, co my v naší skupině.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Překlady - Různé“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti