[4e] GURPS: Postavy

Sekce rozpracovaných překladů, které se nedočkaly dokončení. Možná se jich někdo někdy ujme a dotáhne je, aby spatřily světlo světa? Nebo je jim souzeno věčně dlít v limbu? Nedokončené překlady nezadáváme do databáze RPG, dokud nebudou hotové.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

S politováním vám musím oznámit, že překlad GURPS byl, je a bude zmrazen v průběhu dubna, května a nejspíš i června.

Důvodů je mnoho:
Rozbil jsem si pracovní notebook, na kterém mám všechny překlady - zatím neopraven. Jak já i Conlai se přiživujeme překládáním a máme momentálně stovky stránek "komerčních" překladů. Zkouškové. Rodina. Koníčky. Starosti s fórem. Atakdále.

Díky za pochopení. V červenci se plánujeme dostat zpět do původního tempa - jedna stránka denně.
Uživatelský avatar
Čindi
Příspěvky: 42
Registrován: 21. 3. 2002, 00:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Čindi »

Ahoj nějaké novinky?
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ne :-?
Překlad je pořád zmrazen. Musím říct, že mě to neskutečně štve a strašně rád bych ho zase rozmrazil. Bohužel mám furt spoustu jiné práce, která má větší prioritu. Naději vkládám ve školní rok, který mi za dní začne. Tahám totiž s sebou na přednášky notebook. :wink: Například většinu dosavadního překladu jsem udělal na přednáškách.

Conlai nedávno odletěl na rok dělat Au-pair do Anglie. Nevím, jak je na tom s časem, ale zkusím se ho optat. Cosi mi napovídá, že ho má celkem dost 8) A že by se aspoň on k tomu překladu mohl vrátit.

Kýžený cíl je "jedna stránka denně". Věřím, že už brzo se k tomu tempu dostaneme. Mimochodem, neuškodilo by, kdyby ses pořád připomínal a chodil se dejme tomu... jednou týdně ptát, jestli už jsme začali překládat. Často totiž potřebuju do práce doslova dokopat. $D
thouareg
Příspěvky: 7
Registrován: 10. 1. 2006, 20:15
Bydliště: Více míst v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thouareg »

Markus píše:Ne :-?
Překlad je pořád zmrazen. Musím říct, že mě to neskutečně štve a strašně rád bych ho zase rozmrazil. Bohužel mám furt spoustu jiné práce, která má větší prioritu. Naději vkládám ve školní rok, který mi za dní začne. Tahám totiž s sebou na přednášky notebook. :wink: Například většinu dosavadního překladu jsem udělal na přednáškách.

Conlai nedávno odletěl na rok dělat Au-pair do Anglie. Nevím, jak je na tom s časem, ale zkusím se ho optat. Cosi mi napovídá, že ho má celkem dost 8) A že by se aspoň on k tomu překladu mohl vrátit.

Kýžený cíl je "jedna stránka denně". Věřím, že už brzo se k tomu tempu dostaneme. Mimochodem, neuškodilo by, kdyby ses pořád připomínal a chodil se dejme tomu... jednou týdně ptát, jestli už jsme začali překládat. Často totiž potřebuju do práce doslova dokopat. $D
Zdar Markus tak jak to jde daří se ti "jedna stránka denně"? Já začal uplně odznovu (odešel disk a nebyla záloha) a k tomuhle tempu se nemůžu dokopat :-( Je to spíš dvě stránky, pak dva dny nic jedna stránka, a tak podobně. Myslím že by jsme se měli kopat všichni navzájem :-D
"To zvládnem" rekl Malvin.
A následoval výbuh časované bomby kterou chtěl zneškodnit.
thouareg
Příspěvky: 7
Registrován: 10. 1. 2006, 20:15
Bydliště: Více míst v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thouareg »

Narazil jsem na tuhle stránku

Kód: Vybrat vše

http://www.gurps.mysteria.cz/
máte s tím někdo něco společného?
"To zvládnem" rekl Malvin.
A následoval výbuh časované bomby kterou chtěl zneškodnit.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Nemáme. Ale každopádně díky za odkaz! Zkusím se s nimi nějak domluvit, abychom nedělali zároveň totéž. Ale jak tak koukám, mají přeloženo akorát necelý GURPS Lite 4e, z Basic setu zam zatím vůbec nic není.
thouareg
Příspěvky: 7
Registrován: 10. 1. 2006, 20:15
Bydliště: Více míst v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thouareg »

Markus píše:Nemáme. Ale každopádně díky za odkaz! Zkusím se s nimi nějak domluvit, abychom nedělali zároveň totéž. Ale jak tak koukám, mají přeloženo akorát necelý GURPS Lite 4e, z Basic setu zam zatím vůbec nic není.
To je pravda a hlavně stránky jsou dost neaktualizovaný, tak nevím jestli to tam ještě žije... :-)
"To zvládnem" rekl Malvin.
A následoval výbuh časované bomby kterou chtěl zneškodnit.
Rauko

Překlad

Příspěvek od Rauko »

Ahoj, pokročili jste nějak v překladu? Vaše predchozí práce byla vynikající a trochu mě mrzí, že nevidím její pokračování. Díky za odpověď. Rauko
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ahoj, Rauko. Stydím se, že jsem si tak dlouho nevšiml tvé otázky a reaguju tudíž pozdě.

V překladu jsme nepokročili, naopak jsme ho zrušili. GURPS je teď zcela mimo náš okruh zájmů, nemáme chuť se mu dále věnovat. Pokusíme se nějak zkompletovat své texty a uveřejnit aspoň je. Já osobně mám přeloženou polovinu výhod, nevím, jestli ji mám uveřejnit rovnou (čistý text), nebo ji dokončit a zalámat do grafické sazby dle originálu.

Jak je na tom Conlai s nevýhodami, to netuším, ale cosi mi říká, že nic moc :P

Kdyby se našel někdo, kdo po nás překlad převezme, s radostí mu jej předáme a já mu milerád budu dělat korektora a sazeče.

Jestli někoho takového znáte, nažeňte ho sem :wink:
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Vím pár fandech přes GURPS, kteří by do možná šli (šance tak 10%, ale i to stojí za to).
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

No, tak kdyby si to chtěli vzít na starost, stačí je přivést. :wink:
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Zítra o tom s Michalem (potenciální překladatel) promluvím, ale nic neslibuju (kdybych měl něco slibovat, tak spíš že to nevyjde). Hraje zásadně třetí edici protože utrácet za hned dvě knížky ke čtvrté edici nechtěl (tedy příslušnou knihu nezná) a u své knihy pravidel 3. edice považuje fakt, že je v češtině, za mírnou nevýhodu (což vypovídá o minimální motivaci k překladu).

Ale jestli někoho seženeme, půjdu do překládání taky (byť nehodlám být tahounem projektu - jiné věci pro mě mají prioritu).
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
tamig

Příspěvek od tamig »

Jsem ochotný přeložit kapitolu 10 - Success Rolls, ale potřebuji, abyste mi poslali ty překladové klíče a také bych byl velmi rád za všechny texty, které již jsou přeložné (především ty Výhody) - kdyžtak mi to hoďte na tamig@seznam.cz - uděláte ty korektury, i když přeložím pouze tuto jednu kapitolu?
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Super!

Vše potřebné ti pošlu na mail. A ano, upravím ti i jedinou kapitolu. Jenom musí být celá :wink:

Taky jsem poslal seznam výhod (viz odkaz v prvním příspěvku), je to ale nedokončené.
tamig

Příspěvek od tamig »

Díky... myslím, že tak za 2 až 3 týdny bych to mohl mít hotové... potom ti to pošlu, ať můžeš provést ty korektury...
Odpovědět

Zpět na „Opuštěné překlady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host