[CZ][AD&D 2e] Kompletní kniha psionika

V téhle sekci shromažďujeme publikované dokončené překlady a diskuze k nim. Sekce má především archivační účel a slouží taky ke sbírání zpětné vazby. Všechny překlady by měly být zadané v databázi RPG, což je mnohem jednodušší a přehlednější způsob, jak je vyhledávat a vyznat se v nich.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 12158
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[CZ][AD&D 2e] Kompletní kniha psionika

Příspěvek od Markus » 21. 5. 2006, 12:08

Kompletní kniha psionika
The Complete Psionics Handbook
Není podle překladového klíče.
(Pozn.: V knize je místo slova "psionik" používáno slovo "mentalista".)

Stahujte tady [179 KB; zazipovaný DOC]

Obrázek

Další rozšiřující příručka pro povolání. Tato však, narozdíl od ostatních, zavádí do hry úplně nové povolání - psionika. Psionici jsou lidé schopní zasahovat do okolí pouhou silou vůle - možná už jste někdy slyšeli o telekinezi či telepatii. V Kompletní knize psionika naleznete popis nového povolání, dále např. pravidla pro telepatický boj a seznam jednotlivých psionických nauk i disciplín.

Tento překlad má na svědomí Rytíř. K jeho dobru je třeba přičíst dobrou úroveň textu. Chyby se občas najdou, ale jde zpravidla jen o češtinářské překlepy, nikoliv o omyly v překladu. Kniha neobsahuje žádné obrázky a text je upraven do strohého, ale funkčního vzhledu.

Velkou nevýhodou je, že se překlad nedrží klíče (protože vznikal v době, kdy žádný "oficiální" klíč neexistoval), takže při použití s jinými překlady bude třeba použít trochu představivosti a domyslet si, co ten který pojem znamená.

Fakta
Přeložil Rytíř
Úprava: Formátovaný textový dokument.
Naposledy upraveno: 10. 05. 1999

Odpovědět

Zpět na „Dokončené překlady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host