[RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

[RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od Naoki »

It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od Naoki »

Myšlenkový pochod
Kouknu na obrázky. Obrázek matky s dítětem jak koukají na zničenou družici. Hmm, co takhle hra o tom jak na zemi život skončil a pouze pár přeživších mohou znovu nastartovat lidstvo? Stát se takovou biblickou Evou. Takže cílem bude přijet do nové planety, najít si vhodného parneta a s tím začít nový život. Takže takový dating sim kde na bedrech leží budoucnost lidstva. Jo to by šlo.

Momentální designové překážky
Slovní ingredience nesedla ani jedna hladce a spíš byly tam na překážku. Nakonec jsem se rozhodl pro následující:
- síla živlů: reprezentace tendencí na planetě
- vzácne zdroje: memento
- mechanická pomůcka: hodiny rozdělené na díly
Ale nemohu říct že bych s žádnou byl spokojený nebo si myslel že nějak tu hru obohacují.
Další bod je že jsem využil pouze 600 slov a nevím jestli to nechat takto, nebo využít nějaká slova na lepší vysvětlení určitých konceptů.
A poslední jsou čísla. Střelil jsem je hodně od oka a musel bych betatestovat jestli čísla sedí (nebo jestli ta hra je vůbec zábavná), ale na to bohužel nemám prostředky.
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Pracující logaritmus
Příspěvky: 791
Registrován: 10. 5. 2018, 07:17

Re: [RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od Pracující logaritmus »

Tolik planet, tolik druhů, civilizací a kultur. A všude mají monogamii...

Moc nechápu ten první odstavec, jsetli máš ještě slova, tak by to možná stálo za to lépe vysvětlit.
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od Naoki »

Tolik planet, tolik druhů, civilizací a kultur. A všude mají monogamii...
Christian galaxy bro 8)
Moc nechápu ten první odstavec, jsetli máš ještě slova, tak by to možná stálo za to lépe vysvětlit.
Něco konkrétního co na tom nesedí nebo obecně přepsat/rozšířit?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Pracující logaritmus
Příspěvky: 791
Registrován: 10. 5. 2018, 07:17

Re: [RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od Pracující logaritmus »

Tak jestli

Určitě přepsat bez stylistických a jazykových chyb.
A nelíbí se mi věci, co "se staly" aniž by k nim bylo něco řečeno. Ženy se vyvinuly... Jen tak přirozeně? To mi moc nesedí. Jo, kdyby to bylo nějaké genové inženýrství, neřeknu ani bů. Se rozutekly... Znovu jen tak? Bez dalšího? Tohle mi přijde spíše jako cíl pro nějaký projekt na záchranu diverzity.
Odlétají jen ženy (proč?) nebo muži i ženy, jen letí každý jinam (při náhodném rozprchnutí nesmysl, při projektu na zvýšení diverzity logické)?
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od Jerson »

Lepší a lepší, ženy můžou mít sex s kýmkoliv a vždycky zplodí potomka - to zní jako hry, které občas nabízí holky na FB. Logiku v tom nehledám, stejně to nikdo nebude podle pravidel hrát, ale je fakt zajímavé, na co hráči nepřijdou. :-)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od Naoki »

Jerson: klidně jim to nabídni na další FB hru :P :D

Log: chybějíci věci dopsané. S těmi stylistickými a jazykovými chyby bohužel nic nenadělám. To bych musel summonnout BBQ nebo EV (nebo možná jakéhokoliv normálního Čecha)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Pracující logaritmus
Příspěvky: 791
Registrován: 10. 5. 2018, 07:17

Re: [RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od Pracující logaritmus »

Daleká budoucnost. Pomoci genetického inženýrství byly ženy upraveny tak, aby mohly otěhotnět s kýmkoliv a potomci byli vždy lidé (muži prošli podobnou úpravou také, ale o těch tato hra není). Zemi postihla katastrofa, která zabila všechny v okolí, zničila veškeré komunikační kanály a přežila pouze hrstka lidí daleko od domova. Je na čase aby si našli vhodného partnera se kterým znovu nastartují lidský rod.

Profíci by to napsali lépe, ale tohle by mělo stačit.
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od Jerson »

Naoki píše: 8. 2. 2019, 12:03 Jerson: klidně jim to nabídni na další FB hru :P :D
Raději jim to nabídni sám :-)
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně 2019] Naoki: design log

Příspěvek od crowen »

Hra prisla, dakujem!
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyna 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti