Emilie Kavalecz (Gunlugger) - possesed by demon

Prostředí pro uzavřenou PbP hru inspirovanou WoD.

Moderátor: Sarsaparillos

Odpovědět
Uživatelský avatar
EmilieKavalecz
Příspěvky: 17
Registrován: 5. 9. 2018, 20:57

Emilie Kavalecz (Gunlugger) - possesed by demon

Příspěvek od EmilieKavalecz »

Emilie Kavalecz - posedlá démonem - Gunlugger
Emilie Kavalecz.gif
Emilie Kavalecz se narodila v roce 1853 polským rodičům ve Frýdku. Matka porod nepřežila, takže ji vychovával jen otec, který pracoval v železárnách. Aby ulehčila otci jejich nepříznivý osud, nastoupila Emilie v 15 letech do nově otevřené textilní továrny bratří Neumannových. Práce to nebyla jednoduchá, ale pár zlatých si vydělala. Každý den přicházela domů velmi unavená, aby otci uvařila večeři a vygruntovala ve světnici. Otec však tempo v železárnách nestíhal a v lednu roku 1872 ho skolil infarkt. Emilie zůstala sama a to jí ubíjelo. Byla naštvaná na matku i otce, že ji zanechali napospas, byla naštvaná na celý svět. Když vyčerpaná a plná hněvu uléhala ke spánku, pocítila, že je v místnosti ještě někdo nebo něco. Nepřikládala tomu větší váhu, tak usnula. Ve snu se jí zjevil anděl, který řekl, že odteď budou věci jinačí, lepší. Bude mít více síly, elánu a zdraví se rapidně zlepší. Řekl jí, že hněv, který cítí, je dobrá věc, věc, která se dá využít. Může jím bojovat proti takovým lidem, kteří jí vzali otce. Stačí, když přijme duši anděla. Emilie okamžitě souhlasila, neměla co ztratit. Ráno po probuzení měla jasno. Už nebyla sama, slyšela myšlenky toho druhého, cítila, že ji ovládá. A to se jí líbilo. Najednou zjistila, že nemá téměř žádné zábrany – bez větších potíží kradla věci a uvědomila si, že ani myšlenka na zabití ji nijak neznervózňuje, a když ji ovládl hněv, zčernaly jí oči. Ukradla motocykl před továrnou a odjela směrem na západ, aby očistila svět od lidí, kteří si to (podle ní) zaslouží.

STATS
Cool -1, Hard +3, Hot -2, Sharp +1, Weird +2

GEAR
complicated far-reach magic (3-harm far; must see the target, not messy)
medium-reach magic (3-harm close; messy)
magnum (3-harm close reload loud)
close-reach magic (4-harm hand; multiple targets, really messy, need some reload)
magic protection (1-armor) + leather jacket (1-armor)
• 2-barter

MOVES
Battle-hardened: when you act under the fire, or when you stand overwatch, roll+hard instead of roll+cool.
Insano like Drano: you get +1hard (hard+3).
Bloodcrazed: whenever you inflict harm, inflict +1harm.

Gunlugger – level 0
– get +1cool (max cool+2)
– get +1sharp (max sharp+2)
– get +1weird (max weird+2)
– get a new gunlugger move
– get a new gunlugger move
– get a vehicle (you detail)
– get a holding (you detail) and wealth
– get a gang (you detail) and pack alpha
– get a move from another playbook
– get a move from another playbook
---------------------------------------------------------------
– get +1 to any stat (max stat+3)
– retire your character (to safety)
– create a second character to play
– change your character to a new playbook
– choose 3 basic moves and advance them
– advance the other 3 basic moves

HX
- Mort -2
- Kozel -1
- Aegnor -2
- Sue -1
Naposledy upravil(a) EmilieKavalecz dne 18. 10. 2018, 14:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
EmilieKavalecz
Příspěvky: 17
Registrován: 5. 9. 2018, 20:57

Re: Emilie Kavalecz (Gunlugger) - possesed by demon

Příspěvek od EmilieKavalecz »

Odpovědi ostatních na mé HX otázky

Někdo z vás mě jednou nechal napospas, když jsem krvácela, kdo to byl?

Oskar Muster – Při prvním setkání pod Petřínem jsi sice byla působivá, ale určitě jsi z celé situace nevyvázla bez
zranění. A Oskar se i se svým gangem stáhnul a nechal tě, ať si pomůžeš, jak můžeš.
Tobiáš Hájek – Na jednom z výletů do hor jsem tě viděl spadnout. Nebyl by problém se k tobě dostat a zkusit ti pomoct, ale přišlo, že to už nemá smysl a vrchol byl na dosah...
Uživatelský avatar
EmilieKavalecz
Příspěvky: 17
Registrován: 5. 9. 2018, 20:57

Re: Emilie Kavalecz (Gunlugger) - possesed by demon

Příspěvek od EmilieKavalecz »

Mé odpovědi na HX otázky ostatních

Aurélie
Kdo z vás mne okradl nebo zradil?
Jelikož se do Kunratického lesa chodím relativně často uklidňovat, sem tam tě koutkem oka zahlédnu. Jednou jsem narazila na bylinkovou zahrádku, která byla velice dobře opečovávaná. Zapamatovala jsem si její polohu a pravidelně tam chodím loupit léčivky.
Ettore Jett
Komu z vás může Ettore důvěřovat?
Jednou jsi byl svědkem toho, jak jsem v temné uličce uškvařila muže. Věděl jsi, že si to více než zasloužil, a proto jsi mě nechal jít téměř bez povšimnutí.
Oskar Muster
Je mezi vámi někdo, kdo se už se mnou a mým gangem střetnul?
Jednou jsme se potkali v potemnělém parku pod Petřínem. Ty a tvůj „gang“ jste si mysleli, že když není nikdo jiný na dohled, tak nemá sama holka před vámi jedinou šanci se ubránit. Ale vyvedla jsem vás z omylu a mám pocit, že jsi zahlédl v jedné chvíli mé zčernalé oči.
Tobiáš Hájek
Kdo z vás někdy navštívil Klub a účastnil se některé z mých prorockých/okultních přednášek? Kdo z vás je mým následovníkem?
Jednou za čas se ukážu na tvé přednášce, protože ačkoliv tak nějak díky Aeshmovi vím či tuším spoustu věcí, okultismus jako takový je pro mě zajímavé téma. Nehledě na to, že je to ideální místo pro vyhlédnutí mých obětí.
Uživatelský avatar
EmilieKavalecz
Příspěvky: 17
Registrován: 5. 9. 2018, 20:57

Re: Emilie Kavalecz (Gunlugger) - possesed by demon

Příspěvek od EmilieKavalecz »

Životní styl + BARTER

Barter počáteční: 2

Životní styl - 1 barter = žiješ si celkem v klidu, někdo o tobě asi ví, ale zatím po tobě nikdo ještě úplně nejde, hrozby jsou poblíž.

Barter aktuálně: 1

Vztahy - výchozí + změny
Tobiáš Hájek (Mort) -2
Ettore Jett (Kozel) -1
Oskar Muster (Aegnor) -2
Aurelie (Sue) -1

Expy - Highlight <HOT>, <HARD>

Ostatní
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host