Oskar Muster [Chopper]

Prostředí pro uzavřenou PbP hru inspirovanou WoD.

Moderátor: Sarsaparillos

Odpovědět
Oskar Muster
Příspěvky: 21
Registrován: 3. 9. 2018, 10:19

Oskar Muster [Chopper]

Příspěvek od Oskar Muster »

Oskar Muster, posel v rakousko-uherské armádě

Oskar již v osmnácti nastoupil k armádě, aby jako správný občan pomohl bránit svoji zemi. Nastoupil k podpůrným sborům a stal se armádním poslem. Za rok velké války občas zahlédl opravdu prapodivné věci. Lidé objevující se z místa, kde před chvílí nikdo nebyl, náhlé výkyvy v teplotách. Společně s kamarády z podpůrných sborů dostal volno, aby si aspoň trochu odpočinul od stresu a tak v čele mladíků poznamenaných válkou přijíždí v roce 1915 do Prahy ...

Oskarova rodina je stále naživu a žije v Praze. Postarší otec (rakušák) je hrdý na svého syna, že brání svoji zemi a matka se o něj potichu bojí, ale navenek ho také podporuje. Jeho starší bratr je někde na frontě, bohužel úplně jinde, než se vyskytuje Oskar.

Nedaří se mi najít vhodný obrázek, tak musím Oskara nějak popsat.
Oskar je mladý, devatenáctiletý klučina, ale v obličeji již působí starší. Několik drobnějších jizev a tvrdší pohled dává najevo, že už si něco prožil. Ale stále v něm zůstává taková ta dětská hrdost a částečná naivita, že ve válce je možné vyhrát. Je hrdý na svoji službu v armádě a proto téměř neustále nosí svoji uniformu vojáka rakouska-uherska.
STATS
[ ]Cool +2
[X]Hard +2
[ ]Hot -1
[X] Sharp 0
[ ]Weird 0

HARM
00:00

CHOPPER Level 2 (5-XP)
— get +1 hard (max hard+3)
— get +1 cool (max cool+2)
— get +1 sharp (max sharp+2)
X get +1 weird (max weird+2)
— get +1 weird (max weird+2)
— choose a new option for your gang
— choose a new option for your gang
— get a holding (you detail) and wealth
— get a move from another playbook
— get a move from another playbook
-------------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

MOVES
  • Pack Alpha - When you try to impose your will on your gang, roll +hard. On a 10+, all 3. On a 7-9, choose 1:
    • They do what you want (otherwise, they refuse)
    • They don't fight back over it (otherwise, they do fight back)
    • You don't have to make an example of one of them (otherwise, you must)
    On a miss, someone in your gang makes a bid, idle or serious, to replace you for alpha.
  • Fucking thieves: when you have your gang search their pockets and saddlebags for something, roll + hard. It has to be something small enought to fit. On a 10+, one of you happens to have just the thing, or close enough. On a 7-9, one of you happens to have something pretty close, unless what you're looking for is hi-tech, in which case no dice. On a miss, one of you used to have just the thing, but it turns out that some asswipe stole it from you.
BIKE
Obrázek

speed 1
handling 0
armor 0
massive 0

Strengths - fast
Looks - roaring
Weakness - unreliable
Battle Option - speed+1

GANG
Skupina mladých poslů z podpůrných sborů, poslouchající Oskara, protože některé z nich už párkrát dostal z nebezpečí a má aspoň částečně jejich respekt. I když mají volno, stále jim zůstala výstroj a výzbroj.

Size - small
Harm - 3
Armor - 1

Suffered Harm:
1-HARM (boj s četníky).

Gang is well armed and well disciplined.
Gang bikes are in bad shape, vulnerable: breakdown.

Michal - horkokrevný člen gangu, připojil se ke gangu spíše náhodou, nemá vůči Oskarovi takový respekt, jako ostatní. Navíc si myslí, že všechno ví nejlépe.
Petr - Oskarův blízký kamarád, cítí se mu trochu zavázán, jeden z těch, co mají nějaké prapodivné zkušenosti, které se jim nedaří vysvětlit.
Aleš - Stejně jako Petr jde o Oskarova blízkého kamaráda, jediný rozdíl je v tom, že je Aleš sebrán četníkama.

GEAR
  • Magnum (3-harm close reload loud)
  • Bajonet ( 3-harm hand messy)
  • 2-barter
  • Zelená armádní uniforma vyztužená kůží okolo kloubů. 1-armor
HX
  • Tobiáš Hájek (Mort) -1
  • Emilie Kavalecz (Kač) +3
  • Ettore Jett (Kozel) +2
  • Aurelie (Sue) +2
Naposledy upravil(a) Oskar Muster dne 11. 1. 2019, 10:23, celkem upraveno 8 x.
Oskar Muster
Příspěvky: 21
Registrován: 3. 9. 2018, 10:19

Re: Oskar Muster [Chopper]

Příspěvek od Oskar Muster »

Odpovědi ostatních na mé HX otázky
  • Aurelie - Oskare, nějací vojáci s puškama na motorkách se můžou jít zahrabat, když přijde na sílu přírody. (Kdo z vás si myslí, že by mě mohl porazit v souboji, kdyby na to došlo? Hx +2)
  • Ettore - Oskar je mládě, ač na to aktuálně nemám myšlenky, kdyby na to přišlo, slupl bych ho jak malinu. (Kdo z vás si myslí, že by mě mohl porazit v souboji, kdyby na to došlo? (Hx +2))
  • Emilie - Je mezi vámi někdo, kdo se už se mnou a mým gangem střetl? (HX +3)
    Jednou jsme se potkali v potemnělém parku pod Petřínem. Ty a tví kamarádíčci jste si mysleli, že když není nikdo jiný na dohled, tak nemá sama holka před vámi jedinou šanci se ubránit. Ale vyvedla jsem vás z omylu a mám pocit, že jsi zahlédl v jedné chvíli mé zčernalé oči.
  • Tobiáš Hájek - Ještě před válkou jsem občas cestoval, i s větší bandou. Byl někdo z vás součastí této bandy? (HX + 1)
    Seznámili jsme po některé z mých přednášek a nabídl si mi společné cestování. Já přijal.
Naposledy upravil(a) Oskar Muster dne 6. 11. 2018, 17:51, celkem upraveno 1 x.
Oskar Muster
Příspěvky: 21
Registrován: 3. 9. 2018, 10:19

Re: Oskar Muster [Chopper]

Příspěvek od Oskar Muster »

Mé odpovědi na HX otázky ostatních:
  • Ettore: Komu z vás nemůže Ettore důvěřovat? Určitě nemůže důvěřovat Oskarovi. Je sice mladý a i docela naivní, takže je jednoduché ho přesvědčit o své "nevinnosti", ale zároveň je zapálený pro věc. Pokud tedy někdy zjistí, co Ettore vlastně je, mohl by se proti němu rychle obrátit.
  • Emilie: Někdo z vás mě jednou nechal napospas, když jsem krvácela, kdo to byl? Při prvním setkání pod Petřínem jsi sice byla působivá, ale určitě jsi z celé situace nevyvázla bez zranění. A Oskar se i se svým gangem stáhnul a nechal tě, ať si pomůžeš jak můžeš.
  • Tobiáš Hájek: Kdo z vás někdy navštívil Klub a účastnil se některé z mých prorockých/okultních přednášek? Nemyslím si, že jsem tvým následovníkem, ale určitě jsem byl aspoň chvíli součástí tvého Klubu. Víceméně kvůli holkám, relaxaci a hudbě, proto jsem se z Klubu potichu vytratil poté, co jsi se vrátil z výletu a začal mluvit o blížícím se konci světa.
Oskar Muster
Příspěvky: 21
Registrován: 3. 9. 2018, 10:19

Re: Oskar Muster [Chopper]

Příspěvek od Oskar Muster »

Životní styl + BARTER
Barter počáteční: 2

Životní styl - 1 barter = žiješ si celkem v klidu, někdo o tobě asi ví, ale zatím po tobě nikdo ještě úplně nejde, hrozby jsou poblíž.

Barter aktuálně: 1


Vztahy - výchozí + změny
Emilia Kavalecz (Kač) +3
Ettore Jett (Kozel) +2
Tobiáš Hájek (Mort) +1
Aurelie (Sue) +2


Expy - Highlight Hard, Sharp
ZměnaZdroj/cíl
+1Pack Alpha
+1 Read a Sitch
+1Keep an eye out
+1Seize by force
+1Manipulate od Emilie
Improvement+1 weird
+1Reputation
+1Read a Person
+1Seize by force (Poslové)
+1Single Combat
+1Read a Person
ImprovementNevyužito.
Ostatní
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti