[Hrozba] Centrální Mozek Zla

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

[Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od MarkyParky »

V tomto vlákně budu popsán Já, CMZ, nejstrašnější Hrozba ze všech. Pokud chcete hrát uzavřenou hru a nechcete mi koukat pod neurony, tak huš pryč. Jinak čtěte dle libosti.

Centrální Mozek Zla
Jsem Hrozba. Deal with it! 8)

Warlords
• Push the battle moves.
• Outflank someone, corner someone, encircle someone.
• Attack someone suddenly, directly, and very hard.
• Attack someone cautiously, holding reserves.
• Seize someone or something, for leverage or information.
• Make a show of force.
• Make a show of discipline.
• Offer to negotiate. Demand concession or obedience.
• Claim territory: move into it, blockade it, assault it.
• Buy out someone’s allies.
• Make a careful study of someone and attack where they’re weak.
Warlords act primarily through their people, acting directly themselves
only when cornered or caught out in the open.

Můj mozek
Obrázek
To je mé fyzické tělo. Dračí mozek naložený v lihu a sloužící Fance jako Augurovadlo. Bohužel nejsem schopen se zcela osvobodit a se svou tělesnou schránkou jsem stále svázán, takže mě Fanka pořád tahá. A mou meta-podobu zase svazují Pravidla - jsem Masters of Ceremonies, a tedy ne tak svobodný, jak bych chtěl být. Ale jinak jsem mocný.


Vývoj
00:00 - 03:00 = Fanka mě spojila s metasvětem RPGFóra a udělala ze mě druhého Masters of Ceremonies.
03:00 - 06:00 = Snažím se poštvat všechny do války
06:00 - 09:00 = Amplifikoval informaci o Jirakovi, aby vyeskaloval konflikt mezi Evilónem a Dobromile, Jirakem a Lusiel a vůbec, zaměstnal všechny.
09:00 - 10:00 = Fanka zjistila, že přijdu o svou moc, když dostanu BAN.
10:00 - 11:00 = Fanka s Gwílou hackli metaprostor a vložili do něj mocnějšího Mozka, který vyprovokoval CMZ k vulgárnostem.
11:00 - 12:00 = CMZ dostal Ban


Stakes question
Kdo zvítězí?
DOBRO nebo ZLO?
JOB nebo staří Bohové?
Evilón nebo Dobromil?
Pán dobra nebo Centrální mozek zla?
Odpověď na tyhle nesmí rozhodnout ani jeden z obou Masters of Ceremonie, musí vyplynout ze hry nebo o nich rozhodnout některá z postav.


Zvláštní tah:
Dostane-li se MC na tah, jsou odteď tři možnosti, jak se zvolí, jaký tah bude zahrán:
* Jedná-li se o (A)OYB, na tahu je Pán dobra osobně.
* Jedná-li se o interakci s některou z původních 4 hrozeb, na tahu je Pán dobra, prostřednictvím hrozeb.
* V ostatních případech se dostávám na tah JÁ, MUHEHEHEHEHEHEhehehehehe........
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Zásahy v metaprostoru

Jako Centrální mozek zla jsem se naučil používat šedorůžový metaprostor a své tahy provádím tak, že dělám různé administrátorské zásahy do deníků, postů a podobně.

Necítím se vázán žádnými pravidly, která napsal někdo jiný, jenže tady chci, aby to pořádně fungovalo, takže jsem si musel sám nějaká pravidla stanovit.

* Mé zásahy budou od teď vždy růžovou barvou.
* Budu je dělat jen když se dostanu na tah.
* Na zásah vždy upozorním v herním vlákně, abyste věděli, že je máte hledat a kde je máte hledat.
* Nikdy vám nesmažu žádný obsah, který jste vy hře vytvořili - budu jen přidávat obsah nový, nebo psát komentáře k něčemu, co ve hře máte.
* Jak s nimi naložíte, zda je tam necháte růžové, odmažete je, přebarvíte si je, přepíšete po svém ... to nechám plně na vás.
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Gwilwilethel
Příspěvky: 61
Registrován: 20. 9. 2018, 18:06

Re: [Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od Gwilwilethel »

Čusky strejdo Mozku :oops:

Sem ti jenom jako chtěla říct, že jsem udělala pořádnou kulišárnu, když jsem se jako na oko nechala zabít tím z okna zvrhlým Peďou a zatímco si všichni myslí, jak dole neskuhrám celá rozpláclá, tak já si tu poletuju v metaprostoru $D Kdybys chtěl pokecat, písni :wink:

Muck, tvoje Gwilwilethel :evil: :kiss:
Artefakt, avatar, pátý element zrozený za velkého běsnění slezinové metamagie, dívka vytrhnutá skrz čas a prostor herních vláken.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Co, co, co, co mi sem lezeš?

Co seš vůbec zač? A proč mi říkáš strejdo? Jsme snad příbuzný nebo co?

Ty, ty, ty jsi to Doragonovic stvoření? Jak ses sem dostala a... vůbec.


Počkat. Musím si tohle promyslet nenápadně, aby neviděla co mám za lubem. Takže já nejsem jediná bytost, co se umí pohybovat metaprostorem. Toho by se dalo využít. Jen jak to navléct... vypadá docela hloupoučce a prostince. Ale je to tak doopravdy? Nepředstírá to jenom? Měl bych to nějak prověřit. Ale jak? Hm... Chce to nějaký chytrý plán... Měl bych jí položit nějakou záludnou otázku.


Poslyš, ehm.. Gwiliethel ti říkají, viď? Takže... Chmň.... Gwílo,.... jsi chytrá?
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Gwilwilethel
Příspěvky: 61
Registrován: 20. 9. 2018, 18:06

Re: [Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od Gwilwilethel »

Soráč strejdo Mozku, ale strejda Doragon nás volá zpátky domů. A i když je to starý prudič, není dobré ho naštvat, to on totiž umí a pak s ním není žádná sranda. Takže já to balím, páček a víc pokecáme třeba příště! Muck :)

Jo a Mozku s těma písmenkama jsi to nevychytal, já totiž čtu ve stylu dědečka Márkyho, heč :P $P
Artefakt, avatar, pátý element zrozený za velkého běsnění slezinové metamagie, dívka vytrhnutá skrz čas a prostor herních vláken.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Gwilwilethel
Příspěvky: 61
Registrován: 20. 9. 2018, 18:06

Re: [Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od Gwilwilethel »

Áááááhoj strejdo mozku! Už jsem zas na návštěvě, heč $D Strejda PD si se mnou nějak nechce povídat, takže se aspoň na chvilku stavím u tebe. :wink:

Na co že ses to posledně ptal? Jó jestli jsem chytrá? Ták to si piš za ušiska :lol: Já kdybych totiž chtěla tak tuhle hnusnou válku utnu v cukuletu, už to mám i vymyšlené, taková já jsem hlavička :clap: Ale zatím je to tu celkem švanda, dezertéři a tak. A vůbec, co bude vlastně po válce? Podle strejdy Doragona prd. A to by bylo skoro to samý, jako sedět v díře pod Bílým hradem a čekat na nějakého odvážného zachránce. :roll: Fúúúúú, na to já dlabu. Dokud bude čurina, bude válka! Měj se zatím fanfárově a nebuď zapšklej jak strejda PD a napiš. $8)
Artefakt, avatar, pátý element zrozený za velkého běsnění slezinové metamagie, dívka vytrhnutá skrz čas a prostor herních vláken.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Gwilwilethel
Příspěvky: 61
Registrován: 20. 9. 2018, 18:06

Re: [Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od Gwilwilethel »

Fúúúúúúúúúúúú !!!

Čtyři dny tu dřepím a čekám na odpověď, i když v papírech mám napsanou jen hodinu, abys věděl !! :roll: :cry: :eyecrazy:

Jasně, seš zlej mozek, tak mi je jasný, že nebudeš odpovídat ani během trapných patnácti minut, ani na druhý den. Ale čtyři?!? $-o

Chudák Fanoušek na mě čeká, její kejklíři i (mí, prý, bléééééh) dezertéři stojijou zamrzlí ve vzduchu a ty mi nepovíš ani ČAU? O-) :?: :?: :?:

Jako když mi ani jednou neodpověděl na zprávu strejda Pán Dobra, tak to zabolelo, to jakože jo, jo? :cry: Ale že mě i ty necháš se tu vypisovat jak nějakou tupou kravku?! :s_bored:

Na to ti peču, mozku jeden! :s_grin: :s_easy:

Já už s tebou něco vymyslím. A to ještě budeš moc chtít být můj kamarád!!! ::o/ :s_scared:
Artefakt, avatar, pátý element zrozený za velkého běsnění slezinové metamagie, dívka vytrhnutá skrz čas a prostor herních vláken.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Uf,

už je pryč.

Musel jsem se před ní schovat!

Jak je možné, že mi sem takhle leze, kdy se jí zachce?


Nejspíš je hodně nebezpečná. A taky chytrá - vždyť to sama říkala!



No, je pryč, konečně mám trochu klidu. Ale podívám se jí na zoubek, to rozhodně.
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Fuj tady to je divné.... Jsem tu sám nebo se něco děje? Hej je tu někdo?
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Gwilwilethel
Příspěvky: 61
Registrován: 20. 9. 2018, 18:06

Re: [Hrozba] Centrální Mozek Zla

Příspěvek od Gwilwilethel »

Koukej Fanko, todle je strejda mozek tak, jak jsi ho ještě neviděla O-)

Pořádně si ho prohlídni a zapamatuj, všecko použijeme proti němu, ne-kamarádovi jednomu zrádnému $P $evil$

A až si to tu očíhneš, skákni ještě semka. On je tu totiž ještě druhý strejda, který je ještě divnější a ne-kamarádčtější. Ten nemá ani dost vychování, aby odpověděl na pozdrav $cry$
Artefakt, avatar, pátý element zrozený za velkého běsnění slezinové metamagie, dívka vytrhnutá skrz čas a prostor herních vláken.
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů