[Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

....Vysoká na návsi...
Začíná se to tu nějak zvrtávat. Skřet vylezl z díry s divnou věcí, Igor provolává divné rituály a mám pocit, že se země třese, nebo jen má kolena. Sotva držím, zranění za poslední dobu bylo více než dost. Celé je to špatně. Cítím okolo silnou auru. Jako by mi hlas našeptával, že brzo bude třeba vzít nohy na ramena.

Rozpačitě se rozhlídnu. Gang sebou nemám, musím spoléhat sám na sebe. Chce se mi spát- Držím se sotva na nohou. Nedaleko se rozhořívá šarvátka. Ten duch lesní čarodějky se snaží probodnout někoho. Vypadá to, jako by chtěla obětovat vesničana. No když musíš, tak musíš. To je holt úděl poddaných.

Na mžik se mi zavřou oči, ale je to jako celá věčnost. Před očima mám tmu, potom několik rudých koulí jak navzájem do sebe naráží za mohutných výbuchů. Chvíli na to, je z rudé žhavé koule modrá a jen tiše šplouchá. Čas letí jak když nůžkama stříháš a po chvíli se před očima mi míhají zvířata veliká jak dva, tři domy na sobě s rohy a pařáty, strašnější jak Tharaskal. Letí to jak vítr a najednou vidím malý dům uprostřed lesa, okolo se míhají další, vysoký kostel uprostřed vesnice. JOBoko kázání a zvony a najednou Meče a boje... Poznávám ten kostel, jeho obrysy mám za zády.

Netuším, co to mělo znamenat, ale minimálně to nedává žádný smysl. Ale zarazí se mi dech. Z trhliny vycházejí šílené postavy a kreatůry. Čekám problémy, ale ten Igor se zbláznil.

"Héj ty magore, co to provádíš?"
Snaha zabránit Igorovi a té jeho obryni pokračovat v rejdech - pietro:2D6+ → 5(2 +3 + 0)#interferre Igor
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Církev JOB
Příspěvky: 127
Registrován: 27. 12. 2017, 15:15

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Církev JOB »

Azijujášova kronika píše: ... a ten, kdo chtěl by zabránit příchodu bohů, bude Stribohovým větrným šípem smeten ze povrchu zemské desky a odsouzen k věčnému pádu do zatracení ...
Pietro,

jeden z bohů tě zaslechl, namířil na tebe svůj luk a vystřelil. Z lučiště však nevylétl šíp, nýbrž prudký závan větru, který tě odhodil pryč. A nesvrhnul tě z celé zemské desky, jen z náhorní plošiny kolem Vysoké - a na místo věčného pádu do zatracení tě tedy čeká spíš krátké, ale rychlé skutálení se ze svahu.
Věřící, mniši, knězi, ale také paladini a inkvizitoři, kteří přišli nahradit staré víry a uctívání model a bůžků vírou v Jediného Opravdového Boha JOBa.
Hrozba
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Tihle dva se domlouvají a chtějí míchat DOBRO se ZLEM?

To nesmím dopustit. Kdoví co by z toho mohlo ještě vzejít?

Musím to nějak zatrhnout, aby se nemohli domlouvat. A vůbec, potřebuju je úplně dostat od sebe a celou tuhle sešlost rozpustit. Stvořili mě a tedy prokázali, že jsou užitečnými loutkami. Ale to neznamená, že si mohou dělat, co chtějí. Ne, já budu ten, kdo bude dál tahat za nitky.

Musím jim dát důvod zmizet ... hm, takže už vím. Evilón i Dobromil si poslední události v kraji i podivné jevy nad Vysokou vyloží jako první válečný svého protivníka a zahájí protiútok.

Ano! To bude ono! Muhehehehe!

Touhle dobou už se do Jasnova určitě vrátil nějaký ten rozprášený těžkooděnec a burcuje na poplach - Dobromilští tedy povedou svůj první úder ke Khazad Gunud.

No a na blatech Ftipálek má sice vlastní zájmy, ale protože potřebuje Evilóna ještě chvíli přesvědčovat o své loayalitě a zároveň ho musí zaměstnat, jeho zvědové touhle dobou zcela jistě už vysvětlují císařským, že první úder musí být veden proti Troskám.

Teď už jen vymyslet, jak zařídit, aby se Doragon i Tharagavverug tuhle informaci dozvěděli. Není úplně uvěřitelné, že by mohli spatřit oheň na obzoru - to by bylo příliš rychlé. Seslat jim nějakou vizi? To je takové přímočaré a mohli by si snadno myslet, že je někdo manipuluje.

Už to mám! Něco jim odhalím a zároveň dostanou nabídku, která se neodmítá.

Dostanou předtuchu. Pocit náhlého ohrožení svých dobytých statků.

Doragone, Tharagavverug,

máte neodbytnou předtuchu, že Khazad Gunud i Trosky budou ohroženy prvními údery následující války. Ty přijdou určitě až v následujícím sezení. Ale pokud se hned teď vydáte připravovat obranu, tak máte šanci ovlinit to, jak váš start v tomto sezení bude vypadat.... jinak příští sezení zahájím velmi tvrdým tahem proti vašim aktuálním sídlům.
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Doragon Raida »

"Ehm, ehm, náčelníku." Za mými zády nervózně přešlapuje Dlouhé Stéblo. "Měl bys rychle přijít za ostatními. Se sudem se něco děje."

Usměju se na dračici a pokrčím rameny. "Omlouvám se, povinnost volá. Tohle dořešíme někdy jindy. Teď už je nejvyšší čas vyrazit zpátky. Přecejen jsem počítal s tím, že to doma během mé nepřítomnosti Kutululů ohlídá a jsem trochu nervózní z toho, že nejsilnější obranný prvek Khazad Gunud v tuto chvíli představuje domestifikovaný Jirak."

Pokynu Chlupatci, aby přezpíval chapadlatce na spěchací režim, nechám cizí problémy cizími a jdu se věnovat těm svým.

Pokud na mě nikdo nic nemáte, Doragon opustí slezinu a potkáte se s ním až v létě.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

...někde pod Vysokou...
No jeden divný tvor se na mě podíval a letím, jako slabý lístek ve větru. Pietro byl vždy kluzký, ale takto mě prostě sfouknout ze scény jako svíčku... letím a kutálím se po svahu mezi kořeny, kameny. Dole se plný modřin opřu o klacek a belhám se domu, to co jsme viděl bude dost na to, abych měl hlavu nacucanou k přemýšlení. Co krok to syknutí bolesti. Co teprve doma, až bude muset čelit potomstvu a Grahamidě. Smrt Sue jej velice zasáhla. Víc než čekal. Už je na světě sám.

Pietro míří do Blatna, kde snad má ještě domov, družinu a jednu vesničku, kde snad jej ještě uznávají jako vládce a ochránce. Co s ním bude dál se dozvíme v dalším sezení, toto pro něj končí.
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Tettigona »

... nad simulujícím Solfernem ve Vysoké ...

Už jsem to chtěla vzdát a nechat se dobrodruhy nadobro zahubit, abych měla pokoj od toho trápení zbytečnosti.

A pak se ozvala Fanka a zeptala se mne, zda bych ji nemohla asistovat. Já! Někdo mě potřebuje! Vrátil se mi smysl života.

Jenže teď proti mě jdou hrdinové. Pravda, po Doragonově zásahu už jsou jen tři, ale zjevně si na mě chtějí vybít svůj žal. A ani se jim nedivím.

Naštěstí mezi nimi je Fanka. A zápach, který si nemohu s ničím splést, mi prozrazuje, že někde kolem se ochomýtá i Játy, který nedopustí, aby mne zabila nějaká banální bitka s hrdiny a on tím přišel o svou pomstu. Toho by se určitě dalo nějak využít ...

Tettigona:2D6+1 → 10(5 +4 + 1) # Read a sitch
* Jak z té šlamastiky nejlépe vyklouznout?
* Kdo z hrdinů to teď vede?
* A kdo je největší slabinou té skupinky
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Dobrodruzi
Příspěvky: 142
Registrován: 27. 12. 2017, 15:16

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Dobrodruzi »

"Myslíte, že nám tentokrát dokáže vyklouznout?" zeptám se ostatních, zatím co se k divožence blížíme.

"Co ji říkala?" naznačím, že moc nedávám pozor, resp. nedávám pozor na divoženku. Mám totiž nevyřízené účty s nekromantkou, která se mezi nás nějak vsunula.

"Ne, dokud to tu vedu já," vyřknu, zatímco kráčím vpřed, více než spravedlivě rozhořčen.


Tettigono,

rozhodně nejbezpečnější je vtáhnout do toho konfliktu Fanku a pak se vytratit.
Jirak kráčí vpředu, vede a vypadá více než spravedlivě rozhořčen.
Lusiel, je největší slabinou, má nevyřízené účty s Fankou, takže si teď všímá možná víc jí než tebe.
Dobrodruzi, rekové a hrdinové, kteří se vydávají do kraje za poznáním, dobrodružstvím, poklady a dalším.
Hrozba
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Tettigona »

Hrdinové se blíží a já si uvědomila, že zaujatá situací jsem ještě Fance neodpověděla na její žádost.

"Určitě se mnou můžeš počítat. Pomohu ti s jakýmkoliv strašlivým experimentem, který budeš provádět, ó mocná!"

Fanko,
rozhodně ti pomoct půjdu, jen ...


Zahlédnu, jak hobitce zacuká oko. Zdá se, že Fančina přítomnost ji dráždí a nemůže se rozhodnout, na koho se vrhnout dřív. A hlavou mi probleskne nápad ...

"Rozhodně na tvůj experiment půjdu. Vzdala jsem se svého lesa a toulám se teď krajem a přitom se toho mám ještě tolik co učit. My všichni se toho od tebe máme tolik co učit. To ty jsi náš etalon krutosti, královna hrůzy. Možná to sama nevíš, ale když provádíš své chladnokrevné experimenty bez mrknutí oka, nám ostatním tuhne krev v žilách. Tvůj nevinný výraz ve tváři, když pácháš své výzkumy je vlastně zákeřnou třešničkou na obrovském dortu děsu, který servíruješ všude, kde provádíš svou vědu. Jednou bych chtěla být taková, jako jsi ty. Kdyby tebe nebylo, tak kde najdu nový vzor? Od koho se začnu učit? Bude mít vůbec můj život smysl? Bez svého lesa už nedokážu žít životem jako dřív, potřebuji svůj vzor...."


Tettigona:2D6+1+1 → 12(5 +5 + 1 + 1) # Advanced Manipulate
Luciel doteď nejspíš hledala důvod, proč nesledovat slepě Jiraka, ale vrhnout se na Fanku. Tak ho má
- Pokud nikdo nebude interferovat, Luciel to udělá proto, aby nahradila můj domnělý vzor Fanku. Stane se mým Ally: Confidante - to give you advice, prespective or absolution a vstoupím k ní do "učení"
- Fanka samozřejmě může Interfere - už tím nezvrátí můj úspěch, ale může výsledek snížit na to, že Luciel se jí bude chtít zbavit, protože věří, že se tím zbaví zároveň i mě - že můj život už nebude mít smysl.


Tettigona:2D6+2 → 14(6 +6 + 2) # Vidiny smrti
Pokud se následně strhne bitka, tak v záblesku svých vidin cítím, že:
* Mary umře. Když si Sue zahrála strašně tragický příběh, tak není možné, aby Mary končila happyendem. Naopak - její příběh musí být ještě tragičtější, než Suein.....
* Fouňa přežije. Už toho chudák zažil a oddřel dost a nezaslouží si to odskákat za mě.

Fanko, co uděláš?
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Fanka »

Fanka stojí hluboce zamyšlena. Vůbec jí to, co povídá Tettigona, nedává smysl. "Nebude to žádný strašný experiment." pronese za chvíli, protože nepochopila význam sousloví strašlivý experiment, tak předpokládá, že se přeslechla a že se Tettigona bojí toho, že experiment prostě může strašně dopadnout. "Je to naprosto bezpečné, žádné třaskaviny, trhaviny...nic podobného. Již jsi mi jednou se stejnou věcí pomáhala a šlo to úplně bez problémů."
Interfere: Fanka:2D6-1 → 6(3 +4 - 1)

Fanka si zvolna točí rukojetí nože v dlani a zmateně se usmívá. Pak pro sebe bezhlasně pronese: "Ironie?..... Vtip?..... Lest?"

Zahlédne koutkem oka rychlý pohyb Luciel.

"Zjevně C je správněěěéé." vyjekne.
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Dobrodruzi
Příspěvky: 142
Registrován: 27. 12. 2017, 15:16

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Dobrodruzi »

Tu nekromantku teď zabiju a pro její kamarádku divoženky je smrt málo! Z té si udělám podržtažku... "... ehm ... teda ..." ...podržtornu, když se tak moc chce stát něčí žákyní! zahlásila pevným hlasem Lucka a posunula zbývající žetony vůle doprostřed stolu.

"Nejsou to náhodou dva různé úmysly?" zeptal se Hugo.

"To asi jo," přikývla Lucka a rozdělila hromádku na dvě. "A můžu si svou skrytou vrhací dýku k tomu vraždění přičíst jako Tool?"

Hugo přikývl.


Fanko,
zasáhla tě dýkou (2-HARM), máš svůj těžký plášť (-1HARM), dostaneš to za 1-HARM.

Nemusíš si házet Suffer Harm.

Co uděláš?
Dobrodruzi, rekové a hrdinové, kteří se vydávají do kraje za poznáním, dobrodružstvím, poklady a dalším.
Hrozba
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Tettigona »

Zlodějka vrhla dýku po Fance a nastal zmatek.

Můj odhad byl správný, hraničář s druidkou se ohlédli, co se děje a to mi dalo jen několik okamžiků náskoku. Samozřejmě, že se obratem otočili a spustili palbu kombinací kouzel a šípů, ale to už jsem kličkovala jako zajíc a pádila pryč, přes pláň, směrem k Posedné.

Tettigona:2D6+1+1 → 12(5 +5 + 1 + 1) # DSuF

Když jsem probíhala kolem posledního domku, vynořila se odtamtud chlupatá koule a postavila se svým mohutným tělem doprostřed všem pronásledovatelům. Játy byl zkrátka odhodlaný si mě utrápit k smrti sám a chtěl zabránit komukoliv jinému, aby mi dopřál rychlou a bezbolestnou smrt.

Tettigona:2D6-1 → 6(3 +4 - 1) # Seize by force - Játy chtěl zablokovat cestu ke mě.
Ale asi si neuvědomil, proti komu stojí ...
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Fanka »

Fanka bleskově sáhne do záhybů pláště. Nemůže ale nahmátnout ten správný záhyb, něco je špatně. Trhne s pláštěm, aby se dostala ke správné kapse a sykne bolestí, plášť jí drží přišpendlený k tělu hobitčina dýka. Konečně Fanka nahmátne jednu odrátovanou baňku. Drží ji ve zdvihnuté dlani, dívá se na ni, ale periferním viděním sleduje hobitku a je připravena uskočit, pokud ta by znova zaútočila. "Opravdu chceš použít další nůž? Ty už víš, co tyhle baňky umí. Myslíš, že ji nenechám explodovat? Tenhle plášť je pevný a nehořlavý, vyrobený z pidivláken, jestli ti to něco říká. Mě výbuch neublíží."

"Neměla jsem důvod tě zabít tenkrát, nemusím to udělat ani teď. Teď by to navíc schytali i tví kamarádi. Odejdi." Fanka zdvihne baňku do výše a naznačí, že ji hodí na zem pod Lusieliny nohy.

Manipulate: Fanka:2D6+1 → 7(4 +2 + 1)


Když Fanka vidí Lusielino váhání, chápavě se usměje. "Čas otupil vzpomínky, připomenu." Hodí baňku stranou, kde stojí malá kaplička, aby ji proměnila v hromadu trosek. V tu chvíli se zpoza kapličky ale vyřítí Játy, lahvička při dopadu exploduje a jeho kožich vzplane jasným plamenem. Játy se začne zoufale válet po zemi, aby plamen uhasil. Fanka drží ve zdvižené ruce další baňku a nic neříká.
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Dobrodruzi
Příspěvky: 142
Registrován: 27. 12. 2017, 15:16

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Dobrodruzi »

"Takže jsem do obou úmyslů vrazila veškerou vůli,co jsem měla, jenom jsem ji škrábla?" podivuje se Zuzka nad způsobem, jakým Hollyhock god tu situaci vyložil.

"Ano, ale udělalo to tvůj život lepším ..." usměje se Hugo.

"Jak?"

"No, protože jsi jí nezabila, i když jsi mohla, tak jí neupadla ta lahvička. Tím pádem nevybuchla. A výbuch ti neutrhl nohy. Takže žiješ a jsi celá. To je lepší, než být trupík, ne?"

"To je teda divná hra," dá si placku na čelo Lucka.

"Je. Ale ne, to byl jen vtip, teď vážně. Máš pravdu. Tabulka říká, že to udělá tvůj život lepší a něco bys z toho získat měla, to jo. Ale smrt Fanky - to je jméno té nekromantky, ti nijak život nevylepší, takže to musíme vyřešit jinak."

Nachvíli se zamyslí a pak se zeptá ostatních hráčů: "Ale jak? Máte nějaký nápad?"

"Život Lusiel by udělalo lepší, kdyby jí někdo aspoň poplácal po zádech. Celé sezení běhá po mapě jak hadr na koštěti a ve výsledku prd z toho" odpoví s úsměvem Jirka.

Lucka se na něj usměje a pod stolem ho stiskne za ruku.

"Jenže kdo?" pokračuje v otázkách Hugo a prochází si cizí postavy ve svých poznámkách. "Paní lesa je na cestě pryč, upíra odkopnuli přicházející bohové a navíc její příběh neznají, tak jí vlastně nemají za co poplácat, zlatý drak a skřetí šaman se pakují pryč, od paladina by poplácávání zlodějky nebylo upřímné, čert se svíjí v bolestech, byť předstíraných .... ha, už to mám."


Vesnicí se mihne tmavý stín. Vedle tebe přistane obrovská pruhovaná kočka, která seskočila odněkud ze střechy nebo půdy, prohlédne si tě a pak si netečně olízne tlapu. Pak se na tebe přeci jen podívá znovu a lidským hlasem pronese: "Postavit se Fance? To je fakt hustý. Máš můj respekt. Ale být tebou, tak bych se teď dekovala za těmi dvěma," a ukáže za Jirakem a Mary, kteří přeskakují hořícího huňatce, "aby sis ten respekt ještě nějaký čas užila živá."

Pak si znovu netečně olízne tlapu.

Tak v tom případě beru roh... ehm ... teda, přidávám se k pronásledování ....

Fanko,

Dobrodruzi ti dají pokoj.

Tettigono, Játy dobrodruhy nezastavil a má starostí dost.
Dobrodruzi, rekové a hrdinové, kteří se vydávají do kraje za poznáním, dobrodružstvím, poklady a dalším.
Hrozba
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Fanka »

Fanka počká, až Lusiel vypadne. Pak popadne velkou lopatu opřenou o jeden z baráků, doběhne k ne-zcela uhašenému Játymu a začne jej lopatou naplocho mlátit po stále ještě hořících místech. Když vidí, že již jen slabě doutná, nezmítá se, ale žije, zahrne jej trochu hlínou. Kde byl oheň uhašen včas, má Játy nyní hlaďounkou sytě růžovou kůži, kde to hořelo déle, jsou popáleniny. Každopádně srsti na něm zbylo jen několik chomáčů. Fanka poblíž něj postaví několik lahviček, nechce se ale příliš přibližovat, aby se po ní neohnal. "Pomazávat!" zavolá na něj.

"Fouňo, jdeme!"

Fouňa táhne vozík s mrtvou Sue a truhlou směrem k Posedné, truhla je ale prázdná a otevřená. Fanka kráčí vedle a drží v náručí dračí mozek. Povídá mu: "Jsi mocnější než jsi kdy byl. Mocnější, než když jsi byl živý. Vím, že ano. Netroufnu si už pomocí tebe manipulovat s magickým světem. Jednou možná, když by se srovnaly trochu síly."

"Dovedu si představit ten opojný pocit - být tak mocný, vidět za závoj magie, rozhodovat o cizích osudech, potulovat se mezi světy....a pak ten pocit všemocnosti vystřídá - obyčejný hlad. Stále jsi živý a tak zoufale nesoběstačný. Mozek v truhle. Musí to být ponižující, když takový intelekt čeká nedočkavě na krmení jako vepřík v chlívku."

Fanka se odmlčí.

"Ono je to asi i nepříjemné být venku z mozkomíšního moku, že? Osychá ti už trochu šedá kůra. Měla bych tě dát už nazpátek, co? Ještě to chvilku vydrž, než ti ještě něco povím: Budu se o tebe starat, budu tě krmit, ale ty musíš být mně užitečný. Mám očividně nepřátele a ty mě budeš před nimi chránit."

Fanka zastaví a uloží mozek (pain-wave projector) zpátky do truhly.

Chci si switchnout na brainera, chybí mi ještě dva expy, až přijdou tak doswitchnu. Vzhledem k tomu, že se mi dračí mozek tak změnil, navrhuji, že bude fungovat nyní jako pain-wave projector a nikoli jako augurovadlo. Pokud bude chtít Fanka dělat augury, musí si sehnat něco jiného k tomu.
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [Hra] Sezení III. - Silné osobnosti

Příspěvek od Tettigona »

... o kousek dál na pláni ....

Ohlédnu se. Fanka ošetřuje ohořelého Játyho a dobrodruzi mě pronásledují. Co strašného mu provedli? Jakým kouzlem ho sesmažili?

Nebudu riskovat, že mi to udělají taky. Vzpomenu si na kouzla lesa, jen se pokusím sladit se zemí místo stromů. A pak požádám hlínu, aby se rozestoupila a dovolila mi doslova propadnout se do země.

Tettigona:2D6+1 → 11(5 +5 + 1) # Eye on the door

A tak se i stane ...

Tettigona se později objeví u Fanky, aby jí pomohla s jejími experimenty, ale příběh jí samotné v tomto sezení už končí ...
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti