[META] - HX, stat highlity a lifestyle

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Přemýšlím, s kým by se tak dalo manipulovat, abych co nejlépe dosáhl svých zákeřných plánů.

Mé třetí oko padá na Peitra von Holzklade. Jeho touha po moci se snoubí s niterní zkažeností, ó ano, to je ten pravý. Toho bude tak snadné se zmocnit a přinutit ho hrát podle mých notiček.

Jenže to by se se mnou musel nejprve sám spojit. A on při tom možná ani neví, že existuji. Jak to jen udělám?

Už vím. Budu na něj čekat v metaprostoru. Vždyž stačí v jeho neživotopise, v jeho knize osudu, se kterou tak snadno mohu manipulovat, vyznačit rudou barvou jediný řádek. Pěkně vytučnit a krvavou barvou - tu on má rád - mu ukázat, jak se má chovat.

A on sám pak spojení s metaprostorem vyhledá, a pak už nebude těžké ho zlákat.


Ano, Pietro, je to tak, už jsem ti vyznačil v deníku tvůj druhý stat highlight.
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Tharagavverug »

Igore, ukaž, jak snadné je pro tebe hodit problémy za hlavu.

SHARP.
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Centrální Mozek Zla
Příspěvky: 36
Registrován: 11. 9. 2018, 22:13

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Centrální Mozek Zla »

Začínám mít pocit, že nejsem jediný, kdo tady o něčem rozhoduje.

Jistě, je tu Pán Dobra, o tom žádná. Můj nepřítel, protivník, oponent. U něj je logické, že tu a tam něco udělá o své vůli. Ale jeho vůle je omezená pravidly, jak víme. Musí vždy táhnout jen tak, jak je mu předepsáno.


Jenže já mám pocit, že tu jsou i jiní, co si rozhodují o svých osudech, jak chtějí. Jako by tady, v tom divném Kraji, bylo pár entit, které mají vlastní vůli. A co víc - nejen, že rozhodují o tom, co budou dělat sami, oni si dokonce kecají do života navzájem. Budují sami sobě rámec svých budoucích činů. A tenhle rámec se na můj vkus příliš často nepřekrývá s mými záměry.

Vezměte si třeba bezhlavého Igora. Stejně jako u všech ostatních, potřebuji ho dostat pod svůj vliv. Tedy mým záměrem jest, aby i on se ve válce upíral k pro něj nadpřirozenému metasvětu, ve kterém přebývám a snažil se skrze něj porušovat pravidla, která ho svazují. Jenže nechápu jak je to možné, ale zdá se, že do jeho osudu místo mě zasahuje baziliška a ta ho nutí přemýšlet, zkoumat, být kritický, všímavý, analytický. Tedy pravý opak bezhlavé víry v nadpřirozeno.

A já tomu nedokáži zabránit.

Ještě že mám tak silnou moc, že když už nesmím ještěřino přání změnit, mohu mu cestu metavíry nabídnout jako alternativu do osudu přímo, rudou tužkou rovnou do jeho knihy osudu.
Centrální mozek zla
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Tettigona
Příspěvky: 245
Registrován: 23. 12. 2017, 15:27

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Tettigona »

Vzhledem k tomu, že jsem dobu mezi sezeními strávila ve Fančině pevnosti a pomáhala jí, stala jsem se v podstatě jednou z nestvůr jejího dungeonu.

Tím pádem předpokládám, že ona za mne platí veškeré výdaje (rozumějte - já sama za živobytí neplatím NIC. Ale jestli Fanka vyčlení část své MOCI na moji ochranu, tak to tak samozřejmě bude).

Fanko?
Nevím co chci, ale chci to hned!
Paní lesa
Uživatelský avatar
Fanka
Příspěvky: 212
Registrován: 23. 12. 2017, 16:19

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od Fanka »

Tettigono, samozřejmě, že se o tebe starám jako o vlastní.

A za sebe i své lidi platím 0 MOC.
Ticho! nerušit! Pracuji.
Deník postavy
Uživatelský avatar
pietrovonholzkladde
Příspěvky: 299
Registrován: 26. 12. 2017, 10:57

Re: [META] - HX, stat highlity a lifestyle

Příspěvek od pietrovonholzkladde »

Doba je zlá, musím trošku dát lidem. Jedna moc padla, držím snad dvě...teda víte jak to je s tím krkem, že?
Cítím to v krvi, cítím to ve vzduchu, cítím to všude...Bažina, smrad, vesničani...konečně se blíží osvěžující válka, to bude krve dost.
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti