[NPC] Gormal - Víla (Skinner)

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PánDobra
Příspěvky: 194
Registrován: 27. 12. 2017, 15:13

[NPC] Gormal - Víla (Skinner)

Příspěvek od PánDobra »

Gormal- Víla (Skinner)

Obrázek

Vybavení:
* Konečky prstů zdřevění v ostré špičaté větve, které se dokáží natáhnout do dálky, škrábou oči a trhají kůži a dorůstají, i když je někdo přesekne: (2-HARM HAND INFINITE)
* Nádherné vzory, vytvářené na jejím těle z květin, šlahounů a listů, které ji prorůstají skrze kůži (spectacular tatoos - IMPLANTED)
* Jednorožec (pet - VALUABLE ALIVE) - SIZE=0/SPEED=1/HANDLING=1/ARMOR=0/Roh = +1HARM

Moc:
2-BARTER
Její MOC pramení z radosti, kterou prožívá, když jí lidé dávají dary, pějí písně celou noc nebo když nějaký mladík přijde do lesa a protančí s ní noc do úplného vyčerpání. Když má radost, odvděčuje se tím, že svou sílu používá ke krocení lesa a stromy drží své větve a kořeny dál od Hvozdíkova i cesty.

Když však sílu své radosti použije k tomu, aby získala něco jiného a lidé zrovna nezpívají, netančí a nenechávají na pařezech víno a šperky, její MOC slábne a hvozd si bere zpátky, co mu vzala.

Zvláštní tah:
Pokud tě vyzve k tanci, vyber si 1 z:
* odmítneš a urazíš ji: MC je na tahu
* přijmeš a zatančíš si s ní - vyhodnoť si Hypnotic, jak bys ho prováděl TY na ní, ale máš na to -1
Pán Dobra
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
PánDobra
Příspěvky: 194
Registrován: 27. 12. 2017, 15:13

Re: [NPC] Gormal - Víla (Skinner)

Příspěvek od PánDobra »

Osobní agenda:

Je jediná ze záporáků, kdo chce v kraji šířit dobro, lásku, štěstí a přírodu. Záporák je, protože to dělá přes mrtvoly a pomáhá i těm, co o to vůbec, ale vůbec nestojí.


Rozhodla se začít u Pietra, kterému se nasáčkovala na hrad a uklízí mu tam.
Pán Dobra
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Solfernus
Příspěvky: 103
Registrován: 22. 12. 2017, 16:32
Bydliště: Trosky

Re: [NPC] Gormal - Víla (Skinner)

Příspěvek od Solfernus »

DOBRO si žádá odpověď na tři otázky, Pán Dobra píše:2. Gormal dělá všem kolem sebe dobro i přes (jejich) mrtvoly a protesty. Je jako tank, nezastavitelná, jdoucí si za svým. Momentálně je zaměstnaná pácháním dobra u Pietra, časem jí to ale omrzí a půjde o dům dál. Jaké dobro nechceš, aby dělala TOBĚ?
Asi by se mi nelíbilo, kdyby pomáhala těm, kterým chci škodit a tím hatila mé dlouhodobé plány a machinace. A nebo kdyby se doslechla, o co mi přesně jde a začala mi házet klacky pod nohy. Ale nejhorší by bylo, kdyby se do mě zamilovala, pověsila se na mě a snažila se mě napravit...
"Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů! Stačí jediný podpis tady...a tady.
Ano, výhradně vlastní krví. To víte, byrokracie, to je peklo..."
Deník postavy
Uživatelský avatar
PánDobra
Příspěvky: 194
Registrován: 27. 12. 2017, 15:13

Re: [NPC] Gormal - Víla (Skinner)

Příspěvek od PánDobra »

Gormal byla Sue vypráskána z hradu a bude si hledat nové místo, kde by mohla "uklízet" a šířit "lásku".
Pán Dobra
MC pro AW PbP Záporáci
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů