Doragon Raida - Skřetí náčelník (Hardholder/Hocus/Gunlugger/Chopper)

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Doragon Raida - Skřetí náčelník (Hardholder/Hocus/Gunlugger/Chopper)

Příspěvek od Doragon Raida »

Doragon Raida - Skřetí náčelník - Hardholder/Hocus/Gunlugger/Chopper - aktuální

Obrázek

VZHLED
Muž
Roucho s trofejemi
Odhodlaný výraz
Pronikavý pohled
Robustní tělo

STATY
Cool +2, Hard +3, Hot 0, Sharp +2, Weird +3
Výchozí: Cool +1, Hard +2, Hot 0, Sharp +1, Weird -1

HARM
03:00 -
06:00 -
09:00 -
10:00 -
11:00 -
12:00 -
[x] Stabilizovaný

HARDHOLDER - Level 0 (level = 14XP)
— get +1hard (max hard+3)
— get +1weird (max weird+2)
— get +1cool (max cool+2)
— get +1hot (max hot+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
— choose a new option for your holding
— choose a new option for your holding
— erase an option from your holding
— get a move from another playbook
— get a move from another playbook
--------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character (to safety)
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

HOCUS - Level 0 (level = 11XP)
— get +1cool (max cool+2)
— get +1hard (max hard+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
— get a new hocus move
— get a new hocus move
— choose a new option for your followers
— choose a new option for your followers
— get a holding (you detail) and wealth
— get a move from another playbook
— get a move from another playbook
--------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character (to safety)
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

GUNLUGGER - Level 6 (level = 8XP)
— get +1cool (max cool+2)
X get +1sharp (max sharp+2)
X get +1weird (max weird+2)
X get a new gunlugger move (Bloodcrazed)

— get a new gunlugger move
— get a vehicle (you detail)
— get a holding (you detail) and wealth
— get a gang (you detail) and pack alpha
X get a move from another playbook
X get a move from another playbook

--------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character (to safety)
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

CHOPPER - Level 14 (level = 5XP)
X get +1hard (max hard+3)
X get +1cool (max cool+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
X get +1weird (max weird+2)
X get +1weird (max weird+2)
X choose a new option for your gang
X choose a new option for your gang
X get a holding (you detail) and wealth

X get a move from another playbook
X get a move from another playbook

--------------------------------------------------------
X get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
X create a second character to play
X change your character to a new playbook
X choose 3 basic moves and advance them (go aggro, dsuf, read a sitch)
X advance the other 3 basic moves
(manipulate, read person, open your brain)


Smrt
[ ] -1 HARD
[ ] +1 WEIRD
[x] Change to a new playbook

VÝBAVA - Na DSuF
- "Benova" bouchačka 3-HARM CLOSE/FAR LOUD AUTOFIRE
-- a) postupně plive naládované kulky po jedné
-- b) vystřelí celou dávku kulek naráz do širší plochy, ale pak musí znovu ládovat (AREA)
- Ještě nějaké AP ammo, ale bez přístupu do Fushaum Uruk k dalšímu
- Kopí 3-HARM HAND MESSY

- Pokud nahý nebo skoro nahý 2-ARMOR, jinak 1-ARMOR

Malý angel kit (kapacita 2): [x] [x]

MOC - 5
Povaha moci - Trpasličí výroba
Zbraně, zbroje, nástroje, hračky, těžítka. Cokoliv se dá udělat z kovu vykutaného v podzemí Khazad Gunud, to má svou cenu. Protože trpasličí výrobky se pyšní nejen lokálním původem a vysokou kvalitou, ale jsou také DOBRÉ. K tomu šíříme kouzelně rozkošné sošky mávajícího Kutululáka, která majitelům přináší spokojenost a mír.

TAHY
Skřetí náčelník
When you try to impose your will on your gang, roll+hard. On a 10+, all 3. On a 7–9, choose 1:
They do what you want (otherwise, they refuse)
They don’t fight back over it (otherwise, they do fight back)
You don’t have to make an example of one of them (otherwise, you must)
On a miss, someone in your gang makes a bid, idle or serious, to replace you for alpha.

Zasraní zloději
When you have your gang search their pockets and saddlebags for something, roll+hard. It has to be something small enough to FIt. On a 10+, one of you happens to have just the thing, or close enough. On a 7–9, one of you happens to have something pretty close, unless what you’re looking for is hi-tech, in which case no dice. On a miss, one of you used to have just the thing, but it turns out that some asswipe stole it from you.

Zocelený bitvou (Gunlugger):
When you act under fire, or when you stand overwatch, roll+hard instead of roll+cool.

Královna Wyvern (Driver):
You get a specialized battle vehicle (detail with the MC).

Choose 3 basic moves and advance them
- DSuF: On a 12+, you transcend the danger, the pressure, the possibility of harm. You do what you set out to do, and the MC will offer you a better outcome, true beauty, or a moment of grace.
- Go Aggro: On a 12+, they have to cave and do what you want. You’ve overwhelmed them; they can’t possibly bring themselves to force your hand.
- Read a sitch: On a 12+, ask any 3 questions you want, not limited to the list.

Zážitky blízké Smrti:
When you open your brain to the world’s psychic maelstrom, roll+hard instead of roll+weird, but only in battle.

Šamanův šleh:
You have a well-stocked and high-quality first aid kit. It counts as an angel kit (cf) with a capacity of 2-stock.

Neser vegetariána:
In battle, you count as a small gang, with harm and armor according to your gear.

1N†3ЯN3T V3C1
Things speak: whenever you handle or examine something interesting, roll+weird. On a hit, you can ask the MC questions. On a 10+, ask 3. On a 7–9, ask 1:
• Who handled this last before me?
• Who made this?
• What strong emotions have been most recently nearby this?
• What words have been said most recently nearby this?
• What has been done most recently with this, or to this?
• What’s wrong with this, and how might I fix it?
Treat a miss as though you’ve opened your brain to the world’s psychic maelstrom and missed the roll.

Prostoupen krvežíznivou bažinou
Whenever you inflict harm, inflict +1harm.

Hrubý trpasličí produkt
If your hold is secure and your rule unchallenged, at the beginning of the session, roll+hard. On a 10+, you have surplus at hand and available for the needs of the session. On a 7–9, you have surplus, but choose 1 want. On a miss, or if your hold is compromised or your rule contested, your hold is in want. the precise values of your surplus and want depend on your holding, as follows.

Následovníci Tlapy, Pařátu a Chapadla
Fortune, surplus and want all depend on your followers. At the beginning of the session, roll+fortune. On a 10+, your followers have surplus. On a 7–9, they have surplus, but choose 1 want. On a miss, they are in want. If their surplus lists barter, like 1-barter or 2-barter, that’s your personal share, to spend for your lifestyle or for what you will.

Mluvčí za mrtvé
When you speak the truth to a mob, roll+weird. On a 10+, hold 3. On a 7–9, hold 1. Spend your hold 1 for 1 to make the mob:
- Bring people forward and deliver them.
- Bring forward all their precious things.
- Unite and fight for you as a gang (2-harm 0-armor size appropriate).
- Fall into an orgy of uninhibited emotion: fucking, lamenting, fighting, sharing, celebrating, as you choose.
- Go quietly back to their lives.
On a miss, the mob turns on you.

Smrtelně vážně
When you try to manipulate someone, roll+weird instead of roll+hot.

Advance the other 3 basic moves
- Manipulate, Read person, Open your brain

Veganské reflexy
The way you move unencumbered counts as armor. If you’re naked or nearly naked, 2-armor; if you’re wearing non-armor fashion, 1-armor. If you’re wearing armor, use it instead.

Poklidný náčelník:
When you have to order your gang to advance, regroup, hold position, hold discipline, or put their damn backs into it, roll+hard. On a hit, they do it. On a 10+, they snap to; take +1forward. On a miss, they do it, but you’ll hear about it later.

HOLDING

Khazad Gunud (200-300 souls, suprlus 3-barter, wants: disease, disease, hungry, idle, strangers)

- V Khazad Gunud pospolu žijí trpaslíci, skřeti, pár lidí a další jsou na cestě; zatím nám to v tomhle multi-kulty systému celkem klape, ale nově příchozí sem dotáhli všelijaká svinstva - your population is large, 200-300 souls. Surplus: +1barter, want: +disease.
- Trpaslíci, kteří se nehodí na kutání, žijí ve vesnici na úpatí hory a starají se o dostatek jídla a hlavně pití; skřeti tráví volný čas svým nejoblíbenějším koníčkem – plundrováním; ovšem nakrmit to všechno z čistě rostlinných zdrojů není žádná legrace – trpaslíci toho sežerou fůru a skřeti to nechtějí žrát vůbec - for gigs, a mix of hunting, crude farming, and scavenging (surplus: 1-barter, want: hungry).
- Trpaslíci v kovárnách vyrábějí v kraji oblíbené hračky nenápadně propagující dravý životní styl – veganství, homeopatii a DOBRÉ vztahy; skřeti je potom při svých nájezdech nutí přepadeným; s rostoucím pracovním nasazením se ale objevilo něco, s čím ještě nemám moc zkušeností - odbory - for gigs, add a manufactory. Surplus: +1barter, want: +idle.
- Celý kraj se k nám stahuje nakoupit kvalitní trpasličí zbraně a nářadí, skřetí kovové ozdoby do uší či obočí a Dughalovy podobizny s podpisem; občas bývá v těch zácpách těžké poznat, kdo k nám vlastně patří a kdo ne - for gigs, add a bustling, widely-known market commons. Surplus: +1barter, want: +strangers.
- Blízkost otevřeného zřídla DOBRA leze všem celkem dost na mozek, bez pravidelných povinných přídělů lahvového ZLA by tu všem asi brzy hráblo - your population is filthy and unwell. Want: +disease.

Trpasličí vesnice na úpatí hory je na první pohled veškerého ruchu. Sem ještě mohou cizinci mířící za obchodem, musí ovšem čelit přísným pohledům podezřívavých trpaslíků.

Obrázek

Uzbatabundova laboratoř je centrum rozsáhlého podzemí. Dnem i nocí zde Následovníci Tlapy, Pařátu a Chapadla přehrabují pozůstalost kdysi obávaného černokněžníka a objevují téměř zapomenuté poklady.

Obrázek

Bohatství trpaslíků leží v podzemí, ve štolách plných uhlí, železa a dalších darů podzemí. Úplně nejníže těží trpaslíci z ďoury DOBRO, pomocí kterého dělají své skvělé výrobky ještě lepšími.

Obrázek

GANG (2-harm gang large 1-armor)

- Poprvé za celé generace spolu bojují bok po boku trpaslíci se skřety; přesto je ale radši zatím v rámci pracovní hygieny držím v oddělených oddílech - your gang is large instead of medium, 60 violent bastards or so.
- Trpaslíci mají vysoce nastavenou laťku ještě z dob kapitána Ordnungsona; skřety vycepovala krátká, ale o to despotičtější, vláda Vlaada Moarteho - your gang is well-disciplined. Drop unruly.
- Kombinací trpasličích technologických postupů a skřetí schopnosti doplňovat běžné zbraně o inovativní svinítka vznikly zcela nekonvenční zbraně - an armory of scavenged and makeshift weapons; your armory is sophisticated and extensive. Your gang gets +1harm.
- Na obraně hory se nepodílí jen vycvičení bojovníci; v podstatě každý trpaslík se umí ohánět kladivem a každá skřetí samice a mládě má zuby ostré jako piraňa - a makeshift compound of concrete, sheet metal and rebar; your compound is tall, deep and mighty, of stone and iron. Your gang gets +2armor when fighting in its defense.
- Můj zástupce poručík Gezecson, úředník vojín Šrajbson, diagnostik četař Proferson, škaredý vojín Šojslichson, zapomínaný vojín Frgesson, žiznivý Pilsnerson

Gang při tréninku
Obrázek


VEHICLES
- Na nějaké velké ježdění jsme nikdy nebyli, ale těch pár kousků, ty stojí za to - your garage is for shit. It has only 4 vehicles, and only 2 of them are suitable for battle.

Bazmeka (stats: speeed = 1, handling = 0, 2-armor, massive 1, +1-harm, frame 1)
- Věrná královna wyvern, která během nadvlády Evilóna přišla o svou smečku
- Strenghts: fast, responsive; Looks: powerful, muscular; Weaknesses: picky, temperamental

Obrázek

Ku:thu:lu:lů (speed = 1, handling = 0, 2-armor, massive 4, +1-harm, frame 4)
- Spolehlivá transdimenzionální potvora fungující na kvalitní hudbu
- Strenghts: huge; Looks: indescribable; Weakness: loud, picky

Obrázek

Kůň (speed = 1, handling = 1, 0-armor, massive 1, frame 1)
- Koně máme jenom jednoho (na trpaslíky jsou moc velcí, skřeti by je snědli) a jezdím na něm téměř výhradně já sám
- Strenghts: workhorse, uncomplaining; Looks: flashy, pretty; Weakness: Rabitty

ObrázekDOBROmobil (speed = 1, handling = 0, 1-armor, massive 2, frame 2)
- Tajný trpasličí vynález poháněný kapalným DOBREM, který ještě nevyjel a možná ani nikdy nevyjede
- Strenghts: off-road; Looks: vintage, handcrafted; Weakness: unreliable

Obrázek


Status
-

FOLLOWERS - Následovníci Tlapy, Pařátu a Chapadla
Skupinka nejvěrnějších podporovatelů, kteří mě následovali při opuštění Fushaum Uruk. Tvoří je samozvaný místonáčelník, nejvyšší skřet z kmene, který si nechává říkat Dlouhé stéblo a má značné problémy se někde schovat. Ten se zároveň přetahuje o vedení skupiny s bývalým domestifikovaným hraničářem Jirakem mladším. Ten se přidal na popud své skřetí ženy Štokholmy smajly, která u nich doma jinak šéfuje všemu. Stopařem skupiny je Chlupatec, který je zároveň hlavním řidičem a servisákem Kutululů a Cypa. Mladý pověrčivý skřet Jobouš je nejmoudřejším členem skupiny, ačkoliv nikdo nechápe, kde se to v něm bere. Posledním následovníkem je skřet Nou-worrk Lejza, kterého máme zatím jen do počtu.

Nejnovějším přírůstkem je Dughal, věrný poskok Tharagavverug, který teď poskakuje kolem mě. Slíbil jsem mu funkce a tajemství Khazad Gunud, tak teď do všeho blbě kecá, aby co nejrychleji povýšil. Ally: representative (impulse: to pursue your interests in your absence)

Je jich jen hrstka a následují mne z čistě pragmatických důvodů: čas od času jim pod dozorem dovolím tak trochu zemřít a na chvíli opustit omezení svého fyzického těla. Jak se dalo čekat, rychle si na tuhle virtuální realitu zvykli a požadují po mě tyhle hraniční tripy čím dál častěji. Sice trochu remcám, ale i tak jim tyhle rizikové zážitky rád dopřávám. Přecejen skupina volných a disciplinovaných duší je schopná dosáhnout téměř kamkoliv a i díky nim Khazad Gunud prosperuje jako nikdy předtím.

Dlouhodobé řízení našeho společného nosítko-vozítka Kutululů způsobilo, že ať už chci po následovnících cokoliv, s nadšením si u toho prozpěvují. Marná snaha, mám následovníky se zpěvy.

10 or fewer, my staff, travell with me, fortune +2, 0-barter, augury, desertion, stupor

Obrázek


VZTAHY
Fanka (nekromancer) +1
- Fanko, největší hrozba jsem já a můj kmen. Už pátráme po novém a bezpečnějším domově a tvá tvrz, obývaná jednou mladou holkou (bez nějakých kultistů, stromů a vůbec) vypadá jako ideální kořist.
(2) Jel jsem kolem Posedné, mihla se v okně. Potkali jsme se v Strážné. Pomohla mi pochopit šamanovu knihu o léčení a vyrazili jsme spolu a s Rakšou na sever za hory vypořádat se se štíry a podívat se po dalších hrozbách.
(2) Fanka mě přivedla na tradiční léčitelskou cestu. Na Střepu jsem jí zachránil před otravou.
(2) Vydali jsme se spolu k Chrabrému rekovi ukrást nějaké přísady, které potřebovala. Vytáhl jsem ji u toho z průšvihu.
(2) Vyrobila mi zásoby pro léčení.
(2) Vyléčil jsem jí jeden segment => +1 HX
(2) Doragon má na mě +1 Hx.
(3) V Posedné jsem ji sice nepotkal, ale u ní v laboratoři jsem se naučil to, co jsem potřeboval vědět o Internetu věcí.
(3) Jirak jí předal pozvánku na Slezinu.
(3) Na Slezině mi pomohla zajistit "dobrovolníka" na darování dobrodružného srdce

Gwilwilethel (poletucha) +3
- Na nějaké škatulkování na DOBRO a ZLO zvysoka kašlu, já se tu snažím přežít.
(4) Doragone, jestli jsi viděl něčí dušičku, byla to určitě ta moje, hihi. Vždyť jsi ji vlastníma rukama poskládal :kiss:

Igor Bohatýr (bezhlavý rytíř) +1
- S pozorností namířenou na jih jsem na něj téměř zapomněl. Co ten jeho Kůň, žije vůbec ještě?
(1) Po tom, co jsem si vyslechl, co udělal těm vesanům, musel jsem se usmát. +1HX
(2) Jeho NPC Zubina dorazila do Fushaum Uruk. Igor potřebuje pomoct s vyvrheli u Strážné. Rozhodl jsem se mu pomoct. U věže jsme společnými silami vypráskali vyvrhele. Dostal jsem od něj možnost využívat věž jako předsunuté stanoviště.
(2) Za minulé sezení mě poznal nejlépe Doragon (a ten typ, co vedl Vyvrhely, ale tomu nic dát nemůžu, kromě poukázky na proceduru spravení symetrie obličeje), tak ať si u mě přidá jeden Hx.
(3) Průzkumníci rysí tlapy mu nechali na posteli pozvánku na slezinu.
(3) Potkal jsem se s ním u Khazad Gunud. Prvně chtěl zpívat Kutululů, ale nakonec se uklidnil. Jeho NPC Oleg nedělal problémy, když jsem šoupl trpasličího kněze do ďoury.

Pietro von Holzkladde (upír) -1
- Troskám šéfuje nějaká troska, která je prý ujetá na lidské samce. S tím nechci mít nic společného.
(1) Našel jsem ho těžce raněného v lese a odvezl jsem ho na léčení k Jagule. Přispěl jsem na jeho léčení (1 MOC) a Jagula nás za odměnu zamkla v kleci. Igor utekl a nechal mne ve sračkách.
(2) Z jeho hradu jsem Jaguli odnesl blondýnu, osobně jsme se nepotkali.
(3) Průzkumníci rysí tlapy mu nechali na dveřích pozvánku na slezinu.
(3) V Blatnu jsem narazil na nějaké upírky, jednu trochu víc pocuchal a vzal jí Mulga.

Rakša (tygrodlak) +3
- Souboj? To jako že se předem domluvíme, že se poperem, a pak se popedem? To není vůbec můj styl. Ale stejně bych tě dala. Co, nevěřiš? Tak až příště půjdeš do lesa, tak se radši ohlížej přes rameno, co kdybych se rozhodla to vyzkoušet? *zazubí se*

- O bandě plundrujících skřetů jsi slyšela to nejhorší. Útočí na každého, berou si, co chtějí, nemají žádné zábrany. Vlastně si jste dost podobní. A právě proto jim ani omylem nevěříš.
(2) Potkali jsme se Na Strasti. Trochu jsme se poškádlili, ale nakonec to odneslo jen pár skřetů. Potkali jsme se ve Strážné. Prvně dělala drahoty, ale nakonec vyrazila se mnou a Fankou na sever vypořádat se se štíry a podívat se po dalších hrozbách.
(2) U Střepu jsme spolu moc nekomunikovali. Je pořád odtažitá, ale aspoň viděla, že nejsem zákeřný podrazák.
- Za mě +1 Hx dostane Doragon.
(3) Průzkumníci rysí tlapy jí v domku nechali pozvánku na slezinu. Rakša si s ní trochu pohrála a potrhala, takže dorazí, ale nebude vědět, o co se jedná.

Solfernus (čert) -2
- Ďábel v lidské podobě? Blbost a pověra přestárlých skřetic.
(1) Ukecal Jagulu, aby mne zbavila labutí kletby. Dal jsem mu osobní záruku vděku a slib, že mu to vrátím.
(2) Potkali jsme se na hradě Trosky. Připravil nám bídné pohoštění. Použil sex move a snížil mi HX.
(3) Průzkumníci rysí tlapy mu předali pozvánku na Slezinu.

Tettigona (bůžek) +3
- Kdysi sis myslel, že můžeš vtrhnout do mého lesa, protože jedna neozbrojená holka a jeden a půl tuctu starců se ti nemůžou postavit na odpor. Mýlil ses, postavili jsme se ti i s celým lesem.

- Tettigono, když jsme vtrhli do tvého lesa, byl to smíš zmatek. Na jedné straně tlupa skřetů s wyvernami, na druhé uctívači, zvířata, stromy i kapradí. Tváří tvář jsme se zahlédli jen letmo, krátce předtím, než jsem zavelel k ústupu. Viděla jsi roztěkaný pohled mladého skřeta, který neměl pražádnou radost z toho krveprolití. Byl vzteky bez sebe, že tě podcenil. A byl velmi zklamaný, že zklamal svůj kmen. Že slíbil nový, lepší domov, a místo toho je zodpovědný za jejich ponížení a utrpení. A když se vaše pohledy na okamžik střetly, viděla jsi tak silnou nenávist, s jakou ses v lese ještě nesetkala. Byla to nenávist, kterou zná jenom lidský rod.
(3) Přišel jsem k ní do lesa pozvat ji na slezinu. Viděl jsem její proměnu v něco nového.
(3) Slíbil jsem jí, že jí pomůžu naučit být svobodná.
(3) Půjčil jsem jí Cypa, aby ochutnala svobodu.

Tharagavverug (bazilišek) +3
- Její Namyšlená Žravost si myslí, že kdyby bylo nejhůř, dokázala by ti ve férovém souboji ukousnout nohu nebo aspoň ruku.

(1) Potkali jsme se v bažinách, "společně" jsme zlikvidovali elfí lokátory, bere mne k čertovi na odkletí labutí formy.
(1) "Pomohl" jsem jí vyřešit problém s mnichy ve Hvozdíkově.
(1) Její Hladová Zvědavost prohlašuje, že nejlépe ji za minulou session poznal Doragon Raida, ať si u ní napíše Hx+1.
(1) Její ještěrkovitost zjistila, že Doragon Raida není tupý přímočarý divoch, ale dá se s ním spolupracovat. HX +1.
(2) Potkali jsme se Na Strasti. Než jsem stihl pozdravit, sebrala se a odletěla.
(3) Pozvánku na slezinu by měla obdržet přes Jarika nebo tak nějak.
(3) Staš zlanařil Storong, aby mu pomohla převzít vládu nad Gobliny.
(3) Storong se pokusila pomoct Stašovi s převzetím moci nad Gobliny. Společně potom zaútočili na Fushaum Uruk, kde Storong zemřela (zabil ji Vladův had)
(3) Na Slezině mi dala svá křídla
(3) Na Slezině jsem nahodil výměnu DOBRA a ZLA, v zásadě není proti, ale nestihli jsme to přesně domluvit

Jagula (angel) NPC
(1) Zajala mne a Igora, proměnila mne v labuť, zdrhnul jsem. Po Solferově zásahu mne odklela zpátky. Ještě si ji podám.
(2) Pomohla mi stopovat hejtmana za slib dodán jedné pravé blondýnky, mám u ní v zástavě 1-BARTER (nakradené zbraně).
(2) Jezdci u ní strávili jednu noc na léčení a pohlídali jí barák.
(3) Průzkumníci rysí tlapy jí přinesli pozvánku na Slezinu.

Gormal (Skinner) NPC
(3) Dorazil jsem k s Ku:thu:lu:lů, zachránil ji v bitce život a slíbil ji, že ji dovedu za zábavou, kejklíři, do Posedné (dostala na mě 2-HOLD). Dovedl jsem ji do Posedné a nechal chvíli bez dozoru. Po bitce s kejklíři má pocit, že jsem ji nechal ve štychu, což ale nevím.

Dobromil (zmrd č. 1) NPC +0
Evilión (zmrd č. 2) NPC +0
Naposledy upravil(a) Doragon Raida dne 25. 1. 2019, 13:47, celkem upraveno 125 x.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: Doragon Raida - Skřetí náčelník (Chopper)

Příspěvek od Doragon Raida »

ÚČTÁRNA - SEZENÍ I

Životní styl + BARTER
Výchozí 2-BARTER
- -1 Lifestyle => 1-BARTER
- Lifestyle: Kmen je jednotný a své teritorium si dobře střeží. Místní si raději platí za bezpečí a klid a nemají odvahu skřety násilím vypudit. Náčelník Doragon s elitními jezdci ale momentálně většinu času putuje krajem a hledá pro kmen lepší místo k životu. Ne každý, koho na cestách potká, se na skřetího náčelníka dívá s dostatečným respektem.
- -1-BARTER na léčení Pietra => 0-BARTER
- Doragon Raida: Vyraidoval vesničany z Blatna > "Extort, raid, or rob a wealthy population.", ale nebyli wealthy + bylo to snadné => +1BARTER. => 1-BARTER
- Masakr mnichů u Hvozdíkova + 2-BARTER => 3-BARTER

Vztahy - výchozí + změny
Fanka (nekromancer) -1
-
Igor Bohatýr (bezhlavý rytíř) -1 +1 => 0
- Po tom, co jsem si vyslechl, co udělal těm vesanům, musel jsem se usmát. +1 HX
Pietro von Holzkladde -1
- Našel jsem ho těžce raněného v lese a odvezl jsem ho na léčení k Jagule. Přispěl jsem na jeho léčení (1 MOC) a Jagula nás za odměnu zamkla v kleci. Igor utekl a nechal mne ve sračkách.
Rakša (tygrodlak) +2
-
Solfernus (čert) -1
- Ukecal Jagulu, aby mne zbavila labutí kletby. Dal jsem mu osobní záruku vděku a slib, že mu to vrátím.
Tettigona (bůžek) +3
-
Tharagavverug (bazilišek) +2 +1 => +3
- Potkali jsme se v bažinách, "společně" jsme zklikvidovali elfí lokátory, bere mne k čertovi na odkletí labutí formy. "Pomohl" jsem jí vyřešit problém s mnichy ve Hvozdíkově.
- Její Hladová Zvědavost prohlašuje, že nejlépe ji za minulou session poznal Doragon Raida, ať si u ní napíše Hx+1.
- Její ještěrkovitost zjistila, že Doragon Raida není tupý přímočarý divoch, ale dá se s ním spolupracovat. HX +1.
Jagula (Angel) NPC
- Zajala mne a Igora, proměnila mne v labuť, zdrhnul jsem. Po Solferově zásahu mne odklela zpátky. Ještě si ji podám.

Interakce s hrozbami
- Císařství - přepadl jsem a oloupil uprchlíky z vesnice Blatno
- Císařství - potkal jsem se se skřetími zvědy a zatáhl je do Ustraše
- Císařství - vyprovokoval jsem bitku mezi kanibaly a císařovými zvědy, se skřety jsem se porval i já a dali jsme si navzájem na prdel
- Dobrodruzi - hlídka zpozorovala dobrodruhy poblíž tábora, přepadla je a mladého hraničáře vzala do zajetí; hobitku, která se do tábora proplížila, skřeti zabili
- Jobova Církev - ve Hvozdíkově jsem mnichy přepadl, pobil a co zbylo, rozprášil do lesů

Expy - Highlight HARD, WEIRD
- Zasraní zloději: Doragon:2D6+2 → 11(3 +6 + 2)#HARD - chci po kmeni vzácnou kost netopýra
- Open your brain: Doragon:2D6-1 → 9(6 +4 - 1)#WEIRD - mluvím s duchem šamana o hrozbě ze severu
- Go aggro: Doragon:2D6+2 → 7(3 +2 + 2)#HARD - vyhrožuji Jankovi ve Strážné

- Keep an eye out: Doragon:2D6+1 → 8(4 +3 + 1)#SHARP - velím v náletu na uprchlíky
- Seize by force: Doragon:2D6+2 → 9(4 +3 + 2)#HARD - Jezdci přepadávají uprchlíky
- Turn the tables: Doragon:2D6+1 → 10(4 +5 + 1)#SHARP - přemýšlím, co se zvědy
- You're the bait: Doragon:2D6+1+1 → 5(2 +1 + 1 + 1)#COOL (+1 za forward) - tahám zvědy do Utraše
- Fight your way free: Doragon:2D6+2 → 6(2 +2 + 2)#HARD - snažím se vypadnout z války gangů v Ustraši

=> LEVEL - Get a move from another playbook - Battle-hardened (Gunlugger): when you act under fire, or when you stand overwatch, roll+hard instead of roll+cool.

- Fight your way free: Doragon:2D6+2+1 → 10(5 +2 + 2 + 1)#HARD - definitivně utíkám z Ustraše
- Manipulate: Doragon:2D6+ → 5(4 +1 + 0)#HOT - chci po Jagule lektvar na růst wyvern
- Open your brain: Doragon:2D6-1 → 4(1 +4 - 1)#WEIRD - u Jaguly zjišťuji, jak to vypadá u nás v táboře
- Do something under fire: Doragon:2D6+2 → 9(6 +1 + 2)#HARD - snažím se dostat z klece u Jaguly
- Seize something by force: Doragon:2D6+2 → 10(4 +4 + 2)#HARD - Jezdci útočí na Dobrodruhy

- Read a person: Doragon:2D6+1 → 3(1 +1 + 1)#SHARP - Labuť chce vědět, jak přesvědčit Jagulu
- Go aggro: Doragon:2D6+2 → 10(4 +4 + 2)#HARD - Gang (Worakls) vyslýchá zajatého mladého hraničáře

=> LEVEL - Choose a new option for your gang - Your gang consists of 30 or so violent bastards. Medium
instead of small.

- Interfere Tharagavverug: Doragon:2D6+2 → 7(3 +2 + 2)#HX - Nechci se nechat sežrat
- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 9(5 +3 + 1)#SHARP - Kmen hledá hobitku v táboře
- You’re the bait: Doragon:2D6+1 → 3(1 +1 + 1)#COOL - Lákám elfy k drakodýlovi
- Seize by force: Doragon:2D6+2 → 10(5 +3 + 2)#HARD - Naháním v táboře vlezlou hobitku
- Read doktor Solfernus: Sarsaparillos:2D6+1 → 8(6 +1 + 1)#SHARP - Odhaduju čerta u potoka
- Pack alpha: Doragon:2D6+2 → 10(3 +5 + 2)#HARD - přebírám od Woraklse vedení
- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 11(6 +4 + 1)#SHARP - zjišťuji situaci ve Hvozdíkově
- Open your brain: Doragon:2D6-1 → 2(1 +2 - 1)#WEIRD - zajímám se o osud Hvozdíkova
- Keep an eye out: Doragon:2D6+1 → 10(5 +4 + 1)#SHARP - velím přepadu mnichů ve Hvozdíkově
- Seize by force: Doragon:2D6+2 → 11(5 +4 + 2)#HARD - výmaz mnichů ve Hvozdíkově
- Zasraní zloději: Doragon:2D6+2 → 5(1 +2 + 2)#HARD
- někdo z gangu mi ukradl tekuté vitamíny

=> LEVEL - Get a move from another playbook - My other car is a tank: you get a specialized battle vehicle (detail with the MC).

Průsery:
Naposledy upravil(a) Doragon Raida dne 7. 2. 2018, 15:44, celkem upraveno 5 x.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: Doragon Raida - Skřetí náčelník (Chopper)

Příspěvek od Doragon Raida »

ÚČTÁRNA - SEZENÍ II

Životní styl + BARTER
Výchozí 3-BARTER
- -2 Lifestyle => 1-BARTER
- Lifestyle: "hrozby se vašemu doupěti vyhnou, pokud to půjde"
- +3-BARTER - GIG => 4-BARTER
- -1-BARTER - Zástava Jaguli (lze získat zpět za Blondýnu) => 3-BARTER
- +1-BARTER - Zástava Jaguli vyzvednuta => 4-BARTER
- +1-BARTER - Igor (resp. Zubina) mi nabídl využití Strážné jako předsunutého stanoviště => 5-BARTER
- - 1-BARTER - Léčení gangu u Jaguly => 4-BARTER

Vztahy - výchozí + změny

Fanka (nekromancer) -1 +2 => +1
- Jel jsem kolem Posedné, mihla se v okně. Potkali jsme se v Strážné. Pomohla mi pochopit šamanovu knihu o léčení a vyrazili jsme spolu a s Rakšou na sever za hory vypořádat se se štíry a podívat se po dalších hrozbách.
- Fanka mě přivedla na tradiční léčitelskou cestu. Na Střepu jsem jí zachránil před otravou.
- Vydali jsme se spolu k Chrabrému rekovi ukrást nějaké přísady, které potřebovala. Vytáhl jsem ji u toho z průšvihu.
- Vyrobila mi zásoby pro léčení.
- Vyléčil jsem jí jeden segment => +1 HX
- Doragon má na mě +1 Hx.

Igor Bohatýr (bezhlavý rytíř) 0 +1 => +1
- Jeho NPC Zubina dorazila do Fushaum Uruk. Igor potřebuje pomoct s vyvrheli u Strážné. Rozhodl jsem se mu pomoct. U věže jsme společnými silami vypráskali vyvrhele. Dostal jsem od něj možnost využívat věž jako předsunuté stanoviště.
- Za minulé sezení mě poznal nejlépe Doragon (a ten typ, co vedl Vyvrhely, ale tomu nic dát nemůžu, kromě poukázky na proceduru spravení symetrie obličeje), tak ať si u mě přidá jeden Hx.

Pietro von Holzkladde -1
- Z jeho hradu jsem Jaguli odnesl blondýnu, osobně jsme se nepotkali.

Rakša (tygrodlak) +2 +1 => +3
- Potkali jsme se Na Strasti. Trochu jsme se poškádlili, ale nakonec to odneslo jen pár skřetů. Potkali jsme se ve Strážné. Prvně dělala drahoty, ale nakonec vyrazila se mnou a Fankou na sever vypořádat se se štíry a podívat se po dalších hrozbách.
- U Střepu jsme spolu moc nekomunikovali. Je pořád odtažitá, ale aspoň viděla, že nejsem zákeřný podrazák.
- Za mě +1 Hx dostane Doragon.

Solfernus (čert) -1 -1 => -2
- Potkali jsme se na hradě Trosky. Připravil nám bídné pohoštění. Použil sex move a snížil mi HX

Tettigona (bůžek) +3
-

Tharagavverug (bazilišek) +3
- Potkali jsme se Na Strasti. Než jsem stihl pozdravit, sebrala se a odletěla.

Jagula (Angel) NPC
- Pomohla mi stopovat hejtmana za slib dodán jedné pravé blondýnky, mám u ní v zástavě 1-BARTER (nakradené zbraně).
- Jezdci u ní strávili jednu noc na léčení a pohlídali jí barák.

Interakce s hrozbami
- Církev JOB - Přepadl jsem karetní turnaj u Čertova Mlýna a trochu u toho vyplundroval i Obilnou. Naháněl jsem hejtmana po bažinách, neúspěšně.
- Dobrodruzi - Oťukal jsem se v Obilné se skupinkou hobitích dobrodruhů, která doprovázela hejtmana.
- Dobrodruzi - Trochu jsem se ochomýtal U Chrabrého reka
- Císař Evilión - Snažil jsem se přesvědčit draka Osteonalise, aby se mnou odjel do tábora
- Císař Evilión - V Fushaum Uruk jsem dal Osteonalisovi na budku. A taky Benovi. A taky Angelice.
- Osadníci - Ve Strážné jsme vyklepali vyvrhely.

Expy Výchozí 0 XP - Highlight COOL, SHARP
- Read Půtův Mlýn: Doragon:2D6+1 → 8(6 +1 + 1) #SHARP - prozkoumávám okolí mlýna před přepadem
- You’re the bait: Doragon:2D6+1+1 → 8(2 +4 + 1 + 1)# COOL (+1 read) - lákám dobrodruhy a ochranku pryč od mlýna
- Keep an eye out: Doragon:2D6+1 → 5(2 +2 + 1)# COOL - vedu přepad mlýna

- Seize by force: Doragon:2D6+2+1 → 10(3 +4 + 2 + 1)#HARD (+1 Eye) - Přepad hráčů turnaje u mlýna
- Seize by force: Doragon:2D6+2 → 7(3 +2 + 2)#HARD - skřeti kradou jídlo v Obilné
- DSuF: Doragon:2D6+2 → 3(1 +1 + 1)#COOL - zkouším utéct hobitím dobrodruhům
- Hunt prey: Doragon:2D6+1 → 4(1 +2 + 1)#COOL - naháním v bažinách saně s hejtmanem Jasnovským


=> LEVEL - Hard +1

- Fight your way free: Doragon:2D6+2 → 4(1 +1 + 2)#HARD - N'to se snaží probít s Jezdci skrz hobití dobrodruhy
- Outdistance another vehicle: Doragon:2D6+1+1 → 10(2 +6 + 1 + 1)#COOL - N'to utíká před hobitími dobrodruhy
- Deal with bad terrain: Doragon:2D6+1 → 7(3 +3 + 1)#COOL - N'to utíká před hobitími dobrodruhy
- Read Jagula: Doragon:2D6+1 → 9(3 +5 + 1)#SHARP - co musím udělat, aby mi Jagula dala informace o hejtmanovi?

- Manipulate Jagula: Doragon:2D6+ → 7(2 +5 + 0)#HOT - chci od Jaguly vědět, kam odjel hejtman
- Zasraní zloději: Doragon:2D6+3 → 7(2 +2 + 3)#HARD - chci nějaký důkaz, že jsem schopný sehnat blondýnu
- Hunt prey: Doragon:2D6+1 → 4(2 +1 + 1)#COOL - znovu naháním hejtmana
- Read Raksa: Doragon:2D6+1 → 4(2 +1 + 1)#SHARP - jak bych Rakšu přiměl, aby se podělila o úlovek?


=> LEVEL - Choose a new option for your gang - well-disciplined

- Skřetí náčelník: Doragon:2D6+3 → 7(2 +2 + 3)#HARD - chci gangu zabránit v sežrání raněných Na Strasti
- Interfere Rakša: Doragon:2D6+2 → 14(6 +6 + 2)#HX - gang se nenechá bulíkovat Rakšou
- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 11(5 +5 + 1)#SHARP - Zorientovávám se na Troskách
- Go aggro: Doragon:2D6+3+1 → 12(6 +2 + 3 + 1)#HARD - na nádvoří Trosek poptávám blondýnu
- Open your brain: Doragon:2D6-1 → 5(1 +5 - 1)#WEIRD - ptám se duchů, kde sehnat bouchačku
- Do something under fire: Doragon:2D6+3 → 11(4 +4 + 3)#HARD - Snažím se v převleku proplížit k Chrabrému rekovi
- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 7(1 +5 + 1)#SHARP - odhaduju situaci u Chrabrého reka
- Manipulate: Doragon:2D6++1 → 5(2 +2 + 0 + 1)#HOT (+1 read a sitch) - nabízím Benovi pomoc s lovem kostěného draka výměnou za bouchačku
- Hunt prey: Doragon:2D6+1+1 → 5(2 +1 + 1 + 1)#COOL (+1 read a sitch) - u Chrabrého reka chci pronásledovat nejvyšší kněžku
- Zkušenosti z práce - kováři: Doragon:2D6+1 → 5(2 +2 + 1)#SHARP - v Khazad gunud se poprvé setkávám s kováři
- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 7(4 +2 + 1)#SHARP - v Khazad gunud hledám vhodný zdroj informací


=> LEVEL - Choose 3 basic moves and advance them (go aggro, dsuf, read a sitch)

- Go aggro: Doragon:2D6+3+1 → 10(3 +3 + 3 + 1)#HARD - chci od trpaslice zjistit, kam šel kostěný drak
- Hunt prey: Doragon:2D6+1 → 8(6 +1 + 1)#COOL - naháním kostěného draka k Sestrám
- Deal with bad terrrain: Doragon:2D6+1 → 4(2 +1 + 1)#COOL - snažím se na "vypůjčeném" koni dojet k Sestrám

- Steal a horse under fire: Doragon:2D6+3 → 6(1 +2 + 3)#HARD - kradu koně
- Advanceed DSuF: Doragon:2D6+3 → 15(6 +6 + 3)#HARD - snažím se udržet Horsonovi v sedle
- Escape Osteoporóza: Doragon:2D6+1 → 9(3 +5 + 1)#COOL - utíkám před drakem do tábora
- Keep an eye out: Doragon:2D6+1 → 9(5 +3 + 1)#SHARP - velím Jezdcům v táboře při bitce s drakem

- Seize by force: Doragon:2D6+3+1 → 11(5 +2 + 3 + 1)#HARD(+1 Keep an eye out) - Gang se snaží přemoct draka
- Defend someone else from attack: Doragon:2D6+3 → 10(1 +6 + 3)#HARD - nálet na Bena
- Manipulate Ben: Doragon:2D6+0 → 12(6 +6 + 0)#HOT - chci Bena přesvědčit, aby se vzdal
- Keep an eye: Doragon:2D6+1 → 5(1 +3 + 1)#SHARP - varuju Jezdce před Angelikou

=> LEVEL - change your character to a new playbook (Gunlugger)

- Seize by force: Doragon:2D6+3+1 → 8(3 +1 + 3 + 1)#HARD - mstím se Angelice za draka
- Advanced Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 3(1 +1 + 1)#SHARP - zkoumám okolí u Strážné
- Zkušenosti z práce - vyvrhelové: Doragon:2D6+1 → 4(1 +2 + 1)#SHARP - u Strážné se setkávám s vyvrheli
- DSuF: Doragon:2D6+1 → 12(5 +6 + 1)#COOL - u Strážné čekám na útok vyvrhelů

- Lay down fire: Doragon:2D6+3 → 6(2 +1 + 3)#HARD - u Strážné tlačím vyvrhele do sněhu
- Seize by force: Doragon:2D6+3 → 14(6 +5 + 3)#HARD - u Strážné Jezdci cepují vyvrhele
- Manipulate Jagula: Doragon:2D6 → 7(3 +4)#HOT - Romulus vyjednává slevu na léčení
- Read Fanka: Doragon:2D6+1 → 7(5 +1 + 1)#SHARP - potkali jsme se ve Strážné a zajímá mě, jak se doopravdy cítí
- Open your brain: Doragon:2D6-1-1 → 5(5 +2 - 1 - 1)#WEIRD - ráno u Strážné přemýšlím, co na nás asi čeká na severu
- Read Raksa: Doragon:2D6+1 → 6(3 +2 + 1)#SHARP - ve Strážné zjišťuji, jak to s Rakšou vydrbat

=> LEVEL (5XP - Chopper) - Weird +1

- Seize by force: Doragon:2D6+3 → 9(4 +2 + 3)#HARD - u Střepu likviduju štíry
- Help Fanka: Doragon:2D6-1 → 11(6 +6 - 1) - pomáhám Fance s otravou
- Fanka nabídla exp, když ji vezmu od Střepu k Rekovi
- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 10(4 +5 + 1)#SHARP - už zase se snažím nepřijít u Reka k úrazu

- Stand overwatch: Doragon:2D6+3+1 → 11(1 +6 + 3 + 1)#HARD (+1 read a sitch) - dávám bacha při Fančině zlodějině
- Go aggro: Doragon:2D6+3+1 → 12(2 +6 + 3 + 1)#HARD (+1 read a sitch) - u Reka dělám pořádek před kuchyní
- HEAL Fanka: Doragon:2D6+2 → 10(6 +2 + 2) => +1 exp

Průsery:
- Bouchačku má starý Ben, hrdina, který jde po královně wyvern. Sebral jsem mu ji.
- MISS na Zkušenosti z práce u kovářů
- MISS na Zkušenosti z práce u vyvrhelů
Naposledy upravil(a) Doragon Raida dne 5. 3. 2018, 08:50, celkem upraveno 4 x.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: Doragon Raida - Skřetí náčelník (Gunlugger/Chopper)

Příspěvek od Doragon Raida »

ÚČTÁRNA - SEZENÍ III

Životní styl + BARTER
Výchozí 4-BARTER
Lifestyle: 2-BARTER

- -2 Lifestyle => 2-BARTER
- 1-BARTER Jirakovi, abych se ho na nějakou dobu zbavil => 1-BARTER
- Holding vygeneroval + 2-BARTER => 3-BARTER
- Vyrabování Jasnova (gig) + 3-BARTER => 6-BARTER
- Nákup léčiv u trpaslíků - 1-BARTER => 5-BARTER

Vztahy - výchozí + změny

Fanka (nekromancer) +1
- V Posedné jsem ji sice nepotkal, ale u ní v laboratoři jsem se naučil to, co jsem potřeboval vědět o Internetu věcí.
- Jirak jí předal pozvánku na Slezinu.
- Na Slezině mi pomohla zajistit "dobrovolníka" na darování dobrodružného srdce

Igor Bohatýr (bezhlavý rytíř) +1
- Průzkumníci rysí tlapy mu nechali na posteli pozvánku na slezinu.
- Potkal jsem se s ním u Khazad Gunud. Prvně chtěl zpívat Kutululů, ale nakonec se uklidnil. Jeho NPC Oleg nedělal problémy, když jsem šoupl trpasličího kněze do ďoury.

Pietro von Holzkladde -1
- Průzkumníci rysí tlapy mu nechali na dveřích pozvánku na slezinu.
- V Blatnu jsem narazil na nějaké upírky, jednu trochu víc pocuchal a vzal jí Mulga.

Rakša (tygrodlak) +3
- Průzkumníci rysí tlapy jí v domku nechali pozvánku na slezinu. Rakša si s ní trochu pohrála a potrhala, takže dorazí, ale nebude vědět, o co se jedná.

Solfernus (čert) -2
- Průzkumníci rysí tlapy mu předali pozvánku na Slezinu.

Tettigona (bůžek) +3
- Přišel jsem k ní do lesa pozvat ji na slezinu. Viděl jsem její proměnu v něco nového.
- Slíbil jsem jí, že jí pomůžu naučit být svobodná.
- Půjčil jsem jí Cypa, aby ochutnala svobodu.

Tharagavverug (bazilišek) +3
- Pozvánku na slezinu by měla obdržet přes Jarika nebo tak nějak.
- Staš zlanařil Storong, aby mu pomohla převzít vládu nad Gobliny.
- Storong se pokusila pomoct Stašovi s převzetím moci nad Gobliny. Společně potom zaútočili na Fushaum Uruk, kde Storong zemřela (zabil ji Vladův had)
- Na Slezině mi dala svá křídla
- Na Slezině jsem nahodil výměnu DOBRA a ZLA, v zásadě není proti, ale nestihli jsme to přesně domluvit
- Tharagavverug, toto sezení ses s Doragonem setkala jen na okamžik a i ten byl násilně ukončen. Tví goblini ale strávili spoustu času se Storong Lejdou, díky které mohli odhalit doposud skrytá tajemství skřetí nátury. Dej si ke mně +1 HX.

Jagula (Angel) NPC
- Průzkumníci rysí tlapy jí přinesli pozvánku na Slezinu.

Gormal (Skinner) NPC
- Dorazil jsem k s Ku:thu:lu:lů, zachránil ji v bitce život a slíbil ji, že ji dovedu za zábavou, kejklíři, do Posedné (dostala na mě 2-HOLD). Dovedl jsem ji do Posedné a nechal chvíli bez dozoru. Po bitce s kejklíři má pocit, že jsem ji nechal ve štychu, což ale nevím.

Interakce s hrozbami
- Císařství - Ku:thu:lu:lů se objevil nedaleko tábora, vyrazil jsem za ním na průzkum. Se Storong jsme ho sledovali do lesa. Pokusil jsem se ho dotáhnout do Khazad gunud, ale skončili jsme u Gormal, kde došlo ke konfliktu. Pobil jsem kultisty a Ku:thu:lu:lů usnul, předtím byl ale vyvolán Shoggoth.
- Císařství - Domluvil jsem se s Shoggothem, že mu pomohu pomstít se na Daliborovi. Dostali jsme se k Chrabrému rekovi, který byl zrovna pod útokem Řezníků vedených Vukmarem. Dalibora Hobla jsme nakonec nalezli, ale s pomocí Storong jsem Shoggotha zradil, zabil a vyhnal kamsi zpátky. Mám prášek z dračích kostí smíchaný s esencí Shoggotha, bude se hodit.
- Dobrodruzi - Domluvil jsem spojenectví s Hoblovou, tj. Chrabrým rekem. Cenou je Storong ponechaná jako záruka.
- Dobrodruzi - Z hořící hospody jsem dostal Jiraka. Celkem jsme si sedli a po likvidaci Shoggotha jsem mu nabídl přidat se k cestě do Posedné.
- Osadníci - V Posedné mi Vaškchů pomohl před Fančinými pastmi, já mu na revanš řekl můj hrdinský příběh.
- Císařství - Ve Vysoké jsem narazil na Darth Faedra. Jeho jednotku jsem porazil a vymlátil z nich klíčové informace - že podle nějaké věštby si Evilión myslí, že budu jeho spojenec v nasávající válce. Jo a taky si myslí, že jsem lidožravý obr.
- Císařství - Ve Vysoké jsem narazil na Laakiho a pozval ho na pivo. Zjistil jsem něco o Eviliónových plánech a vymyslel Slezinu.
- Dobrodruzi - s Jirakem jsme se rozešli ve Vysoké s tím, že se potkáme na slezině.
- Císařství - Průzkumníci rysí tlapy se na blatech potkali s Ftipálkem a později i Žárumanem. Povedlo se jim mezi oběma skupinami prokličkovat a utéct Na strast.
- Osadníci - Jezdci omylem místo na řezníky zaútočili na trestnou výpravu mířící z Jasnova do Khazad Gunud. Po krátké šarvátce se stáhli do kopců k eAdogabel.
- Osadníci - v eAdogabel jsem pobil většinu ze skupiny Dřevorubců.
- Císařství - Vlado Moarte převzal během mé nepřítomnosti velení v Fushaum Uruk
- Osadníci - interferoval jsem těžkooděnce z Jasnova a přesvědčil velitele, aby potrestali řezníky. Těžkooděnci řezníky dostihli u sv. Herberta a zmasakrovali.
- Církev - Jezdci vyrabovali Jasnov a prokecli se u toho, že za to mohu já
- Císařství - na Blatnu jsem sebral Mulga a zjistil, jak je to s Žárumanem
- Císařství - sežral mne Vladův had
- Císařství - probudil jsem Kutululů jako svůj vehicle
- Osadníci - přesvědčil jsem Trpaslíky v Khazad Gunud, aby se postavili trestné výpravě těžkooděnců z Jasnova a dobili zpátky povrch; pomohl jsem jim s bitkou a nechal se zavést do hlubin až tam, kde trpaslíci kopají příliš hluboko; našel jsem tam v ďouře DOBRO
- Osadníci - nechal jsem hodit Ordnungsona do ďoury a zaujal jeho místo - udělal jsem si z trpaslíků v Khazad Gunug small holding a gang
- Císařství - Storong s Gobliny zaútočila na Bradavičákov, sežral ji Vladův had
- Osadníci - trpasličí gang zajal Jájuse Guliuse
- Dobrodruzi - na Slezině jsem si vzal srdce od Sue

Expy Výchozí 3 XP - Highlight HOT + COOL
- Ku:thu:lu:lů: Doragon:2D6+1 → 5(1 +3 + 1)#SHARP - tah na velikost
- DSuF: Doragon:2D6+3 → 10(3 +6 + 1)#COOL - plížím se ke kultistům
- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 8(3 +4 + 1)#SHARP - prozkoumávám prastarého a jeho kultisty
- Bluff: Doragon:2D6++1 → 9(3 +5 + 0 + 1)#HOT (+1 read a sitch) - přesvědčuji kultisty, že se mají vydat do Khazad Gunud

LEVEL (5XP - Chopper) => +1 COOL

- Hypnotic Gormal: Doragon:2D6-1 → 1(1 +1 - 1)#HOT - vílin tah na Hypnotic
- Read Ku:thu:lů:lista: Doragon:2D6+1 → 4(1 +2 + 1)#SHARP - co mají kultisti v plánu, až najdou svůj cíl?
- Defend someone else from attack: Doragon:2D6+3 → 11(5 +3 + 3)#HARD - bráním Gormal a Storong před kultisty
- Defend someone else from attack: Doragon:2D6+3 → 9(5 +1 + 3)#HARD - bráním Gormal a Storong před Ku:thu:lu:lů
- DSUF: Doragon:2D6+1 → 8(6 +1 + 1)#COOL - padám z prastarého
- Seize by force: Doragon:2D6+3 → 11(6 +2 + 3)#HARD - likviduju zbytek kultistů
- OYB: Doragon:2D6+3 → 10(5 +2 + 3)#HARD - jak se zbavit - Shoggotha?
- Manipulate Shoggoth: Doragon:2D6+ → 7(5 +2 + 0)#HOT - chci se se Shoggothem domluvit
- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 7(4 +2 + 1)#SHARP - nedaleko Reka hledám hrdinu jménem Libor
- Lay down fire: Doragon:2D6+3 → 11(6 +2 + 3)#HARD - Lay down fire - kryju S&S při útoku na řezníky
- Seize by force: Doragon:2D6+3 → 6(1 +2 + 3)#HARD - S&S odhánějí řezníky od hospody
- DSuF: Doragon:2D6+1 → 9(5 +3 + 1)#COOL - průzkum hořícího Reka
- You're the cat: Doragon:2D6+2 → 14(6 +6 + 2)#COOL - pronásledujeme Dalibora k ústí tajné chodby
- Manipulate Hoblová: Doragon:2D6+ → 5(3 +2 + 0)#HOT - chci se domluvit na likvidaci řezníků výměnou za klid od dobrodruhů
- Manipulate: Doragon:2D6+ → 6(2 +4 + 0)#HOT - manipuluju Storong (?)
- DSuF: Doragon:2D6+2 → 11(4 +5 + 2)#COOL - chci se dostat do Posedné bez problémů


LEVEL (8 XP - Gunlugger) => Get a move from another playbook: Savvyhead - Things speak

- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 8(3 +4 + 1)#SHARP - s kým se v Posedné pobavit o Gormalině stáži?
- Manipulate Antoaneta: Doragon:2D6+ → 4(1 +3 + 0)#HOT - chci nechat Gormal v Posedné
- Fanka nabídla exp za manipulaci
- Do something under fire: Doragon:2D6+3 → 8(1 +4 + 3)#HARD - vyhýbám se Fančiným pastem
- Read a person: Doragon:2D6+1 → 5(3 +1 + 1)#SHARP - co chce udělat Vaškchů?
- Manipulate Vaškchů: Doragon:2D6+ → 9(3 +6 + 0)#HOT - výměnou za můj příběh od něj chci bezpečnou cestu do laboratoře
- Things speak: Doragon:2D6+ → 9(3 +6 + 0)#WEIRD - co se naposled dělo s Fančiným mozkem?
- Zmizet po anglicku under fire: Doragon:2D6+2 → 6(3 +1 + 2)#COOL
- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 10(3 +6 + 1)#SHARP - jak přepadnout Darth Feadera
- Bait a trap: Doragon:2D6+2+1 → 9(1 +5 + 2 + 1)#COOL (+1 read a sitch) - rozdělit Dart Faedra a Bouřnou pěchotu

LEVEL (5XP - Chopper) => +1 WEIRD

- Read person: Doragon:2D6+2 → 9(1 +6 + 2)#SHARP - jak Laakiho přimět, aby se soustředil na vládnutí Vysoké?
- Things speak: Doragon:2D6+1 → 3(1 +1 + 1)#WEIRD - proč ohnivý meč svítí červeně a jak udělat, aby svítil jinou barvou?
- Manipulate Laaki: Doragon:2D6+1 → 8(3 +4 + 1)#WEIRD - zůstaň ve Vysoké, bude to tu zajímavé
- Read invitations under fire: Doragon:2D6+2 → 11(6 +3 + 2)#COOL - všimnu si, že Jirak pozval i své bývalé kumpány?
- Manipulate Jirak: Doragon:2D6+ → 9(5 +4 + 0)#HOT - chci se na nějakou dobu zbavit Jiraka

- Read Jasnov: Doragon:2D6+1 → 5(1 +3 + 1)#SHARP - kde jsou řezníci?
- Reach eAdagobel under fire: Doragon:2D6+2 → 10(6 +2 + 2)#COOL - chci se dostat k Tettigoně přes les
- Fight your way free: Doragon:2D6+3 → 9(3 +3 + 3)#HARD - Jezdci se chtějí dostat od těžkooděnců
- Turn the tables: Doragon:2D6+1 → 8(6 +1 + 1)#SHARP - sleduje Rys pracka Ftipálka, nebo Ftipálek pracku?
- You're the bobcat: Doragon:2D6+2 → 8(3 +3 + 2)#COOL - Pracka sleduje Ftipálka na blatech
- Manipulate Jagula: Doragon:2D6+ → 11(5 +6 + 0)#HOT - chci se dostat za Jagulou do baráčku
- Manipulate Grahamida: Doragon:2D6+ → 3(2 +1 + 0)#HOT - Pracka zachraňuje Ghtrfklthla

- Read a sitch: Doragon:2D6+1 → 10(5 +4 + 1)#SHARP - co s šílencemi?
- Seize by force: Doragon:2D6+3 → 10(4 +3 + 3)#HARD - serou mě šikanózní dřevorubci
- You're the mouse: Doragon:2D6+2 → 10(5 +3 + 2)#COOL - Průzkumníci utíkají z obklíčení Šílenci
- You're the bait: Doragon:2D6+2+1 → 9(3 +3 + 2 + 1)#COOL (+1 za RAS) - Průzkumníci lákají Šílence do bažiny


LEVEL (8XP - Gunlugger) => get a new gunlugger move - Bloodcrazed

- Do something under swamp: Doragon:2D6+2+1 → 9(4 +2 + 2 + 1)#COOL (+1 za RAS) - Průzkumníci se snaží neutopit se v bažině
- Run under fire eye: Doragon:2D6+2 → 10(4 +4 + 2)#COOL - Průzkumníci utíkají před Žárumanovým pohledem Na strast

- Read Na strasti: Doragon:2D6+1 → 8(6 +1 + 1)#SHARP - Průzkumníci zkoumají terén Na strasti a pátrají po Rakši
- Manipulate Tettigona: Doragon:2D6+ → 12(6 +6 + 0)#HOT - chci aby Tettigona přišla na slezinu
- OYB: Doragon:2D6+1 → 7(2 +4 + 1)#WEIRD - kam se vydat z eAdagobel?
- Zasraní zloději: Doragon:2D6+3 → 10(3 +4 + 3)#HARD - sháním kořist o těžkooděnecké hlídky
- 1N†3ЯN3T V3C1: Doragon:2D6+1 → 3(1 +1 + 1)#WEIRD - snažím se spojit s mrtvými hlídkaři
- Deliver message under fire: Doragon:2D6+2 → 9(6 +1 + 2)#COOL - Průzkumníci doručují pozvánku Rakše
- Skřetí náčelník: Doragon:2D6+3 → 10(1 +6 + 3)#HARD - Jezdce zmátlo mé přestrojení
- Infiltrate the camp under fire: Doragon:2D6+2 → 12(4 +6 + 2)#COOL - snažím se proplížit mezi těžkooděnce

LEVEL (5XP - Chopper) => get a holding (you detail) and wealth

- Wealth: Doragon:2D6+3 → 9(5 +1 + 3)#HARD - Fushaum Uruk
- Manipulate Jájus Gulius: Doragon:2D6+ → 11(5 +6 + 0)#HOT
- Seize by force: Doragon:2D6+3 → 9(5 +1 + 3)#HARD - Jezdci rabují v Jasnově
- Hunt prey: Doragon:2D6+2 → 14(6 +6 + 2)#COOL - s těžkooděnci pronásledujeme řezníky k sv. Herbertovi
- Lay down fire: Doragon:2D6+3 → 7(3 +1 + 3)#HARD - kryju těžkooděnce při útoku na řezníky
- Open your brain: Doragon:2D6+1 → 9(3 +5 + 1)#WEIRD - u Sv. Herberta hledám něco zajímavého proti Eviliónovi a jeho poskokům
- Steal holy water under fire: Doragon:2D6+2 → 10(6 +2 + 2)#COOL - kradu svěcenou vodu ve sv. Herbertovi
- You're the cat: Doragon:2D6+2 → 10(2 +6 + 2)#COOL - pronásleduju na bažinách Žárumana do Blatna
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 10(4 +4 + 2)#COOL - Průzkumníci hledají na Troskách Solferna

- Go aggro: Sarsaparillos:2D6+3 → 11(4 +4 + 3)#HARD - Jezdci ve Hvozdíkově shánějí vozy
- Seize by force: Sarsaparillos:2D6+3 → 13(5 +5 + 3)#HARD - kradu upírce Mulga
- Internet věcí: Sarsaparillos:2D6+1 → 7(2 +4 + 1)#WEIRD - zjišťuji něco víc o cetce
- Escape hunter: Sarsaparillos:2D6+2 → 8(3 +3 + 2)#COOL - chci uniknout Žárumanovi a nazzombiem
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+ → 5(2 +3 + 0)#HOT - chci přesvědčit skřety v táboru ke spolupráci
- 1 exp za sebeléčbu


LEVEL (8XP - Gunlugger) => get +1weird (max weird+2)

- Augury: Sarsaparillos:2D6+2 → 7(4 +1 + 2)#WEIRD - probouzím Kutululína
- Read a sitch: Sarsaparillos:2D6+1 → 13(6 +6 + 1)#SHARP - prohlížím si to v Khazad Gunud
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+3+1 → 8(1 +3 + 3 + 1)#HARD - chci se nenápadně dostat do nitra hory
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+2+1 → 14(5 +6 + 2 + 1)#WEIRD (+1 read a sitch) - ukecávám trpaslíky, aby vyrazili na těžkooděnce
- Seize by force: Sarsaparillos:2D6+3 → 13(4 +6 + 3)#HARD - po boku kovářů z Khazad Gunud bojuju v podzemí s těžkooděnci
- Go aggro: Sarsaparillos:2D6+3 → 11(3 +5 + 3)#HARD - vyháním těžkooděnce dál od Khazad Gunud
- Mluvčí za mrtvé: Sarsaparillos:2D6+2 → 6(3 +1 + 2)#WEIRD - chci trpaslíky dokopat zpátky domů
- Manipulate/Seduce: Sarsaparillos:2D6+ → 6(3 +3 + 0)#HOT - Storong balí Grišňáka
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+2 → 8(4 +2 + 2)#WEIRD - chci se s trpaslíky osamotě a pod dozorem vydat do hlubin
- OYB: Sarsaparillos:2D6+2 → 13(5 +6 + 2)#WEIRD - u ďoury hledám spojení s DOBREM
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 14(6 +6 + 2)#COOL - Storong hraje mezi gobliny hysterickou scénu
- Storong pomohla Stašovi svrhnout Grišňáka - exp
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 9(6 +1 + 2)#COOL - Storong nechce umřít ve studni
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+ → 6(2 +4 + 0)#HOT - Storong dělá ze Staše pořádného velitele


LEVEL (5XP - Chopper) => advance the other 3 basic moves

- Chuubo - COOL - Ničím cetku v koncentrovaném DOBRU
- Chuubo - COOL - Předstírám, že jsem pohltil část Ordnungsona
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 8(5 +1 + 2)#COOL - Zubina chce ve Fushaum Uruk vypustit wyverny

- Read Igor: Sarsaparillos:2D6+1 → 7(2 +4 + 1)#SHARP - Jobouše zajímá, co má Igor za lubem
- Chuubo - HARD - Dělám si z trpaslíků gang
- Keep an eye: Sarsaparillos:2D6+1 → 12(6 +5 + 1)#SHARP - Storong pomáhá při útoku na Bradavičákov
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 10(6 +2 + 2)#COOL - snažím se restartovat Kutululů
- Read a sitch: Sarsaparillos:2D6+1 → 8(4 +3 + 1)#SHARP - hledám zalezlého Jájuse
- You're the cat: Sarsaparillos:2D6+2 → 7(2 +3 + 2)#COOL - Naháním Jájuse
- Read Igor: Sarsaparillos:2D6+1 → 8(6 +1 + 1)#SHARP - nekecá mi Igor ohledně Laakiho?
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 10(6 +2 + 2)#COOL - Storong se při bitvě o Bradavičákov snaží dorazit Vlada Moarteho
- Read a sitch: Sarsaparillos:2D6+1 → 5(3 +1 + 1)#SHARP - Storong se snaží přijít na kloub Vladově tajemství
- Advanced OYB - Sarsaparillos:2D6+2-weird-oyb → 14(6 +6 + 2 - weird=0 - oyb=0) - chci rozlousknout problém dvou Jiraků
- Read person: Sarsaparillos:2D6+1 → 4(1 +2 + 1)#SHARP - zajímá mne, co dělá trpasličí kněz v Khazad Gunud
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+2 → 10(6 +2 + 2)#WEIRD - chci vzít kněze Gottsona do nitra hory
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+ → 8(3 +5 + 0)#HOT - trpaslíci s goblinem handlují osud Jájuse Guliuse
- Augury: Sarsaparillos:2D6+2 → 6(2 +2 + 2)#WEIRD - chci na Slezině donést Věc vyrobenou ze země
- První kolečko Sleziny - +1XP
- Druhé kolečko Sleziny - +1XP
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+0 → 6(3 +3 + 0)#HOT - chci po Tharagavverug přístup ke ZLU


LEVEL (5XP - Chopper) => create second character to play (5 zůstává)

Průsery:
- Jirak má Darthův ohnivý meč (který chci) a jen tak mi ho nedá
- Můj gang skřetů vyraboval Jasnov a ví se, že je to moje práce
Naposledy upravil(a) Doragon Raida dne 14. 1. 2019, 22:46, celkem upraveno 24 x.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: Doragon Raida - Skřetí náčelník (Hocus/Gunlugger/Chopper)

Příspěvek od Doragon Raida »

Doragon Raida - Skřetí náčelník - Hocus/Gunlugger/Chopper
...v průběhu sezení III


Říkali nám Dračí jezdci a šel z nás zasloužený respekt. Pak přišla velká válka a věci se rychle začaly měnit. Náš kmen rozprášily nepřátelské armády, já skončil na dlouhá léta v otroctví. Když jsem se po válce vrátil domů, byl to žalostný pohled. Vesnice zničená, kmen rozhádaný, z hrdých bojovníků a nájezdníků trosky. A kdysi slavní dračí jezdci, teď slabí na těle i duši, nebyli neschopní zkrotit svá zvířata. Několik dní jsem jen smutně pozoroval jejich marné snahy podmanit si majestátní zvířata a počítal mrtvé. Pak jsem vstoupil do kotců přímo k alfa samci a jednu mu prostě fláknul. Nečekal to. Ještěr ve mně viděl sílu, kterou nezažil. A tak radši sklonil hlavu on i jeho smečka. A kdo u nás vládne drakům, vládne celému kmenu.

Obrázek

VZHLED
Muž
Tradiční jezdecká zbroj
Ošlehaná tvář
Planoucí pohled
Robustní tělo

STATY
Cool +2, Hard +3, Hot 0, Sharp +1, Weird +2
Výchozí: Cool +1, Hard +2, Hot 0, Sharp +1, Weird -1

HARM
03:00 - sežrán hadem
06:00 - pohmožděný ohryzek
09:00 -
10:00 -
11:00 -
12:00 -
[x] Stabilizovaný

HOCUS - Level 0 (level = 11XP)
— get +1cool (max cool+2)
— get +1hard (max hard+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
— get a new hocus move
— get a new hocus move
— choose a new option for your followers
— choose a new option for your followers
— get a holding (you detail) and wealth
— get a move from another playbook
— get a move from another playbook
--------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character (to safety)
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

GUNLUGGER - Level 3 (level = 8XP)
— get +1cool (max cool+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
X get +1weird (max weird+2)
X get a new gunlugger move (Bloodcrazed)

— get a new gunlugger move
— get a vehicle (you detail)
— get a holding (you detail) and wealth
— get a gang (you detail) and pack alpha
X get a move from another playbook
— get a move from another playbook
--------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character (to safety)
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

CHOPPER - Level 12 (level = 5XP)
X get +1hard (max hard+3)
X get +1cool (max cool+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
X get +1weird (max weird+2)
X get +1weird (max weird+2)
X choose a new option for your gang
X choose a new option for your gang
X get a holding (you detail) and wealth

X get a move from another playbook
X get a move from another playbook

--------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
— create a second character to play
X change your character to a new playbook
X choose 3 basic moves and advance them (go aggro, dsuf, read a sitch)
X advance the other 3 basic moves
(manipulate, read person, open your brain)


Smrt
[ ] -1 HARD
[ ] +1 WEIRD
[x] Change to a new playbook

VÝBAVA
- BFG: "Benova" bouchačka 3-HARM CLOSE/FAR LOUD AUTOFIRE
-- a) postupně plive naládované kulky po jedné
-- b) vystřelí celou dávku kulek naráz do širší plochy, ale pak musí znovu ládovat (AREA)
- Serious gun 1: AP ammo (zatím pro BFG)
- Seriuos gun 2: Zatím nic, něco si seženu časem (Chu Ko Nu, grenade tube?)
- Backup weapon: Moje osvědčené kopí 3-HARM HAND MESSY

Jezdecká zbroj 2-ARMOR

Malý angel kit (kapacita 2): [x] [ ]

MOC - 5
Povaha moci - Loot
Moc skřetů plyne z nakradených věcí. Berou všechno a ode všech a proto lze u nich najít věci cenné, vzácné, zajímavé nebo prostě těžko k dostání. Pokud něco chcete a nedokážete to sehnat, pravděpodobně to bude ležet ve skladech skřetího tábora. Svůj lup kmen využívá k vyzbrojování Jezdců i jejich wyvern, k zabezpečování území, vylepšování obrany tábora a podobně. Skřetí moc slábne, když se o svou kořist dělí s ostatními a snižují tak poptávku v kraji po zajímavostech. A naopak jejich moc roste s každým novým kupčíkovým zbožím, výbavou dobrodruha nebo trofejí ze vzácného netvora, kterou dokáží ukořistit.

VZTAHY
Fanka (nekromancer) +1
- Fanko, největší hrozba jsem já a můj kmen. Už pátráme po novém a bezpečnějším domově a tvá tvrz, obývaná jednou mladou holkou (bez nějakých kultistů, stromů a vůbec) vypadá jako ideální kořist.
(2) Jel jsem kolem Posedné, mihla se v okně. Potkali jsme se v Strážné. Pomohla mi pochopit šamanovu knihu o léčení a vyrazili jsme spolu a s Rakšou na sever za hory vypořádat se se štíry a podívat se po dalších hrozbách.
(2) Fanka mě přivedla na tradiční léčitelskou cestu. Na Střepu jsem jí zachránil před otravou.
(2) Vydali jsme se spolu k Chrabrému rekovi ukrást nějaké přísady, které potřebovala. Vytáhl jsem ji u toho z průšvihu.
(2) Vyrobila mi zásoby pro léčení.
(2) Vyléčil jsem jí jeden segment => +1 HX
(2) Doragon má na mě +1 Hx.

Igor Bohatýr (bezhlavý rytíř) +1
- S pozorností namířenou na jih jsem na něj téměř zapomněl. Co ten jeho Kůň, žije vůbec ještě?
(1) Po tom, co jsem si vyslechl, co udělal těm vesanům, musel jsem se usmát. +1HX
(2) Jeho NPC Zubina dorazila do Fushaum Uruk. Igor potřebuje pomoct s vyvrheli u Strážné. Rozhodl jsem se mu pomoct. U věže jsme společnými silami vypráskali vyvrhele. Dostal jsem od něj možnost využívat věž jako předsunuté stanoviště.
(2) Za minulé sezení mě poznal nejlépe Doragon (a ten typ, co vedl Vyvrhely, ale tomu nic dát nemůžu, kromě poukázky na proceduru spravení symetrie obličeje), tak ať si u mě přidá jeden Hx.

Pietro von Holzkladde (upír) -1
- Troskám šéfuje nějaká troska, která je prý ujetá na lidské samce. S tím nechci mít nic společného.
(1) Našel jsem ho těžce raněného v lese a odvezl jsem ho na léčení k Jagule. Přispěl jsem na jeho léčení (1 MOC) a Jagula nás za odměnu zamkla v kleci. Igor utekl a nechal mne ve sračkách.
(2) Z jeho hradu jsem Jaguli odnesl blondýnu, osobně jsme se nepotkali.

Rakša (tygrodlak) +3
- Souboj? To jako že se předem domluvíme, že se poperem, a pak se popedem? To není vůbec můj styl. Ale stejně bych tě dala. Co, nevěřiš? Tak až příště půjdeš do lesa, tak se radši ohlížej přes rameno, co kdybych se rozhodla to vyzkoušet? *zazubí se*

- O bandě plundrujících skřetů jsi slyšela to nejhorší. Útočí na každého, berou si, co chtějí, nemají žádné zábrany. Vlastně si jste dost podobní. A právě proto jim ani omylem nevěříš.
(2) Potkali jsme se Na Strasti. Trochu jsme se poškádlili, ale nakonec to odneslo jen pár skřetů. Potkali jsme se ve Strážné. Prvně dělala drahoty, ale nakonec vyrazila se mnou a Fankou na sever vypořádat se se štíry a podívat se po dalších hrozbách.
(2) U Střepu jsme spolu moc nekomunikovali. Je pořád odtažitá, ale aspoň viděla, že nejsem zákeřný podrazák.
- Za mě +1 Hx dostane Doragon.

Solfernus (čert) -2
- Ďábel v lidské podobě? Blbost a pověra přestárlých skřetic.
(1) Ukecal Jagulu, aby mne zbavila labutí kletby. Dal jsem mu osobní záruku vděku a slib, že mu to vrátím.
(2) Potkali jsme se na hradě Trosky. Připravil nám bídné pohoštění. Použil sex move a snížil mi HX

Tettigona (bůžek) +3
- Kdysi sis myslel, že můžeš vtrhnout do mého lesa, protože jedna neozbrojená holka a jeden a půl tuctu starců se ti nemůžou postavit na odpor. Mýlil ses, postavili jsme se ti i s celým lesem.

- Tettigono, když jsme vtrhli do tvého lesa, byl to smíš zmatek. Na jedné straně tlupa skřetů s wyvernami, na druhé uctívači, zvířata, stromy i kapradí. Tváří tvář jsme se zahlédli jen letmo, krátce předtím, než jsem zavelel k ústupu. Viděla jsi roztěkaný pohled mladého skřeta, který neměl pražádnou radost z toho krveprolití. Byl vzteky bez sebe, že tě podcenil. A byl velmi zklamaný, že zklamal svůj kmen. Že slíbil nový, lepší domov, a místo toho je zodpovědný za jejich ponížení a utrpení. A když se vaše pohledy na okamžik střetly, viděla jsi tak silnou nenávist, s jakou ses v lese ještě nesetkala. Byla to nenávist, kterou zná jenom lidský rod.

Tharagavverug (bazilišek) +3
- Její Namyšlená Žravost si myslí, že kdyby bylo nejhůř, dokázala by ti ve férovém souboji ukousnout nohu nebo aspoň ruku.

(1) Potkali jsme se v bažinách, "společně" jsme zlikvidovali elfí lokátory, bere mne k čertovi na odkletí labutí formy.
(1) "Pomohl" jsem jí vyřešit problém s mnichy ve Hvozdíkově.
(1) Její Hladová Zvědavost prohlašuje, že nejlépe ji za minulou session poznal Doragon Raida, ať si u ní napíše Hx+1.
(1) Její ještěrkovitost zjistila, že Doragon Raida není tupý přímočarý divoch, ale dá se s ním spolupracovat. HX +1.
(2) Potkali jsme se Na Strasti. Než jsem stihl pozdravit, sebrala se a odletěla.

Jagula (angel) NPC
(1) Zajala mne a Igora, proměnila mne v labuť, zdrhnul jsem. Po Solferově zásahu mne odklela zpátky. Ještě si ji podám.
(2) Pomohla mi stopovat hejtmana za slib dodán jedné pravé blondýnky, mám u ní v zástavě 1-BARTER (nakradené zbraně).
(2) Jezdci u ní strávili jednu noc na léčení a pohlídali jí barák.

TAHY
Skřetí náčelník
When you try to impose your will on your gang, roll+hard. On a 10+, all 3. On a 7–9, choose 1:
They do what you want (otherwise, they refuse)
They don’t fight back over it (otherwise, they do fight back)
You don’t have to make an example of one of them (otherwise, you must)
On a miss, someone in your gang makes a bid, idle or serious, to replace you for alpha.

Zasraní zloději
When you have your gang search their pockets and saddlebags for something, roll+hard. It has to be something small enough to FIt. On a 10+, one of you happens to have just the thing, or close enough. On a 7–9, one of you happens to have something pretty close, unless what you’re looking for is hi-tech, in which case no dice. On a miss, one of you used to have just the thing, but it turns out that some asswipe stole it from you.

Zocelený bitvou (Gunlugger):
When you act under fire, or when you stand overwatch, roll+hard instead of roll+cool.

Královna Wyvern (Driver):
You get a specialized battle vehicle (detail with the MC).

Choose 3 basic moves and advance them
- DSuF: On a 12+, you transcend the danger, the pressure, the possibility of harm. You do what you set out to do, and the MC will offer you a better outcome, true beauty, or a moment of grace.
- Go Aggro: On a 12+, they have to cave and do what you want. You’ve overwhelmed them; they can’t possibly bring themselves to force your hand.
- Read a sitch: On a 12+, ask any 3 questions you want, not limited to the list.

Zážitky blízké Smrti:
When you open your brain to the world’s psychic maelstrom, roll+hard instead of roll+weird, but only in battle.

Šamanův šleh:
You have a well-stocked and high-quality first aid kit. It counts as an angel kit (cf) with a capacity of 2-stock.

Neser vegetariána:
In battle, you count as a small gang, with harm and armor according to your gear.

1N†3ЯN3T V3C1
Things speak: whenever you handle or examine something interesting, roll+weird. On a hit, you can ask the MC questions. On a 10+, ask 3. On a 7–9, ask 1:
• Who handled this last before me?
• Who made this?
• What strong emotions have been most recently nearby this?
• What words have been said most recently nearby this?
• What has been done most recently with this, or to this?
• What’s wrong with this, and how might I fix it?
Treat a miss as though you’ve opened your brain to the world’s psychic maelstrom and missed the roll.

Prostoupen krvežíznivou bažinou
Whenever you inflict harm, inflict +1harm.

Lemry nenechavé
If your hold is secure and your rule unchallenged, at the beginning of the session, roll+hard. On a 10+, you have surplus at hand and available for the needs of the session. On a 7–9, you have surplus, but choose 1 want. On a miss, or if your hold is compromised or your rule contested, your hold is in want. the precise values of your surplus and want depend on your holding, as follows.

Dary zemřelých
Fortune, surplus and want all depend on your followers. At the beginning of the session, roll+fortune. On a 10+, your followers have surplus. On a 7–9, they have surplus, but choose 1 want. On a miss, they are in want. If their surplus lists barter, like 1-barter or 2-barter, that’s your personal share, to spend for your lifestyle or for what you will.

Mluvčí za mrtvé
When you speak the truth to a mob, roll+weird. On a 10+, hold 3. On a 7–9, hold 1. Spend your hold 1 for 1 to make the mob:
- Bring people forward and deliver them.
- Bring forward all their precious things.
- Unite and fight for you as a gang (2-harm 0-armor size appropriate).
- Fall into an orgy of uninhibited emotion: fucking, lamenting, fighting, sharing, celebrating, as you choose.
- Go quietly back to their lives.
On a miss, the mob turns on you.

Smrtelně vážně
When you try to manipulate someone, roll+weird instead of roll+hot.

Advance the other 3 basic moves
- Manipulate, Read person, Open your brain

Zajímavé tahy z jiných deníků:
- Battlebabe - Merciless: when you inflict harm, inflict +1harm.
- Battebabe - Perfect instincts: when you’ve read a charged situation and you’re acting on the MC’s answers, take +2 instead of +1.
- Driver - Daredevil: if you go straight into danger without hedging your bets, you get +1armor. If you happen to be leading a gang or convoy, it gets +1armor too.
- Faceless - Rasputin: shot, stabbed, and poisoned, you just keep coming. When you are being scary as fuck and coming at someone, you get +1armor. You still get shot and stabbed, bleeding just doesn’t bother you that much anymore.

- Angel - Touched by death: when someone is unconscious in your care, you can use them for augury. When someone has died in your care, you can use their body for augury.
- Angel - Healing touch: when you put your hands skin-to-skin on a wounded person and open your brain to them, roll+weird. On a 10+, heal 1 segment. On a 7–9, heal 1 segment, but you’re acting under fire from your patient’s brain. On a miss: first, you don’t heal them. Second, you’ve opened both your brain and theirs to the world’s psychic maelstrom, without protection or preparation. For you, and for your patient if your patient’s a fellow player’s character, treat it as though you’ve made that move and missed the roll. For NPC patients, their experience and fate is up to the MC.
- Battlebabe - Visions of death: when you go into battle, roll+weird. On a 10+, name one person who’ll die and one who’ll live. On a 7–9, name one person who’ll die OR one person who’ll live. Don’t name a player’s character; name NPCs only. The MC will make your vision come true, if it’s even remotely possible. On a miss, you foresee your own death, and accordingly take -1 throughout the battle.
- Skinner - Lost: when you whisper someone’s name to the world’s psychic maelstrom, roll+weird. On a hit, they come to you, with or without any clear explanation why. On a 10+, take +1forward against them. On a miss, the MC will ask you 3 questions; answer them truthfully.


VEHICLES

Bike - Cyp - u Tettigony
Wyverny jsou vlastně dost tupá zvířata a s draky toho nemají moc společného. Dračí jezdce vymysleli hloupí vesničané, kteří měli prostě strach. Ale dali jsme jim k němu dost důvodů, to je fakt. Ona dospělá wyverna unese sotva jednoho plně vyzbrojeného jezdce, i tak je ale jedním z nejrychlejších zvířat v kraji. Lesem se s nimi neproplížíme, ale nájezdům vedeným ze vzduchu nemůže místní cháska prostě vzdorovat. Na jednu stranu je škoda, že jsme jich sehnali sotva patnáct. Na druhou je i teď problém tuhle smečku slušně uživit.

Můj alfa samec, kterému říkám Cyp, je výjimečný kousek. Brutální, paličatý, blbý jak pučtok, ale jen díky němu mám svůj kmen. A ostatní wyverny naštěstí nemají odvahu zkoušet ho sesadit. I to by byl asi můj konec.


Speed +1
Handling 0
Armor 0
Massive 0
Silné stránky: Rychlý, vnímavý
Slabiny: Nespolehlivý
Vzhled: Svalnatý, uřvaný

Obrázek

Královna wyvern - u Vlada

Monstrózního ještěra sledovali zvědi do jeskyně nedaleko od tábora. Byl ověšena řetězy, pomalovaná a asi i zraněná. Prý není pochyb, že od někoho utekla a je teď zranitelná. Víc nepotřebuju slyšet. Odměním pozorné hlídače kedlubnou a zmatené je vyhodím ze stanu. Tak královna wyvern. Cyp je sice spolehlivý pomocník, ale tohle je něco úplně jiného. Na rozdíl od skřetů vede wyverní tlupu vždy nejsilnější samice. V boji smete celou wyverní smečku a šamani o jejich vejcích tvrdí, že se z nich občas vyklube i drak. Tuhle příležitost nesmím zahodit.

- frame: 1 => 2 battle options
- strenghts: fast, responsive
- looks: powerful, muscular
- weaknesses: picky, temperamental
- battle options: +1 speed, +1 armor

- specialized 1: +1 battle option - +1 armor
- specialized 2: Ram or ramming spikes (as a weapon, vehicle inflicts +1harm)

- stats: speeed = 1, handling = 0, 2-armor, massive 1, +1-HARM

Obrázek

Ku:thu:lu:lů

Frame: 4
Strenghts: Huge
Looks: Indescribable
Weakness: Loud, picky

- stats: speeed = 1, handling = 0, 2-armor, massive 4, +1-HARM as weapon

Obrázek

VEHICLES
-

GANG - nemám
Na každou dospělou wyvernu jsem posadil jednoho z použitelných bojovníků. Celkem tak mám patnáct násilných zmdrů s nulovou disciplínou, kteří všem pijou krev. Doslova. Aspoň že jim po válce zůstala fakt solidní výbava a umí se o sebe postarat. Je to sice celkem slušná banda, ale měsíce živoření na lidské krvi na nich zanechaly hluboké šrámy. Chybí jim odolnost i energie. Jsem si jistý, že za to může nedostatek “vitamínů”, o kterých mluvili mudrcové v lidských městech. Potřebovali by nějakou zeleninu a ovoce. To jim ale nedovolím. Na vyvážené stravě stojí moje síla a i tím i postavení. Jen ať si dál žerou syrové maso, pijí krev a poslouchají mě hezky na slovo.

Obrázek

40 zuřivých jezdců se slušnými zbraněmi, medium gang, 3-harm (hand), 2-armor
Slušné zbraně +1 harm
Válečná zbroj +1 armor
Zranitelnost - kurděje

HARM
03:00 -
06:00 -
09:00 -
10:00 -
11:00 -
12:00 -

[ ] Stabilizovaný

FOLLOWERS - Průzkumníci rysí tlapy

Trojice skřetů umístěná ve Strážné jako předsunutá jednotka. Jejich úkolem je upozornit Fushaum Uruk na jakoukoliv hrozbu poblíž věže. Když se celé dny nic neděje, vyráží na výzvědy do okolí pátrat po nějakém jiném nebezpečí. Jsou to strašní zbabělci a pokud by se skutečně nějaký průšvih objevil, okamžitě zdrhají, pokud možno do tábora varovat ostatní. Říkají si Průzkumníci rysí tlapy podle uschlé pracky, kterou všichni tři nosí na krku. Věří, že talisman jim dodá výtečný rysí zrak a sluch, ale je to pitomost.
Vede je samozvaný místonáčelník, nejvyšší skřet z kmene, který si nechává říkat Dlouhé stéblo a má značné problémy se někde schovat. Stopařem skupiny je Chlupatec, který o sobě tvrdí, že umí mluvit se zvířaty. Zatím ho ale moc neposlouchají ani jeho cvičení potkani. Trojici uzavírá mladý pověrčivý skřet, na kterého celý kmen kvůli jeho ochotě přebíhat co chvíli od božstva k božstvu volá Jobouš.
K tomu Jirak mladší se svou Štokholmou Smajlou a Nou-worrk Lejza.

=> 10 or fewer, my staff, travell with me, fortune +2, 0-barter, desertion, stupor, augury

HOLDING - Fushaum Uruk - vede Vlad

Small Holding
- Skřetů je nepočítaně a množí se jak králíci - round 100 people + growth
- Čím víc skřetů, tím víc nakradeno - surplus: 2-barter
- Skřeti jsou xenofobní, v horách skoro nic neroste a spoléhají čistě na náčelníka - wants: anxiety, hunger, desperation

Severní les
Obrázek

Na úpatí hraničních hor žil náš kmen od nepaměti. Nerozumím tomu, není tady moc co dělat. V řídkých lesích není co lovit a v kamenité půdě skoro nic neroste. Nedaleko tábora jsem kdysi našel jenom nějaké divoké jablka a třešně, v zelených dolících potom nějaké mrkve, zelí a špenát. Pobral jsem, co se dalo a zbytek zničil. Vitamíny jsou jen pro náčelníka.
Kolem tábora je jen pár zarostlých cest a široko daleko není žádné stavení, tak nám sem skoro nikdo neleze. A když už se tak stane, víme o tom skoro hned a aspoň máme po delší době nudy něco zajímavého k lovení.


Tábor
Obrázek

Usadili jsme se až na samých patách hor. Spousta stanů byla zmateně rozházená v prostoru už když jsem přišel a nechtěl jsem na tom moc měnit. Je to tu hnusné a stísněné, ale dobře se to brání. Mezi napůl rozbořenými koženými stany se válí zbraně i ukradené nářadí, hoří ohně a pobíhají mláďata. Vypadá to, jako bychom měli co nevidět dobalit a odejít. Je těžké tu cokoliv najít i pro nás, kteří tu bydlíme. Nedávno sem vlítla banda šílenců z města, která chtěla mou hlavu. Zkušeně vpadli přímo do největšího stanu. Ten jsem ale nechal zbudovat po vzoru zajímavého lidského zvyku: říkáme mu "válečná kuchyně" a je to místo, kam jsme nahnali všechny naše ženy hezky na jednu hromadu. Celé dny tu jen sedí, štěkají po sobě a asi se celkem zaslouženě nudí. A když se tam u nich najednou objevila pětice "hrdinů" v kožených hadrách, měly až do noci o zábavu postaráno. A my se po delší době zase dobře najedli.

Doly
Obrázek

Na straně od lesa náš tábor přechází pomalu do podzemí. Ve skalách je složitý systém dávných štol a šachet, se kterými jsme se my určitě nerubali. Zkraje máme kotce pro wyverny a za nimi je pár upravených jeskyní pro poslední zoufalou obranu, kdyby šlo do tuhého. Většina kmenových příběhů, kterými se straší mláďata u ohně, se točí okolo toho, co je hlouběji v podzemí. Starší skřeti vypráví o nevydolovaném zlatu a bizarních šupinatých potvorách, které ho prý hlídají. Podle některých bláznů vedou tunely pod celými horami až do sousedního království. Já bych spíš radši narazil na nějaké výživné houby. Moc daleko se ale při průzkumech nepouštíme - Dračí jezdci patří na oblohu a ne do zatuchlého podzemí.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: Doragon Raida - Skřetí náčelník (Hocus/Gunlugger/Chopper)

Příspěvek od Doragon Raida »

Doragon Raida - Skřetí náčelník - Hocus/Gunlugger/Chopper - konec III. sezení

Obrázek

VZHLED
Muž
Roucho s trofejemi
Odhodlaný výraz
Pronikavý pohled
Robustní tělo

STATY
Cool +2, Hard +3, Hot 0, Sharp +1, Weird +2
Výchozí: Cool +1, Hard +2, Hot 0, Sharp +1, Weird -1

HARM
03:00 -
06:00 -
09:00 -
10:00 -
11:00 -
12:00 -
[x] Stabilizovaný

HOCUS - Level 0 (level = 11XP)
— get +1cool (max cool+2)
— get +1hard (max hard+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
— get a new hocus move
— get a new hocus move
— choose a new option for your followers
— choose a new option for your followers
— get a holding (you detail) and wealth
— get a move from another playbook
— get a move from another playbook
--------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character (to safety)
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

GUNLUGGER - Level 3 (level = 8XP)
— get +1cool (max cool+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
X get +1weird (max weird+2)
X get a new gunlugger move (Bloodcrazed)

— get a new gunlugger move
— get a vehicle (you detail)
— get a holding (you detail) and wealth
— get a gang (you detail) and pack alpha
X get a move from another playbook
— get a move from another playbook
--------------------------------------------------------
— get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character (to safety)
— create a second character to play
— change your character to a new playbook
— choose 3 basic moves and advance them
— advance the other 3 basic moves

CHOPPER - Level 13 (level = 5XP)
X get +1hard (max hard+3)
X get +1cool (max cool+2)
— get +1sharp (max sharp+2)
X get +1weird (max weird+2)
X get +1weird (max weird+2)
X choose a new option for your gang
X choose a new option for your gang
X get a holding (you detail) and wealth

X get a move from another playbook
X get a move from another playbook

--------------------------------------------------------
___ get +1 to any stat (max stat+3)
— retire your character to safety
X create a second character to play
X change your character to a new playbook
X choose 3 basic moves and advance them (go aggro, dsuf, read a sitch)
X advance the other 3 basic moves
(manipulate, read person, open your brain)


Smrt
[ ] -1 HARD
[ ] +1 WEIRD
[x] Change to a new playbook

VÝBAVA - Na DSuF
- "Benova" bouchačka 3-HARM CLOSE/FAR LOUD AUTOFIRE
-- a) postupně plive naládované kulky po jedné
-- b) vystřelí celou dávku kulek naráz do širší plochy, ale pak musí znovu ládovat (AREA)
- Ještě nějaké AP ammo, ale bez přístupu do Fushaum Uruk k dalšímu
- Kopí 3-HARM HAND MESSY

Malý angel kit (kapacita 2): [x] [x]

MOC - 5
Povaha moci - Trpasličí výroba
Zbraně, zbroje, nástroje, hračky, těžítka. Cokoliv se dá udělat z kovu vykutaného v podzemí Khazad Gunud, to má svou cenu. Protože trpasličí výrobky se pyšní nejen lokálním původem a vysokou kvalitou, ale jsou také DOBRÉ. K tomu šíříme kouzelně rozkošné sošky mávajícího Kutululáka, která majitelům přináší spokojenost a mír.

TAHY
Skřetí náčelník
When you try to impose your will on your gang, roll+hard. On a 10+, all 3. On a 7–9, choose 1:
They do what you want (otherwise, they refuse)
They don’t fight back over it (otherwise, they do fight back)
You don’t have to make an example of one of them (otherwise, you must)
On a miss, someone in your gang makes a bid, idle or serious, to replace you for alpha.

Zasraní zloději
When you have your gang search their pockets and saddlebags for something, roll+hard. It has to be something small enough to FIt. On a 10+, one of you happens to have just the thing, or close enough. On a 7–9, one of you happens to have something pretty close, unless what you’re looking for is hi-tech, in which case no dice. On a miss, one of you used to have just the thing, but it turns out that some asswipe stole it from you.

Zocelený bitvou (Gunlugger):
When you act under fire, or when you stand overwatch, roll+hard instead of roll+cool.

Královna Wyvern (Driver):
You get a specialized battle vehicle (detail with the MC).

Choose 3 basic moves and advance them
- DSuF: On a 12+, you transcend the danger, the pressure, the possibility of harm. You do what you set out to do, and the MC will offer you a better outcome, true beauty, or a moment of grace.
- Go Aggro: On a 12+, they have to cave and do what you want. You’ve overwhelmed them; they can’t possibly bring themselves to force your hand.
- Read a sitch: On a 12+, ask any 3 questions you want, not limited to the list.

Zážitky blízké Smrti:
When you open your brain to the world’s psychic maelstrom, roll+hard instead of roll+weird, but only in battle.

Šamanův šleh:
You have a well-stocked and high-quality first aid kit. It counts as an angel kit (cf) with a capacity of 2-stock.

Neser vegetariána:
In battle, you count as a small gang, with harm and armor according to your gear.

1N†3ЯN3T V3C1
Things speak: whenever you handle or examine something interesting, roll+weird. On a hit, you can ask the MC questions. On a 10+, ask 3. On a 7–9, ask 1:
• Who handled this last before me?
• Who made this?
• What strong emotions have been most recently nearby this?
• What words have been said most recently nearby this?
• What has been done most recently with this, or to this?
• What’s wrong with this, and how might I fix it?
Treat a miss as though you’ve opened your brain to the world’s psychic maelstrom and missed the roll.

Prostoupen krvežíznivou bažinou
Whenever you inflict harm, inflict +1harm.

Hrubý trpasličí produkt
If your hold is secure and your rule unchallenged, at the beginning of the session, roll+hard. On a 10+, you have surplus at hand and available for the needs of the session. On a 7–9, you have surplus, but choose 1 want. On a miss, or if your hold is compromised or your rule contested, your hold is in want. the precise values of your surplus and want depend on your holding, as follows.

Následovníci Tlapy, Pařátu a Chapadla
Fortune, surplus and want all depend on your followers. At the beginning of the session, roll+fortune. On a 10+, your followers have surplus. On a 7–9, they have surplus, but choose 1 want. On a miss, they are in want. If their surplus lists barter, like 1-barter or 2-barter, that’s your personal share, to spend for your lifestyle or for what you will.

Mluvčí za mrtvé
When you speak the truth to a mob, roll+weird. On a 10+, hold 3. On a 7–9, hold 1. Spend your hold 1 for 1 to make the mob:
- Bring people forward and deliver them.
- Bring forward all their precious things.
- Unite and fight for you as a gang (2-harm 0-armor size appropriate).
- Fall into an orgy of uninhibited emotion: fucking, lamenting, fighting, sharing, celebrating, as you choose.
- Go quietly back to their lives.
On a miss, the mob turns on you.

Smrtelně vážně
When you try to manipulate someone, roll+weird instead of roll+hot.

Advance the other 3 basic moves
- Manipulate, Read person, Open your brain

Zajímavé tahy z jiných deníků:
- Battlebabe - Merciless: when you inflict harm, inflict +1harm.
- Battebabe - Perfect instincts: when you’ve read a charged situation and you’re acting on the MC’s answers, take +2 instead of +1.
- Driver - Daredevil: if you go straight into danger without hedging your bets, you get +1armor. If you happen to be leading a gang or convoy, it gets +1armor too.
- Faceless - Rasputin: shot, stabbed, and poisoned, you just keep coming. When you are being scary as fuck and coming at someone, you get +1armor. You still get shot and stabbed, bleeding just doesn’t bother you that much anymore.

- Angel - Touched by death: when someone is unconscious in your care, you can use them for augury. When someone has died in your care, you can use their body for augury.
- Angel - Healing touch: when you put your hands skin-to-skin on a wounded person and open your brain to them, roll+weird. On a 10+, heal 1 segment. On a 7–9, heal 1 segment, but you’re acting under fire from your patient’s brain. On a miss: first, you don’t heal them. Second, you’ve opened both your brain and theirs to the world’s psychic maelstrom, without protection or preparation. For you, and for your patient if your patient’s a fellow player’s character, treat it as though you’ve made that move and missed the roll. For NPC patients, their experience and fate is up to the MC.
- Battlebabe - Visions of death: when you go into battle, roll+weird. On a 10+, name one person who’ll die and one who’ll live. On a 7–9, name one person who’ll die OR one person who’ll live. Don’t name a player’s character; name NPCs only. The MC will make your vision come true, if it’s even remotely possible. On a miss, you foresee your own death, and accordingly take -1 throughout the battle.
- Skinner - Lost: when you whisper someone’s name to the world’s psychic maelstrom, roll+weird. On a hit, they come to you, with or without any clear explanation why. On a 10+, take +1forward against them. On a miss, the MC will ask you 3 questions; answer them truthfully.

CRAP

VEHICLES

Cyp (bike)

Frame 0, speed 1, handling 0, armor 0, massive 0. Silné stránky: Rychlý, vnímavý; Slabiny: Nespolehlivý; Vzhled: Svalnatý, uřvaný.

Obrázek

Ku:thu:lu:lů (specialized battle vehicle)

Frame 4, speeed 1, handling 0, 2-armor, massive 4, +1-HARM as weapon. Strenghts: Huge; Looks: Indescribable; Weakness: Loud, picky

Obrázek

HARM
-

GANG - Kováři

- MEDIUM GANG 3-HARM MESSY 2-ARMOR HAND
- Těžká kovářská kladiva a těžké zbroje
- Trpaslíkům velím jen proto, že nemají po ruce skutečného Ordnungsona, ten se ale může vrátit - +obligation
- Můj zástupce poručík Gezecson, úředník vojín Šrajbson

HARM
03:00 -
06:00 -
09:00 -
10:00 -
11:00 -
12:00 -
[x] Stabilizovaný

Obrázek

FOLLOWERS - Následovníci Tlapy, Pařátu a Chapadla
Skupinka nejvěrnějších podporovatelů, kteří mě následovali při opuštění Fushaum Uruk. Tvoří je samozvaný místonáčelník, nejvyšší skřet z kmene, který si nechává říkat Dlouhé stéblo a má značné problémy se někde schovat. Ten se zároveň přetahuje o vedení skupiny s bývalým domestifikovaným hraničářem Jirakem mladším. Ten se přidal na popud své skřetí ženy Štokholmy smajly, která u nich doma jinak šéfuje všemu. Stopařem skupiny je Chlupatec, který je zároveň hlavním řidičem a servisákem Kutululů a Cypa. Mladý pověrčivý skřet Jobouš je nejmoudřejším členem skupiny, ačkoliv nikdo nechápe, kde se to v něm bere. Posledním následovníkem je skřet Nou-worrk Lejza, kterého máme zatím jen do počtu.

Je jich jen hrstka a následují mne z čistě pragmatických důvodů: čas od času jim pod dozorem dovolím tak trochu zemřít a na chvíli opustit omezení svého fyzického těla. Jak se dalo čekat, rychle si na tuhle virtuální realitu zvykli a požadují po mě tyhle hraniční tripy čím dál častěji. Sice trochu remcám, ale i tak jim tyhle rizikové zážitky rád dopřávám. Přecejen skupina volných a disciplinovaných duší je schopná dosáhnout téměř kamkoliv a i díky nim Khazad Gunud prosperuje jako nikdy předtím.

Dlouhodobé řízení našeho společného nosítko-vozítka Kutululů způsobilo, že ať už chci po následovnících cokoliv, s nadšením si u toho prozpěvují. Marná snaha, mám následovníky se zpěvy.

10 or fewer, my staff, travell with me, fortune +2, 0-barter, augury, desertion, stupor

Obrázek

HOLDING - Khazad Gunud

Small Holding

- 60–80 souls
- Trpaslíci mají solidně zaběhanou společnost: For gigs, scavenging, crude farming, and some minor trade (surplus: 1-barter, want: anxiety)
- Bydlí ve vesnici na úpatí hory, doly a továrny jsou částečně v podzemí: A relatively secure house or small compound
- Vyrábí zbraně, zbroje, hračky i těžítka: For gigs, add a manufactory. Surplus: +1barter, want: +idle.
- Mají monopol na DOBRÉ výrobky: For gigs, add some technical expertise or trade in some particular valuable commodity. Surplus: +1barter, want: +idle.
- Blízkost koncentrovaného DOBRA leze na mozek: Your population is filthy and unwell. Want: +disease.

- 60–80 souls, 3-barter, anxiety, idle, disease

Trpasličí vesnice na úpatí hory je na první pohled veškerého ruchu. Sem ještě mohou cizinci mířící za obchodem, musí ovšem čelit přísným pohledům podezřívavých trpaslíků.

Obrázek

Uzbatabundova laboratoř je centrum rozsáhlého podzemí. Dnem i nocí zde Následovníci Tlapy, Pařátu a Chapadla přehrabují pozůstalost kdysi obávaného černokněžníka a objevují téměř zapomenuté poklady.

Obrázek

Bohatství trpaslíků leží v podzemí, ve štolách plných uhlí, železa a dalších darů podzemí. Úplně nejníže těží trpaslíci z ďoury DOBRO, pomocí kterého dělají své skvělé výrobky ještě lepšími.

Obrázek

VZTAHY
Fanka (nekromancer) +1
- Fanko, největší hrozba jsem já a můj kmen. Už pátráme po novém a bezpečnějším domově a tvá tvrz, obývaná jednou mladou holkou (bez nějakých kultistů, stromů a vůbec) vypadá jako ideální kořist.
(2) Jel jsem kolem Posedné, mihla se v okně. Potkali jsme se v Strážné. Pomohla mi pochopit šamanovu knihu o léčení a vyrazili jsme spolu a s Rakšou na sever za hory vypořádat se se štíry a podívat se po dalších hrozbách.
(2) Fanka mě přivedla na tradiční léčitelskou cestu. Na Střepu jsem jí zachránil před otravou.
(2) Vydali jsme se spolu k Chrabrému rekovi ukrást nějaké přísady, které potřebovala. Vytáhl jsem ji u toho z průšvihu.
(2) Vyrobila mi zásoby pro léčení.
(2) Vyléčil jsem jí jeden segment => +1 HX
(2) Doragon má na mě +1 Hx.
(3) V Posedné jsem ji sice nepotkal, ale u ní v laboratoři jsem se naučil to, co jsem potřeboval vědět o Internetu věcí.
(3) Jirak jí předal pozvánku na Slezinu.
(3) Na Slezině mi pomohla zajistit "dobrovolníka" na darování dobrodružného srdce

Igor Bohatýr (bezhlavý rytíř) +1
- S pozorností namířenou na jih jsem na něj téměř zapomněl. Co ten jeho Kůň, žije vůbec ještě?
(1) Po tom, co jsem si vyslechl, co udělal těm vesanům, musel jsem se usmát. +1HX
(2) Jeho NPC Zubina dorazila do Fushaum Uruk. Igor potřebuje pomoct s vyvrheli u Strážné. Rozhodl jsem se mu pomoct. U věže jsme společnými silami vypráskali vyvrhele. Dostal jsem od něj možnost využívat věž jako předsunuté stanoviště.
(2) Za minulé sezení mě poznal nejlépe Doragon (a ten typ, co vedl Vyvrhely, ale tomu nic dát nemůžu, kromě poukázky na proceduru spravení symetrie obličeje), tak ať si u mě přidá jeden Hx.
(3) Průzkumníci rysí tlapy mu nechali na posteli pozvánku na slezinu.
(3) Potkal jsem se s ním u Khazad Gunud. Prvně chtěl zpívat Kutululů, ale nakonec se uklidnil. Jeho NPC Oleg nedělal problémy, když jsem šoupl trpasličího kněze do ďoury.

Pietro von Holzkladde (upír) -1
- Troskám šéfuje nějaká troska, která je prý ujetá na lidské samce. S tím nechci mít nic společného.
(1) Našel jsem ho těžce raněného v lese a odvezl jsem ho na léčení k Jagule. Přispěl jsem na jeho léčení (1 MOC) a Jagula nás za odměnu zamkla v kleci. Igor utekl a nechal mne ve sračkách.
(2) Z jeho hradu jsem Jaguli odnesl blondýnu, osobně jsme se nepotkali.
(3) Průzkumníci rysí tlapy mu nechali na dveřích pozvánku na slezinu.
(3) V Blatnu jsem narazil na nějaké upírky, jednu trochu víc pocuchal a vzal jí Mulga.

Rakša (tygrodlak) +3
- Souboj? To jako že se předem domluvíme, že se poperem, a pak se popedem? To není vůbec můj styl. Ale stejně bych tě dala. Co, nevěřiš? Tak až příště půjdeš do lesa, tak se radši ohlížej přes rameno, co kdybych se rozhodla to vyzkoušet? *zazubí se*

- O bandě plundrujících skřetů jsi slyšela to nejhorší. Útočí na každého, berou si, co chtějí, nemají žádné zábrany. Vlastně si jste dost podobní. A právě proto jim ani omylem nevěříš.
(2) Potkali jsme se Na Strasti. Trochu jsme se poškádlili, ale nakonec to odneslo jen pár skřetů. Potkali jsme se ve Strážné. Prvně dělala drahoty, ale nakonec vyrazila se mnou a Fankou na sever vypořádat se se štíry a podívat se po dalších hrozbách.
(2) U Střepu jsme spolu moc nekomunikovali. Je pořád odtažitá, ale aspoň viděla, že nejsem zákeřný podrazák.
- Za mě +1 Hx dostane Doragon.
(3) Průzkumníci rysí tlapy jí v domku nechali pozvánku na slezinu. Rakša si s ní trochu pohrála a potrhala, takže dorazí, ale nebude vědět, o co se jedná.

Solfernus (čert) -2
- Ďábel v lidské podobě? Blbost a pověra přestárlých skřetic.
(1) Ukecal Jagulu, aby mne zbavila labutí kletby. Dal jsem mu osobní záruku vděku a slib, že mu to vrátím.
(2) Potkali jsme se na hradě Trosky. Připravil nám bídné pohoštění. Použil sex move a snížil mi HX.
(3) Průzkumníci rysí tlapy mu předali pozvánku na Slezinu.

Tettigona (bůžek) +3
- Kdysi sis myslel, že můžeš vtrhnout do mého lesa, protože jedna neozbrojená holka a jeden a půl tuctu starců se ti nemůžou postavit na odpor. Mýlil ses, postavili jsme se ti i s celým lesem.

- Tettigono, když jsme vtrhli do tvého lesa, byl to smíš zmatek. Na jedné straně tlupa skřetů s wyvernami, na druhé uctívači, zvířata, stromy i kapradí. Tváří tvář jsme se zahlédli jen letmo, krátce předtím, než jsem zavelel k ústupu. Viděla jsi roztěkaný pohled mladého skřeta, který neměl pražádnou radost z toho krveprolití. Byl vzteky bez sebe, že tě podcenil. A byl velmi zklamaný, že zklamal svůj kmen. Že slíbil nový, lepší domov, a místo toho je zodpovědný za jejich ponížení a utrpení. A když se vaše pohledy na okamžik střetly, viděla jsi tak silnou nenávist, s jakou ses v lese ještě nesetkala. Byla to nenávist, kterou zná jenom lidský rod.
(3) Přišel jsem k ní do lesa pozvat ji na slezinu. Viděl jsem její proměnu v něco nového.
(3) Slíbil jsem jí, že jí pomůžu naučit být svobodná.
(3) Půjčil jsem jí Cypa, aby ochutnala svobodu.

Tharagavverug (bazilišek) +3
- Její Namyšlená Žravost si myslí, že kdyby bylo nejhůř, dokázala by ti ve férovém souboji ukousnout nohu nebo aspoň ruku.

(1) Potkali jsme se v bažinách, "společně" jsme zlikvidovali elfí lokátory, bere mne k čertovi na odkletí labutí formy.
(1) "Pomohl" jsem jí vyřešit problém s mnichy ve Hvozdíkově.
(1) Její Hladová Zvědavost prohlašuje, že nejlépe ji za minulou session poznal Doragon Raida, ať si u ní napíše Hx+1.
(1) Její ještěrkovitost zjistila, že Doragon Raida není tupý přímočarý divoch, ale dá se s ním spolupracovat. HX +1.
(2) Potkali jsme se Na Strasti. Než jsem stihl pozdravit, sebrala se a odletěla.
(3) Pozvánku na slezinu by měla obdržet přes Jarika nebo tak nějak.
(3) Staš zlanařil Storong, aby mu pomohla převzít vládu nad Gobliny.
(3) Storong se pokusila pomoct Stašovi s převzetím moci nad Gobliny. Společně potom zaútočili na Fushaum Uruk, kde Storong zemřela (zabil ji Vladův had)
(3) Na Slezině mi dala svá křídla
(3) Na Slezině jsem nahodil výměnu DOBRA a ZLA, v zásadě není proti, ale nestihli jsme to přesně domluvit

Jagula (angel) NPC
(1) Zajala mne a Igora, proměnila mne v labuť, zdrhnul jsem. Po Solferově zásahu mne odklela zpátky. Ještě si ji podám.
(2) Pomohla mi stopovat hejtmana za slib dodán jedné pravé blondýnky, mám u ní v zástavě 1-BARTER (nakradené zbraně).
(2) Jezdci u ní strávili jednu noc na léčení a pohlídali jí barák.
(3) Průzkumníci rysí tlapy jí přinesli pozvánku na Slezinu.

Gormal (Skinner) NPC
(3) Dorazil jsem k s Ku:thu:lu:lů, zachránil ji v bitce život a slíbil ji, že ji dovedu za zábavou, kejklíři, do Posedné (dostala na mě 2-HOLD). Dovedl jsem ji do Posedné a nechal chvíli bez dozoru. Po bitce s kejklíři má pocit, že jsem ji nechal ve štychu, což ale nevím.
Naposledy upravil(a) Doragon Raida dne 14. 1. 2019, 22:46, celkem upraveno 2 x.
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Uživatelský avatar
Doragon Raida
Příspěvky: 267
Registrován: 23. 12. 2017, 18:42

Re: Doragon Raida - Skřetí náčelník (Hocus/Gunlugger/Chopper)

Příspěvek od Doragon Raida »

ÚČTÁRNA - SEZENÍ IV

Hrubý trpasličí produkt: Sarsaparillos:2D6+3 → 9(5 +1 + 3)#HARD
- surplus 3-barter
- want disease


Následovníci Tlapy, Pařátu a Chapadla: Sarsaparillos:2D6+2 → 9(3 +4 + 2)#FORTUNE
- surplus augury
- want stupor


Životní styl + BARTER
Výchozí 5-BARTER (z minula) + 3-BARTER (HTP) = 8-BARTER
Lifestyle 2-BARTER

S trochou snahy a dobře vynaložených prostředků se trpaslíkům i nadále celkem daří působit jako standardní mírumilovní osadníci a naše aktivity pod horou zůstávají mimo dosah běžných kolemjdoucích.

- -2-barter lifestyle => 6-barter
- -1-barter Laakimu => 5-barter

Vztahy - výchozí + změny

Fanka (nekromancer) +1
-

Gwilwilethel (poletucha) +3
-

Igor Bohatýr (bezhlavý rytíř) +1
- Trpaslíci si na Troskách všimli nenápadné Zubiny s Jirakem a Gormal a rozhodli se je sledovat do podzemí.

Pietro von Holzkladde -1
- Před Troskami potkali vyslaní trpaslíci Pietra, který se rozhodl vzít si zpátky svůj hrad. Slíbili mu pomoc na jeho úkolu. Ten se ale přiznal, že je chce obětovat v první linii a na to mu hodili bobek. Půlka odešla se ZLEM do Khazad Gunud a druhá zůstala jako poradní orgán pro účely dobývání Hvozdíkova.

Rakša (tygrodlak) +3
-

Solfernus (čert) -2
-

Tettigona (bůžek) +3
-

Tharagavverug (bazilišek) +3
- Přišla do Khazad Gunud pro nějaké to DOBRO. Dal jsem jí ho a ona mi za to dala do úschovy Dughala. Toho jsem si přidal k následovníkům.
- Pozvala mě na hostinu, kterou pořádá dnes v noci.
- Trpaslíci na Troskách se domluvili s gobliny, resp. Gertrudou, na zásobě lahvovaného ZLA pro Khazad Gunud a slíbili dát pozor na Pietra. Gertruda získala na jednoho z nich pomocí Pietrova Hypnoticu nějaké HOLDy.

Jagula (Angel) NPC
-

Gormal (Skinner) NPC
-

Dobromil (zmrd č. 1) NPC +0
Evilión (zmrd č. 2) NPC +1
- Sarsaparillos:2D6+ → 10(4 +6 + 0)#HX Evilion

Interakce s hrozbami
- Trpaslíci vyslaní pro DOBRO se připletli do bitvy u řeky nedaleko Hvozdíkova. Takticky ustoupili řekou k Troskám a dostali se až na hrad.
- Ve Fushaum Uruk jsem zpracoval skřety postrádající vedení a přiměl je k odchodu, resp. útoku na Hvozdíkov a pak odchodu někam jinam, dál od Evilióna.
- Na cestě se skřety k Hvozdíkovu jsem narazil na Laakiho. Přesvědčil jsem ho, aby se k nám přidal a pomohl ukončit válku s tím, že mu za to dám něco, čemu by pak mohl velet.

Expy Výchozí 5 XP - Highlight HOT, WEIRD
- Fog of war: Sarsaparillos:2D6+2-2 → 6(2 +4 + 2 - 2)#WEIRD - trpaslíci se snaží proplížit kolem Dobromilových vojsk
- Open your brain: Sarsaparillos:2D6+2 → 7(4 +1 + 2)#WEIRD - hledám duše mých Následovníků

- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 5(1 +2 + 2)#COOL - trpasličí gang v řece
- Augury: Sarsaparillos:2D6+3 → 10(2 +5 + 3)#WEIRD - naháním své následovníky

LEVEL (5XP - Chopper) => get +1 to any stat (max stat+3) - WEIRD (zbývají 3)

- Read a sitch: Sarsaparillos:2D6+1 → 8(6 +1 + 1)#SHARP - trpaslíci se chtějí z řeky dostat k Troskám
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2+1 → 8(4 +1 + 2 + 1)#COOL - trpaslíci se snaží dostat na Trosky
- přijal jsem Pietrovu manipulaci
- přijal jsem Thařinu manipulaci

- Stand overwatch: Sarsaparillos:2D6+2 → 8(1 +5 + 2)#COOL - trpaslíci udržují klid mezi upíry a gobliny
- OYB: Sarsaparillos:2D6+3 → 10(6 +1 + 3)#WEIRD - proč DOBRO reaguje tak bouřlivě na Dughala?
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+ → 12(6 +6 + 0)#HOT - Gezecson chce po Gertrudě ZLO

- Read Pietro: Sarsaparillos:2D6+1 → 11(6 +4 + 1)#SHARP - trpaslíci se snaží vyznat v Pietrovi
- For of war (small gang): Sarsaparillos:2D6+3-1 → 12(6 +4 + 3 - 1)#WEIRD - trpaslíci proklouzávají kolem Dobromilových předsunutých oddílů do Khazad Gunud

LEVEL (8XP - Gunlugger) => get a move from another playbook (Veganské reflexy - Battlebabe - Impossible reflexes)

- Smrtelně vážně: Sarsaparillos:2D6+3 → 12(5 +4 + 3)#WEIRD - dělám si z Dughala následovníka
- Augury: Sarsaparillos:2D6+3 → 7(3 +1 + 3)#WEIRD - teleportuju se do Fushaum Uruk
- Není fog-of-war: Sarsaparillos:2D6+3 → 8(3 +2 + 3)#WEIRD - schovávám se před Eviliónovou armádou

- Read a sitch: Sarsaparillos:2D6+1 → 8(1 +6 + 1)#SHARP - snažím se zorientovat ve Fushaum Uruk
- Go aggro: Sarsaparillos:2D6+3 → 11(6 +2 + 3)#HARD - vyhrožuju skurutům ve Fushaum Uruk
- Není fog-of-war: Sarsaparillos:2D6+3-3 → 7(5 +2 + 3 - 3)#WEIRD - vedu skřety z Fushaum Uruk do Hvozdíkova
- OyB: Sarsaparillos:2D6+3 → 10(2 +5 + 3)#WEIRD - zjišťuji, kdo nás během přesunu skrytě pozoruje

- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 13(6 +5 + 2)#COOL - trpaslíci na Troskách nenápadně sledují Zubinu s Jirakem a doprovodem
- Manipulace Laakiho: Sarsaparillos:2D6+3 → 9(5 +1 + 3)#WEIRD - nabízím mu krátkodobé spojenectví
- Read a sitch: Sarsaparillos:2D6+1 → 7(2 +4 + 1)#SHARP - chystám přepadení Hvozdíkova
- Přijal jsem manipulaci Tettigony.
- Mluvčí za mrtvé: Sarsaparillos:2D6+3+1 → 13(3 +6 + 3 + 1)#WEIRD - dělám klid ve Hvozdíkově


LEVEL (8XP - Gunlugger) => get +1sharp (max sharp+2)

- Manipulate Tettigona: Sarsaparillos:2D6+3 → 8(3 +2 + 3)#WEIRD - vytvářím následovnický MLM
- Manipulate Pietro: Sarsaparillos:2D6+ → 12(6 +6 + 0)#HOT - trpaslíci vyměkčují Pietrův obětní rituál
- Augury: Sarsaparillos:2D6+3 → 9(2 +4 + 3)#WEIRD - Dughal uvádí na pravou míru informace o Jirakovi
- FoW: Sarsaparillos:2D6+3-1 → 7(3 +2 + 3 - 1)#WEIRD - Dughal s Jirakem a trpaslíky cestují po eAdogabel

- Read a sitch: Sarsaparillos:2D6+1 → 10(6 +3 + 1)#SHARP - Jirak prozkoumává eAdagobel
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+ → 5(4 +1 + 0)#HOT - trpaslíci na Troskách lámou z Pietra bakšiš
- Není FoW: Sarsaparillos:2D6+3 → 15(6 +6 + 3)#WEIRD - trpaslíci cestují z Trosek do Strážné

- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 12(5 +5 + 2)#COOL - trpaslíci se snaží u Strážné dostat k věži v přestrojení za Djúrgáry
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 6(1 +3 + 2)#COOL - Dughal s Jirakem a trpaslíky procházejí osadu v korunách stromů
- Mluvčí za mrtvé: Sarsaparillos:2D6+3 → 10(1 +6 + 3)#WEIRD - vysvětluji trpaslíkům výhody spojenectví se skřety
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+3 → 6(1 +2 + 3)#WEIRD - chci přesvědčit skřeta Graukukhoppase k donášení na Laakiho

- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 7(2 +3 + 2)#COOL - Dughal krade Lesu zlato

LEVEL (8XP - Gunlugger) => change your character to a new playbook - hardholder

- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 13(5 +6 + 2)#COOL - trpaslíci infiltrují Strážnou
- Read a person: Sarsaparillos:2D6+2 → 11(4 +5 + 2)#SHARP - trpaslíci hledají slabinu u Zmeje
- Spojenec nebo nepřítel: Sarsaparillos:2D6+ → 5(4 +1 + 0)#HX Evilón - trpaslíci plánují osvobodit generála Jiraka
- Spojenec nebo nepřítel: Sarsaparillos:2D6+ → 8(5 +3 + 0)#HX Dobromil - trpaslíci plánují osvobodit generála Jiraka
- Augury: Sarsaparillos:2D6+3 → 9(3 +3 + 3)#WEIRD - s pomocí následovníků tahám Ordnungsona z DOBRA
- přijal jsem manipulaci Tettigony

- Poklidný náčelník: Sarsaparillos:2D6+3 → 10(6 +1 + 3)#HARD - předávám velení v Khazad Gunud
- Deal with bad terrain: Sarsaparillos:2D6+2 → 9(5 +2 + 2)#COOL - na Ku:tu:lu:lů spěcháme na Trosky
- DsUF: Sarsaparillos:2D6+3 → 12(5 +4 + 3)#HARD - komprimuju auto
- Augury: Sarsaparillos:2D6+3 → 12(5 +4 + 3)#WEIRD - jdu na Trosky přes věž
- Read person: Sarsaparillos:2D6+2 → 10(3 +5 + 2)#SHARP - rozhovor s Gertrudou
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 12(5 +5 + 2)#COOL - trpaslíci uklidňují Zmeje
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+ → 11(6 +5 + 0)#HOT - trpaslíci se vsockovávají na Trosky
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 11(4 +5 + 2)#COOL - trpaslíci připravují plašící past na Zmeje
- You're the bait: Sarsaparillos:2D6+2 → 6(1 +3 + 2)#COOL - trpaslíci lákají Igora do pasti
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+3 → 10(6 +1 + 3)#WEIRD - ukecávám Tharagavverug na spolupráci proti vetřelcům
- Seize by force: Sarsaparillos:2D6+3 → 13(5 +5 + 3)#HARD - trpaslíci přepadávají Igora
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 9(3 +4 + 2)#COOL - Šrajbson se snaží propašovat pryč zajatce.
- Read person: Sarsaparillos:2D6+2 → 7(1 +4 + 2)#SHARP - intrikařím s Trahagavverug
- Manipulate: Sarsaparillos:2D6+ → 10(6 +4 + 0)#HOT - Šrajbson handluje se Solfernem generály
- Zasraní zloději: Sarsaparillos:2D6+3 → 9(3 +3 + 3)#HARD - chci Jirakův meč
- Seize by force: Sarsaparillos:2D6+3 → 14(6 +5 + 3)#HARD - bojuju s Dobromilem
- Seize by force: Sarsaparillos:2D6+3 → 12(4 +5 + 3)#HARD - trpaslíci pomáhají Monolapisovi
- DSuF: Sarsaparillos:2D6+2 → 8(3 +3 + 2)#COOL - Následovníci se cpou do sálu
- Go aggro: Sarsaparillos:2D6+3 → 7(3 +1 + 3)#HARD - vyhrožuju Dobromilovi

Průsery:
- (z minula) Jirak má Darthův ohnivý meč (který chci) a jen tak mi ho nedá
- (z minula) Můj gang skřetů vyraboval Jasnov a ví se, že je to moje práce
Per ardua ad vitaminum
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů