[META] {AW PbP} Záporáci - Nábor hráčů

O čem to celé bude?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Záporáci nebudou klasické postapo. Záporaci jsou bytosti, tvorové, monstra, temní pánové a ukrutné dámy, kteří žijí svoje životy v dávno opuštěné krajině na samotném okraji civilizace.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Pieta »

Koukám na pravidla - tohle pdf je to správné, jo?

Jak bude fungovat highlightování statů?
Co je přesně Go Aggro?

Jak chápat Battlebabe? Co se koukám do deníčku, tak moc zabijácká postava to není - Hard si můžu vybrat mezi průměrným, podprůměrným a strašlivým. (:
Vysoký Cool znamená, že mi dobře jde dělat věci under fire, krýt někomu záda a subterfuge (a teoreticky věci kolem vozidel, ale to asi v našem případě nebude moc aktuální?). Když k tomu přidám svoje moves, vychází mi něco jako že battlebabe se bude chtít dostávat do nebezpečných situací, ale nebude je řešit přimočarým bojem?
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16382
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od MarkyParky »

Pieta:
Odkázané PDF je správné co se týká deníků a rychlého shrnutí mechanik. Poslal jsem ti na mail takové amatérské shrnutí obecných pravidel.

Highlitovaní statů budeme používat oficiální verzi, přičemž za jedno "sezení" budeme považovat jednu vlnu útoků - když vyřešíte všechny hrozby, které v ní přijdou, tak řekneme "konec sezení". To ostatně platí pro všechny tahy, co mají trigger svázaný se sezeními.

Go Aggro je jeden ze základních tahů, který řeší situace, kdy někomu hrozíš něčím, co jsi schopen naplnit, on není schopen ti v tom silou zabránit, ale ty mu dáváš šanci, aby se ti vzdal, podvolil nebo tak něco podobného. A když se nepodvolí, tak to rovnou schytá.
Typicky: "Neozbrojený kupec vedl svého oslíka údolím. Skočil jsem mu ve vlčí podobě do cesty, vycenil zuby, ukázal tesáky a zavrčel: 'Peníze nebo život'". Je zřejmé, že máš převahu, můžeš ho kdykoliv začít trhat a on s tím nic neudělá, ale ty mu dáváš šanci, aby zaplatil a zachránil si tak krk.


V čem je Battlebabe dobrá jsi vystihl přesně. Tahy se dají poskládat tak, že zvládne v boji i dost ublížit, ale kostky jí lépe padají, když vyhledává nebezpečné situace, ale řeší je jinak než přímočarým bojem.
Jinak co se hry a vlkodlaka týká, tak moje představa byla, že jak má battlebabe ty 2 Custom weapons, tak by to hezky mohlo dopovídat dvěma podobám. Custom firearm by byla nějaká fantasy střelná zbraň, kterou s oblibou používá v lidské podobě a Custom hand weapon by představovaly jeho mordu a drápy v podobě vlčí (nebo co jánevímjakébudešzvíředlak).
Naposledy upravil(a) MarkyParky dne 22. 12. 2017, 10:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Faskal »

Ano. S tím, že takto Battlebabe i s chlupama vypadala v první edici, ve druhé edici si i ta Battlebabe je schopná smysluplně zabojovat i s mizivým hardem. Slovy mechanik...

Do boje jdeš s tím, že si dáte navzájem po tlamě (vyměníte si zranění odpovídající vaší výbavě) a ty chceš:
- něčeho dosáhnout,
- nechceš dostat po tlamě tak moc, jak bys normálně dostal,
- chceš někomu po tlamě dát víc, než normálně dáváš
- chceš vyvolat nějaké specifické emoce v nepřátelích (strach, obdiv...)

V druhé edici máš garantované, že ať hodíš co hodíš, vždycky máš možnost si vybrat aspoň jednu z těch odrážek nahoře, a když hodíš líp, vybíráš víc.

Battlebabe má strašně silnou výbavu a už v základu má silné zbraně a pořádné brnění. To, že má malý hard, znamená, že má ale menší mechanickou kontrolu nad bojem, a je taková neřízená střela 8)
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
PánDobra
Příspěvky: 194
Registrován: 27. 12. 2017, 15:13

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od PánDobra »

Zkusím sem nadhodit pár myšlenek, které můžete zapracovat v průběhu tvorby své postavy.

BARTER: Nestvůry neobchodují. K tomu by se nikdy nesnížily. A taky nejspíš nesehnaly obchodního partnera. Ne, BARTER v naší hře nebude představovat mrzké hmotné statky (resp. představovat je může, ale nemusí). Místo toho bude BARTER představovat MOC.

Když máte hodně MOCI, můžete lidem rozkazovat, aby vám přinesli co chcete (nákup běžných věcí), můžete je donutit udělat, co chcete či je přimět, aby vás dostali kam chcete (službičky). Jenže když toho po lidech chcete příliš (utrácíte BARTER) tak vaše MOC slábne - lidé v kontaktu s vámi vidí i vaše chybi a slabiny, nebo si začnou říkat, že když po nich tyhle věci potřebujete, tak nejste tak všemocní jak se zdálo.


S tím souvisí LIFESTYLE - na začátku každého "sezení" si, stejně jako v originální edici, zvolíte, kolik BARTER utratíte za LIFESTYLE Tak můžete ze své MOCI udržovat své doupě a pohůnky v něm, či dbát na svou pověst - slovy pravidel utrácet BARTER za LIFESTYLE (budeme řešit vždy na začátku "sezení").

= Ti z vás, co dají 2-BARTER, si budou moci popsat, jak si své doupě velebí, jejich pověst sílí. Budou obávání a hrdinové se jejich sídlům a doupatům spíše vyhnou, nenaženou-li je tam nějaké okolnosti.
= Ti z vás, co dají 1-BARTER, si popíší, že tak nějak spokojeně žijí. Hrdinové po nich cíleně nepůjdou, ale připletou-li se někomu do cesty, rozhodně využijí příležitosti.
= Ti z vás, co nedají nic, ukazují světu svou slabost a zranitelnost. Hrdinové po nich cíleně půjdou, protože jak jinak získat slávu, než útočením na nejslabší kusy?

V průběhu hry se vám může stát, že vám BARTER dojde, ale vy budete chtít získat nový. V takovém případě se nebojte a řekněte si o GIG. Můžete si sami vybrat, co vás láká, nebo to nechat na Pánovi Dobra, tak jako tak počítejte, že příslušný úkol bude nějakou variací na originální úkoly ze hry, nejspíš ale bude zahrnovat nějaké to zlořádění - třeba hocusovo "Serve a population as counselor and ceremonist." nejspíš bude znamenat, že milý Lešij bude summonutý nějakými vesničany během pohanského obřadu - a zcela jistě se to nějak zkomplikuje.

EDIT: Postavy, kterým se o LIFESTYLE stará jejich zázemí (například MaestroD a Hardholder) mají slevu 1.

Až budete vymýšlet svou postavu, zamyslete se tedy také, z čeho pramení vaše MOC a co tedy ve hře představuje u vás vlastnictví BARTERů.
Pán Dobra
MC pro AW PbP Záporáci
Uživatelský avatar
Solfernus
Příspěvky: 103
Registrován: 22. 12. 2017, 16:32
Bydliště: Trosky

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Solfernus »

doktor Solfernus - Meastro D'
Obrázek

Po debaklu, který zahrnoval jistého vysloužilého vojáka, děvečku, princeznu, loupežníka a poustevníka, se musel protřelý pekelný mazák doktor Solfernus stáhnout do ústraní. Hodně do ústraní. Z lukrativnějších lokalit ho vyštípali buďto jeho pekelní kolegové, nebo JOBS (Jediného Opravdového Boha Služebnictvo - inkvizice/bojovný klérus uctívačů Joba). Tak se stalo, že skončil v úplném zapadákově a musel vzít za vděk starým mlýnem jako sídlem. Ještě, že má mlynáře pevně omotaného kolem prstu několika různými smlouvičkami a v kapse drží i úpis jeho vlastní krví...

Vzhled
muž, štíhlé postavy
štramácké oblečení, červený plášť
poťouchlý pohled
nenápadné růžky schované ve vlasech

Staty
Cool: 0
Hard: 0
Hot: +2
Sharp: +1
Weird: 0

Výbava
Dýka (+2-HARM, hand)
Švihácké oblečení s koženým kabátcem (+1-ARMOR)

Moc
+2-BARTER (šperky, cetky a artefakty nebo úpisy, dlužné služby a podobně)

Životní styl
-1-BARTER sleva (jako Maestro má Establishment)
+1-BARTER (zatím) vynakládá na spokojené přežívání
= celkem platí 0-BARTER

Vztahy
Tharagavverug (+3 hx)
- Solfernův nejoblíbenější netvor v kraji, je přímočarý a nechytračí, tak je poměrně snadné udržet ho spokojeného. A věřte mi, CHCETE, aby byl spokojený. Je to také výborný "hrdinosvod" - vždyť, kdo by nechtěl zabít "draka"? Vždycky se najde pár pitomců, co se raději vypraví na netvora, než aby řešili Mlýn...

Tettigona (+2 hx)
- Tajemná a přitažlivá paní lesa je jedna z mála bytostí, které umí v Solfernovi probudit nefalšovanou žádostivost. Nejhorší a zároveň nejzajímavější je její rozmarnost a to, že vlastně často ani neví, co vlastně chce. Může to být frustrující, ale také zajímavá výzva...

Rakša (+1 hx)
- Plíží se nocí a žere lidi. Solfernovi to ani v nejmenším nepřekáží - jen ať si nechá těla, když duše patří jemu.

Fanka (+1 hx)
- Smrtelník posedlý touhou po vědění? Kde už to jen Solfernus slyšel...každopádně zajímavá příležitost ukázat kolegovi Mephistophelovi, jak se má k takovému delikátnímu případu správně přistupovat.

reserved - skřet (+1 hx)
-

reserved - upír (+1 hx)
-

reserved - bezhlavec (+1 hx)
-

Tahy

Horké zboží: dej vědět, že něco chceš — může to být osoba, může to být Něco, může to být jen nějaká věc —a hoď + HOT.
Při 10+, se to ukáže ve tvém podniku, jako kouzlem.
Při 7-9, inu, všichni se snaží a chtějí tě potěšit a je to SKORO ono, no ne?
Při neúspěchu se to ukáže, ale má to pekelný háček...

Čert ví... : když potřebuješ informace o někom důležitém (to je na tobě), hoď + HOT.
Při úspěchu se zeptej na jednu otázku, při 10+ na tři:
• Jak se jim daří? Co se s nimi děje?
• Koho nebo co milují nejvíc ze všeho?
• Koho znají, koho mají rádi a komu věří?
• Při jaké nejbližší příležitosti lze očekávat, že se je uvidím?
• Jak se jim mohu dostat na kobylku, fyzicky nebo emocionálně?

Při neúspěchu se stejně zeptej na jednu, ale doslechnou se, o tvém zájmu o ně.

Establishment - Čertův mlýn
Obrázek

Starý mlynář Půta prohrál v kartách napřed peníze, potom mlýn a nakonec i duši. Teď má jeho úpis Solfernus v kapse a mlynář mu musí posluhovat, pokud si chce uchovat naději na to, že se z kontraktu nějak vyváže a nebo docílí svého propuštění. Mlýn funguje přes den jako normální mlýn - a vlastně nejbližší, široko daleko. Ale místní dobře ví, že je to místo, kde se usídlil pekelník a ti jobabojní se mu zdaleka vyhýbají i když to znamená vozit obilí mnohem dál.
Okolo půlnoci mlýn ožívá, hraje muzika, žitná teče proudem a stahují se sem hříšníci z celého okolí a také různí nižší pekelníci, aby si urvali svůj díl. Hraje se karban, kostky, vrchcáby, uzavírají se obchody a sázky. Říká se, že kdo je mazaný jako liška a nechybí mu odvaha, může zariskovat a s trochou štěstí vyhrát nad pekelníky nějakou tu službičku či přáníčko. Ale mnohem častěji mlýn navštěvují hříšníci, kteří už párkrát prohráli a teď dávají všanc i svou duši, aby získali nazpět, o co přišli. Vyhrát nad ďáblem v sázce je také prý snad jediný způsob, jak může někdo získat svou duši zpátky, ale co peklo schvátí, obvykle nenavrátí...

Atrakce
hazard, muzika, alkohol

Atmosféra
rušná, intriky, zábava, tanec

Štamgasti
• Kdo je nejlepší?
rychtář z Obilné, Andráš Bukeš
- zpronevěřuje kudy chodí a vždy přinese něco zajímavého o co hrát
• Kdo je nejhorší?
bazilišek Tharagavverug
- nechodí často, ale když ano, je to pohroma, sežere na co přijde, děsí smrtelníky a když se nakrkne, může z celého mlýna udělat kůlničku na dříví...vyhrát se na něm dají sem tam nějaké cetky nebo pár goblinů, al nerad prohrává, tak je potřeba být opatrný...)
• Kdo by se chtěl přidat?
ďáblův spratek Lucius
- chtěl by kus koláče, ale zároveň hrát podle svých pravidel)
• Komu vděčíš za svůj podnik?
mlynář Půta
- čas od času zkouší hrát o svojí duši, když sežene něco zajímavého, co může nabídnout
• Kdo se ho chce zbavit?
farář Tomáš ze Spálenenověže
- snaží se bojovat s ďáblem jeho vlastními zbraněmi, takže chodí hrát o duše hříšníků, občas riskuje i tu svou)

Zabezpečení
• Čertovská cháska (2-HARM, 0-ARMOR, small gang) - Solfernus může na obranu povolat nižší démonické poskoky nebo úpisy zotročené hříšníky, kteří se jinak starají o chod Mlýna (provoz mlýna, úklid po ránu, obsluha, pálení chlastu...)
• Pekelný bič (3-harm close reload messy) - když na to přijde, může si ďábel Solfernovy úrovně přivolat ohnivý bič, kterým ztrestá opovážlivce a narušitele
Naposledy upravil(a) Solfernus dne 23. 12. 2017, 15:10, celkem upraveno 3 x.
"Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů! Stačí jediný podpis tady...a tady.
Ano, výhradně vlastní krví. To víte, byrokracie, to je peklo..."
Deník postavy
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1190
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Cor »

Alternativně, až teď mi došlo, že Štamgasti mohou být i hráčské postavy...

Chce někdo jednu z "pozic"?

Štamgasti
• Kdo je nejlepší?
• Kdo je nejhorší?
• Kdo by se chtěl přidat?
• Komu vděčíš za svůj podnik?
• Kdo se ho chce zbavit?

Nehlašte se všichni. ;)

A když už jsme u toho provazování...HX!

• Koho z vás shledávám nejatraktivnějším?
• Kdo z vás je můj oblíbenec?
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Tharagavverug »

Goblin nalistuje v papírech potřebný list a nervózně se podívá na drakokrokodýla, který se opodál drbe o kmen stromu. Odkašle si:
"Její Nenasytná Žravost by ráda byla nejhorší štamgast.
A přece si dovoluje být oblíbenec."
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tharagavverug
Příspěvky: 270
Registrován: 22. 12. 2017, 16:10

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Tharagavverug »

"Její Neomalená Šupinatost dále na vědomost dává, že je potřeba vyplnit následující listiny, a to zde, zde a zde. Nejlépe vlastní krví a runovým písmem." Goblin ukáže na následující tři položky:

Kdo z vás mě kdysi nechal krvácet a nic pro mě neudělal?
Kdo z vás se mnou bojoval bok po boku?
Kdo z vás je nejchytřejší a/nebo nejkrásnější?
Její Obludná Nenasytnost, bazilišek Tharagavverug.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Solfernus
Příspěvky: 103
Registrován: 22. 12. 2017, 16:32
Bydliště: Trosky

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Solfernus »

Nejchytřejší jsem samozřejmě já...po čertech mazaný.
"Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů! Stačí jediný podpis tady...a tady.
Ano, výhradně vlastní krví. To víte, byrokracie, to je peklo..."
Deník postavy
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Pieta »

MarkyParky píše: 22. 12. 2017, 08:59Jinak co se hry a vlkodlaka týká, tak moje představa byla, že jak má battlebabe ty 2 Custom weapons, tak by to hezky mohlo dopovídat dvěma podobám. Custom firearm by byla nějaká fantasy střelná zbraň, kterou s oblibou používá v lidské podobě a Custom hand weapon by představovaly jeho mordu a drápy v podobě vlčí (nebo co jánevímjakébudešzvíředlak).
Ok, udělám to tak.
Faskal píše: 22. 12. 2017, 09:41V druhé edici máš garantované, že ať hodíš co hodíš, vždycky máš možnost si vybrat aspoň jednu z těch odrážek nahoře, a když hodíš líp, vybíráš víc.

Battlebabe má strašně silnou výbavu a už v základu má silné zbraně a pořádné brnění. To, že má malý hard, znamená, že má ale menší mechanickou kontrolu nad bojem, a je taková neřízená střela 8)
Nenapadlo mě se na to dívat takhle.

Jaké vlastnosti tak může mít běžný voják, ať se mám s kým srovnávat? A běžný hrdina?
Solfernus píše: 22. 12. 2017, 14:06 doktor Solfernus - Meastro D'
Obrázek
To je fantastický portrét!
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Rakša
Příspěvky: 91
Registrován: 22. 12. 2017, 22:56

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Rakša »

Tharagavverug píše: 22. 12. 2017, 16:30Kdo z vás mě kdysi nechal krvácet a nic pro mě neudělal?

Hehe, ale to už je tak dávno. Přece mi to ještě po těch letech nemůžeš mít za zlé? A když ti nabízím, že ti budu krýt záda, a tobě je líto mi za to dát pár těch lesklých cetek, tak jsem tě přece pak nemohla tahat z bryndy zadarmo, to dá rozum. Vážně si nedáš kousek ovečky? Je tak čerstvá, že ještě trochu bečí.
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1190
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Cor »

Pieta píše: 22. 12. 2017, 17:40 Jaké vlastnosti tak může mít běžný voják, ať se mám s kým srovnávat? A běžný hrdina?
Obávám se, že takhle to v AW nefunguje. Nikdo jiný, než hráčské postavy nemá staty. A hráčské postavy mohou být fluffově stylizované jako "běžný voják", ale prakticky a mechanicky jsou nějaký specifický playbook.
Nehráčské postavy jsou dost vydané na milost a nemilost hráčským a kladou "mechanicky" jen pasivní odpor (mají nějaký HARM, ARMOR, HPčka), nemají staty a neházejí. Vlastně se dá říct, že mohou vyhrát jen, když hráčské postavy blbě hážou.

Jinak vlastnosti jsou od -1 do +3 (ale s +3 může začínat jen někdo). A vzhledem k tomu, že pro ušmudlaný úspěch je potřeba mít celkem s 2k6 hodem 7-9 a pro úplný 10+, tak každá 1čka dobrá.

Při statu -1 potřebuješ hodit alespoň 8, na což je jen 41%.
Při statu 0 už je to 7 a 58% šance.
Při statu +1 je to 6 a 72%.
Při statu +2 je to 5 a 83% šance.
Při statu +3 je to 4 a to je 91% šance.

Pomocí munchkinování s dočasnými bonusy (co umožňují některé moves) se dá jít ještě výš, dokonce tak vysoko, že "nelze missnout", takže drama už je jen jestli "ušmudlaný úspěch", úplný úspěch a nebo advanced úspěch (s advanced moves 12+)...

Obecně bych tak odvozoval, že -1 znamená opravdu slabou stránku, 0 je takový obyč průměr, +1 je silná stránka, +2 hodně rozvinutý stat a +3 je heroický vrchol.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Faskal »

Battlebabe má dramaticky lepší výbavu než kdokoli jiný, s výjimkou Gunluggera. A možná facelesse, ale toho ve hře nemáme. Jednotlivci z NPC se s ní nemůžou srovnávat. Jestli tě zajímají čísla, pak:

Střelná zbraň v rukou běžného nýmanda má harm tak 2, ty tam máš 2-3 + 0-2 ve zbrani, podle toho, jak si ji poskládáš. Do toho máš možnost mít další +1 z tahu merciless. Vzhledem k tomu, že běžného nýmanda zabiješ i za 2 harmy, a postava má šest slotů na harmy, tak jsi potenciálně vrahoun jako málokdo jiný.

Pokud jde o zbroj, máš 1-2 dle svého výběru jako brnění, pokud budeš bojovat jako vlkodlak, nejspíš si vezmeš tah, abys měl 2 v podobě vlkodlaka. Běžný nýmand má typicky 0-1
Zbroj odečítá harm, co na tebe jde.

Hard na tom dělá to, že pokud hodíš 6-, máš jednu volbu na úpravu výsledku, pokud 7-9 tak dvě volby, 10+ tři volby; koukni na Corovu tabulku


Edit. Zároveň nezapominej, že když budeš vražedná mašina, nebudeš se potkávat s obyčejnými nýmandy 8)
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
komi
Příspěvky: 674
Registrován: 17. 8. 2012, 19:07

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od komi »

Tak já se drze přiznám, že jsem baziliška nechala krvácet.
Kategoricky ale popírám, že bych nic neudělala! Odebrala jsem si pečlivě vzorky všech tekutin, které z něj vytékaly a vyloupla z rány i pár šupin. Pak jsem chtěla asi opravdu jít pro pomoc, jenže jsem si v tu chvíli vzpomněla, že jsem si doma nechala zatopeno pod destilační kolonou. Tak jsem musela běžet.
Uživatelský avatar
Rakša
Příspěvky: 91
Registrován: 22. 12. 2017, 22:56

Re: [AW] {PbP} Záporáci - Nábor hráčů

Příspěvek od Rakša »

Rakša - tygrodlak (battlebabe)

Portrét první: http://meisterdeszirkuss.deviantart.com ... -101050279

Rakša je přelétavým patronem lupků, pašeráků a těch, kdo kují pikle ve tmě. K životu potřebuje nebezpečí, otevřenou krajinu a vládu bezpráví. Stává se lovcem, lovnou zvěří i návnadou, a každá z těch rolí jí přináší potěšení, protože jen lov, jen flirt se smrtí svou i druhých ji naplňuje. Ráda se plete do cizích problémů, jako by vlastních neměla dost.

Nově vyrostlé městečko ji fascinuje. Je plné nových zvuků, vůní, hlasů, nových a zajímavých a voňavých lidí. Městečko ji odpuzuje. Je plné vážnosti a samolibé falše a podivných obřadů podivného boha, ohrad a vrat a těžkých kamenných zdí.

Rakša se chystá dát s městem do podivného tance, a teprve budoucnost ukáže, kdo z nich je plamen a kdo noční můra.

Portrét druhý
Obrázek
http://www.irishnews.com/picturesarchiv ... a6e03b.jpg


Zbytek deníku přesunutý do: Rakša - Tygrodlak (Battlebabe)
Naposledy upravil(a) Rakša dne 24. 12. 2017, 13:35, celkem upraveno 3 x.
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Záporáci“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti