[Doplněk] - generátor dobrodruhů

Fantasy svět zaměřený na silné příběhy, výrazné postavy a morální dilemata.

Moderátor: Sparkle

Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4135
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

[Doplněk] - generátor dobrodruhů

Příspěvek od Sparkle »

Tento doplněk vám může pomoci vygenerovat vašeho taurilského dobrodruha. Obsahuje 14 náhodných tabulek s rozličnými prvky týkajícími se především minulosti postav a na konci tři vzorové postavy.

Stahujte zde: http://neviditelnakniha.cz/download/481/
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
mal.kin
Příspěvky: 193
Registrován: 18. 3. 2016, 06:23
Bydliště: Brno

Re: [Doplněk] - generátor dobrodruhů

Příspěvek od mal.kin »

:clap:
Parádní počin...škoda, že jsem neměl tento nástroj v ruce pár dní zpět, abych tím mohl pomoci své družině. Přesto si myslím, že jim to ještě může pomoci dokreslit detaily, které jim chybí.
Herní pub Mystica - Facebooková stránka čajovny/pubu Mystica v Brně. Skvělé místo pro deskovky a RPG
Společenstvo kulaté kostky - Facebooková skupina RPG hráčů nejen z Brna
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4135
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: [Doplněk] - generátor dobrodruhů

Příspěvek od Sparkle »

mal.kin píše: 24. 4. 2018, 13:23 :clap:
Parádní počin...škoda, že jsem neměl tento nástroj v ruce pár dní zpět, abych tím mohl pomoci své družině. Přesto si myslím, že jim to ještě může pomoci dokreslit detaily, které jim chybí.
Díky za pochvalu, mrzí mě, že jsme nebyli rychlejší, ale nebylo to v našich silách.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Odpovědět

Zpět na „Neviditelná kniha“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti