[Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Ecthelion »

Kai rychle kývnul Amaře: „Mohla bys na mě chvilku počkat, Amaro? Nezabere to dlouho.“ Použil její jméno, ne obvyklé oslovení „šéfe“ určené u nich pro velitele letky, které Kai používal důsledně kdykoli je někdo mohl slyšet. Přešel na stranu k pilotům Ragtag a zasalutoval kapitánce Starfallové: „Svolení ukrást vám na chvilku Ryu, kapitánko? Je to… však víte.“ Pohled do jejích očí mu řekl, že skutečně věděla, co myslel. Když Mei beze slov přikývla, Kai si vzal Ryu na chvíli stranou. Chvíli tam stáli v objetí a potichu spolu mluvili, ale jejich rozhovor nebyl nijak dlouhý. Kai ji pak políbil a zamířil ke komodoru Ratalovi, který vypadal překvapený tím, co mu pilot řekl, než se Kai vrátil zase k Amaře.

Usmál se nervózně: „No dobře… nepředstavoval jsem si, že se to stane takhle… ale… no… děje se to. Komodor Ratal souhlasil, že mě s Ryou rychle oddá, předtím než odletíme… ona bude mít kapitánku Starfallovou na své straně jako svědka… a Amaro… já mám prosbu… budeš můj svědek?“ Podíval se na ni: „Možná se nevrátíme… a chci, aby Rya byla mou ženou, pokud se to stane. Ty jsi moje nejlepší kamarádka, Amaro, a znáš mě lépe než se znám sám. Stála jsi mi po boku na mnoha bojištích rozesetých mezi hvězdami… budeš při mně stát i v tento moment mého života?“

„To není prosba, to je pocta.“ Amara ho praštila přátelsky do ramene a postrčila ho směrem zpět k Ryii: „Vyraž za ní, tygře. Budu po tvém boku. Vždycky.“ Kai od Amary neočekával nic jiného, ale… její bezpodmínečná podpora ho stejně dojala… a nevěřil svému hlasu s odpovědí. Znamenalo to pro něj hodně mít svou nejlepší přítelkyni po boku… dnes ze všech dnů. Den, kdy si vezme ženu, kterou miluje. Usmál se a kývl jí vděčně.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Paul »

Říkal? Nikdo to neříkal, ne? Každopádně věděla, o čem mluvím. Ale opravdu to nikdo neříkal. Mluvil jsem jen já, ten nový velitel, komandér a ten pilot vzadu. A ta nová pilotka. Ale stále to nevysvětluje, proč jsem tehdy považoval Vitova droida za tak cenného.

"Sebevražedná mise? Neblbni. Nějak se z toho dostaneme. Jako u Bharavanu. Ačkoli jsem tomu úplně nevěřil, zvládli jsme to." Vlastně ne. Nezvládli. Protože Rya.

"Každopádně tě teď může potěšit, že letíš s člověkem, který zatím všechna smrtelná nebezpečí přežil. A co víc, přežila jsi je i ty. A to něco znamená. X-Wing není marný stroj, lepší než TIE. Dělej to jako já, když věřím ve svůj kvér a budeš mnohem jistější."
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Vito »

Oni si myslí že je neslyším? Však jsou zde, kousek odemne a ani se nesnaží šeptat? Však to vůbec není o truchlení...
Pomyslela si.

Tiše sama pro sebe, ale správně zvučným hlasem, aby to mohli zaslechnout si zopakovala první věty Kodexu:
Není emocí, pouze míru. Nadechla se a Hagen s Mei si uvědomili, že Tovra hledí přímo na ně: Není truchlení, je pouze usmíření. Ti co nejsou s náma si zaslouží nezapadat prachem. Nebýt zapomenuti. Je nutné si pamatovat ty, kteří něco vykonali, protože nebýt nich, tak by jsme zde nemuseli být ani my. Nebýt nás, nebudou zde ani ti po nás. Je to neustálý koloběh, a až jednou zůstane pouze jeden vítěz, je dobré pamatovat tolik mrtvých jej k tomu vítěztví přivedlo.
Mrkla na Mrrukyho: Paměť je věčná, pokud zůstává alespoň jeden ochotný si pamatovat. Informace nelze úplně zničit, lze je pouze ukrýt. Nevím jak vy, já si na černou pásku čas najdu.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Ecthelion »

Kai a Amara zamířili zpátky ke středu místnosti, kde na ně čekal komodor Ratal. Rya a kapitánka Starfallová už tak byli také. Nějak se rychle rozneslo, co se má stát, takže místnost se rychle zaplnila piloty a dalšími, kteří chtěli sledovat obřad. Nikdo z nich nebyl připravený nebo oblečený, nejméně z nich Mon Calamari, který ji měl vést. Snažil se rychle si upravit uniformu a vypadal snad ještě nervózněji než ženich a nevěsta. Když k němu přistoupili, zvedl obě ruce a hlas, aby ho bylo dobře slyšet: „Jak jsem se před chvílí dozvěděl, tito dva mladí lidé… poručice Bastiliová a poručík Acheron… si přejí být spojeni ve svazek manželský. Vyrozuměl jsem tomu správně?“

Když oba nervózně přikývli, usmál se: „Jsou přítomni svědkové a máte prsteny?“ Rya rychle vytáhla prsten, který pro ni z cívky připravil Kai a odněkud z místnosti k nim doputoval druhý, starší a onošený, kterého se některý z přihlížejících pro ně vzdal. Komodor přikývl: „Začneme tedy bez-meškání.“

Mon Calamari si odkašlal: „Drazí shromáždění, sešli jsme se zde, abychom oslavili svazek poručice Bastiliové a poručíka Acherona. Tato událost je nečekaná a kvůli nutnostem války bude bohužel jen krátká… ale i tak je radostná. Příležitosti jako je tato nám připomínají doby míru a důvody, proč bojujeme v této válce. Proléváme krev, abychom mohli žít své životy v míru a svobodě. Přeji nevěstě i ženichovi to a mnohem více… přeji jim vzájemnou lásku v nyní jejich společném životě.“

Usmál se a podíval se na ně:
„Bereš si, Kai, tuto ženu, aby byla tvou zákonnou manželkou?“
„Ano, beru.“
„A ty, Ryo, bereš si tohoto muže za svého zákonného manžela?“
„Ano, beru.“
„Prosím, vyměňte si svatební prsteny jako každodenní připomenutí vaší lásky a pouta, které vás pojí.“

Komodor počkal, než oba svědkové předali prsteny a novomanželé si je vyměnili. Ratalův úsměv se dále rozšířil a v jeho velkých mimozemských očích bylo vidět pohnutí: „Mocí svěřenou mi Silou a zákony Aliance vás nyní prohlašuji mužem a ženou. Nechť jsou vaše životy dlouhé a požehnané! Nyní se můžete políbit!“
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Asheara »

Mei se po Tovřiných slovech na chvíli zarazila. Ohlédla se po tvářích ostatních, zda v nich nalezne stejné překvapení jako u sebe. Navzdory tomu, že se snažila nedat na sobě nic zdát, zvedla obočí a ve tváři se jí zračil údiv. Poté její výraz zatvrdnul, a řekla: "Do kanceláře. Teď, ještě před odletem," a zamířila pryč. Ještě se ohlédla ke své letce a dodala, značně mírněji: "Vy můžete také, ale chápu jestli upřednostníte lepší přípravu před odletem."

Poté zamířila do své kanceláře, a jamile byli vevnitř, zavřela za nimi dverě. Přistoupila k Tovře, a se smrtelně vážným výrazem v očích jí řekla: "Snažíš se nás všechny zabít?"

Na chvíli se odmlčela, a nechala tu otázku viset ve vzduchu, než pokračovala: "Nevím, čeho se tu snažíš dosáhnout," a s rukama za zády jí obešla. "Pokud jsi skutečně byla v Řádu, tak ty bys měla ze všech nejlíp vědět, že je nemoudré na sebe poutat takovouhle pozornost."

Pozorně si jí prohlédla a po krátké odmlce pokračovala: "Nevypadáš být o moc starší než já. Za předpokladu, že jsme stejně staré, musela si být dítě v momentu, kdy republika padla. Zda už jsi opravdu jednou z nich nebo ne, řeknu ti jedno - hrát si na Jedie není sranda. Myslíš že je to tu bezpečné? Dostatečně bezpečné na to, abys tu mohla vytasit identitu Jedie? To, že objevili jeden z ze světů na kterém máme základnu a nyní musí evakuovat celou planetu nestačí? Jak si myslíš, že k tomu asi došlo? Impérium má špehy všude. I zde, nejspíš, navzdory snaze inteligence. A pokud se někdo dozví, že je tu uživatel Síly, zda už je to pravda nebo ne, tak... jsme mrtví. Vaderovi se opravdu postavit nedokážeme."

Mei si povzdechla. "Myslím, že on má na svědomí dost rytířů Jedi - i těch, co unikli tomu masakru v chrámu. A pro nás - koluje po okolí dost strašlivých příběhů, kdybys o tom NÁHODOU potřebovala přesvědčit. Tak prosím - prokaž nám laskavost, a neupoutávej na sebe jeho pozornost. Ať už tak, či onak."
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Vito »

Tovra poklesla v ramenou. Netrénovanému oku by se mohlo zdát, že za to můžou slova její velitelky. Nebyla to ale pravda. Pokoušela se soustředit na jemné předivo Síli která je obklopuje a porozumět jí. Dechovým cvičením zapudila hněv i strach, usilovně se pokoušela očistit se od všeho negativního.

Nepovedlo se a pýcha se jí nenápadně vetřela do mysli, temná strana si našla cestičku a oči jí zapláli.
Kpitáne! Dovolte mi promluvit! vydala ze sebe napjatě. Mei to přešla tichým přikývnutím.

Opravdu nejsme stejně staré. Dávno mi bylo čtyřicet standartních... zahleděla se na svou dlaň a promnula si prsty, jako by zjišťovala kolik síli v nich ještě má. Jsem tedy o dost starší než CC-4252, kterého jste možná poznala jako Vita. To jenom Síla si zahrává s naším metabolismem a nutí nás být zde déle než je potřeba. V dobách kdy jste se učila číst a psát, já velela v poli s hodností generála. Nadechla se, uvědomila si přítomnost pýchy a pokusila se jí zapudit.

Z vašich slov cítím strach. Strach ze smrti. A nepomýšlíte že impérium nás nutí umírat den co den tím jak v nás zabíjí lidskost. Přitom opravdové smrti není, je pouze Síla. Poznání, harmonie, mír... to jsou ctnosti ke kterým jsem byla vychována. A jsou to cnosti za které jsem ochotna padnout. A předem lituji každého, kdo se rozhodne postavit mezi mě a můj cíl. I kdyby to byl sám Vader.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Asheara »

"Och! Omlouvám se, opravdu bych vám ten věk netipovala..." Mei s údivem vydechla, ale jak Tovra pokračovala, opět se zamračila.

"Ano? I kdyby to byl samotný Vader? Tak proč jste se mu nepostavila doteď? Nebo dokonce samotnému imperátorovi? Kdybych nepomýšlela na to, že impérium v nás zabíjí lidskost, neopustila bych svůj relativně pohodlný život na Corellii. Vás možná vychovávali s tím, že opravdové smrtí není, a je to pro vás cesta o míru a poznání... ale MY se tu snažíme zachraňovat životy a Impérium skutečně porazit! A toho nedosáhneme plýtváním našich, už tak nedostatečných, zdrojů."

Mei se zhluboka nadechla, a v tom zápalu si vůbec neuvědomovala, že seřvává bývalou generálku klonových válek, s mnoha více schopnostmi a zkušenostmi. Ale ještě neskončila.

"Pro vás možná není smrti, pouze Síly, ale já se nechystám nečinně přihlížet tomu, jak za náš boj trpí celá planeta. Zkuste tohle vysvětlit matce, která právě ztratila syna. I tenhle způsob přemýšlení zabíjí lidskost - pokud, stejně jako u Impéria, jsme prostředky k dosažení cíle. Vždyť není smrti. Je mi líto, ale s tímhle přístupem vám důvěřovat, jako svému spoluletci, nemohu. Ragtag chrání jeden druhého jako bratra, a tohle je příliš důležitá mise. A plně si uvědomuji, že se z ní nemusíme vrátit. Zkuste se nad tím zamyslet, Tovro. A nás ať zatím chrání Síla..."
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Ecthelion »

Evakuace Dreckaru II.
Linie hvězd se vrátily zpět do podoby hvězd, jak jste vyskočili z hyperprostoru v systému Dreckmar. Před vámi leží druhá planeta systému, obydlený a úrodný svět, i když technologicky zaostalý. Netrvalo vám dlouho uvědomit si, že vše není v pořádku, jak vaše senzory zachytily shromážděnou flotilu na oběžné dráze planety a dvojici imperiálních Star Destroyerů třídy Imperial-2, které k ní mířily. Dvojice císařských kapitánů zřejmě nehodlala čekat na ostatní a vyrazili do útoku předtím, než se shromáždila celá flotila. Nyní hrozivě postupovali proti rebelským silám rozmístěným u planety.

Sotva jste se stihli zorientovat a výstražné kontrolky a tóny se znovu rozezněly, jak se několik dalších objektů vynořilo z hyperprostoru v jejich těsné blízkosti. Byli jste připraveni okamžitě zatočit a zaútočit, ale pak vaše počítače označily lodě, které se znenadání objevily, za spojenecké. Vaše úleva byla takřka hmatatelná, když jste zahlédli fregatu třídy Nebulon B, dvojici korvet CR-90, korveta DP-50 a letka stíhačů.

Objevil se hologram twi’lecké dámy v nákladném rouchu: „Lady Tahiri z Task Force Mercy volá rebelské lodě. Obdrželi jsme vaše volání o pomoc a jsme zde, abychom ji poskytli.“ Když i jejich senzory zaznamenaly lodě Task Force Hope na jejich levoboku, dáma se usmála: „Zdá se, že nejsme první, kdo dorazil. Je dobře vidět, že členové Aliance stojí při sobě, když jde do tuhého. Síla vás provázej!“

Obrázek
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Ecthelion »

„Tady je admirál Hadud pro alianční posily. Udržujte si svou vzdálenost a zformujte se v obranné formaci. My se postaráme o tady ty dva. Hadud konec.“

Zatímco jste se začali rozmisťovat ve vzdálenosti od planety, sledujete na senzorech, jak se dvojice lodí oddělila od shromážděné rebelské flotily a vyrazila proti Star Destroyerům. Vaše systémy oba označily za fregaty MC-30 mon calamarijské konstrukce. Když zamířily každá proti jedné z mohutných imperiálních lodí, podvědomě jste zadrželi dech.

Turbolaserové baterie na palubách Star Destroyerů začaly chrlit zničující palbu proti elegantním fregatám, ale jejich posílené přední štíty dokázaly zastavit většinu projektilů. Několik střel našlo svůj cíl a očadilo jejich přídě, fregaty ale stále postupovaly vpřed. Jejich vlastní zbraně zůstaly tiché a neodpovídaly na smršť nepřátelské palby. Otázka „co to sakra dělají“ napadla snad každého ve flotile, když obě fregaty proletěly těsně kolem můstků obou bitevních lodí a uvolnily velké množství neznámých objektů. Když se vaše kokpity i na tu dálku zalily jasným světlem explozí, uvědomili jste si, že obě fregaty v riskantním manévru vysypaly ohromný náklad kazetových pum, které byly nastavená na výbuch při doteku. Světlo mnohočetných explozí bylo oslňující, ale masivní štíty Star Destroyerů stále držely… dokud většina střel nezasáhla můstek, který strávil oheň výbuchů. Štíty selhaly a kazetové bomby roztrhaly trupy lodí na mnoha místech, přičemž dekomprese dokonala dílo zkázy. Palba turbolaserů odumřela a obě lodě pluly vesmírem jako dvojice mrtvých vraků.

Obrázek
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Ecthelion »

Obě fregaty se vrátily k flotile elegantní obrátkou. Zaslechli jste jednoho z mon calamarijských kapitánů: „Být vámi, tak bych moc nedoufal. Tohle už nemůžeme zopakovat. Stálo nás to celou zásobu bomb flotily, abychom to zvládli.“ Pak se znovu ozval cizí přízvuk ithorianského admirála: „Tak, když máme tohle z cesty, rád bych nejdříve ze všeho poděkoval nově příchozím za jejich pomoc. Tímto jako důstojník s nejvyšší hodností přebírám velení alianční flotily. Nasazení stíhačů bude koordinováno z mé vlajkové lodi. Nevíme, za jak dlouho dorazí hlavní nepřátelská flotila, ale očekáváme je každou chvílí.“

Admirál se na chvíli odmlčel a pak pokračoval, slova znějící cize, když vycházela z dvojice úst podél jeho tváří: „Kapitáni… piloti… vojáci… dnes stojíme tváří v tvář hrozbě Impéria v jedné z velkých nadcházejících bitev. My ale neprodáme své životy lacino a zuby nehty budeme bojovat proti nepříteli… a vytrváme, protože navzdory své vojenské moci, navzdory své převaze v lodích a zbraních… Impérium postrádá jednu věc, kterou my máme! Svobodu! Všichni jsme tu, protože věříme, jak jako já věřím… že Síla bude dnes s námi! Všichni na svá stanoviště! Hadud konec.“

Zatímco lodě vše tří Task Force spěchaly, aby zaujaly společnou obrannou formaci, vaše senzory se znovu zaplnily loděmi, které vyskočily z hyperprostoru. Klaksony varování nepřestávaly znít jak se stále další a další cíle objevovaly na vašich senzorech. Nepřátelský útok vedly 4 masivní Star Destroyery třídy Imperator-2 a 3 třídy Victory, bezpočet doprovodných plavidel a mraky nebezpečných stíhačů TIE. A vzadu za nepřátelskou formací byl další křižník. Vypadal podobně jako ostatní Star Destroyer, ale čtveřice dómovitých konstrukcí na trupu jej jasně odlišovala od ostatních… ISD-11 Interdictor se schopností udržet povstaleckou flotilu na místě a zabránit jim ve skoku do hyperprostoru.

Obrázek
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Ecthelion »

Na všech otevřených a civilních kanálech se rozezněla zpráva císařské flotily: „Zde je admirál Horace Idra imperiálního námořnictva. Povstalci a teroristé operovali z planety Dreckmar II. po dlouhé měsíce a nikdo nepodnikl akce, aby je zastavil nebo uvědomil císařské úřady. Celý svět tak musí nést následky svých činů. Z rozhodnutí Císaře byl Dreckmar II. prohlášen za narušitele galaktického míru a bude vyhlazen, společně s povstaleckou chátrou v systému.“

Váha těch slov na vás všechny dopadla jako tuna cihel. Nemohli jste na chvíli uvěřit… ale pak se vám vrátily vzpomínky na další místa a planety zničené a vyhlazené Impériem do poslední duše… Alderaan, Jedha, Callos, Quilla… sázky se právě závratně zvýšily… a věděli jste, že přes veškerou snahu z planety nemůžete dostat všechny obyvatele.

Admirálova odpověď byla klidná a jasná: „Všem aliančním lodím: Zaútočte na nepřítele! Flotilo Hope, přistaňte se svými Venatory na základně a naložte každého, kdo se vejde na palubu. Ostatní lodě… palte dle vlastního uvážení.“

O chvíli později zapraskaly vaše reproduktory, jak bylo několik lodí přepojeno na stejnou frekvenci: „Tady je palubní komandér Volts z paluby křižníku Freedom. Budu koordinovat cíle stíhačů od tohoto momentu dál. Letky Hope, posílí vás letka z TF Mercy a letka bombardérů Freedom. Letky Apex, Nimbus a Havok zaútočí na ten Interdictor! Zničte jej bez ohledu na vše, jinak žádná z našich lodí neunikne. Letky Ragtag a Foxfire jsou přiděleny k útoku flotily a obraně evakuace. Ať při nás stojí Síla!“
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Ecthelion »

(tak, na tomto místě můžete nějak reagovat, kdybyste chtěli... dokončím mapu a nahodím sem vaše zařazení v rámci bitvy :wink: )
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Paul »

"Tak já asi půjdu," otáčím se k Mei. Pro svou jistotu si chci ještě několik věcí zajistit. Běžím k sobě na ubikaci, beru prvních pár kusů oblečení, co mi přijdou pod ruku, ukradený imperiální blaster a lahev s vodou. A karty, samozřejmě. Známku nechávám ležet. Komukoli řeknu svým zjevem víc, než známka s pár písmenky.

Oblečení ukládám pod sedačku. Sice tam má být záchranný člun, ale ten jsem prohrál před nějakou dobou s překupníky materiálu, takže je tam teď docela dost místa. A navíc, kdo potřebuje ve vesmíru člun?

Bííí?
"Jo, připravuju se na všechny případy. V tomhle vojsku jeden nikdy neví."
Wwwou?
"Nevím. Vypadá to jako ostatní mise, co jsme zvládli. Jen tam bude víc kluků v černém a my jsme asi čtyři. Počkáme na ostatní, pak se uvidí."


***
Je jich plno. Ani se mi nevlezou na obrazovku. Pěkný průšvih. Kdyby do toho aspoň z rádia nepovídali takové hlouposti...

Protože je strašně fajn, jak držíme při sobě, zvlášť, když nás sem naženou řešit vaše problémy, které se nás netýkají. Jen je mi líto těch lidí dole, co zaplatí za vaši hloupost. Snad to pak někomu dojde. Ale teď je na řadě bitva.

"Tak co, dámy a Jawo, má někdo plán, jak nás odsud dostat s plným zdravím, nebo se na to mám vrhnout já?"

Na mecha beru příkazy: skok, energie do štítů a energii do zbraní.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Skenderax »

Pod hrozbou sa eufória radosti pomaly vytráca a ja sa vraciam do krutej reality, v ktorej je všetko možné. I to zlé.

Nech stojí sila pri nás... - opakujem si a ani sa nenazdám a sedím vo svojom X-wingu.

Rya Acheron... - usmiala som sa a pomyslela na Kaia. Dúfam, že je v poriadku. - Nech Sila stojí pri ňom...

Nahodím X-Winga a zapnem komunikátor - Pripravená naštartovať!
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka X-Wing] Evakuace Dreckaru II.

Příspěvek od Asheara »

"Když ještě nevidíme, kolik se jich kolem té lodi motá, je dost těžké přijít s plánem", ušklíbla se Mei.
"A ne, 'hodně moc' není odpovědí. Ale jako základ - navzájem si krýt záda, dobře odhadnout situaci a být připraven na rychlé změny plánu se nám doteď docela vyplatilo, ne?"
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů