[Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Skenderax »

Rozumiem šestka. - poviem do vysielačky Hagenovi, z oboch pištolí spúšťam kryciu paľbu a presúvam sa k Mei.

Uvedomujem si vážnosť situácie i postavenia, v ktorom sa nachádzame. Ale tak nejak mi to robí dobre. Adrenalín v krvi, pocit ľahkosti, zdanlivej kontroly...

Za okamih som pri tebe. - šepnem s Mei. Šepnem a dávam do svojho hlasu niečo z toho, čo nedostalo šancu prerásť do niečoho viac - Bude všetko v poriadku. Sme predsa Ragtag a sme spolu!

:arrow? Krycia palba na Mei.
:arrow? Dlh -1.
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od boubaque »

Grraugh něco zuřivě klapal do ovládacího panelu a točil malým joystickem jak pominutý.

Najednou se roztočily palubní kulomety, vyšla z nich dávka střel a pročísla pravou stranu hangáru...

[bubnová palba, utrácím oba body výhody]
:arrow? boubaque rolls 3d6+1+2 = 11 #Grraugh na TK 6687 (za Vitem) (voják + výhoda) :arrow? netrefil
:arrow? boubaque rolls 3d6+1+2 = 12 #Grraugh na TK 6697 (za Hagenem) (voják + výhoda) :arrow? netrefil

...ale kuklky proletěly vysoko nad hlavami stormtrooperů. Grraugh rychle otočil joystickem, aby kulky z této dávky ještě zamířily na nějakého stormtroopera...

:arrow? boubaque rolls 3d6+1+2 = 13 #dluh na vojáka - střelba na TK 6697 => netrefil

Když se linie střel konečně přiblížila k hlavě jednoho z imperiálních vojáků, dávka skončila a kulomety se zasekly.

Grrrraaaaaaaaaaaaghhhhh! $evil$
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Ecthelion »

:arrow? Viper Droid T334-2 zápasí s Mrrukym:
Hod je 11 + 1 (za Vojáka) = 12. Jawa překvapil droida, vyskočil, výboj vyřadil droidovy okruhy a vznášející se objekt spadl s temným zaduněním k zemi!

2. kolo (Rebelové)

Rebelská posádka pro korvetu dorazila do hangáru a jejich boty duní na přistávací rampě.

2. kolo (Galaktické Impérium)

Stormtroopeři pokračovali v mlčenlivém postupu vpřed, kryli se za stroje a hromady beden, občas vystřelili nazdařbůh, aby donutili povstalce držet hlavy dole. Jen občas se ozvalo nějaké hlášení některého z vojáků, tlumené jejich anonymními přilbicemi. Piloti neslyšeli, co přesně říkají, ale koordinovaný postup útočníků udělal dojem na všechny (kromě Vita, který kdysi viděl bojovat armády klonů v unisonu).

:arrow? TK 1128 střílí na Mrrukyho:
Hod je 8 + 3 (za Vojáka) - 2 (za zbraň) = 9. Minul!

:arrow? TK 1128 střílí druhou ránu na Mei:
Hod je 16 + 3 (za Vojáka) - 2 (za zbraň) – 3 (za krycí palbu) = 14. Minul!

:arrow? TK 6697 střílí na Hagena:
Hod je 7 + 3 (za Vojáka) + 5 (za flankování) = 15. Těsně minul!

:arrow? TK 459 se pokouší flankovat Mrrukyho:
Hod je 11 + 2 (za Osobnost) = 13.
:!: Marky, hoď si na Osobnost, jestli se mu podaří dostat se do výhodné palebné pozice.

:arrow? TK 6687 střílí na Vita:
Hod je 10 + 3 (za Vojáka) + 5 (za flankování) = 18! Zásah, Vito je zraněn!

:arrow? TK 7820 střílí na Vita:
Hod je 8 + 3 (za Vojáka) = 11. Minul!

----
:arrow? Viper Droid T445-6 střílí na Mei:
Hod je 5 + 2 (za Vojáka) – 3 (za krycí palbu) = 4. Minul!

----
„TK 459, tady je Havoc Leader. Druhý oddíl je připraven v záloze, možnost nasazení do třiceti sekund. Třetí a čtvrtý oddíl jsou na cestě ze šestého a dvanáctého patra, odhadovaná doba, než dorazí k vaší pozici je osm minut. Havoc Leader přepíná.“

Obrázek

Havoc Leader, tady je TK 459. Zatím je držte v záloze, postupujeme dál. Odpor nepřátel se hroutí, očekávám průlom každou chvíli. TK 459 konec.“

----

Obrázek

:arrow? Můžete jet!
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Asheara »

Mei se zalkla a zavrela oči, ale výstřel jí těsně minul. Slyšela krycí palbu se své blízkosti, a ztězka polkla, když si uvědomila, že to je možná to jediné, co jí před chvílí zachránilo od dalšího zásahu.

'Proč takhle? Proč ne v kokpitu?', ptala se sama sebe.
'Protože v kokpitu ti to docela jde...', odpověděla si.

Po tváři jí stekla další slza, když viděla, jak zasáhli Vita a v Mei začal narůstat vztek. Vztek samé na sebe, vztek že je tak zbabělá a nepoužitelná a že kdyby nebyla spanikařila a nadále kryla Vita, k tomuhle nemuselo dojít. I když věděla, že je to vysloužilý klon a na jejich poměry starý, byl pořád jeden z jejích pilotů a záleželo jí na něm.

"Ryo! Ryo...", vydechla a chytila ji za zápěstí, když k ní dorazila.
"Prosím...", začala a pokusila se posadit, ale syknutí bolesti jí přerušilo, "pomoz mi s tím medpackem. Pak... můžeme pomoci ostatním."

Alespoň v to doufala. Že nebude příliš pozdě. I když někde vzadu v mysli se jí vynořily Hagenovy rozkazy - a předala mu velení přesně pro tohle. Věděla, že tato situace je pro ní příliš. Ale dokáže se stáhnout a opustit své piloty, když situace je tak zlá? Síla věděla, že by to samé žádala po nich, kdyby měli poškozený letoun...
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Paul »

Běžím. Měním směr. On zpomaluje, já zrychluji. Střílí… Uskakuju, střela propaluje bednu pár palců od místa, kde jsem měl břicho. Která astrální mocnost za mnou stojí, že ještě žiju? Nic naplat, běžím dál. Bolest v boku je už skoro nesnesitelná. Tohle mi nikdy nešlo. Jak dlouho to ještě… Já tomu mám velet, zatraceně! Mei už to dostala, Vito taky, co jsem měl šanci slyšet. Tohle musí skončit. Komlink dávám k obličeji. Nedostává se mi dechu, dělám odmlky.

Ještě žiju – takže – Ryo - zvládnete - se s Mei - dostat k - těm bednám - tam - na půl cesty k – rampě - lodi?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16255
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od MarkyParky »

Mrruky:3D6+2 → 15(5 +4 +4 + 2)#Osobnost

Mrruky za sebou zaslechl těžké kroky kýblohlavské zbroje, sehnul se a zmizel mezi bednami.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Ecthelion »

MarkyParky píše: 8. 8. 2018, 17:56Mrruky za sebou zaslechl těžké kroky kýblohlavské zbroje, sehnul se a zmizel mezi bednami.
Stormtrooper vyrazil za malou postavičkou, kterou zahlédl, ale když dorazil na křižovatku, odkud měl mít dobrý výhled... zjistil, že Jawa nejspíš využil nějakého malého otvoru, do kterého se voják ve zbroji nemohl vsoukat... a unikl mu z dostřelu...
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16255
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od MarkyParky »

Mrrukyho malá postavička se dál proplétala v úzkých průlezech pod rošty, promotávala mezi odstavenými bednami a proplétala za zády stormtrooperů. Jawa totiž viděl, že Vito je v ohrožení.

Přes celý hangár si ale netroufal na výstřel od boku - místo toho doufal, že spolubojovníkovi bude ještě chvíli přát štěstí a pokusil se protáhnout napříč hangárem až přímo pod mříž, na které stál stomtrooper, který měl Vita na mušce.

Mrruky:3D6+2 → 9(1 +4 +2 + 2)#Osobnost - pokus o zavěšení za TK-6687.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Ecthelion »

MarkyParky píše: 8. 8. 2018, 18:49Mrruky:3D6+2 → 9(1 +4 +2 + 2)#Osobnost - pokus o zavěšení za TK-6687.
TK-6687 ruší flankování Vita a brání se flankování od Mrrukyho:
8 + 2 (Osobnost) = 10! Podařilo se mu vyhnout flankování... ale jen velice těsně.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Skenderax »

Usmejem sa na Mei. Vyťahujem Med-Pac, ale ruky sa mi trasú nešikovnosťou. Je to niečo iné sedieť v kokpite a niečo iné stáť na vlastných nohách so všetkým tu okolo.

V kokpite je tak ticho...

:arrow? Hod na použitie Med-Pac na Mei

Hod 3d6 (9) + Osobnosť (3) - Dlh (1) = 11 ... nezdarilo sa

S nervozitou v očiach pozriem na Mei. Chcem sa nejak ospravedlniť za svoju neohrabanosť, ale nemám slov...

:arrow? Liečenie Mei
:arrow? Dlh -1
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Paul »

Dámy- nerad ruším - ale - na - něco - jsem - se ptal. Zkuste - odsud zmizet - ostatní taky - stahujeme - se k - lodi.

Snad nenní příliš pozdě. Voják mi dýchá na paty, ale konec už není daleko... Nějak to musíme zvládnout.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Paul »

Ticho v rádiu. Kroky za mnou. Ulička, v níž jsem. Konec se blíží, ale nevím, jestli to stihnu... moment, bedna tam. Zvýším tak trochu sázky... ne, mám plné ruce. Nahoru se nevyšvihnu. Zrychluji. Zahýbám za roh, pak ještě za jeden a ještě jeden...



8=2+3+2+1 (Osobnost)

:arrow? Setřesení s nejistým výsledkem.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Asheara »

Mei se na Ryu usmála a se syknutím se posadila. Neměla jí to za zlé. Sama si nedávala moc šancí a tohle bylo pro ně pro všechny nové. Nemohla jí mít za zlé, že není voják ani bojový medik.

"Tak pojď... Ryo...", pokouší se vstát, ale jde jí to pomalu, a její sípání prozrazuje, že je to i bolestivé. Možná je padavka... možná. Ale poškozený X-wing tolik nebolí. Podél zábradlí se přesouvá dál, směřujíc k žebříku, kterým se může dostat z platformy. "Máme... rozkazy."

Popravdě jí však v hlavě dunělo a sotva Hagena vnímala, ale naštěstí to několikrát zopakoval. Vzpoměla si, že mu to slíbila. Že se s Ryou uklidí, když se něco semele. A v tomhle stavu neměla sílu na to vymýšlet vylomeniny, držet si přehled o situaci a vzdorovat mu, v pošetilé snaze pomoci ostatním. Odpovědět na jeho otázku v komunikačním kanálu však již neměla sílu...

:arrow? Mei získává únikový žeton
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Ecthelion »

Paul píše: 14. 8. 2018, 17:428=2+3+2+1 (Osobnost)

:arrow? Setřesení s nejistým výsledkem.
"TK 459, tady je TK 6697. Cíl mi uniká, pronásleduji. Přepínám."
"Rozumím, TK 6697. Pozor na léčky. Konec."


:arrow? TK 6697 se pokouší udržet flankování Hagena:
Hod je 8 + 2 (za Osobnost) = 10. TK 6697 se stále drží pilotovi na dohled.

Tady jsi. Stormtrooper přepnul nastavení svého blasteru na nejvyšší nastavení. Mě neutečeš, rebelská špíno.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Phosphurský pás

Příspěvek od Vito »

To ne! To ne! To ne! přemýšlel klon když si sáhl pod sako a viděl dlaň celou od krve. Příště raději zbroj, že já hlupák jsem se jí vzdal, tohle může být má poslední bitva! Vyšlechtěn jako klon, měl by také zemřít jako klon. Ale Vitovy se v tu chvíli tak nějak nechtělo. Škoda toho hezkého obleku... napadlo ho v šoku.

Okamžitě se ale probral a do vysílačky hlásil:
Tohle nejsou obyčejní branci! Tito troopeři patří k speciálním úderným jednotkám! Ta taktika, ten postup a výborné krytí, raději ustupme. Pokusím se vás krýt. Byl ochoten se obětovat, ale v tom zahlédl malou postavičku v kápi a žlutýma očkama. Děkuju Mrukky. Takového filutu jako jsi ty aby člověk pohledal.
Ale?
Vito se nejprve plazí, pak vstává a nakonec i navzdory zraněním běží. Běží směrem ke zbytku týmu, a mezi sebe a nepřátele se pokouší vměstnat co nejvíc členitého terénu. Cítí něco co nikdy nezažil. Je to dotek Síly. On sám ale není jejím zdrojem, klony jsou nesenzitivní. Vito ale zřetelně cítí přítomnost cizí mysli. Hřejivý a hebký. Pomíjivý. Generále? Jste to snad vy?, náhle kontakt ztratil. Nevěděl proč. Zastavil se tedy a začal přebíjet zbraň.

:arrow? Vito bere výhodu.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů