[Hrstka: X-Wing] Základna

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Skenderax »

"Traja, traja to nezvládli..." - počula som svoj hlas v hlave stále dokola a cítila, že by som ich mala pri sebe radšej, ako celú korvetu. - "Čert ju vezmi!" - a slzy mi tečú po lícach... Čas vnímam len okrajovo. Viem, aké je to skončiť v rukách Impéria. A znovu to cítim. O to hlbšie, že ide o mojich ragtagov, o moju rodinu.

Zrazu ma niekto objal a ja som sa utopila v jeho náruči a teple. Cítila som sa v bezpečí... doma. A ten pocit. Ruch okolo bol vzdialený. I to, čo hovoril Kai nedávalo zmysel oproti hromade pocitov, ktoré vo mne jeho objatie vyvolalo. Nechcela som, aby to prestalo.

"... Uvidíme sa večer, Rya... - prerušil náš kontakt, moje spojenie. V ušiach sa mi začali ozývať slová, ktoré povedal, a ktoré vtedy nedávali zmysel.

"...veľa roboty...", "...rad by som ťa videl večer...", "...porozprávať sa..."

Zrazu do mňa vošla zlosť - Čo nevie, že ho potrebujem pri sebe? Na sebe? V...?!? Prečo odišiel ako zmätený ...? Ja neviem čo.... Mám chuť na neho zakričať, ale uteká skôr, ako sa spamätávam. Adrenalín a zlosť ma nútia dobehnúť ho a vykričať mu, že nesmie odísť bez toho, aby som niečo nepoviem. Nesmie ma nechať takto ... zarazenú?

Našťastie večer prišiel veľmi rýchlo a Kai bol zas so mnou...

... unavená ležím pri ňom. Potrebovala som ho. Potrebovala som sa telesne unaviť, psychicky uvolniť, zahodiť na okamih realitu. Vychutnávam si vôňu i pocity, ktoré ešte pred minútami rozvírili... a počujem ho hovoriť: "Je to náhlé... neznáme se tak dlouho... a také by to náhlé bylo, kdybychom žili spokojené životy někde daleko od zákopů a v míru... ale... oba bojujeme ve strašné válce a každá naše mise může být poslední. Už zítra můžou někoho z nás zabít... a uvědomil jsem si, že jsem byl hlupák, když jsem se tě nezeptal dřív. Miluju tě a chci strávit svůj život po tvém boku. Dokud nás smrt nerozdělí."

Ako prvé som sa nazlostila. Zas do mňa udrel adrenalín z toho, ako ruší ideálny okamih, keď sa mal ku mne pritúliť a zdielať spoločné teplo. V druhom som si ale uvedomila, že hovorí presto to, čo i ja chcem. Chcem nejak mu dať istotu. Chcem mať istotu. Chcem mať dôvod prečo ... a miesto slov ma prepadá zmes príjemných pocitov, pre ktoré nepoznám jedno ani milión slov.
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Skenderax »

Rya cítila, že povie ÁNO, ale zároveň v nej zavládol pocit chaosu. Zmätenie, strach a nedôvera v to, čo sa zmení, ako sa zmení a neistota, ktorá jej rozklepala kolená.

//Hod na odstránenie dlhu.

:arrow? Hod 3d6 (14) +3 (Osobnosť) = 17

Ale potom sa pozrela do očí, do ktorých tak rada pozerala. Pocítila v nich teplo a nádej. Prísľub, ktorý sa nedá povedať slovami ale je treba cítiť. Rozosmiala sa, ako malé decko. Od srdca. Tak, ako už dlhé roky nie.

Ako pravá princezná si prsteň nechala nasadiť na prst a obtočil sa dokola sledujúc odlesky svetla na ňom. Spokojne sa na Kaia pozrela, jemne mu položila nohu na rameno a vážnym hlasom zastretým humorom povedala - Vieš, že v mojej rase tvoja žiadosť znamená, že odteraz budeš až na večnosť mojim otrokom? - jemne ho sotila, aby si znovu ľahol a potom si naň ľahla vnímajúc jeho vôňu a pocit šťastia...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Vito »

Tovra Koden meditovala ve své skromné ubikaci. Byla zachráněna, nebo vězněm? Sama v tom neměla jasno. Ale blížila se ke svému cíly. Tak, jako dlouhé měsíce předtím i nyní, a jemnýma úponkama se pokoušela přivést a spojit dvě osoby. celý čas jsem tě hlídala, prosím nevzdávej to.

Rozhodla se že chce být s ním, pomoct mu, stát vedle něj. Je něco takové vůbec možné?

Najednou síla mlčela.
..
Tovra cítila co se stalo. Ten po kterém šahala svým srdcem, a pomáhala mu, kterého hlídala a ochraňovala. Náhle zmizel. Je pryč.
Police v cele se začali třást. Tovra samotná se naplnila vztekem, cítila jak ji naplňuje temná strana síly.

Ne! Já budu stát s hlavou vztyčenou! pomyslela si... v zápětí ale dostala šok. Její myslí se propálila jedna z posledních Vitových myšlenek. Předtím než se jeho duše spojila se Sílou jí poslal odkaz Splnil jsem svou povinnost, generále.

Zatím co brečela, její Síla cloumala místností a oči se zbarvili do ruda.
Přílohy
7356abd5e4309b84d6dec6fd21795d70.jpg
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Vito »

Tovra přicházela dlouhou chodbou na konci které stáli dva vojáci jako osobní stráž před kanceláří komandéra Syrushe. Oči jí pořád plály hněvem který se pokoušela kontrolovat. Ve skutečnosti nechtěla nic jiné, než právo truchlit.

Nebo si to aspoň myslela.

Nebo si to nalhávala?

Mstít se! Ty se potřebuješ pomstít. Potřebuješ být nástrojem spravedlivé rovnováhy, našeptával jí vnitřní hlas.
Na první pohled neznalého vypadala mladá a krásná. Odhodila pošpiněný cestovní plášť, omyla si tvář a přestala se krčit. Stála vzpřímeně, ba až vznešeně a vyzařovala auru autority, které se nechcete stavět do cesty.

Vojáci, žádám o okamžitou audienci s komandérem, hlas měla tvrdý, ale neobvykle sametový.

O-omlouváme se madam, ale Baron Syrush je zaneprázdněn, nepříjmá žádné návštěvy...

Ledabyla mávla rukou: Chtěl jste říct, že nepříjmá žádné další návštěvy! V jejím tónu bylo něco co nešlo neuposlechnout.

Ano! Žádné další návštěvy kromě Vás.

Následně s Baronem rozmlouvali takřka dvě hodiny během kterých si ani nevzpomenul na svůj neodmyslitelný tablet. Potkat se s někým z nich v něm zanechalo hodně silný dojem. Dost silný aby jí s okamžitou platností udělil statut pilota a přístup do Vitovy ubikace.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Paul »

Trvalo to nějakou chvíli, než jsme se domluvili s lidmi na příjmu, a než jsme dosedli na podlahu hangáru. Bílá je pro některé národy barvou smutku, snad i proto jsme přiletěli v bílém stroji a já v bílé zbroji. Kontrola si ověřila naši totožnost a prohlédla stroj. Po hodině nepříjemností to bylo za námi a já se rozloučil se svými bývalými spoluvězni.

A teď udělat to, k čemu se hodí ta zbraň u mého boku. Cokoli to bude stát.

Přesně jak jsem čekal. Má nos ve svém tabletu. Jako vždycky. Otec letky.

„Počítáš ztráty? Přičti si Vita. A zraněnou Mei.“
„Nevím, co po mně chcete.“
„Ne? Vracím se z Phosphury. Ragtag šest, jestli ti to něco řekne,“
mám teď vytáhnout ten kvér a stisknout spoušť? Není hloupý, měl by odět za co to bude. Za koho. Ale… Vito by si nepřál smrt svého velitele za svou. Byl voják. Proto zemřel. A proto, že byl tam, kde neměl nic dělat. Cokoli by se stalo, on by si nepřál smrt svého šéfa. Nebyl pašerák.

„Vy? Nepoznal bych vás. A co po mně chcete?“ Živého Vita. A Mei, co nemá na rukou vlastní krev. A Ryu, která může pořádně spát.
„Odpovědi.“
„Na co?“
„Jsme na Okraji?“
„Nevím, co tím myslíte,“
prstem pořád jezdí tam a zpět po diplayi. Ušklíbnu se.
„Ne. Nevidíš to, co vidět je. Ptám se tě, jestli jsme na Okraji.“
„Mějte trochu úcty, když mluvíte se svým nadřízeným,“
úcta? Před tebou?
„A jsme tam?“
„Podle map ano.“
„Ano, nebo ne?“
„Ano.“
„Tak se tak začni chovat!“
„Nerozumím. Uklidněte se.“

„Já vím. Tady se vede jiná válka, než jaké tě učili. To nevíš? To nevíš?! Zapomeň na vyrovnané partie cvičných her! Teď hrajeme se špatnými kartami hru o přežití. A ty prohráváš. Ztratil jsi svého nejlepšího pěšáka a získal mizernou loď. Shodil jsi nás do vody po hlavě do vody. A to jen proto, že jsem nebyl schopný říct ‚do toho nejdu‘. Ale příště už to řeknu, když se mi to nebude zdát. Tím si buď jistý. Nejsi na Okraji. Protože by ses nedožil úsvitu. Přemýšlej o tom.“

Otáčím se a jdu někam pryč. Najít Mei, abych jí řekl co se stalo.

Hod na obnovení Síly
7=1+4+2+0

No, příště to bude ještě lěpší.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Vito »

Do Hagena na chodbě vrazila osoba. Nějak si nedovedl vzpomenout kdo to přesně byl. Muž? Nebo žena? Bylo mu to nepříjemné? Nevěděl. Byl zaslepen hněvem natolik že tomu nevěnoval pražádnou pozornost. Ta osoba vycházela z Baronovy kanceláře jenom jediný okamžik než do ní on vstoupil. Následně se hádal, a až vychladl a urovnal si myšlenky pocítil, že jedna tak úplně není jeho. Podvědomí mu titiž šeptalo: Najdi toho astromecha. Ten Mech je DŮLEŽITÝ!
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Paul »

Mech? Jaký mech? Můj Lucky? Není hloupý, určitě odletěl s ostatními. O sebe se postará. Pak tam byl Cutie, ale ten se zdechl s Mei. A Vitův? Kde je vlastně ten? Když mě vedli k lodi, nevšiml jsem si ho. Takže bude tady, nebo tam. Při koňské dávce štěstí ho najde nějaký moula, co mu nejprve vymaže paměť a bude to dobré. Jinak to je spíš horší, ale nemůžu s tím moc udělat. Když je tady, tak je to taky dobré. Někdo se o něj postará, než si ho vyzvednu.

Teď je na řadě Mei.

Procházím hangáry, jídelnu a kilometry chodeb, ale nikde není. Hlášení ještě nejspíš podat nebyla, to bychom se minuli. Bude nejspíš u sebe. Přidám do kroku, za chvíli už jí klepu na dveře. Jak přijme to, že Vito je mrtvý a já žiju?

„Mei, to jsem já, Hagen. Otevři, měla bys jako první slyšet, co se tam stalo.“
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Asheara »

Když slyšela zaklepání, úplně se nehrnula otevřít. Chtěla jen chvíli klidu, ale ani toho se jí nedostává. A už vůbec ne jako velitelce letky. Letky, dopakovala ze své hlavě. Létání s tímhle nemělo nic společného.

"...To jsem já, Hagen."
Prudce vstala z postele, až s ní zacloumalo tak, že se málem neudržela na nohou. V její strhané a unavené tváři se opět objevila naděje. Pospíšila si ke dveřím a otevrěla je - a na chvíli se jí zastavilo srdce.

Nemohla uvěřit svým očím, chvíli beze slova stála a než mohl něco říct, objala ho. Po tvářích se jí řinuly, ale usmála se, jak ho pustila. Dostala se sebe jen kráátkou otázku: "Mrruky? A Vito?"
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Paul »

Jen Mrruky. Mei, tohle byla poslední Vitova mise. Chceš teď být chvilku sama?

Počkat. Co to dělám? Velitel by měl znát pravdu, jakákoli je. Ale tady může chvilku počkat.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Asheara »

Mei se usměje a potřese hlavou. "Ne, toho už bylo dost."
Hřebetem ruky si otřela slzy, a dodala: "Pojď dál, Hagene, a vyprávěj. Nedovedeš si představit, jak ráda tě vidím."

Otevřela dveře a gestem mu pokynula dovnitř. Na tváři měla lehký úsměv, šťastná že se alespoň část z nich vrátila... ale vědomí, že Rya, která se rovněž vrátila z imperiálníjo zajetí a už nikdy nebude jako dřív, jí ho zamrazilo na tváři.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Vito »

Tovra div že neběžela. Rovnou cestou mířila do Vitovy izby v ubikacích.

Snažila se na nic nemyslet... v hlavě si pořád dokola představovala pouze tmu a jeden světelný bod, který se roztahuje do linie, zářivé jako rozpálené stříbro a sahající od obzoru po obzor. Tento jednoduchý mentální trik se naučila dělat podvědomě. Pomáhal jí uklidnit se. Nikdo a nic ji ale nemohlo připravit na záplavu pocitů, která ji ovládla, když dorazila ke svému cíli. Byl tu, cítím jeho vůni. Jako kdyby právě teď odešel a mohl se každou chvíli vrátit...

Jako ve snu pohladila zrcadlo do kterého se díval než zmizel... Zmizel...? Nechceš si připustit že je mrtvý? Nikam nezmizel, nikdy se nevrátí! Zahlédla jeho brnění odložené u postele, zvláštní na někoho kdo jej nikdy neodkládal. Všimla si také odstřelovací pušku opřenou o skříň, na tu si moc dobře pamatovala. S ní jsi mi zachránil život... zašeptala sama pro sebe.

Také hodně rozházeného oblečení jako by spěchal, ale předtím se převlékal jako nějaká primadona. Úplně nepodobné Vitovy kterého ona znala. Nebýt tam ta klonová zbroj, nevěřila by že je ve správné místnosti. Žádné osobní věci, pouze holící strojek, kartáček a pár maličkostí...

Všechno obhlédla, pátrala po nějakém odkazu, doufala že najde vzkaz, nebo něco... cokoliv. Stopu, důkaz, památku. Nic ale nenacházela, tak se po nějaké době přistihla, že sedí u postele a v rukou drží jeho helmu. Mluvila na ni, viděla se v jejím odraze, hádala se s ní a pokoušela se nebrečet. Helma ale mlčela. Tovra se jí vyznala, a ona stejně mlčela. Vyčítala jí to, hádala se, křičela na ni a ta helma pořád jenom mlčela! I když prosila, tak s helmou nešlo dohodnout se.

Mluv semnou ty jeden tvrdohlavče! Nařizuji ti to! To je rozkaz vojáku! Já jsem tvůj generál a pokud vím, nikdo mě nezbavil velení! A helma pořád mlčela. Zabračka se vymrštila a stála nad oním mrtvým předmětem, oči jí plály karmínem.
Byla připravena strhnout si krystal, který nosila na krku, vložit jej do světelného meče a rozsekat tu helmu na miniaturní kousky.

Jediné co jí v tom zabránilo byl pocit něčí přítomnosti. Ke dveřím se někdo blíží! Někdo, kdo okusil volání temné strany!, našeptávala jí Síla proudící vesmírem. Byla ve střehu. Udělala gesto rukou a dveře se samy od sebe otevřeli. Za nima byla pouze prázdná chodba a protější zeď.

Vstup, vím že tam jsi! pověděla pevným hlasem.
M'um m’aloo ozvalo se tiše a Tovra zahlédla lem hnědého pláštíku, Eyeta?
Píííípapo Půůůp ozvalo se z chodby také...
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Paul »

„Díky. Máš to tu větší než já.“

Sundávám si zbroj z trupu a pokládám ji na zem. Koněčně mě nic netíží na ramenou a nenutí chodit v pozoru.

„Nejprve mě střelili, u toho jsi asi ještě byla. Proto jsem se nedostal na loď v čas. Hned na to mě zajali. Chtěli mě střelit na místě, ale někoho z rozvědky napadlo mě vyslechnout a něco ze mě dostat, takže se ze mě stal zajatec. Trochu mě obvázali a vzali na loď. Cestou se přidali i tři zajatí piloti Aliance. Nevím, kde se tam vzali, ale zkusím se po nich poptat. Hlavní je, že měli plán jak přemoct stráže a já se k tomu podniku přidal. S těmi pouty to šlo těžko, ale nakonec jsme je dostali. Já na sebe navlékl tuhle zbroj s tím, že jsem dostal rozkaz se s tou povstaleckou špínou vypořádat. Cestou jsme potkali Vita ve zbroji s Mrrukym, že mě šli zachránit. Spolu jsme se nějak dostali až k imperiálnímu raketoplánu. Já, Mrruky a piloti jsme ho převzali, Vito nás kryl. Pak přitáhli těžší dělo a vyrojila se tam spousta hochů v bílém. Ten kanón zničil granátem, ale střelili ho. To je všechno ve zkratce.“

Když nad tím tak přemýšlím, stalo se to všechno tak strašně rychle. A ani jsem Vita neviděl padnout. Jen bílou šmouhu skoro mé zorné pole, pár střel a výbuch v přední části haly. Byl to vůbec on? Ale mám říct ještě něco. Tiším hlas. Starých zvyků se asi nezbavím.

„Navíc si myslí, že tady máme krysu. Někdo nás nejspíš zradil. Chlapci v bílém nechodí v tak velkých počtech na rutinní kontroly. A jen málokdy v době, kdy si jde skupina povstalců pro kradenou loď.“
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Asheara »

"Ach, Vito...", Mei si povzdechne a na chvíli se odmlčí, ztracená ve spomínkách. Spomínky na toho starého muže, který ve skutečnosti nebyl o moc starší než ona... ale tam, kde ona byla mladou dívkou, kterou jedno rozhodnutí vtáhlo do velké galaxie, on již byl zkušeným veteránem několika let válek. On jí mohl poskytnout radu i moudrost v situacích, kde jí samotné zkušenosti chyběly. Uměle vytvořený, stejný jako miliony jeho bratří... ale zde u Rebelů nemusel. Byl jiný... a byl jedním z nás. "Pravým vojákem až do konce," trpce se usměje.
"Ale... jeho oběť nebude zapomenuta. A ty, Mrruky, a ti další... díky němu jsme se dokázali dostat zpět."

"Co se týče toho zrádce... někdo nás mohl zahlédnout, krysa mohla být i přímo na stanici, možností je...", povzdechne si, "...ale to, že tu krysa je... zdaleka není vyloučené."

Na chvíli se odmlčí a opět se podívá na Hagena. "To, že jsem ti tehdy předala velení... nebylo to pouze proto, že jsi v jednání s takovými typy mnohem zkušenější. Ano, byl to velký důvod, ale... bála jsem se, že zamrznu a nebudu schopná akce, když dojde na boj. Jako..."
Mei se zhluboka nadechla a odmlčela se, poté se přemohla a pokračovala: "Je pravda, že sotva vím, jak držet zbraň, ano. Ale od té doby... Já... jednou jsem...", nervózne si pohrává s prsty a je jí viditelně nepříjemné o tom mluvit.
"Jednou jsem tu už na takovou krysu narazila. Tady v bázi. A tehdy... mě málem zabil."
Její ruce se roztřesou a jedna z nich mimoděk sáhne ke krku, ale ovládne se, sveře je v pěst a položí si je do klína.
Zhluboka se nadechne a lehce se usměje: "Ovšem že rozvědka přověřila všechny jeho kontakty aby přišli na to, s kým spolupracoval, jestli tu není žádná další krysa. A kdo ví, možná je... ale zatím nás ještě nenašli."

Mei se opět odmlčí a na chvíli se zamyslí.
"Osobně si myslím, že se něco muselo stát tam. Jen si to představ... kdyby tu byla krysa a povedlo by se jí dostat zprávu ven... nejspíš bychom měli mnohem větší problém než pár pánů v bílém tam na stanici, ale místo toho by nám teď klepali na dveře."
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Paul »

Zvěd? Nic tehdy neřekla… Jestli je ale mrtvý, nemá smysl to řešit. Já bych se taky nechlubil, že jsem byl skoro uškrcený.

„Jo, je dost možné, že byl tam. Vlastně je to dost pravděpodobné, o té akci muselo vědět velké množství lidí. Mezi piráty se vždycky najdou zrádci. Ale může se nám tady procházet. Poslední dobou berou opravdu divné lidi. Jsem toho příkladem,“ usměju se.

„Ale ber si s sebou zbraň, kamkoli půjdeš. Není to na škodu. Někomu pověřenému o to povím a podívám se na kluky z toho frachťáku. A toho plecháče taky. Kdo ví, odkud je berou.“ Víc to asi nemá smysl řešit. Mei o tom ví a teď bychom s tím měli něco dělat.

„Tak co, tvoje první kradená loď. To ošetření se ti povedlo a v přestřelce bylo vidět, že máš rozum a umíš se krýt.“ Měla by vědět, že nebyla zase tak marná, jak si možná myslí. Jiní by se rozsypali, kdyby viděli to, co s tělem udělá nůž a začali na ně střílet vojáci v bílé zbroji. Ale pak bych měl i já něco vědět…


„Jak si pojmenujeme ten raketoplán, co jsme ho štípli?“
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Vito
Příspěvky: 407
Registrován: 8. 2. 2018, 09:05

Re: [Hrstka: X-Wing] Základna

Příspěvek od Vito »

Tovra si s úlevou vydechla když viděla pouze malého vystrašeného jawu a za ním astromecha. Čekala něco mnohem horšího. V hlavě jí běžel scénář, že se k tomu mechovy o kterém jí Baron Syrush tvrdil, že se ztratil, dostali imperálové.
Jsou totiž metody, dalo by se říct způsob mučení, jak z paměti robota získat informace které mohli být vymazány. Informace se ale nikdy doopravdy neztratí. Ony prostě žijí a existují dál, tak nějak po svém, napadlo ji když se na jawu usmála a pokynula mu ať jde dál.

Neměj strach, já nejsem nepřítel, uklidňovala ho Baron mi dovolil navštívit Vitovu ubikaci, protože jsem s ním kdysi dávno... no bojovala bok po boku.
Mruuky ale k jejímu překvapení bázlivě ustoupil a něco si švitořil pod kápí...
Vím, on vypadal mnohem starší než já. Je těžké uvěřit tomu, že jsme byli v bitvách spolu. Ale ty by jsi tomu měl porozumět. Přemýšlej... udělala gesto rukou Nechcete jít dál a zavřít za sebou dveře?

Jawa pozvedl pravou ruku a jeho žlutá očka se rozšířila snad na dvounásobek když mu to došlo: Ja'bo'ba! Srdíčko mu tepalo jako málokdy. Něco o čem vždycky snil se mu splnilo!
Ano, dala mu Tovra za pravdu. Mrruky pak vešel, za ním i Jeden, i když ten byl pořád nedůvěřivý a ostýchavý. Ale měli toho hodně co probrat. Zajímalo ji vše o Vitovy a jeho posledních dnech. Vše od toho jak se náhle oběvil, jak se choval na misích, jak byl zraněn v poušti i to jak se navzdory zranění pustil do své poslední akce. Hltala každé jawovo slovo.
"An army of one man, but the right man for the job!"
―Clone trooper rallying call
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů