[Hrstka: X-Wing] Systém Bhavaran

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Ecthelion »

:arrow? Ještě čekáme na Skenderaxe a pak odehraju další kolo. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Skenderax »

Dvaja za mnou a krížnik v ohrození.

"Čo je jeden život, voči nádeji rebelov?" - poviem si a sama viem, že klamem sama seba. Mne stále išlo len o prežitie, o vidinu niečoho lepšieho. Možno bezpečia, možno pohodlného života, možno ... rodiny.

Nakoniec som poznala len rodinu s posádke... Ale teraz, teraz je nádej na dosah...

Usmejem sa a vrhnem sa do ďalšieho útoku.

:arrow? Útok na Eta Leader

Hod 3d6 (12) +Streľba (3) +R'lyeh (2) = 17 ... trafila som

Bez ohľadu na chvost, ktorý za sebou nesiem, namierila som nos na bombardér. Priblížila som sa, zamieril a ... pocítila som niečo, čo som nezažila. Pocit tela mimo tela ... pocit sebaistoty, sebadôvery... pocit, že robím správnu vec a nachádzam silu ju dokončiť.

O úder srdca míňam svoj cieľ. Nepamätám si, ako som ho zasiahla, ale som si istá, že SOM.
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Ecthelion »

:arrow? Opravil jsem obrázek druhého kola, snad by měla situace už sedět (doufám).

3. kolo (Galaktické Impérium)

Obrázek

„Eta Leader volá Reaper Leadera! Ztratil jsem jeden bombardér, další dva jsou poškozené. Potřebujeme více krytí!“
„Reaper Leader volá Eta Leadera! Má jí o kritiku, Eta Leadere? Řády imperiálního námořnictva článek 57, 92b a 112 jasně určují, že kritika velitele v bojových podmínkách se rovná zradě císaře a pokud nadřízený vznese obvinění, je trestem za takový zločin smrt.“
„Eta Leader volá Reaper Leadera! To nebylo mým záměrem, pane! Pouze jsem se snažil podat hlášení o situaci.“
„Tady Reaper Leader. Situaci vidím stejně jako vy, pane Wernere. Reaper Leader konec.“
„Tady Eta Leader. Ano, pane… rozkaz, pane. Eta Leader konec.“


:arrow? Reaper Leader se pokouší zbavit Mei Starfall:
Hod je 8 + 5 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 15. / Hod Mei Starfall je 3d6+3+2 = 15 (Asheara si hodila už dopoledne). => Remíza, tím pádem vítězí iniciátor akce – Reaper Leader se zbavil zavěšení.

Reaper Lader zahlédl, jak vedoucí X-Wing druhé letky sestřelil bravurním manévrem poslední protonovou bombu, která mohla ohrozit křižník, stočil obratnou stíhačku jeho směrem a udeřil do přepínače komunikátoru:
„LS-204-2, postarej se o toho otrapu, který na mě dotírá! Postarám se o jejich velitele!“
„Rozkaz, LS-608!“
„Ostatní piloti Reaper Squadron, aktivní obranný protokol Alfa-Gamma-02.“


:arrow? Reaper Two se pokouší zavěsit za Mei Starfall:
Hod je 11 + 2 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 15.
:!: Ashearo, hoď si, jestli se mu podaří se za tebe zavěsit.

:arrow? Reaper Three se pokouší zavěsit za Ryu Bastiliu:
Hod je 7 + 2 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 11.
:!: Skenderaxi, hoď si, jestli se mu podaří se tě zbavit.

:arrow? Reaper Four střílí na Ryu Bastiliu:
Hod je 6 + 3 (za Střelbu) = 9. Minul!

:arrow? Reaper Five se pokouší zavěsit za Hagena z Okraje:
Hod je 10 + 2 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 14.
:!: Paule, hoď si, jestli se mu podaří se tě zbavit.

:arrow? Reaper Six se pokouší zavěsit za Grraugha:
Hod je 15 + 2 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 19.
:!: Bubáku – máš na výběr, buď zůstane tvůj pilot zavěšený (a TIE se za tebe zavěsí automaticky), nebo vzdá vlastní zavěšení a může manévrovat (a tím pádem si můžeš hodit proti zavěšení).

:arrow? Reaper Seven se snaží zbavit Grraugha:
Hod je 10 + 2 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 14.
:!: Bubáku, hoď si, jestli se mu podaří se tě zbavit.

:arrow? Reaper Eight se pokouší zavěsit za Mrrukyho P´Arkekta:
Hod je 6 + 2 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 10.
:!: Marky, hoď si, jestli se mu podaří se tě zbavit.

„Eta Squadron, tady je Eta Leader! Ostrá otočka vpravo a následujte mě, platí útočný protokol Alfa-Alfa-B.“

:arrow? Eta Leader získává výhodu.

:arrow? Eta Two získává výhodu.

:arrow? Eta Three získává výhodu.

:arrow? Eta Four získává výhodu.

:arrow? Eta Six získává výhodu.

3. kolo (Rebelové, křižník Hope)
„Kapitáne, obsluha turbolaseru Beryl hlásí, že opravy jsou hotové a zbraň je připravena k palbě.“
„Vynikající. Ať se
bez-meškání připraví k palbě.“
„Turbolaser Beryl připravit k palbě bez meškání, ano pane!
Navzdory závažnosti situace se pobočník usmál nad tím, že kapitán použil svou typickou frázi, podle které se mu mezi lodníky říkalo
„Bez-meškání“ Ratal.

Závěrečná situace:
Obrázek

:arrow? Tak, je to na vás! Jste zase na řadě! :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Antharon »

4. kolo (Aliance)
"Tu je ragtag leader, ziadam palebnu podporu. Vie mi niekto kryt chrbat?"

Hlada sa wingman!
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Asheara »

Pokus Mei na vyhnutí se zavěšení - 3d6 + 3 za pilotáž +2 za energii v motorech = 15 - remíza, tím pádem vítězí iniciátor akce a Reaper Two se zavěsil.

Mezi Mei a dvěma TIE, které před chvílí byly zavěšené na Ryi vzniknul velice intenzivní souboj pilotovacích dovedností. Z Ragtag letky všichni měli možnost vidět, že Reaper leader je opravdu dobrý pilot - a přesto se Mei povedlo Ryi zbavit dva letouny, zavěsit se na Reaper leadra a poté zbytek letky mohl být svědkem toho, jak se Reaper Leader zoufale snažil zbavit jejího zavěšení. Ale kam se pohnul, tam byla. Když se však jeho wingman pokusil zavěsit za Mei, najednou musela hlídat TIE před ní i za ní. Díky tomuto krátkému narušení koncentrace, pilotovacím dovednostem Reaper leadra a manévrovatelnosti jeho TIE se mu nakonec povedlo vyvléknout z jejího zavěšení. Ona se poté jstě chvíli proháněla s jeho wingmanem, snažíc se ho zbavit všemi možnými prostředky a už to vypadalo že se mu vyhne a unikne... ale TIE fightery jsou jako dělané na pronásledování a i když už získala nějaký odstup, nakonec ji dohnal.

"Tak zkusíme trochu odvést pozornost, Cutie. Energie do zbraní," řekla odhodlaně a od droida se ozvalo zlověstné zapípání - téměř jakoby se mu myšlenka ničit velice zamlouvala. Mei udělala ještě několik obratů, ale TIE byl pořád za ní. Při tomto pilotovacím souboji cítila, že je při ní samotná Síla - a proto obrátila svůj X-Wing a letěla přímo naproti ETA Leadrovi. Nadechla se a v její mysli byl jediný cíl - zničený bombardér. Zaměřila na něj své zbraně a vypálila...

roll 4d6h3 (s použitím Síly) +2 za střelbu +2 za energii ve zbraních = 20

Na moment v naději zavřela oči, svírajíc pěsti v naději že její střela najde svůj cíl a otevřela je aby viděla jak dosáhli svůj cíl a ETA leader se rozprsknul v oslnivém záblesku, načež Mei prosvištěla kolem toho, co z něj zbylo. "JO!", zařvala radostí do komunikačního kanálu a zvýskla. "Máme dalšího!" Chvilku ji slyšeli radovat se a vydýchávat se z tohoto výkonu, než se ozvalo: "Mimochodem, mohl by mě někdo zbavit toho TIE za mnou?"
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Paul »

Lucky, připrav se. Až ti řeknu, navedeš co nejvíc šťávy do motorů. Něco zkusím. A pak buď pozorný. Zkusíme se zbavit toho bombardéru dole.

Vidím, že se jeden TIE fighter pokoučí za mě zavěsit. Proto vedu X Wing prudce dolů, potom přejdu do vývrtky a nakonec zase dolů.
18=5+5+4+2 (astromech)+2 (pilotáž)
Starý trik z Okraje se povedl. Nezavěsil se za mě a já slétl do nižších sfér boje. Střílím na ETA 4.
11=2+2+2+3+2
Ačkoli už mu z kormidla moc nezbývá vlivem rozrušení mého astromacha a jeho štětí se vyhnul mým střelám. Zvedám stroj a připravuju se na další nálet.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od boubaque »

V rádiu se ozvalo tiché zavrčení, když se na Grraugha zezadu přilepila stíhačka TIE. Grraugh se ale nehodlal vzdát snadného zásahu...

:arrow? Reaper Six je zavěšený

:arrow? Grraugh se brání setřesení
Hod 3d6 +3 (pilotáž) +2 (K9) = 14 (3 +4 +2 + 3 + 2) => remíza, Reaper Seven mě setřásl

"Grrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrgh!" :evil:
...ozvalo se z vysílačky, až sebou všichni piloti trhli. Ti, kteří měli příležitost ohlédnout se po Grraughově X-Wingu, uviděli věc, o které většina někdy zaslechla, ale málokdo ji kdy měl příležitost spatřit – manévr, kterému se mezi piloty říkalo vzteklý wookiee, protože to byl manévr velmi nebezpečný nejen pro protivníka, ale zejména pro samotného pilota.

:arrow? Vlčák pořád motory
:arrow? Grraugh provádí Vztelkého Wookiee (=Immelmannův obrat), s použitím Síly
Hod 4d6h3 +3 (pilotáž) +2 (K9) = 17 (high 3 of 6; 4; 2; 2 = 12 + 3 + 2) => zavěšení zrušeno, můžu střílet

Grraughova stíhačka mírně vybočila ze své dráhy, pak v jeden okamžik zhasly tři ze čtyř motorů, což stíhačku převrátilo přes šikmou osu a... v tu chvíli se Grraughovi na moment zatmělo před očima, ale v té temnotě spatřil tvář generála Yody a v uších mu jeho hlasem zaznělo: "Teď." Grraugh stiskl tlačítko spuštění motorů a náhlý impuls zastavil rotaci a vyslal jeho X-Wing v opačném směru.
Přímo v mířidlech se na malý okamžik objevil nepřátelský letoun
.

:arrow? Grraugh střílí na Reaper Six
Hod 3d6 +2 = 14 (5 +6 +1 + 2) => netrefil
Dluh 3d6 +2 = 12 (6 +3 +1 + 2) => opět netrefil

Grraugh už tentokrát nečekal na správný okmažik a zabořil prsty do ovládacího mechanismu, a držel spoušť tak dlouho a silně, až mu začaly krvácet prsty. Jak se to stalo, bylo záhadou, ale ani jeden z proudu paprsků protiletící letoun nezasáhl.

"Wrrrraaaaauuuuuuuuuuuuuugh!" :doh:
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Antharon »

Znova aktivujem zameriavací software. uprostred zbiehajúcich sa čiar mi svieti malá silueta červeného tie fighteru smerujúceho k meinmu x-wingu...

'...a teraz... teraz už neunikneš...', vravím si v duchu, zatiaľčo počítač prepočítava strelu...

minul!

Reaper leader sklonil stíhačku okolo pravého solárneho panelu a strela preletela tesne okolo neho.

Viac energie B4!

Odpoveďou mi bolo zlostné zapišťanie astromecha vyrušeného od prepočtov. Energia v laseroch sa však okamžite obnovila a mohol som vypáliť znova.

Beriem si dlh a pálim znova.

minul!
streľba sa znížila na 1

Aj druhá strela minula cieľ. Okamžite som však spoznal pilota tohoto stroja. Padla na mňa temnota. Ak im velí on, nemáme šancu. Ruky sa začali triasť, hnev sa vlieval do krvi. Hnev vedie k utrpeniu. Utrpenie vedie k temnej strane...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Ecthelion »

Ještě jsou na řadě Skenderax a Marky. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od MarkyParky »

Jak se Mrruky rozhlížel po přátelích, koutkem oka zahlédl dvojitou siluetu nalétávajícího Tie-Fighteru. Reaper Eight si nedává pokoj a zkouší se dostat se mi za záda. Malý jawa ho nechává ještě chvíli útočit a dál věnuje pozornost obloze. C1 zapípá a schématickým obrázkem na displeji ho upozorní na to, že Mei již wingmana nepotřebuje, chrání ji wookie.

Zato na Hagena dotírá další TIE.

C1 zděšeně piští, jeho obvodům se útočník za zády vlastní stíhačky vůbec nelíbí. Na co vlastně jawa čeká? Proč ho nechává nalétnout tak dlouho?

Mrruky ještě chvíli riskuje, v bitevní vřavě čas uhání obrovskou rychlostí kupředu a žlutooký rebel tak má čas na jediný manévr. Konečně je tam, kde potřeboval být, přitáhne páku ovladače, stahne plyn, strhne ovládání stranou, nakopne zplna plyn a trajektorie Xwingu se prudkým manévrem změní.


Mrruky:3D6+3 → 12(1 +5 +3 + 3)#Vymanévrování se zavěšení => NENÍ ZAVĚŠETN

Pilot reaperu eight, který si už byl v podstatě jistý úspěchem, teď nejspíš kleje, když jeho se jeho stroj bezmocně prořítil kolem neobvykle manévrujícího Xwingu a pokračoval dál rovně. A kdyby snad někdo Mrrukymu bylo viděl pod kápi, zahlédl by pod zářivými očky úsměv. Přímo před čumákem jeho stíhačky se vynořila dvojice Hagen a TIE, který se ho snaží pronásledovat.

EDIT: Drobné nepochopení pravidel, takže závěr odehraju a popíšu jinak...., s hodem ...

Úplně jsem cítil, jak mi se zatáčkou a načasováním pomáhala Síla ...

Mrruky:4D6H3 +2 → 18(high 3 of 3; 5; 5; 6 = 16 + 2)#Palba.

.... a vypálil jsem po Hagena pronásledujícím TIE. Stíhačka se rozpadla v ohnivé kouli.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Skenderax »

Ecthelion píše: 8. 9. 2017, 21:16 :arrow? Reaper Three se pokouší zavěsit za Ryu Bastiliu:
Hod je 7 + 2 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 11.
:!: Skenderaxi, hoď si, jestli se mu podaří se tě zbavit.
Všetko sa to melie, ale z môjho pohľadu sa to javí, že naše šance rastú. Nejak tomu nerozumie, ale nikdy som nebola skutočným vojakom. Len letkyňou. To a strieľanie je jediné, čomu rozumiem. Stočím svojho x-winga a zapájam sa do boja, okolo mňa preletí svetelná stopa a ja sa cítim živejšie, ako kedykoľvek pred tým.

R'lyeh mi hlási, že sa na nás snaží nalepiť imperiál, ale z tým sa dá niečo spraviť.

:arrow? Hod na únik pred Reaper Three
Hod 3d6 (9) + Pilotovanie (2) = 11 ... Reaper Three sa za mňa zavesil.

Je za mnou, ale ja som rozhodnutá, čo bude nasledovať. Namierim na Reapera Two, ktorý zakempoval za zadkou Mei a pálim.

:arrow? Útok na Reaper Two
Hod 3d6 (8) + Streľba (3) + R'lyeh (2) = 13 ... Reaper Two som netrafila

Sklamane sa škaredo zaškerím. Zas som netrafila.

boj ale nie je u konca...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Ecthelion »

4. kolo (Galaktické Impérium)

:arrow? Eta Leader se pokouší o záchranu (hod 5! – přežil!)
Laserové střely způsobily selhání všech systémů a pilot po několika úderech srdce vzdal snahu loď udržet v přímém kurzu a raději se vystřelil ze selhávajícího stroje do bezpečí. O chvíli později se už vznášel ve volném prostoru a dýchal vzduch ze zmenšující se zásoby kyslíku ve skafandru… a doufal, že vydrží, než se k němu dostanou záchranné lodě…

:arrow? Reaper Five se pokouší o záchranu (hod 6! – přežil!)
Pilot otočil hlavu, když se rozezněla poplašná kontrolka symbolizující zaměření. Nečekal ani zlomek vteřiny a bleskově zatáhl za páku vystřelovacího křesla, které ho odpálilo pryč od stíhačky, kterou o vteřinu později zničily laserové střely. Pilot byl tak blízko explozi, že měl pocit, jakoby na tváři cítil oheň z exploze… kdyby to bylo v nekonečně studeném vesmíru snad možné…

Obrázek

„Reaper Squadron, tady je Reaper Leader! Ukažte jim zač je toho loket!“

:arrow? Reaper Leader se pokouší zavěsit za barona Syrushe:
Hod je 11 + 5 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 18.
:!: Antharone, hoď si, jestli se mu podaří se za tebe zavěsit.

Reaper Leader zpomalil svůj TIE, pak převedl všechnu energii do svých iontových motorů a neobvyklým manévrem, prakticky skokem, se dostal do pozice, odkud se mohl zavěsit za vedoucí X-Wing. Něco takového se v Akademii rozhodně neučilo, byla to ohromující kombinace ovládání stroje a pilotního umu.

Obrázek

:arrow? Reaper Two střílí na Mei Starfall:
Hod je 10 + 3 (za Střelbu) + 5 (za zavěšení) = 18! Zásah! Ragtag Two je poškozen!

:arrow? Reaper Three střílí na Ryu Bastiliu:
Hod je 9 + 3 (za Střelbu) + 5 (za zavěšení) = 17! Zásah! Ragtag Four je poškozen!

:arrow? Reaper Four střílí na Hagena z Okraje:
Hod je 8 + 3 (za Střelbu) = 11. Minul!

:arrow? Reaper Six střílí na Grraugha:
Hod je 7 + 3 (za Střelbu) = 10. Minul!

:arrow? Reaper Seven střílí na Mrrukyho P´Arkekta:
Hod je 13 + 3 (za Střelbu) - 2 (za deflektory) = 14 Netrefil.

:arrow? Reaper Eight se pokouší zavěsit za Mrrukyho P´Arkekta:
Hod je 6 + 2 (za Pilotáž) +2 (za manévrovatelnost TIE) = 10.
:!: Marky, hoď si, jestli se mu podaří se za tebe zavěsit.

„Eta Squadron, tady je Eta Two! Přebírám velení! Srovnejte se na mě a zahajte další nálet!“

:arrow? Eta Two využívá výhodu (+2) a zahajuje nálet na Hope (1/2).

:arrow? Eta Three využívá výhodu (+2) a zahajuje nálet na Hope (1/2).

„Eta Two, tady je Eta Four! Jsem poškozen, žádám o povolení odpojit se od formace a vrátit se na základnu!“
„Zamítá se, ES-2311. Rozkazy určují, že cíl je prioritní a řády loďstva zapovídají přerušení útoku na prioritní cíle.“
„Eta Four rozumí. Konec.“


:arrow? Eta Four využívá výhodu (+2) a zahajuje nálet na Hope (1/2).

:arrow? Eta Six využívá výhodu (+2) a zahajuje nálet na Hope (1/2).

4. kolo (Rebelové, křižník Hope)

Na křižníku zablikaly světla, některé panely začaly jiskřit a rozezněly se poplašné sirény.
„Co se to právě stalo?!“
„Kapitáne, strojovna hlásí katastrofický zkrat v elektrické rozvodné síti! Štíty stále jedou, protože jsou na samostatném okruhu, ale jinak je většina hlavních systémů vyřazena, včetně motorů a turbolaserových baterií!“
„Hvězdy! Ať to okamžitě opraví! Bez-meškání! S vyřazenou energií tu sedíme jako chromý mynock!“
„Rozkaz, pane! Opravit bez-meškání! … Kapitáne, strojovna hlásí, že by energie měla být zpátky během čtyř minut.“
„Mají dvě minuty, ani o sekundu víc.“
„Rozkaz, pane!“


Závěrečná situace:
Obrázek

:arrow? Můžete jet! :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Asheara »

5. kolo (Aliance)

Když si palba TIE pronásledujícího Mei našla svůj cíl, její kokpit se celý otřásl, rozhoukaly se varovné signály a červeně se rozsvítilo několik kontrolek vyřazených systémů. "To není dobrý, to není dobrý, to není dobrý!", Mei rozrušeně řvala sama pro sebe. "Cutie, začni propočítávat hyperprostorový skok, cíl: Askella." Droid něco zapípal, ale Mei ho přerušila: "Teď žádné odmlouvání, protože jestli brzo neskočíme, tak je z tebe kupa šroubů taky!"

"Ragtag Leader, zde Ragtag Two. Jsem zasažena. Opakuji, jsem zasažena. Žádám o podporu, potřebuji aby mě někdo zbavil toho za mnou, další ránu nevydržím. Já se pokusím pomoct Ragtag 4 v podobné situaci."

Jen co to dořekla, Mei, i s TIE za zády, se pokusila zavěsit za Reaper 3, který obtěžoval Ryu.
roll 3d6+3 za pilotáž - 5 za poškození = 10
Naposledy upravil(a) Asheara dne 10. 9. 2017, 22:03, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Skenderax »

R'lyeh, přesměrování energie do deflektorových štítů!

:arrow? Pokus o zavesenie sa za Reaper Two:

Hod 3d6 (10) + Pilotovanie (2) - Poškodenie (5) = 7
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Antharon »

Tu Ragtag leader, negatívne, mám na krku vlastný problém!

Odolanie zaveseniu, neúspech!

Reaper leader ma dostal do úzkych. Manéver, ktorý použil bolo v mojej pozícií takmer nemožné kontrovať. Používali sme ho v simuláciách i v ostrom boji. Tie po prudkej zmene letu získal pozíciu na mojom chvoste. X-wing nebol na podobné manévre stavaný. Ostávalo mi len počkať kým mi ten starý blázon urobí priestor, alebo ho musel z môjho chvosta presne teraz niekto zostreliť.

Ragtag three, ragtag six, výzeráte, že nemáte nič na práci, môžete sa prosím začať starať aj o svojich kolegov? Zostreľte ich dvojke, štvorke a päťke z chvosta, nech môžu pomôcť ostatným!
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů