[Hrstka: X-Wing] Systém Bhavaran

Zápisy hraní z „Hrstky“.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Paul »

Ecthelion píše: 16. 9. 2017, 18:44 Musím říct, že mě to hodně bavilo. Pokud budete chtít, rád bych odehrál ještě další misi (mám už ji pro sebe připravenou, nájezd na doly, kde otroci a vězni Impéria dolují vzácné kovy pro potřeby válečné produkce a snaha osvobodit vězně).
Nápad je to dobrý, ještě jednu misi bych si dal (a pak ještě jednu a pak ještě jednu a tak dále). Doly jsu super prostředí, třeba najdeme Ryu :) .

Kam mám hodit tu zpětnou vazbu?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Ecthelion »

Paul píše: 17. 9. 2017, 12:04Kam mám hodit tu zpětnou vazbu?
Omlouvám se ze zpoždění. K SW Hrstce už existuje starší téma, tak můžeme pravidlové a obsahové věci hodit třeba tam.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Asheara
Příspěvky: 268
Registrován: 4. 9. 2017, 11:09

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Asheara »

Vzhledem k tomu, že Mei měla taky poškozený X-Wing, tak opožděně hážu na to, zda neumřu trapnou smrtí... :D
roll 3d6+2+3 - 5 = 14

Mei si oddechla, poté co se skok zdařil. Úsměv jí však zmrznul, když slyšela ten zvuk, který u toho vydává její motor - začala se obávat selhání motoru každým momentem. Už jen manévrování mezi nepřáteli bylo složité, ale hyperprostorový skok využívá sílu motoru na úplne jiné úrovni - na úrovni, která nemusí být zvladatelná s úrovní poškození jejího X-Wingu. S částečně vyřazenými systémy byl přetlak v kabině téměř nesnesitelný - myslela si, že jí to rozmačká, a i když se jí povedlo skočit z boje, že na základnu již nedoletí. Po této myšlence bylo v její mysli pouze temno, když ztratila vědomí...

K jejímu vlastnímu překvapení se probrala - na zoufalé ječení jejího droida. Byla živá a v cílovém systému, avšak její X-Wing bez kontroly pilota nabral kolizní kurz. Když se probrala, nalétala zrovna do kusu asteroidu. Leknutím zaječela, ale vyhnula se kolizi. "Ne, teď ne! Teď už neumřu!", řekla si pro sebe a manévrovala k základně. Cítila, jak ji ubývá energie v motorech. "Cutie, energie do motorů!"

Droid nesouhlasně zapípal, protože tam energii přesměroval hned po skoku, když byla v bezvědomí - nebylo tam již co přesměrovat." "Aspoň, že už jsou na dohled...", pomyslela si a dále pilotovala směrem k základně. Její X-Wing se tam nakonec dobelhal - poté už "jen" přistát. Paradoxně však její nižší rychlost přistání spíše usnadnila než skomplikovala - spousta méně zkušených pilotů dělá chybu v tom, že přistávají ve větší rychlosti.

Ragtag Two přistál hladce, bez jakéhokoli dalšího poškození, a poté z něj (nepříliš elegantně) vyskočila mírně omámená Mei.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Skenderax »

Vesmír sa za mnou zatočil v okamihu, keď som opustila kokpit. V záblesku, ktorý sa mi vyryl do sietnice predo mnou v jednom okamihu mizne môj X-Wing a ja sa točím ďalej. Točím a točím. Okolo mňa je len prázdnota. Pozorujem súboj mojich priateľov s Tiečkami.

Už sa nebojím ich nazvať priateľmi. - uvedomujem si s kľudom na duši.

Sú to prvý, ktorý so mnou jedli, spali, žili a bojovali pre niečo iné ako zisk.

Pre slobodu.

Usmejem sa, v duchu im fandím a na tvári sa mi zračí veselý úsmev, keď vidím krížnik miznúť v hyperpriestore. Je to krásny pohľad, ktorý sa nedá lepšie vychutnať inde, ako v otvorenom vesmíre.

Zrazy pociťujem samotu. Samotu, akú som doteraz necítila. Samotu, ktorú človek nepocíti pokiaľ o niekoho alebo niečo nepríde. Doteraz som nikoho nemala. A teraz som stratila ... domov. Alebo aspoň nádej na domov.

Prstami nahmatám púzdro svojej príručnej zbrane. Vytiahnem ju.

Nič neváži...

Až teraz si uvedomujem ten paradox... Sľúbila som si, že sa do otroctva nikdy nevrátim. Že sa nestanem len organickým materiálom s cenovkou. Že radšej to skoncujem.

Ó, aké to bolo jednoduché, keď som nemala čo stratiť... - pomyslím si a prikladám si zbraň na srdce.

Nič neváži...

A mám tak veľa čo stratiť... Som tak bohatá... Som tak chudobná...

Odhodím zbraň všou silou a zavriem oči, po ktorých mi stekajú slzy. Slzy zúfalstva, sklamania, bolesti ... a nádeje.

Utečiem! Raz som to dokázala, dokážem to znovu. Aj keď by to malo trvať 27 rokov!

So zavretými očami sa vznášam v priestore a v duši si pestujem pocit, ktorý som spoznala.

Nie som sama. Mám priateľov. Nám nádej. Ešte nič nekončí...

Môj maják signalizuje moju polohu Impériu: ... BLIK! - BLIK! - BLIK! ...

Nemyslím na to, čo príde. Len na to, čo sa vo mne prebudilo...

Nádej a cieľ...
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Hrstka: X-Wing] Ragtag Squadron

Příspěvek od Antharon »

kedze som vylevloval zvysujem si pilota na styrku :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Odpovědět

Zpět na „Hrstka“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů