[AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

O čem to celé je?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Nesmrtelní nejsou postapo. Nesmrtelní jsou obyčejní lidé či neobyčejné bytosti, které se kdysi dávno setkaly s Vírem a od té doby jsou s ním svázání. Získali nesmrtelnost - někteří to považují za dar, jiní za prokletí - a my budeme sledovat a odehrávat jejich osudy napříč stoletími.

Moderátoři: MC-AW-Nesmrtelní, MarkyParky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Potomek »

No super, tak jaké máme možnosti? Předstírat, že mu budu po vůli, vzít ho k sejfu a doufat, že se o něj postará Daliborova ochranka? To je blbost, povraždil by je jako nic. Zatáhnout do toho Dalibora a doufat, že Česlava překecá nebo unudí? Česlav vypadá příliš odhodlaně. Tak zbývá původní plán s Krabem, krycí jméno sebevražda.

"Když o tom tak povídáš, zní to lákavě. Nebýt svázaná. Být osvobozena od vměšování starých bohů a jejich pokusů mě dotlačit kam potřebují."

Kopnu prudce do bedny s náboji, aby vrazila do Česlavových nohou a trochu jej rozhodila a rozeběhnu se ke Krabovi.

Seize by force Krab: 2d6+2 = 9
- chci dosáhnout svého
- chci udělat dojem
Naposledy upravil(a) Potomek dne 26. 1. 2017, 11:25, celkem upraveno 1 x.
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
Grgur
Příspěvky: 664
Registrován: 10. 6. 2016, 21:56

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Grgur »

... v ošetřovací části laboratoře ...

Čím víc věcí do mě Dalibor skládá, tím víc jsem při smyslech. Poradím mu, že má mrknout do ledničky, jestli tam nemá třeba uleželé stejky nebo okoralý salám, na regeneraci je to lepší než penicilin.

Zeptat se, jestli náhodou nemá ve sklepě postarší mrtvolu, jsem se neodvážil.

Help Dalibor: Grgur:2D6+3 → 11(6 +2 + 3)

Jakmile zabalí propálenou díru v krku do obvazu a začnou mi zas fungovat hlasivky, zašeptám mu.

"Tu mojí minulou radu neposlouchej. Byl jsem láskou zaslepený debil. Nebudu se vám montovat do života. Kdybys mě poslech, asi by tě seřvala. Ona je ale samostatná. Tvou pomoc nepotřebuje. Ať se děje, co se děje, prostě nech Očko, ať si poradí sama, ona to tak má nejradši."

Mrknu na něj.
Potřebujete útočiště a nemáte na zaplacení nic než své tělo? Chcete se stát hrobníkem? Potřebujete si najmout nemrtvé? Grgur, nemrtvý šerif s Mrtvopolí, k službám.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tibor
Příspěvky: 440
Registrován: 27. 7. 2016, 15:17

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Tibor »

Zvedám se z lůžka. Vedle Grgur šeptá něco o tom, že si má Vera řešit trable sama.

Srab. Jak nehrdinské. Vymlouvat se na to, že si chce vše vyřešit sama. Pche.

To není můj styl. Já se jí půjdu normálně, férově zeptat. Ať si rozhodne sama, jestli pomoc chce nebo ne, budu to respektovat. Tak to dělají praví hrdinové - nevnucují se, ale když je potřeba, přiloží ruku k dílu.

Před chvílí tu hasila, ale teď tu není. Kam jen mohla zmizet? Nebo kde je nějaké nebezpečí, co ji hrozí?
Read a sitch: Tibor:2D6+3 → 9(2 +4 + 3)
* Jaká je pravá poloha nepřítele?


Jo, už si vzpomínám, když mi Dalibor napíchával nějaký růstový faktor či co, tak mu prošla za zády do vedlejší haly, myslím, že tam má garáž.

Opatrně se zvednu z lůžka a natáhnu se ke svým odloženým věcem. Vezmu kolt, zkontroluju náboje a prozíravě naláduju průrazné. Pak trochu ztěžka a s občasným zasyčením vyjdu do sněhu a přejdu prostor mezi halami.

Jsou tam jen jedny stopy, Veřiny. To je dobré znamení, nejspíš jí tedy nic nehrozí. Proč teda mám pocit, že je tam nějaké nebezpečí? Aby se třeba nevzbouřilo to její auto, dobře si pamatuju, co mi provedla Sorcha.

Otevřu dveře do garáže a aby se nelekla, hlasitě zahalekám: "Vero, jsi v pořádku? Mám takový blbý pocit. Potřebuješ nějakou pomoc? Nebo jsi v pohodě a mám jít o dům dál?"
Pěvec, se stal opravdovým hrdinou.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Dalibor
Příspěvky: 843
Registrován: 10. 6. 2016, 18:59

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Dalibor »

Vejdu do garáže. (Pálím bonefeel, abych byl připraven a měl potřebné znalosti, abych to s předstihem zařídil)

"Vítej u nás, Česlave! Omluv mou přílišnou opatrnost, ale vždy, když jsi poblíž, jsem trochu nervózní. Pokud se tady cítíš trochu nezvykle, tak neboj, je to jenom součást mého zabezpečení a brzy to odezní."
Augury, Dalibor:2D6+3+1 → 10(2 +4 + 3 + 1)
Izoluji s pomocí svého týmu Česlava od Víru a zároveň ho před ním chráním. Česlav je blízko, trvá to jenom po dobu rituálu, jde to hluboko, a pokud Česlav nebude interferovat, bude to i stabilní


Usměji se na Veru, abych ji povzbudil, zatímco utíká ke Krabovi. Já tady tak strašně umřu.

"Předpokládám, že je to přátelská návštěva, Česlave, doufám, že to tak i vydrží."

Manipulate, Dalibor:2D6+3 → 7(3 +1 + 3)#hot
pokud nebudeš na návštěvě agresivní, dostaneš exp
Dalibor, muž s přátelskou tváří, starostlivýma očima a nadšeným hlasem.
Kdysi doktor, pečovatel o Zdroj a jeho lid, a nyní šiřitel zpráv.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Grgur
Příspěvky: 664
Registrován: 10. 6. 2016, 21:56

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Grgur »

... v ošetřovací části laboratoře ...

Hm. Když jsem mu řekl, že jí má jít pomoct, tak mě odignoroval. A teď, když jsem mu upřímně poradil, že tohle vnucování se nemá ráda, tak se sbalil a šel jí na pomoc.

Psychologie živých je divná.

Jsem vděčný Daliborovi za to, co pro mě udělal, takže mu nechám na lůžku lísteček, že má u mě službu nebo pár tisícikorun a vrátím mu to, až se věci trochu uklidní.

Pak se půjdu rozhlédnout ven. Potřebuji už konečné odvézt zpátky na hřbitov a zdá se, že jediná pojízdná věc řiroko daleko je Fionin mikrobus.

"Ahoj Jákobové, co kdybyste mě hodili do Ďáblic?"
Manipulate: Grgur:2D6+1 → 9(2 +6 + 1)

Ani to s nima nehne. Musím na to jinak.
"Hele, co to tam kutí ti Daliborovi mamlasové kolem synchrotronu. Podle mě to dost nedávají a potřebují poradit."
Manipulate: Grgur:2D6+1 → 11(5 +5 + 1)

Na to už se chytí a vyrazí >>pomáhat<< Daliborovcům. Kdyby snad protestovali (Fiona hodila -2 na Interfere), tak je doprovodím a sám tu odbornou disputaci začnu.

Jakmile se řeč rozproudí, už je tam autíčko jen pro mě. Teď už se jen nenápadně dostat dovnitř .... ne, nemyslete si, že kradu. Já si ho jenom půjčuju. Fioně pak taky nechám lísteček, že má u mě službičku.

Teď ale káru nenápadně obejít, trochu zatlačit na okýnko
Do Something Under Fire: Grgur:2D6+3 → 11(6 +2 + 3)
a vsoukat se dovnitř, snad se někdo z nich náhodou neotočí. Fiona může interfere, kdyby chtěla.
Potřebujete útočiště a nemáte na zaplacení nic než své tělo? Chcete se stát hrobníkem? Potřebujete si najmout nemrtvé? Grgur, nemrtvý šerif s Mrtvopolí, k službám.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Česlav
Příspěvky: 865
Registrován: 23. 6. 2016, 14:13

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Česlav »

... v garáži ...

Dalibor! Tohle je naposledy, co se vměšuje do mých plánů...
Cítím, jak na mě působí jakási rušička signálu a v hlavě mi zazvoní. Zatnu zuby a silou vůle potlačím příznaky...

Ceslav:2D6+3 → 11(4 +4 + 3)#WEIRD INTERFERE

...i když to nestačí k tomu, abych se zbavil účinků úplně, budou nestabilní a s výkyvy.

Vera se mě pokusí rozhodit, rozhozením krabice s náboji a vyběhne. Je mi úplně jasné, kam. Snaží se dostat ke svému obrněnému vozu. Ne. To jí nedovolím. Jsem příliš blízko a situace zašla moc daleko. Udělala smrtelnou chybu. Vymrštím se nepřirozenou rychlostí přímo proti ní a jsem odhodlaný jí zastavit i silou. V pravé ruce sice držím superkladivo, ale proti Veře vyrazím levicí a pokusím se jí chytit pod krkem a nebo srazím na zem úderem pěsti...

SEIZE BY FORCE: Ceslav:2D6+3 → 10(6 +1 + 3)#HARD
- zabránit jí dostat se ke Krabovi tím, že jí chytnu
- vyděsit jí
- dám o 1-HARM víc

jsem SMALL GANG
Česlav>Vera: S-HARM + TAGnu si jí nanoboty (k tomu mi stačí jednoduše se jí dotknout)
Vera>Česlav: ? (čím útočí a co má za volby?) - 1 (DIVINE ARMOR) - 1 (IMPOSSIBLE REFLEXES) - 1 (Implantát, pokud nedělá E-HARM) - 1 (DAREDEVIL...nebo Rasputin?) - 1 (volba)


Daliborova slova už padla na hluché uši. Jak se jednou dám do pohybu, cizí slova už mě nezastaví. Ten jeho samolibý úšklebek a přesvědčení, že se ze všeho vymluví a vše má pod kontrolou. Nejraději bych ho sežehl pohledem na popel, nebo ho přinutil, aby si sám nafackoval...

INTERFERE: Ceslav:2D6+3 → 7(3 +1 + 3 HX)#INTERFERE
- Dalibore, na to své manipulate máš jen 6
Naposledy upravil(a) Česlav dne 26. 1. 2017, 11:23, celkem upraveno 1 x.
Znovuzrozený Krkavec Víru.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tibor
Příspěvky: 440
Registrován: 27. 7. 2016, 15:17

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Tibor »

"Vero, bacha, nejde kladivem, rozmachuje se rukou!" vykřiknu na Veru, když vidím, jak se vrhá kolem Česlavovi k auto.
Keep an Eye: Tibor:2D6+3 → 7(1 +3 + 3)
- Vera dostane -1HARM na to dostat se k vozu (chtěl jsem víc, ale Česlav interferuje)


"Hej, ty velkej HRDINO, sám jsi přišel připraven v plné síle a Veře nedáváš stejnou možnost? To si říkáš První? Nech ji nastoupit do toho auta a pak si to rozdejte jako rovný s rovnou," křičím dál na maskovaného muže.

"Jinak se postavím na její stranu silněji než jen slovy!" pohrozím a pečlivě zamířím kolt.
Go Aggro: Tibor:2D6+3 → 13(4 +6 + 3)
Tibor chce, abys nejdřív nechal Veru nasednout a pak jste si to rozdali v rovném souboji, jako hrdinové.
= Dávám 3-HARM AP
Pěvec, se stal opravdovým hrdinou.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Česlav
Příspěvky: 865
Registrován: 23. 6. 2016, 14:13

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Česlav »

Tibore, hýbu se tak rychle, že i kdyby sis stihl všimnou všech mých pohybů, nestihneš Veru dost rychle varovat...

INTERFERE: Ceslav:2D6+3 → 9(2 +4 + 3 HX )#INTERFERE
- tvé keep an eye out je jen 6, tedy Veře dáváš jen 1 bonus
Znovuzrozený Krkavec Víru.
Deník postavy
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

....v Mrkvopoli .....

Zlatuše, každou chvíli se ti připlete do cesty nějaký Nemrtvák. Ale s každým dalších setkáním se lépe učíš procházet po Mrkvopoli tak jistým a sebevědomým krokem, že nikdo z nemrtvých nezpochybňuje tvou přítomnost a nehrozí žádné nařčení ze slídění, nikdo tě nevyhazuje.

Zkrátka byla jsi viděna, ale nehrozí ti za to žádný postih, jen Grgur se to nejspíš časem dozví.

Co budeš dělat dál?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Snaha odříznout Česlava od Víru odřízla od Víru celou garáž.

Potomek>Česlav: 1-HARM(bedna s náboji) +1HARM(pár ran vylepšenou pěstí) +1HARM(Mercilles) -1HARM(jednotlivec>SMALL) -1HARM(divine armor) -1HARM(impossible reflexes) -1HARM(vylepšené kosti) -1HARM(volbaú => -2HARM (případně -3HARM pokud se Česlav rozhodne být opravdu hrůzostrašný)

Česlav>Potomek: 1-HARM(ruce) +1HARM(vylepšené ruce) +1HARM (bloodcrazed) +1HARM(Mercilles) +1HARM(SMALL>jednotlivec) -1HARM(vylepšené tělo) -1HARM(daredevil) -1HARM(volba) -1HARM(kožený kabátek) -1HARM(keep an eye) +1HARM(volba) => 1-HARM => S-HARM


Potomku, vrhla si bednu spíš aby Česlava zdržela, než že by sis myslela, že mu může opravdu ublížit. Pak jsi zkusila proklouznout, skoro to i vyšlo, ale nakonec byl příliš mrštný. Otevřela jsi dveře a už jsi je málem i zabouchla a nastartovala, když v ten moment tě Česlav zezadu chytil.

Zápasíte spolu ve dveřích, dvojice ocelových paží se vzájemně svírá. Z Česlava jde strach a hlavně, stisk jeho paží pod tvým krkem tě pomalu dusí a tebe popadá strach, že sis ukousla příliš velké sousto.

Potomku, hoď si Do Something Under Fire, zda odoláš S-HARMu.
Pokud bys v dalším boji bez výrazné změny podmínek byla agresivní vůči Česlavovi, bude to pro tebe také DSuF.


Česlave, překvapila tě Veřina mrštnost. Jsi dost dobrý na to, abys ji zastavil, ale podařilo se to až ve dveřích Kraba. A když jsi pomalu přidušuješ, aby omdlela, podívá se ti do očí a odholání, které tam vidíš, na tebe udělá opravdu dojem.

Česlave, pokud bys v dalším boji bez výrazné změny podmínek byla agresivní vůči Veře, bude to pro tebe také DSuF.[/i]

Pak vzduchem zazní Tiborova hrozba a Dalibor mezitím ....
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Zlatuše
Příspěvky: 135
Registrován: 21. 11. 2016, 14:11

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Zlatuše »

... na staveništi, kde vznikne mocná osada Grgopolis ...

Vydrápu se na povrch a opráším si kolena.Pecka. Je to sice holokryt, ale přece jenom kryt, Chce to jenom ňáký úpravy a dovybavení. Tak se dáme do díla! Vylezu si na jeden velký náhrobek a začnu svolávat Grgurovo nemrtváky.

"Hej! Nemrtvolky poslouchejte! Já jsem Grgurovo nejlepší kámoška, jasný? A pověřil mě, abych to tady zútulnila a vylepšila! Je hezký, jak ste to tu vybudovali, to jako jo. Ale není to zdaleka hotový! Tak se dáme do práce! Všichni mě teď poslouchejte, mám super nápady, jak to tu zvelebit!"

MANIPULATE: Zlatuse:2D6+3+1 → 13(5 +4 + 3 + 1)#HOT
- allies: ochotná pracovní síla


"Tak jó, krasavci, dáme se do díla! Hele, první věc! Vykopejte novou velkou jámu a odtáhnete do ní reaktor z toho spadlýho talíře, ju? Já vám zkusim sehnat ňáký konstrukční vozidla. Ten talíř celkově zkuste rozebrat a odklidit trosky! My ostatní se zaměříme na další věci!"

Začnu si to rázovat po hřbitově a vytáhnu mobil. Jo, asi bych měla přesvědčit Vlaštu, že je to fakt dobrej nápad...
Tak za ní hned vyrazim. Najdu jí tam, co byla. Chval projíždí mobil a šťouchá klackem do mrtvýho mimáka. Květa s Markem sedí opřený o náhrobek.

"Miláčku! Mám bezva nápad, jak přečkat apokalypsu! Přece bys nechtěla k Česlavovi, že ne? Kdo ví, co tam pod tím Vítkovem chystá. Grgour nám nabíd, že tu můžem zůstat - a představ si, hřbitov je jenom krytí! Přitom pod ním je čupr punkovej kryt! Se zásobama, rozvodama elektřiny a vůbec! Chce to jenom dovybavit a potunit a bude to perfektní! Jo a vem si taky, že hřbitov, to je místo, kerý nikdo nebude bombardovat nebo tak, jasný? Takže ještě o to lepší! Ale budeme muset zamakat, ať to tu stihnem trochu vylepšit, ju? Hele, marku, Květo, Chvale, co takhle táhnout za jeden provaz? Můžem se tu společně zašít!"

MANIPULATE: Zlatuse:2D6+3+1 → 10(5 +1 + 3 + 1)#HOT
- všichni jsou za


"Bezvadný, já věděla, že se vám to bude líbit! Hele, Vlašto, potřebuju abys poslala svoje holky na různý místa, já vomvolám ňáký známý a bude tam potřeba vyzvednout tůzný věci. Jo a pár z nich může zajet to baru a vyzvednout věci ze skladů...a...éé...Chvale? Dalibor ti něco zjistil o mimákách, což? Co kdyby ses šel mrknout na to spadlý UFO, budem potřebovat nějakýho šikulu, až to budeme instalovat..."

Pak konečně vezmu do ruky telefon a začnu obvolávat lidi, co mi dluží službičky, lidi, co si od nich můžu půjčit věci a tak vůbec...

FINGERS IN EVERY PIE: Zlatuse:2D6+3+1 → 8(3 +1 + 3 + 1)#HOT
- shánim konstrukční vozidla aby pomohla s prácema


"Jak jako nejsou jeřáby a bagry? Tak já nevim kua, odtahový auta s navijákem? Posraný rypadlo? Auta s velkou korbou? Jo, něco takovýho! Jasně, je to jenom na zapůjčení, jasný? Jooo...kvalifikovaný pracovníky máme! Fajn, pošlu tam lidi!"

FINGERS IN EVERY PIE: Zlatuse:2D6+3+1 → 10(5 +1 + 3 + 1)#HOT
- shánim karavany, abysme je vykuchali na obložení stěn a vybavení interiérů


"Jojo, pecka, super. Přesně. Jo, nezbláznila jsem se. Hele, je to takovej narychlo udělanej fesťák a potřebuju ubytování, kapiš? Jooo, neboj, vrátíme, to víš, že jo...bezva, díky, věděla jsem, že se můžu spolehnout! Holky se pro to zastaví..."

FINGERS IN EVERY PIE: Zlatuse:2D6+3+1 → 13(6 +3 + 3 + 1)#HOT
- shánim zásoby jídla a chlastu pro nás, živé obyvatele


"Jo, konzervy, věci v prášku, suchary a podobný sračky. A pivo. Hodně piva. A jinýho chlastu. Je to na takovou narychlo udělanou postapo akci, chápeš? Jo, neboj se, do těch skladů se něco vrátí včas a doplní. Co sežereme a prochlastáme, proplatíme a seženeme nový, ju? Paráda...hele, posílám to vyzvednout holky, půjči si i auto na odvoz, jo?"

A tak tam jako dvorní Grgurův architekt stojím a rozdávám úkoly na všechn strany.
Grgopolis bude vymazlená underground postapo osada!
Extravagantní "umělkyně", která už má plné zuby Bohů, Vlků intrik a soupeření mezi Nesmrtelnými.
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Potomek »

"Ty hajzle jeden panovačný." zasípu ještě dokud mi zbývá trochu dechu. Napůl sedím, napůl ležím zády na sedačce a to hovado mi tiskne ruce ke krku. Jednou rukou se mu snažím trochu odtáhnou prsty, druhou šátrám po okolí, i když je mi jasné, že tu není nic, čím bych jej mohla nějak zranit. Nahmátnu škrabku na led a párkrát ho seknu s ní přes obličej, než mi vypadne z ruky, pak odtrhnu ze stropu pověšené plastové netopýrky a zkusím mu švihnutím s nimi zhasnout aspoň jedno oko.

s-harm: 2d6+3 = 7
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Dalibore,

když jsi povídal Česlavovi o tom, že je přece na přátelské návštěvě, kráčel jsi přitom pomalu k němu, jako by to skutečně přátelská návštěva byla. Už jsi byl v postatě u něj, když Česlav náhle vyrazil vpřed, jakoby jsi tam ty vůbec nebyl. Buď si tě vůbec nevšiml nebo tě tak dokonale ignoroval. Náraz tě odhodil na stranu, Česlava jsi skoro neviděl, protože se změnil na rozmazanou šmouhu, ale myslíš si, že tě muselo trefit to kladivo, náraz do člověka přece takto nebolí, máš něco s rukou. (2-harm)
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Uživatelský avatar
Dalibor
Příspěvky: 843
Registrován: 10. 6. 2016, 18:59

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od Dalibor »

Česlav mě odhodí ke zdi. Tohle se nevyvíjí dobře.

Harm, Dalibor:2D6+1 → 9(2 +6 + 1)#harm
Dalibor, muž s přátelskou tváří, starostlivýma očima a nadšeným hlasem.
Kdysi doktor, pečovatel o Zdroj a jeho lid, a nyní šiřitel zpráv.
Deník postavy
Uživatelský avatar
MC-AW-Nesmrtelní
Příspěvky: 2917
Registrován: 9. 6. 2016, 14:12

Re: [AW-Epocha] 10. léta 21. století - Superhrdinská fantasy

Příspěvek od MC-AW-Nesmrtelní »

Potomku, jestli tě Česlav opravdu nemá přidusit, musíš se mu vysmeknout někam, kde to nečeká.

Do auta to ale nejde. Prostor dveří má pod kontrolou a nepustí tě ani o centimetr dál. Můžeš se ale zkusit vysmeknout opačným směrem a sklouznout pod Kraba. Sice tam není moc míst a je to pod autem, nikoliv v autě, ale zase se tam dá svobodně nadechnout a tedy neomdlít.


Dalibore, rána tě odhodila stranou. Když se znovu rozhlédneš, vidíš jen Česlavovu vzrostlou postavu, ale nevidíš svou ženu. Je uvnitř v autě? Sklouzla pod něj? Úplně zmizela? Netušíš a tedy jí nemůžeš radit a kecat do boje, i kdyby to nějakým zázrakem chtěla.

Co budete dělat dál?
10. léta 21. století Apokalyspy přichází
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Nesmrtelní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti