[AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

O čem to celé je?
Ač se bude hrát ApocalypseWorld, Nesmrtelní nejsou postapo. Nesmrtelní jsou obyčejní lidé či neobyčejné bytosti, které se kdysi dávno setkaly s Vírem a od té doby jsou s ním svázání. Získali nesmrtelnost - někteří to považují za dar, jiní za prokletí - a my budeme sledovat a odehrávat jejich osudy napříč stoletími.

Moderátoři: MC-AW-Nesmrtelní, MarkyParky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tibor
Příspěvky: 440
Registrován: 27. 7. 2016, 15:17

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Tibor »

Mám 6 v ledové Vltavě na Escape a hunter při útěku před terminátory.

On a miss, your hunter catches you out and the MC says where.
EDIT: Nechci moc radit, ale jen kousek po proudu je ten vzbouřený Kaufland.
Pěvec, se stal opravdovým hrdinou.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Grgur
Příspěvky: 664
Registrován: 10. 6. 2016, 21:56

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Grgur »

Chrysalid se na mě vrhnul otorem z lodi. Nemrtváci mu dali 3-HARM a dál do něj kropí, takže ho nejspíš nakonec ustřílí.

Ale já jsem pod ním a teoreticky mi může hrozit:
3-HARM(chrysalidí spáry) -1HARM(kabát od Dalibora) +1HARM(byl jsem návnada) => 3-HARM od emzáka
3-HARM(útočné pušky) -1HARM(kabát od Dalibora) +2HARM(MEDIUM>jednotlivec) => 4-HARM od vlastního gangu co mi dává sežrat můj předchozí MISS za Leadership (teoreticky ještě o 1 míň za kryt Chrysalidím tělem, ale to je jedno, stejně by to byla smrtka)


Zkusil jsem se nastavit pod Chrysalidem tak, aby rozsříleli jeho, on mě neškrábl a zároveň jsem nekoupil ani kulku.

A hodil jsem 7 na Do Something Under Fire.
- částečný úspěch?
- plný úspěch za cenu?
- plný úspěch s dilematem?
Potřebujete útočiště a nemáte na zaplacení nic než své tělo? Chcete se stát hrobníkem? Potřebujete si najmout nemrtvé? Grgur, nemrtvý šerif s Mrtvopolí, k službám.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Česlav
Příspěvky: 865
Registrován: 23. 6. 2016, 14:13

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Česlav »

Grgure, chtěl jsi toho zkrátka moc naráz a nebylo moc času ani ideální podmínky. Vrhnul jsi se přímo proti chrysalidovi, ale trochu stranou, tak aby střelba tvého gangu zasáhla právě jeho. A to se podařilo, až na ten detail, že se chrysalid stačil ještě trošku pootočit a zatnul do tebe pařát. Nemilosrdná palba ho pak roztrhala na kusy a ty ses vyhnul většině střel. Bohužel ne všem.

Horší výsledek, Grgure, místo 3-HARM a 3-HARM jsi dostal 1-HARM a 1-HARM.
Nemusíš házet na suffer harm, tvůj život visí na vlásku.
Znovuzrozený Krkavec Víru.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Zlatuše
Příspěvky: 135
Registrován: 21. 11. 2016, 14:11

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Zlatuše »

... u Libeňského mostu ...

Tibore, když se konečně dostanete z Vltavy, není to vlastně o moc lepší. Je lepší být v ledové vodě a nebo mokrý a na ledovém vzduchu? Drkotáte zuby a ty i Petr se dáte do pohybu. Je jedno kam, hlavně někam do závětří, nebo radši rovnou někam do tepla! Petr bezelstně navrhne, že nejepší bude vyrazit k LIbeňskému mostu a buď chytit MHDškoa a nebo pokračovat do Voctářovy, tam je velkej obchoďák a pár dalších podniků, kde by mohlo být otevřeno i takhle večer.
A mohli byste si tam nechat zavolat taxíka nebo něco!

Kvůli tomu mrazu a drkotání zubama vám došlo až pozdě, že je něco špatně. Městem zní vzdálené výkřiky, sirény a sem tam dokonce výbuch. Hodně toho hluku přichází od Kauflandu. Podíváte se na sebe a je vám jasné, že tam raději ne. Na zastávku MHD přijíždí tramvaj. Tak už se těšíte, jak se vevnitř zahřejete. Jenže tramvaj skrz zastávku projede. Okna má zevnitř zacákaná krví. Podíváte se po sobě po druhé. A pak se za vámi ozve mnohačetné VRUM!

Prostor kolem vás se začne plnit auty. Hodně jich vyjelo ze Štorchovy ulice, je tam totiž velký autobazar. Jiná vozidla přijela z parkovišť poblíž mostu. Jejich motory zlověstně burácejí a vozidla vás začala objíždět v divokém kruhu. Na dopravní značení úplně kašlou. Většina nemá řidiče, některá auta už jsou omlácená a pocákaná krví. A ve dvou nebo třech se tísní jejich řidiči a buď buší na sklo a nebo se jen rezignovaně drží zuby nehty sedačky, oči vytřeštěné do prázdna.

Je to SMALL GANG osobních vozidel vozidel (MASSIVE 2) a zatím se jen chovají výhrůžně.
Vlastně máš spíš pocit, že si s vámi hrají jako kočka s myší. A teď vám zrovna odřízly cestu.
V případě konfrontace nebo snahy proběhnout mezi nimi si s vámi budou nejprve pohrávat a najíždět na vás (2-HARM AP).
Pokud ale seznají, že jste hodně nebezpeční a nebo je přestanete bavit, pokusí se vás rovnou přejet (5-HARM AP).
Extravagantní "umělkyně", která už má plné zuby Bohů, Vlků intrik a soupeření mezi Nesmrtelnými.
Uživatelský avatar
Grgur
Příspěvky: 664
Registrován: 10. 6. 2016, 21:56

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Grgur »

Mám 9 na read a sitch.

Zůstali po Marcově běsnění v paneláku či okolo nějací živí mimozemšťané? Pokud ano, kde? Pokud ne, budu si tím jistý...
Potřebujete útočiště a nemáte na zaplacení nic než své tělo? Chcete se stát hrobníkem? Potřebujete si najmout nemrtvé? Grgur, nemrtvý šerif s Mrtvopolí, k službám.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tibor
Příspěvky: 440
Registrován: 27. 7. 2016, 15:17

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Tibor »

MC, Potomek zařídila čtvrtou podmínku Daliborova projektu na léčení zombií - dotáhnout do laborky bývalého Angela. Co je potřeba teď udělat?
Pěvec, se stal opravdovým hrdinou.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Zlatuše
Příspěvky: 135
Registrován: 21. 11. 2016, 14:11

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Zlatuše »

Grgure, sorry, ale jsem tam zainteresovaná, takže by to měla vyhodnotit ideálně Potomek. ;)

Tibore, analýza vzorků je triviální činnost a zvládnou to Daliborovi pomocníci s tou výbavou a vzorky, které už mají.
Od tebe je potřeba, jen to, abys ty výsledky vyhodnotil a interpretoval.

Když chceš vyhodnotit výsledky, hoď + SHARP. Při 10+ platí vše níže uvedené, při 7-9 vyber dvě, při 6- jen jedno.
- Zjistíš, jestli jsou Nesmrtelní na infekci imunní nebo ne a případně jak to u nich probíhá, svůj objev nám popiš!
- Zjistíš, jak podomácku vyrobit "preventivní lék", jehož účinky sice nevydrží dlouho jako vakcina, ale zase stačí jen namíchat koktejl tří již existujících léčiv či jiných běžně dostupných přípravků, urči kterých!
- Zjistíš, že k uzdravení pokousaného, ale ještě žijícího nakaženého stačí naládovat ho antivirotiky a provést nějakou bizarní, ale účinou proceduru se správným vybavením, popiš nám, co je potřeba!


Tak či onak navíc zjistíš, jaké účinné látky jsou potřeba k výrobě vakcíny.
Ne výrobu jedné várky (pro 100 lidí) je potřeba:
- medlab (máš)
- kvalifikovaná pracovní síla (máš)
- crap v hodnotě 1-BARTER
- 1 balení Ribavirinu
- 1 balení Amantadinu
- 1 balení Zidovudinu
Extravagantní "umělkyně", která už má plné zuby Bohů, Vlků intrik a soupeření mezi Nesmrtelnými.
Uživatelský avatar
Tibor
Příspěvky: 440
Registrován: 27. 7. 2016, 15:17

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Tibor »

Fiona interferovala s hodem 5 na moje přesvědčování, protože nechtěla abych tak tlačil na Potomka.

Já jsem zainteresovaný. Co se stane?
Pěvec, se stal opravdovým hrdinou.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Česlav
Příspěvky: 865
Registrován: 23. 6. 2016, 14:13

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Česlav »

Fiono, Tiborovi je tak těžké vzdorovat, on je prostě tak Hypnotický! (pořád na tebe má 3 HOLDy, ty na něho 1 HOLD)
Zaplavila tě směsice protichůdných pocitů a vlastně jsi dost nerozhodná, jestli jeho přání chceš a nebo nechceš vyplnit.
Pokud neuděláš, co Tibor chce, ztratíš na Tibora svůj poslední HOLD a přijdeš o highlight na WEIRD.
Pokud uděláš, co Tibor chce, ztratí 1 HOLD na tebe, ale nezískáš za to EXP.

EDIT MC: Do herního vlákana přepsáno aby to lépe adresovalo situaci, že Fiona už se rozhodla Tiborovi pomoct + Beathag chránit, než sama hodila.
Znovuzrozený Krkavec Víru.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Potomek
Příspěvky: 748
Registrován: 21. 6. 2016, 22:17

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Potomek »

Grgure, hranolky zametáš znamenitě. Všechno jste prošmejdili, zabili pár zalezlých potvor a dorazili ty různě zraněné. Jak jsi svým lidem nakázal, aby byli pečliví a důkladní, tak dokonce vynosili všechny mrtvoly před panelák a uložili je na úhlednou strukturovanou hromadu. Možná byli až příliš svědomití, na hromadě skončil i jeden výrazně potetovaný a piercingy prošpikovaný mladíček, jedna nafukovací panna, dále baset a párek koček naháčů.

Co budeš dělat dál?
Nová, zdokonalená verze Potomka, která se zkouší vyrovnat se vzpomínkami svého předchůdce. Deník postavy
Uživatelský avatar
Tibor
Příspěvky: 440
Registrován: 27. 7. 2016, 15:17

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Tibor »

Co jsem nechal/co jsem si odnesl při částečném úspěchu na Fuck this shit?

A když jsem zkusil vzdorovat zombii v sobě, hodil 6 na DSuF.


* kudy ven, kdyby instinkt zavelel přežít a utéct?
* jak nakazit co nejvíc asistentů
* kde se tu kdo skrývá
Pěvec, se stal opravdovým hrdinou.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Dalibor
Příspěvky: 843
Registrován: 10. 6. 2016, 18:59

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Dalibor »

Tibore, dostal ses pryč, ale v rámci léčby vzali tvou výbavu a ta teď leží v koutu. Je na dosah ruky, ale nevím, jestli na ni máš vůbec náladu.

Tvá vnitřní zombie se právě probudila a má hlad. Nedovolí ti znovu vzdorovat, pokud ji nějak nenasytíš.

V tuto chvíli je snadné utéct, ale hraješ o čas. Brzy se tě nějak pokusí izolovat, možná i za cenu toho, že pár vědců zůstane tobě na pospas. Pokud se laboratoř uzavře, půjde vyšplhat vzhůru na ochozy bývalé továrny a prolézt ventilací, případně si nahoře udělat cestu vhodně aplikovaným násilím.

Nejvíc asistentů nakazíš tak, že se na ně vrhneš rovnou teď a tady. Byli dost vystresovaní z pokusů, které jim Dalibor zadal a za chvíli se rozutečou do různých částí laboratoře, kde se zavřou, a nebudou moct ven a ty nebudeš moct dovnitř. Zůstanou ti jenom ti, kteří nestihnou utéct z tvé sekce.

Na ochozech je rozmístěná ochranka (2-harm, gang medium, 2-armor), zaslechl jsi také telefonní hovor, Dalibor dorazí za moment. Vědců je tam hned několik, ale v případném boji nebudou dělat problémy. Také počítej s tím, že jestli bude mít Fiona hodně špatný pocit, tak se možná také ukáže.

Co děláš?
Dalibor, muž s přátelskou tváří, starostlivýma očima a nadšeným hlasem.
Kdysi doktor, pečovatel o Zdroj a jeho lid, a nyní šiřitel zpráv.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Tibor
Příspěvky: 440
Registrován: 27. 7. 2016, 15:17

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Tibor »

Tak na snahu vyrvat dveře a dostat se k prvním obětem mám 5.

To ta moje zombifikace asi nebude mít dlouhého trvání, co?
Pěvec, se stal opravdovým hrdinou.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Česlav
Příspěvky: 865
Registrován: 23. 6. 2016, 14:13

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Česlav »

Zombie Tibore, podařilo se ti dveře částečně vyrazit a cpeš pazoury do škvíry. Asistenti zeječí strachy, ale místo toho, aby se dali na útěk jim přiběhnou na pomoc dva další a spojenými silami dveře zase přibouchnou a začnou k nim přistavovat nábytek!
A co víc, přibouchli ti ve dveřích ruku a ty s ní teď marně cloumáš, uvězněný. Daliborova ochranka tě tam má jako na dlani a pokud se nevytrhneš a oni se rozhodnou střílet, mají ránu jistou.

Co uděláš?
Pokud se nevytrhneš a Daliborova ochranka bude střílet, bude to succker someone, ale nemáš kam utéct či se zabarikádovat.
Pokud se budeš nějak vytrhávat, ber v potaz, že jsi zombifikovaný.
Pravděpodobně se vytrhneš i v případě neúspěchu, jen tam zkrátka necháš ruku...
Znovuzrozený Krkavec Víru.
Deník postavy
Uživatelský avatar
Grgur
Příspěvky: 664
Registrován: 10. 6. 2016, 21:56

Re: [AW-META] Grgur+Tibor a MC tahy/rozhodnutí

Příspěvek od Grgur »

Zlatuše má 6 na Read a person, když chce vědět, co by tak Grgur po ní chtěl.

Jsem zainteresovaný, tak jí prosím někdo jiný vymyslete, co tak vyčetla či co se jí stalo a tak podobně....
Potřebujete útočiště a nemáte na zaplacení nic než své tělo? Chcete se stát hrobníkem? Potřebujete si najmout nemrtvé? Grgur, nemrtvý šerif s Mrtvopolí, k službám.
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[AW] {PbP} Nesmrtelní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti