[IC] Kniha I

Moderátor: PbP GM

Uživatelský avatar
PbP GM
Příspěvky: 87
Registrován: 14. 11. 2013, 22:53

[IC] Kniha I

Příspěvek od PbP GM »

"Takže nijak jinak pomoct nemůžu," naznačí Gwyneth nejistě otázku Baledinovi a odhrne si světlé vlasy z očí. Převlékla se do suchého, když bylo nebezpečí zažehnáno, a teď stojí na molu s batohem na zádech.

Ohně byly uhašeny, loď už nenabírá vodu, hlavní zranění byla ošetřena, a ti, kdo na molu naštvaně čekali na příchozí, vystřídali zhrození, úlevu, a ruzné jiné emoce. Někteří byli odvedeni, někteří se vydali za obchodem, a zbyli jen ti, na které nikdo nečekal, nebo nemají kam jít.

Slunce začalo barvit jezero do ruda, a zážitky z mlhy se zdají neskutečné.
Uživatelský avatar
Balendin
Příspěvky: 6
Registrován: 2. 7. 2015, 22:31

Re: [IC] Kniha I

Příspěvek od Balendin »

"Chápu a děkuji. I tak jsi toho udělala víc než dost," skloním hlavu na znamení díků a zhluboka se nadechnu. Konečně je po všem a doufám, že na Jarama nějakou dobu nenarazím. Nejlépe tak do konce svého života. Pořád se cítím malátný a v hlavě mi třeští, ale to brzy přejde. Doufám.

Ještě jednou se rozhlédnu po těch několika cestujících, kteří byli zraněni. Naštěstí nikdo vážně. Jen pár pohmožděnin, popálenin a odřenin. Nejhorší rány jsem pomohl ošetřit a zbytek se zahojí časem. Když se na to dívám takhle dopadlo to ještě dobře. Jenom má výprava do rudé bažiny přišla vniveč. Okřídlený had, kterého jsme se Zaurakem tak dlouho hledali zmizel. Klec se v tom zmatku rozbila a když budu mít štěstí bude se schovávat někde ve Vaharině. Když ne skončil na dně jezera. Teď budu muset začít zase od začátku.

Posbírám ten zbytek svých věcí , který nepřišel k úhoně a otočím se ke Gwyneth.
"Nemám toho moc, ale za tvou pomoc bych se ti rád odměnil alespoň jídlem a suchou postelí," učiním nabídku. Vypadá trochu ztraceně a já jsem jí opravdu vděčný za to jak mi pomohla se Zaurakem. Nebýt jí vzalo by si ho jezero, nebo hůř, vzalo by si nás všechny.
Emotions XP: Putting my Faith in You (with this XP token) XP
Charsheet
Odpovědět

Zpět na „Play by Post Chuubo Fantasy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti