Kde a kdy?

Slezina je neformální víkend na chatě, kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Kde a kdy?

Příspěvek od Ecthelion »

Vzhledem k tomu, že jsme nějak zaspali při organizaci, možná by nebylo na škodu se už nějak domluvit. Jaro je za okny v rozpuku a Slezina stále není jistá.

:arrow? Tak kdy a kde? Strážná je pokud vím dávno zabraná, takže je nutné zvolit jiné řešení. Sparkle laskavě nabídla zase svoji chatu, ale nejsem si jist, zda ji smíme takhle moc zneužívat. Jak to vidíte? Nápady? Návrhy? Připomínky?
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4137
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Kde a kdy?

Příspěvek od Sparkle »

Chalupa bude k dispozici na červen.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Kde a kdy?

Příspěvek od Insolitus »

Minimálně za mě, bylo u Sparkle na chatě dobře a moc se mi líbila. Takže pokud je Sparkle pro, tak já bych tam jel rád
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6888
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Kde a kdy?

Příspěvek od Antharon »

Takze cerven u sparkle? tento rok sa ta organizacia zasadne zrychlila :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4137
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Kde a kdy?

Příspěvek od Sparkle »

Tak si udělejte anketu na termín

Čím víc do léta, tím tam bude příjemněji a tepleji. Ten první týden bych neriskovala, pokud to není nutný.

tzn dala bych 12-14 nebo 19-21 nebo 26-28.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Kde a kdy?

Příspěvek od ilgir »

Tak co? Bude něco?
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Kde a kdy?

Příspěvek od Bart »

Já bych rád přijel, akorát teď vůbec nevím, jak na tom budu v červnu s víkendama...
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Kde a kdy?

Příspěvek od Pepa »

Zatím nevím, jak jsem na tom s víkendy v červnu, ale pomalu už by to chtělo nějak dohodnout/rozhodnout. Může, prosím, někdo založit nějakou anketu? Či vlákno, kam bychom psali, kdo přijede...?
Odpovědět

Zpět na „Jarní Slezina 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů