Co budeme hrát?

Slezina je neformální víkend na chatě, kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16380
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od MarkyParky »

Johnjarik:
Myslím, že se někde bude válet, takže ho můžu vzít.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6887
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od Antharon »

niekto by mohol odmástrovať nejakú pripravenú hru dark heresy....

inak ja môžem priniesť doskovky, kľudne aj viac ak by sa niekto ponúkol, že ma s nimi odvezie
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od Pepa »

Bajo, Maugir: Já teď právě začínám číst ty Starter rules pro DnD 5. Jestli to do Sleziny přečtu a bude se mi to líbit, tak bych to klidně GMoval. Zatím to ale nechávám otevřené.

Hry které bych mohl (chtěl) vést:

:arrow? Střepy snů - Příběh (prostředí, postavy) na přání

:arrow? Age of Arthur - Příběh ze syrové "artušovské" Anglie. Doprovodí družina princeznu Gwenhwyfar přes nepřátelské území bez úhony?
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od Maugir »

Pepa píše:Bajo, Maugir: Já teď právě začínám číst ty Starter rules pro DnD 5. Jestli to do Sleziny přečtu a bude se mi to líbit, tak bych to klidně GMoval. Zatím to ale nechávám otevřené.
To zní dobře. Já bych si rád vyzkoušel barbara, už mám připravený charsheet:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od Bart »

jako obvykle se mi chce hrát prakticky všechno, přestože většinu těch věcí neznám...

nabídnout můžu asi jenom DrD II - dramaticky orientovanou hru, zřejmě za vysokoúrovňové postavy (v duchu Her mocných; ale můžem to hrát i low-level), s mírně abstraktním přístupem k mechanikám tak, aby víc podporovaly drama a žánr

kostru zápletky / pozadí / prostředí bych ještě navrhnul, ale základ je v intenzivním zapojení hráčů do přípravy scén - víc než na mém scénáři by záleželo na vašich prioritách, zájmech a cílích vašich postav a tématech, na kterých se dohodneme, že je chceme do hry vnést

testoval jsem to mimo jiné na GC a fungovalo to dobře:)
v anotaci na GC se píše:Získat uznání samotného krále a být pasován na rytíře – to je v životě dobrodruha záviděníhodný úspěch. Ale jak kromě slávy získat i vliv, peníze a moc? A jak přivést zanedbané panství k rozkvětu, zvlášť teď, když byl zavalen nedaleký zlatý důl a krajem se šíří strach z netvorů unášejících vesničany? Situace je nepřehledná a v sázce hodně. Přidají se postavy na stranu církve, bohatých kupců, pohanských druidů, horských pašeráků, či snad někoho úplně jiného? Dokážou ze situace vytěžit něco pro sebe, nebo akorát uvrhnou celé hrabství do chaosu?

Zkuste si zahrát DrD2 za mocné postavy, které rozhodují o budoucnosti celého kraje. Společnými silami vytvoříme příběh, který může skončit válkou, hladomorem, ale taky nezměrným bohatstvím nebo nastolením řádu. Jak se celá zápletka vyvine, záleží jen na vaší chuti, nápadech, motivaci vašich postav a překážkách, které si do cesty postavíme.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16380
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od MarkyParky »

Je to slezina RPGFóra, tak jsem si řekl, že bych si dovolil zahrát (záměrně neříkám odvést, protože je to GMless) hru, co vznikla letos na jaře přímo pro RPG Kuchyni.

Takže pokud by bylo tak 3-5 dalších zájemců, tak bych někdy v průběhu kuchyně rád zkusil si s někým zahrát Fantóma viewtopic.php?f=277&t=12243
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od boubaque »

Což mi připomíná, že Jarik mě bude už druhou slezinu uhánět ke hraní Insomniaků (hra z předoslední Kuchyně). Když budu vědět, že by si zahrálo více lidí, budu mít víc motivace se pořádně připravit ;)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
johnjarik
Příspěvky: 534
Registrován: 4. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od johnjarik »

:D už uhani :-)
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od Sarsaparillos »

Jsem pro každou špatnost a jako loni s sebou vezmu Munchkiny pro bezesné noci :)
Uživatelský avatar
johnjarik
Příspěvky: 534
Registrován: 4. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od johnjarik »

Ahoj.
Nemá doma někdo nějaké figurky kovboju a indianu?
Stačí cca 10. Nejlépe v měřítku 1:48 ... 1:72
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16380
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od MarkyParky »

Johnjarik:
Jestli máš ještě volno, tak ten western bychom rádi 2 zkusili. Bude to spíš kovbojka nebo mayovka nebo weird west? Jsme pro všechno, jen ať se máme na co připravit (pokud je teda místo)

Figurky indošů ale nemám ;o), můžu přivést westernové sudy a pytle 28mm ;o) a bandu černochů s pistolema, taky 28mm.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od Sosacek »

Ta paní, co udělala Chuuba slíbila Chuubo pohádku (jako žánr) a mělo by to být hotovo do sleziny. Nevím, jestli je to oneshot nebo kampaň, ale můžu to přivézt. Pokud to stihne.
But nobody came.
Uživatelský avatar
johnjarik
Příspěvky: 534
Registrován: 4. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od johnjarik »

Přihlášky beru až a místě. (kdo bude mít právě čas, zda já budu mít sílu a zájem vést, apod. :) )
Je to spíše western (kovbojka) typu Mayovka nebo ještě lépe Hell on Wheels.
Resp. v tom to začíná. Pak mám mírnou představu, kde se to má posunout (aby to mělo v sobě dost zapamatovatelný BANG) a ten je mimo obě mnou uvedené westerny i mimo tebou uvedené wsterny.

Netřeba vozit žádné modely (to načrtneme a udělá to stejnou práci). Pytle a barely mám taky (v poměru 1:72) a nevezu je :)

Ony by možná stačily figurky z nějaké urban RPG, pokud nejsou namalované :)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6887
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od Antharon »

nie je to síce moc fluffy ale môžem ti priniesť nejakých warhammerovských skinkov. nie sú namaľovaní takŽe aj tak nie je poriadne vidno ako vyzerajú
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: Co budeme hrát?

Příspěvek od Kelton »

Sosacek píše:Ta paní, co udělala Chuuba slíbila Chuubo pohádku (jako žánr) a mělo by to být hotovo do sleziny. Nevím, jestli je to oneshot nebo kampaň, ale můžu to přivézt. Pokud to stihne.
Stihla.

Takže chceš říct, že si Chuuba taky zahraju, jo? ;)
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti