Informace, přihlášky

Slezina je neformální víkend na chatě, kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Raven »

hurá deskovky!

ilgir: Darjeeling a Puerto Rico? Ani jedno jsem teda nehrála, ale vypadají dobře 8)
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Insolitus »

to Ilgir: já bych si zase někdy moc rád zahrál Vysoký napětí. Hrál jsem to jendou a byl jsem z té hry naprosto nadšený.
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Alef0 »

Vysoke napatie sme hrali davno (ja to volam Funkenšlág podla tej povodnej verzie), a bolo to super...hlavne ked niekto zacal vehementne roleplayovat o tom, ako atomova lobby zdiera uholne elektrarne.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
johnjarik
Příspěvky: 534
Registrován: 4. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od johnjarik »

Galaxy Truckera mám ted komplet, ale nemám jej v plánu vozit:-)
Místo toho u mne hledejte - Castle of Ravenloft, Želví závody, Minutovou říši a par karetek.

OK. Beru i Vysoké napětí.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sosacek »

Ono je jiny ten grill privezt na spolecny jidlo, a jiny bejt pujcovna kuchynskeho vybaveni.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sarsaparillos »

Sosacek píše:Ono je jiny ten grill privezt na spolecny jidlo, a jiny bejt pujcovna kuchynskeho vybaveni.
To, že každý v zájmu pestrosti a vzájemného poznávání se přispěje na gril vlastním masem (zeleninou, sýrem,...) přece ještě neznamená, že se nejedná o společné jídlo, no ne? Spolu to připravíme, zapálíme, ohřejeme a sežereme. A na uhlí a amortizaci ti přispějeme taky :wink:
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od ilgir »

Sosacek píše:Ještě uvidim.
Tak prosím dej vědět včas, ať nekupuju maso zbytečně. Jinak jsem taky počítal se sdíleným grilováním, které zaručí pestrou nabídku.

Deskovky: Darjeeling vlastně taky nemám, omlouvám se :oops: Vysoké napětí tedy neberu, spoléhám na kolegu. Puerto Rico beru, je to docela suchařina, ale proč ne... Na Minutovou říši jsem zvědavý, to vem určitě.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sosacek »

Tak to jo. Ja jsem mel za to, ze si chcete kazdej peclive hlidat svoje a presne resit co je ci. V tom pripade ho vezmu.

A uhli nebude potreba.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Antharon »

ja môžem vziať dedictví (hra o mínaní peňazí) a cosmic encounter (šialená diplomatická vec s farebnými lodičkami)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od ilgir »

Cosmic Encounter mě zajímá. Ale to zabere celý RPG slot, ne? (Ne že by mi to vadilo.)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Antharon »

trva to od pat minut do troch hodin, nie je to zrovna eurogame s pevnym casovym ramcom, ale vacsinou to hravame na viac vitaznych, vacsinou tak dve az tri hry sa zmestia do jedneho bloku
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Pepa »

Ač jsem se na Slezinu moc těšil, tak se omlouvám, ale z vážných důvodů nebudu moci dorazit. :(

Mějte se a užijte si to.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sosacek »

Drz se.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sparkle »

Pepa píše:Ač jsem se na Slezinu moc těšil, tak se omlouvám, ale z vážných důvodů nebudu moci dorazit. :(

Mějte se a užijte si to.
:(
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od MarkyParky »

Vezu tlupu lidiček z Prahy, osádka já, Deny, Sparkle, Bart a Insolitus. Odjezd máme mezi čtvrtou a pátou hodinou z Prahy, takže podle stavu D1 očekáváme příjezd na místo mezi 19-20 a hned bychom se připojili ke grillovačce.

Kdyby grillování začínalo výrazně dříve a vy jste už byli nažroucení, prosíme, prosíme, smutně koukáme, nevyprdněte se na nás a nechte ten grill tak nějak rozehřátý....
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů