Informace, přihlášky

Slezina je neformální víkend na chatě, kde se povídá, vaří, chodí se na procházky a, ehm... už jsme zmínili hraní?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Raven »

hurá deskovky!

ilgir: Darjeeling a Puerto Rico? Ani jedno jsem teda nehrála, ale vypadají dobře 8)
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Insolitus »

to Ilgir: já bych si zase někdy moc rád zahrál Vysoký napětí. Hrál jsem to jendou a byl jsem z té hry naprosto nadšený.
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Alef0 »

Vysoke napatie sme hrali davno (ja to volam Funkenšlág podla tej povodnej verzie), a bolo to super...hlavne ked niekto zacal vehementne roleplayovat o tom, ako atomova lobby zdiera uholne elektrarne.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
johnjarik
Příspěvky: 534
Registrován: 4. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od johnjarik »

Galaxy Truckera mám ted komplet, ale nemám jej v plánu vozit:-)
Místo toho u mne hledejte - Castle of Ravenloft, Želví závody, Minutovou říši a par karetek.

OK. Beru i Vysoké napětí.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sosacek »

Ono je jiny ten grill privezt na spolecny jidlo, a jiny bejt pujcovna kuchynskeho vybaveni.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sarsaparillos »

Sosacek píše:Ono je jiny ten grill privezt na spolecny jidlo, a jiny bejt pujcovna kuchynskeho vybaveni.
To, že každý v zájmu pestrosti a vzájemného poznávání se přispěje na gril vlastním masem (zeleninou, sýrem,...) přece ještě neznamená, že se nejedná o společné jídlo, no ne? Spolu to připravíme, zapálíme, ohřejeme a sežereme. A na uhlí a amortizaci ti přispějeme taky :wink:
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od ilgir »

Sosacek píše:Ještě uvidim.
Tak prosím dej vědět včas, ať nekupuju maso zbytečně. Jinak jsem taky počítal se sdíleným grilováním, které zaručí pestrou nabídku.

Deskovky: Darjeeling vlastně taky nemám, omlouvám se :oops: Vysoké napětí tedy neberu, spoléhám na kolegu. Puerto Rico beru, je to docela suchařina, ale proč ne... Na Minutovou říši jsem zvědavý, to vem určitě.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sosacek »

Tak to jo. Ja jsem mel za to, ze si chcete kazdej peclive hlidat svoje a presne resit co je ci. V tom pripade ho vezmu.

A uhli nebude potreba.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6888
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Antharon »

ja môžem vziať dedictví (hra o mínaní peňazí) a cosmic encounter (šialená diplomatická vec s farebnými lodičkami)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od ilgir »

Cosmic Encounter mě zajímá. Ale to zabere celý RPG slot, ne? (Ne že by mi to vadilo.)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6888
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Antharon »

trva to od pat minut do troch hodin, nie je to zrovna eurogame s pevnym casovym ramcom, ale vacsinou to hravame na viac vitaznych, vacsinou tak dve az tri hry sa zmestia do jedneho bloku
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Pepa »

Ač jsem se na Slezinu moc těšil, tak se omlouvám, ale z vážných důvodů nebudu moci dorazit. :(

Mějte se a užijte si to.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sosacek »

Drz se.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od Sparkle »

Pepa píše:Ač jsem se na Slezinu moc těšil, tak se omlouvám, ale z vážných důvodů nebudu moci dorazit. :(

Mějte se a užijte si to.
:(
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Informace, přihlášky

Příspěvek od MarkyParky »

Vezu tlupu lidiček z Prahy, osádka já, Deny, Sparkle, Bart a Insolitus. Odjezd máme mezi čtvrtou a pátou hodinou z Prahy, takže podle stavu D1 očekáváme příjezd na místo mezi 19-20 a hned bychom se připojili ke grillovačce.

Kdyby grillování začínalo výrazně dříve a vy jste už byli nažroucení, prosíme, prosíme, smutně koukáme, nevyprdněte se na nás a nechte ten grill tak nějak rozehřátý....
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů