RPG Kuchyně 2011

RPG Kuchyně proběhla 18.2.–6.3.2011
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tindo
Příspěvky: 287
Registrován: 23. 8. 2007, 23:55
Bydliště: Nový Bydžov

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od Tindo »

jonka: Děkuji
Zahrajte si Královské kostky - strategické fantasy rpg, inspirované hrou Crusader Kings.

Za mořem na vás čekají neznámé končiny. Kudy povede tentokrát cesta do Indie? - Terra incognita
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od boubaque »

crowen píše:(Uprimne lutujem kazdeho, kto momentalne cita moju odovzdanu hru, spatne si to po sebe citam a skrypem zubami a jezia sa mi vlasy na hlave z gramatiky a chyb... :eyecrazy: :-? )
To neřeš, nám je všem jasné, že někdy je potřeba v rámci časové úspory pravopis obätovať $P Ale abys neměl pocit, že jsi v tom sám, já jsem dokonce jedno slovo špatně vyskloňoval :)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
zyt
Příspěvky: 221
Registrován: 8. 8. 2009, 15:39

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od zyt »

Namísto: "Když za svou pravdu padnete, vyhrajete úplně celý konflikt." Jsem napsal:"Když za svou pravdu nepadne, vyhraje úplně celý konflikt." Když sem to četl, rval sem si vlasy.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od boubaque »

Mám toho poslední dobou hodně, tak zatím nestíhám komentovat, ale všechno už jsem aspoň prolítl, v případě těch nejkratších her i přečetl, a musím říct jednu věc:

I když budu mít asi k některým hrám podstatné připomínky, myslím, že se letos sešel z těch čtyř ročníků nejlepší soubor her. U každé jsem měl pocit, že bych si ji rád aspoň zkusil, a všechny mají nějaký dobrý nápad a zároveň působí dostatečně soudržně (aspoň nakolik jsem to byl schopný posoudit z rychlého pročtění). Takže všem soutěžícím: :clap: :clap: :clap:
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Quido De Ultor
Příspěvky: 53
Registrován: 2. 10. 2010, 14:27
Bydliště: Štítnik

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od Quido De Ultor »

Páni, niektorí tvorcovia súťažných hier využili ingrediencie ozaj pekne a zaujímavo pojali tému ročníka. No niektorí sa toho zhostili s takou vervou, že sa klaniam a len ľutujem že som sa nemohol zúčastniť a konkurovať im. Bohužiaľ som si v pondelok 7. marca, ráno o pól piatej všimol že v dokumente nemám spísaných ani 50 % hry. Nie to ešte graficky upravené v pdf podľa mojich predstáv. No možno je lepšie že som to nestihol, a tak sme sa s chlapcami do toho pustili spolu a rozpracovali z malej hry celkom zaujímavý projekt, ktorý dúfam čoskoro uzrie svetlo rpg fóra. Už sa teším na kritiku, ako pozitívnu tak i negatívnu.
Chcem vopred pogratulovať víťazovi i súťažiacim a vedeniu fóra za skvelo zorganizovanú a inšpiratívnu súťaž. Bravo!
Obrázek
"Nazdávajte sa, že som priniesol mier na zem; nepriniesol som mier, ale meč. "
"Pre mágiu nebol žiaden problém stvoriť samú seba..."
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od jonka »

Ahoj ahoj,
index mojí zaneprázdněnosti dosahuje v těchto dnech vysokého stupně, ale to neznamená, že bych na vás nemyslel :-)
Nemám ještě přečtené a ohodnocené všechny hry, ale za to co mi zatím prošlo před očima musím účastníky pochválit a nepochybuji že i ta zbylá půlka bude stejně plodná ,-)

A taky jsem přišel oznámit, že 10. dubna skočila druhá fáze, kdy jste mohli psát komentáře a dojmy z hraní a mít za to bodíky do soutěže. Pokud by se ještě někdo chtěl přihlásit jako hodnotící ať mi napíše sem nebo do pošty, přidělím mu místo v příslušné hodnotící sekci. take care.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od crowen »

Kedy presne budu vysledky? Viem, ze tento vikend na Slezine, ale ktory den? A hodi to sem niekto pred uverejnenim zbornika?
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od jonka »

Jestli budou výsledky na slezině, tak nejdříve v sobotu, jsem domluvený s PK že mu pošlu svoje hodnocení SMSkou :)
Nechci strašit, ale "jestli" je v tomto případě opravdu jestli, protože momentálně jdu spát po noční a pak mám pár hodin na to, abych to dal nějak dohromady, budu se snažit.. Omlouvám se, ale poslední měsíc jsem fakt nestíhal spojení práce a čehokoliv jiného. V případě že by to nevyšlo bych výsledky dodal co nejdříve to bude možné. Sborník bude.. asap :-)
..
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od jonka »

Moc se omlouvám, ale nestíhal jsem to ani dnes :( V průběhu příštího týdne mám volněji, tak to dám dohromady a výsledky uveřejníme (nejpozději příští víkend).
Poprosím o shovívavost. (..i některé zkoušky se dělají na první opravný termín ;-) )
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od Peekay »

Moje hodnotenia su pripravene, takze ked bude Jonka done, bude to hned :)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od crowen »

Jonka! Jonka! Jonka! Jonka! Jonka! Jonka! Jonka! Jonka! Jonka! :-)=
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od jonka »

6/9! :) rychleji to nedávám :(
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
zyt
Příspěvky: 221
Registrován: 8. 8. 2009, 15:39

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od zyt »

A teď? Aspoň 8/9 prosíííím.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od jonka »

9/9 !! ;-)
teď už to dám jenom dohromady s hodnocením PK a bude to..
(tedy ještě posčítám plusové body, dám do nějakého pdf naše hodnocení a komentáře a pak vyhlásím. takže to ještě může trvat. Moje představa, kterou bych chtěl naplnit je, že při zítřejším kohoutím kokrhání budou výsledky ;-) )
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od jonka »

sčítal jsem teď bonusové body a podle mých propočtů to dopadlo následovně:

Bod za zahrání:
Zyt - Zkazky
Kelton - Imagin(aryn)ation

Bod za komentáře:

Gediman (ano)
zyt - Zkazky (OK)
boubaque - Zrození řádu (OK)

Crowen (ne)
Tindo - Ďáblova léčka (ne)
Lyco - Na kraji (ne)

Tindo (ano)
boubaque - Zrození řádu (OK)
E2 - Cizinec (OK)

zyt (ano)
Antharon - Zlatý muž (OK)
Gediman - Timeflash (OK)

E2 (ne)
Antharon - Zlatý muž (ne)
Lyco - Na kraji (ne)

Lyco (ne)
Kelton - Imagin(aryn)ation (ne)
zyt - Zkazky (ne)

boubaque (ne)
Crowen - Tajomny Albion (ne)
Gediman - Timeflash (OK)

Antharon (ano)
Tindo - Ďáblova léčka (OK)
Kelton - Imagin(aryn)ation (OK)

Kelton (ano)
Crowen - Tajomny Albion (OK)
E2 - Cizinec (OK)


Prosím, jestli máte někdo nějakou reklamaci, tak dejte vědět, projížděl jsem to teď prvně a i když jsem si celkem jist, tak myška může vždycky proklouznout ;-)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti