RPG Kuchyně 2011

RPG Kuchyně proběhla 18.2.–6.3.2011
Odpovědět
Uživatelský avatar
zyt
Příspěvky: 220
Registrován: 8. 8. 2009, 15:39

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od zyt » 15. 5. 2011, 17:52

Myslím že jsem napsal komentář ke Zlatýmu muži až den po oficiální uzávěrce. Ale jestli mi to uznáš...
EDIT: teda tři dny po...

jonka
Příspěvky: 1977
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od jonka » 16. 5. 2011, 07:12

zyt: nakonec jsem ti to neuznal (termíny jsou holt termíny.. ačkoliv ehm, jsem ten pravý, který to říká ;-) ), naštěstí to pořadí nijak neovlivnilo.

. . .

no, kohouty jsem sice nestihl, ale mám to úspěšně za sebou. Gratuluji všem, kteří se do letošní kuchyně zapojili, stálo to určitě za to. Rád bych napsal ještě malý feedback k letošní kuchyni, jelikož jsem si to slíbil a když bych se probudil, tak bych se na to zase vyprd jak se znám.


Potíže se mnou byly už od začátku, ale jsem rád, že jste mě to nechali organizovat, protože jsem od přírody odkládač a jinak než tréningem si skill nevybuduju. Minulé týdny byly extrém, ale nakonec se mi to povedlo dát a jsem za to rád. Příští ročník, ale na 99% organizačně vynechám a nechám i jiným ať naberou tyto vzácné zkušenosti. Skládám holt lidem jako Markus a Peekay (a dalším), kteří dokážou/dokázali (alespoň zdánlivě) organizovat soutěže lehce jako na běžícím páse respektive s bravurou sekat hodnocení. Tato liga mi bude navždy zapovězena :-)

Původně (jak jsem avizoval) se mi do komentování moc nechtělo, ale když jsem uviděl příspěvky tak mi bylo jasné, že je musím okomentovat. Momentálně jsem nadšen do té míry, že jsem záměrně do porotcovských komentářů nezahrnoval myšlenky o případných směrech kudy by se hra mohla ubírat a tyhle k těmhle věcem bych se chtěl dostat někdy později podrobněji v jednotlivých vláknech. Uvidím ale nakolik se mi to povede při současném tempu reálné práce a dalších věcí.

Co se týče ingrediencí, měl jsem hned po zveřejnění trochu strach z ingredience časových skoků, a litoval jsem, že jsem ji tam dal, protože je podle mě záludná a snadno se dá chytit do pasti, ale nakonec to dopadlo vcelku dobře. Jinak jsem doufal, že bude trochu víc bonusových bodů, ale holt asi všichni jsme s časem občas trochu na štíru. Nakonec se ukázalo, že body dokážou mít poměrně velký vliv, viz podrobnější hodnocení ve sborníku. Co se týče her, tak ty se podle mě povedly a při čtení jsem byl několikrát nadšený, a to už se mi dlouho nestalo. Tak ještě jednou dík za fajn strávený čas nad vaší tvorbou, jak budu mít čas, tak si vlákna podrobně projdu a kdyžtak něco škrtnu. (škrtnout = psát)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná

Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3427
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: bb [svk] / dublin [irl]
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od crowen » 16. 5. 2011, 10:15

super, vyhlasenie je vonku!

btw kde je k nahliadnutiu ten zbornik, co je slubovany na hlavnej stranke?

jonka
Příspěvky: 1977
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od jonka » 16. 5. 2011, 10:48

je k nahlédnutí dole, jako příloha v novince
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 13014
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od Markus » 16. 5. 2011, 11:13

Odkaz nebyl viditelný, ale už jsem to opravil.

Chtěl bych ti, jonko, poděkovat za organizaci. Letošní pravidla mi přišla asi zatím nejlepší, líbila se mi možnost komentovat si hry navzájem a dostávat za to body, příp. někomu pomoci testem atd. Ne že by se to využívalo v nějaké masové míře, ale pořád tím vzniklo víc aktivity než v jiných ročnících. Tak se to třeba bude časem zlepšovat. :) Mě osobně trochu nesedly obrázkové ingredience a hlavně už jsem v té době psal diplomku, takže na Kuchyni nezbyl čas. Ale díky za vyhodnocení, zkusím si ty hry číst od té nejlépe bodované směrem níž, :)

Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 10942
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od Ecthelion » 16. 5. 2011, 12:02

Gratulujeme vítězi a všem soutěžícím! :clap: Stejně tak opravu moc děkujeme jonkovi a Peekayovi za jejich komentáře a jonkovi za organizaci! :clap:

Moc se omlouváme všem, které jsme měli okomentovat a neokomentovali jsme (ne kvůli bodům - letos jsme nešli po medailích - ale kvůli zpětné vazbě pro autory). Opravdu jsme nestíhali - dokončování diplomky a Dračáku 2ky najednou je ďábelská kombinace. Máme to ale pořád v plánu dohnat a okomentovat, až bude trochu volněji. Doufám, že to bude co nejdřív. :wink:

Body za vzájemné hodnocení jsou skvělý dodatek (přestože letos nám to nevyšlo, tak myslím, že to opravdu má smysl), body za testování jsou trochu problematičtější, ale asi taky pěkný dodatek. Letos jsem si vážně nebyl jistý obrázkovými ingrediencemi, protože obrázkové ingredience jsou hrozně neomezující... a tím pádem neinspirující. Zatímco u slovních ingrediencí člověk začíná pracovat s tím, co mu igredience dá, u těch obrázkových to fungovalo spíš systémem "něco vymyslím a pak na ty obrázky napasuju". Rozhodně minimálně na první pohled. My jsme nakonec s obrázky pracovali dost (co se inspirace týká), ale vím, že na první i druhé přečtení jsem z toho neměl žádný vstup (nic mi neseplo). Určitě bych pro příští ročník zvážil jestli je zařadit nebo ne.
Rozhodně ale ještě jednou musím jonkovi poděkovat za organizaci a hlavně chuť s jakou se do toho pustil a nebál se udělat změny a zkusit to. Všechny čest, vyšlo to opravdu dobře!
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 3801
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od Antharon » 16. 5. 2011, 17:46

tak pravdu povediac som tým tretím miestom veľmi milo prekvapený, ďakujem chalani, inšpirovali ste ma a asi to prepracujem do použiteľnejšej podoby :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.

Uživatelský avatar
zyt
Příspěvky: 220
Registrován: 8. 8. 2009, 15:39

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od zyt » 16. 5. 2011, 18:59

Nuže je na čase poděkovat porotcům za jejich verdikt.
Když jsem se ráno těsně po kokrhání vrhl k počítači, nechtělo se mi věřit vlastním očím (po první noční v týdnu je to obvyklé) a nastalo nemalé rozčarování ("Takže já teď budu muset překopávat tudle slátaninu namísto abych pařil Solar System?! a vyvíjel Crawl?") ale nakonec zvítězilo takové to samolibé uspokojení. Takovej pocit nemívám ani když se pořádně najím.
Takže dík.

Zároveň bych chtěl poprosit všechny kteří mají ke Zkazkám co říct aby mi poradili jak tu hru dokončit. Tohle je můj první dyzajnerskej výtvor(nebudu počítat varice na Yrrhedesovo oko, pokus o pulpový western na Marsu, ani moji oblíbenou 1kF skoro freeformu) takže se v tom co je pro zábavu dobré a co ne dost ztrácím.

Jo a abych nezapoměl! Ještě jsem nepoděkoval Gauldymu a Měješovy kteří mi to během tvorby ochotně kritizovali a opravovali a nakonec se i s dalšími účastnili testování. (Ti tohle ale číst nebudou takže to udělám až se uvidíme)

Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1905
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Re: RPG Kuchyně 2011

Příspěvek od Gran » 27. 5. 2011, 13:11

Gratulujem vítězům! Už se těším na příští rok - snad budu mít čas se zúčastnit také. ;)
It's Alive!

Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host