RPG Kuchyně 2010

Odpovědět
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od OnGe »

Jsem se tesil, jak sem v pondeli prijdu a uvidim haldu komentaru u souteznich her, ale nove prispevky bych spocital na prstech a ani bych nemusel sundavat palcaky. To jsem doufal ve vetsi ohlas...
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Insolitus »

Obavam se, ze tady se ceka predevsim na verdikt porotcu, vsichni jsou v tichem napeti
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Markus »

Porotci se vyjádří až 24. 4. Do té doby bohužel neočekávejte od porotců ani jeden komentář (šetříme si své postřehy na oficiální příležitost :) ). Obávám se, že pokud se nepodaří rozjet nějaký systém vzájemného pročítání a komentování mezi soutěžícími, tak tu bude tiché napětí ještě skoro dva měsíce.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od OnGe »

Tak snad tu nejsou jenom porotci a soutezici, ne? Seznam uzivatelu ma 925 polozek, rada o tuhle soutez i projevila zajem a az na cestne vyjimky je tu porad ticho po pesine:)

PS: Ja uz okomentoval dve :)
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od boubaque »

Já mám komentování pořád v plánu, ale bohužel jsem měl zatím čas přečíst jen sotva dvě hry a čas srovnat si myšlenky a napsat je už jsem moc nemel... Ale nejpozději koncem týdne bych snad měl přidat pár komentářů.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Markus »

Ještě mě napadlo, že by šlo uspořádat nějaký program "Ty okomentuješ mně, já okomentuju tobě". Prostě by se přihlásili lidi, kteří mají zájem, a pak by se tímhle stylem vzájemně zavazovali k přečtení her :)
Uživatelský avatar
Alatir
Příspěvky: 15
Registrován: 8. 2. 2010, 15:19
Bydliště: Kladno

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Alatir »

Též mám v plánu okomentovat výtvory ostatních, akorát si na to pořád nedokážu najít čas (škola je velkej žrout).
Vampire penguins? Zombie guinea pigs? We're done for.... done for.
-- STM
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od boubaque »

Dal jsem si závazek každý večer přečíst a okomentovat jednu hru. Dnešek splněn, jen se obávám, že se mi to nepodaří opravdu každý den... a ještě víc se obávám, že se nedostane na všechny... kdo má některé ty romány číst, co? ;)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od OnGe »

Ja mam v planu procist a okomentovat vsechno (nebo okomentovat alespon to, kde je k tomu moznost). Mozna to nezvladnu behem mesice a pul, ale drive ci pozdeji urcite :)
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Markus »

Tak soutěžní hry vyvěšeny na portálu.

Prosím, pročtěte si ten článek a zkontrolujte si, jestli všechny odkazy skutečně vedou na vaši hru a diskuzi.
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Bouchi »

Shodou okolnosti zrovna uzaviram Dech draka, kam jsem dal kratky text o tom, ze v Kuchyni se dovarilo, soutezni prispevky je mozne si stahnout a procist a autori budou vdecni za komentare. Rad bych ten clanek rozsiril o prave zverejnene anotace - treba se tak prilaka vic zvedavcu a objevi se vic komentaru. Doufam, ze nikdo z vas, tvurcu souteznich her, nebude mit proti tomuto zverejneni svych textu (z nich anotace vychazeji) namitek. (Kdyby ano, tak mi to pls co nejrychleji dejte vedet.)

Par souteznich her jsem si uz zbezne proletl a tesim se, az si vsechny proctu dukladne (coz bude ale az tak zacatkem pristiho mesice, ted mam pred sebou jeste dva pracovni projekty).
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od OnGe »

Markus: U me je tam (zase :>:o/ ) chyba. Druhy odstavec by mel byt take kurzivou, protoze patri k tomu predchozimu reklamnimu textu. Ale je to jen kosmetika, kdyz to tak zustane, veset se nebudu :)

Bouchi: super :clap:
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
lyco
Příspěvky: 66
Registrován: 28. 2. 2010, 21:05

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od lyco »

Markus píše:Tak soutěžní hry vyvěšeny na portálu.

Prosím, pročtěte si ten článek a zkontrolujte si, jestli všechny odkazy skutečně vedou na vaši hru a diskuzi.
Čím jsme si zasloužili tu pochybnou čest být první v seznamu? :-)

Poprosil bych, aby v anotaci bylo stejné formátování jako v pravidlech, tj. text "To není pravda. Nebo alespoň ne celá." byl v samostatném odstavci.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Markus »

lyco píše: Čím jsme si zasloužili tu pochybnou čest být první v seznamu? :-)

Poprosil bych, aby v anotaci bylo stejné formátování jako v pravidlech, tj. text "To není pravda. Nebo alespoň ne celá." byl v samostatném odstavci.
Vysloužili jste si to chytrým pojmenováním hry :)

Já jsem ty texty anotací obecně dost osekával, nebo sešíval z různých částí pravidel. Snažil jsem se, aby měly víceméně nějakou jednotnou délku, a ty dlouhé jsem zkracoval. Jestli se vám něco nelíbí, tak pište, já to opravím, ale jinak jsem s tím vesměs spokojen. $lol$
Uživatelský avatar
Baelara
Příspěvky: 45
Registrován: 22. 9. 2008, 10:26
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Baelara »

Tak som bola upozornena na drobnu chybu v anotacii karmaCorpu (mimochodom - dobra praca Markus, vybral si prave to podstatne :)) - v prvom odstavci "Je to hra u úspechu a cene zaň." zmenit na "o".

Dakujem!

(Za neprispievanie sa ospravedlnujem a obavam sa, ze nemam lepsiu vyhovorku ako ostatni - cas nepusti :()
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů