RPG Kuchyně 2010

Odpovědět
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Insolitus »

Olééé
Děkujem za hodnocení všem porotcům
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od OnGe »

Taaak...precteno (tedy hodnoceni k me hre, ne vsechno:) ) Az na par vyjimek musim dat porotcum v jejich vytkach za pravdu (tech par vyjimek asi rozeberu pozdeji v prislusne diskusi) a i tech par vyjimek kladu za vinu nedostatecne jasnemu podani. To je jedna z veci, na ktere clovek potrebuje pohled nekoho nezucastneneho.

Za vase komentare dekuji, vynasnazim se je nalezite zuzitkovat :)
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Peekay »

Ako tak citam slovne hodnotenia, myslim ze by urovni zborniku velmi pomohla aspon jedna runda korektur $D Co takto oslovit Drakkarovsku crew?

edit: also, asi neposobi uplne dobre ze brozura sa vola "postavy2010-vyhodnoceni.pdf"... este by si niekto mohol nahodou zacat (uplne nepravom, samozrejme!) mysliet, ze vznikla iba znasilnenim brozurky zo sutaze o najlepsiu postavu! $lol$
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Alatir
Příspěvky: 15
Registrován: 8. 2. 2010, 15:19
Bydliště: Kladno

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Alatir »

K hodnocení, trefili jste se v podstatě ve všem a navíc jste mě i malinko překvapili. Totiž, že to co jsem jen tak nastřelil bude nakonec nejlíp hodnocené a to s čím jsem strávil hromadu času (a z různých důvodů nedokončil) dopadne nejhůř, jsem nečekal :~) Stejně tak, že to co jsem chtěl stvořit něco a to co jsem vytvořit nechtěl by podle vašich komentářů nakonec bylo lepší. Inu, evidentně v tom bylo cosi shnilého (samozřejmě ne v porotě). Ale to je tak, když chci vytvořit něco co už tu bylo (a navíc to někdo vymyslel mnohem líp) bez znalosti originálu, takže mám co jsem si zasloužil.
Doufám, že za rok budu při tvoření víc myslet a najdu si nějakou lepší múzu.

Takže páni porotci, díky za to, že jste věnovali čas mému dílku (které bylo v podstatě hrubý nástřel) a taky za rady a komentáře. V létě se na to znova podívám a třeba z toho něco vykřesám.

PS: Až si najdu čas, tak se některé věci pokusím dopsat a případně odpovědět na některé otázky v příslušné diskusi.
Vampire penguins? Zombie guinea pigs? We're done for.... done for.
-- STM
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2010

Příspěvek od Peekay »

Kludne sa potom podel s priebehom kresania, ak budem vediet rad poradim.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti