[RPG Kuchyně 2008] Prokletí ztraceného přítele

Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

[RPG Kuchyně 2008] Prokletí ztraceného přítele

Příspěvek od Goran »

Zatím je to popsáno jen formou dlouhého příspěvku na Fóru:
http://rpgforum.cz/viewtopic.php?p=161067#161067, brzy bude i pracovní verze v .pdf (používám PdfFactory). Takže čtěte, kritizujte a jestli chcete, hrajte!
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Goran,

keďže si v podstate mimo súťaž, tak ti sem postnem moje commenty: 8)

Hodnotenia sa samozrejme neľakaj, je to v rámci porovnania s ostatnými hrami.

[table fontsize=12][row]Atmosféra a celkový dojem [col]Hrateľnosť [col]Originalita [col]Ucelenosť a zrozumiteľnosť [col]Využitie ingrediencií [col]Spolu
[row]1 [col]1 [col]2 [col]1 [col]2 [col]7[/table]

[table fontsize=12][row]Goran [col]Atmosféra [col]Hra sa dá hrať aj viackrát, jej téma je dostatočne široká na zakomponovanie viacerých rozličných tém, prostredí a atmosféry. Keď ju autor dokončí, bude omnoho lepšia ako v tomto stave.
[row] [col]Hrateľnosť [col]Hrateľnosť zhadzuje nedokončenosť hry, pri doplnení pravidiel a ich sprehľadnení môže byť hra ľahšie pochopiteľná a zrozumiteľná.
[row] [col]Originalita [col]Kolektívna tvorba priateľa je v tejto hre vhodná, ostatne to vysvetľuje aj autor. Tiež je zaujímavý vzťah darčekov voči sebe a ich použitie.
[row] [col]Ucelenosť, zrozumiteľnosť [col]Nedokončenosť je zrejmá, veľa mechaník je nedostatočne opísaných, chýbajú mi príklady a štruktúra nie je prehľadná.
[row] [col]Ingrediencie [col]Náhly zvrat mi pripadá pridaný "umelo" len ako dofarbenie príbehu, nie ako podstatná ingrediencia hry.[/table]
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Hm... no, zaujalo mě to, ale popravdě to také zavání na mě trochu moc limitovaným dějem
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Sirien: dík za přečtení a zhodnocení. Beru to jako pochvalu :wink:

Nejspíš to někdy dokončím, otázkou je jak moc se budu držet současné verze. Proto jsem za připomínky a návrhy obzvlášť vděčný.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti