[RPG Kuchyně 2008] Diablov Sepot - postapo zombie RPG

Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

[RPG Kuchyně 2008] Diablov Sepot - postapo zombie RPG

Příspěvek od crowen »

Diablov Šepot je postapokalyptická zombie RPG hra o skúmaní, ako dlho vydržia postavy pod tlakom odolávať diablovmu našepkávaniu, kým sa na povrch začne drať temná stránka ich postavy. Je to hra o skúmaní ľudskej spoločnosti v post apokalyptickom svete ovládanom Zombie, o prežití, o novom usporiadaní spoločnosti a o adaptovaní sa na toto nové usporiadanie. Hra o skúmaní ako ďaleko je človek schopný a ochotný zájsť aby prežil ak sa odstránia niektoré bariéry (svedomie, polícia a súdy, ...). Hra o príbehoch jednoduchých ľudí ktorý boli zatlačení do mrakodrapov premenených na opevnené veže a musia prežiť v novom prostredí. Hra o vyrovnaní sa s novou situáciou a prekonaní traumy zažitej pri Zombie Apokalypse. Hra o Strachu a Vášni, Priateľstve a Skazenosti.

Originalne pravidla poslane do sutaze - printer friendly verzia
Naposledy upravil(a) crowen dne 4. 3. 2008, 16:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

tak sup sup, sem s komentarmi :-)=
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

To chvíli potrvá, než to někdo přečte :P
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Markus píše:To chvíli potrvá, než to někdo přečte :P
...hlavne preto, ze sa to neda citat v robote. Crowen, skus dodat work-friendly verziu :D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

No co jsem četl nástřel tak si mi to celkem líbí. Asi si to někdy zkusím zahrát. Budeš na Slezině předvádět?
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
lotrando
Příspěvky: 586
Registrován: 28. 6. 2007, 09:28
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lotrando »

Přečteno. Je to srozumitelné, trošku jsem tápal kolem různách banků kostek, ale stačilo pozorně číst. Docela to láká ke hraní, když bude příležitost zkusím tomu dát šanci v menší skupince.
Petr "Lotrando" Kulda
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Viem, chyba tomu viac prikladov a vystetleni, ale co uz, casu bolo malo. Kazdopadne pockam na hodnotenia, kritiku a chcel by som to dopracovat do lepsej podoby

Na slezinu zial nemozem prist, z Dublinu sa dost tazko cestuje na vikendy :-)
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

crowen píše:Na slezinu zial nemozem prist, z Dublinu sa dost tazko cestuje na vikendy :-)
Co ja viem, nepride mi to az take stratene ;)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

no cenovo nie, ale dovolenkovo, a cez slezinu si okrem toho budem uzivat na kanarskych svadobnu cestu $P
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Poviem rovno, nie?! Vsetko najlepsie a vela stastia! $D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Peekay píše:
Markus píše:To chvíli potrvá, než to někdo přečte :P
...hlavne preto, ze sa to neda citat v robote. Crowen, skus dodat work-friendly verziu :D
ta na webe nema pozadie a ma cierne pismo...
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

crowen: Teď jsme dočetli a musíme pochválit. :clap: Netuším, jak jsi nabral těch třicet stran, ale nebudeme po tom pátrat... $D Spínalo se mi to do polohy Den trifidů se zombíky, takže fajn. $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

no toto bude asi prve RPG ktore bolo napisane na mobile v autobuse cestou do a z prace :-) hlavna kostra vznikla takto, uz davno som chcel napisat nejake zombie rpg a nejaky nastrel mechanik som mal tak tyzden pred sutazou, ale musim povedat ze ingrediencie mi dali zabrat :-)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Hm... to bylo... nečekaně... zajímavé.

Nejdřív jsem měl dojem že to bude opět "setting+storry" s tím, že by stačio Window/GURPS, ale pak jsem ten dojem nějak průběhu ztratil... Kdybych vítěze vybíral já, tak jsi mezi dvěma adepty (spolu s Keltonem, ale ještě jsem nečetl Boubaqua a Andreje)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Reakcia na Sirienov komentar v inej diskusii


Lokacie: ano, daju sa predstavit si viacere, napr naznacil som Metro, dalsi typ veze (ropna / tazobna plosina), maly ostrov, London Tower alebo Buckhingham Palace, takze tu mas pravdu, avsak vsetky tieto miesta su typovo veze

Ingrediencie: o chloupek je tam napasovana len o chloupek :-) Dolezitejsa, ktoru si nespomenul, je Nahly zvrat. Tu som pouzil 2x, raz pri mechanike Stresu, ked to postava prepali a ma vela stresu, moze jednat skratovo - nahly zvrat situacie. Druhe pouzitie je pri gradovani konfliktu, ked po pociatocnom hodeni kociek hrac prehrava alebo nie je spokojny s vysledkom, moze priebeh konfliktu otocit (nahly zvrat situacie) pomocou gradacie.

Mechanika: toto len okopirujem z pravidiel: Ruská ruleta – Stres + Skrat, postavy sú stresované a ako stres stúpa, zvyšuje sa pravdepodobnosť, že postava stres nevydrží, vybuchne a bude jednať skratovo – analógia s opätovným stláčaním kohútika revolveru až do výstrelu

Obrazky mam z deviantart.com, ak ta zaujimaju priamo autori tak ti mozem poslat linky vecer ked budem doma
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti