RPG Kuchyně 2008

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Takže kromě toho, že se na mě vybod Bajo a proto to nebylo zveřejněno už v době vyhlášení, tak si to ani nikdo nenapsal aby to dal na net?!
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Jiron píše:Cože? To mi chcete říct, že je takovej problém napsat:
Je, ked ti porotcovia neposlu hodnotenie nacas, a vysledkom je, ze to pocitas rucne na papier, ktory potom das k dispozicii... a on sa strati.

Takze nech to sem prepise ten, kto ten papier zobral, ja to druhykrat pocitat neplanujem.

Jiron píše:Děkuji vám pánové.
Nemas za co. Nabuduce prosim bez sarkazmu.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

To po tobě ani nechci. Žil jsem v domění, že porotci takjako udělají hodnocení a pak to vyhlásí v pořadí. že to pořadí napíšou na papír a A) mi to Bajo pošle jak jsme byli domluveni nebo B) to prostě přepíše na Fórum. Promiň ale tohle se mi zdá přehnaně komplikované.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Tak asi počkáme, či sa pridajú sami súťažiaci na správne miesto, alebo sa nájde papierik (žeby ho zobral čojaviem Markus?) alebo mi to pošle Peekay a ja to spravím do tabuľky znovu a vyvesím.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Přední strana Peekayova Excellu je tady (pro zvětšení klikněte vpravo nad fotkou na tlačítko s lupou), bohužel nemám ale vyfocenou druhou stranu :(

(porotci podle sloupců: Invictus, Sirien, Markus, Peekay, Pieta, Bajo)

Celkové body (co jsou vidět, nebo si je pamatuju):
Andros: Ghouls'n'Roses -- 48
boubaque: Gnothi Seauton -- 62
Crowen: Diablov šepot -- 69
Ebon: Hledání ztracených přátel -- 47
Ecthelion: Vendetta -- 69
Fritzs: Rytíři hranatého stolu -- 49
Goran: Prokletí ztraceného přítele -- 45
Jiron: Babylon -- 47
Kelton: Wish -- 74
Ota: Oran 1941 -- ?? (61?)
Pjotr: Týden do valentýna -- ??
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Su osel, špatně jsem se podíval na tu fotku, Ebonovy a Jironovy výsledky jsou vidět. Předchozí příspěvek jsem upravil...
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Díky. Své vystoupení na základě tohoto hodnotím úspěšně a ještě jednou gratuluji Šéfkuchaři Keltonovi.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Papírek mám u sebe já, co plašíte? $D

1. Wish (Kelton
2-3. Diablov šepot (Crowen)
2-3. Vendetta (Ecthelion)
4. Gnóthi Seauthon (Boubaque)
5. Oran 1941 (Ota)
6. Týden do Valentýna (Pjotr)
7. Rytíři hranatého stolu (Fritzs)
8. Ghouls and Roses (Andros)
9.-10. Babylon (Jiron)
9.-10. Hledání ztraceného přítele (Ebon Hand)
11. Prokletí ztraceného přítele (Goran)

Na oficiální vyhlášení a zveřejnění hodnocení si budete muset ještě chvíli počka, ale snad to stihnu během zítřka. Nezdá se to, ale zkompletovat to dá fúru práce, protože momentálně mám v ruce papír s ručně spočítaným hodnocením (nutno přepočítat) a komentáře od porotců v samostatných textových souborech... to všechno nutno seskupit do jednoho článku/brožurky, seřadit, zalámat.

Jestli máte chuť nadávat, nadávejte porotcům, protože původní deadline "hodnocení musejí být do Velikonoc" protáhli mnozí tak, že odevzdávali za pět minut 12.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Díky, porotcům už jsem si zanadával.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Já myslím, že v každé slušné zemi by porotci už dávno podali demisi.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

No, vim že při přepisu došlo k chybám (třeba u mě bylo psáno že jsem Fritzsovi dal tak o pět bodů víc než sem mu dal :D ) ale i tak Peekaymu děkuji - popravdě s tím jak "spolehlivě" jsme mu dodávali svá hodnocení a s tím že to dopočítával namístě na koleni se divím, že to dávno nenarval někomu do chřtánu.

Jinak - má hodnocení i s poznámkami nabízím zde (a tabulku si přerovnejte sami, pokud se toho Joe odhodlá - já na to už docela kašlu ;)
):
VYSVĚTLENÍ MÉHO HODNOCENÍ:

Celkem: součet přidělených bodů

Atmosféra a celkový dojem: čistě pocitová kategorie, zároveň jsem do ní zahrnul všechny věci které se mi líbily nebo nelíbily a přitom nespadaly do jinýc kategorií
Hratelnost: Můj dojem z použitelnosti systému a zároveň přítomnosti atmosférického a RP prvku ve hře. Plus samozřejmě věci jako opakovatelnost, funkčnost atd.
Originalita: To jak mi hra přišla originální – mix settingu a atmosféry se systémem. Na 3 body musí mít hra oboje, na 0 by nesměla mít vůbec ani jedno. 1 a 2 body jsou pak podle výraznosti jednoho nebo obou prvků.
Ucelenost a srozumitelnost: Formální stránka, flaw texty, pochopitelnost, dokončenost… částečně jsem sem převedl i určitý fragment zpracování, i když se oficiálně nemělo hodnotit – musím ale konstatovat, že mám prostě dojem, že tematicky silná hra by měla toto téma evokovat už dodatečnými texty, citáty, hláškami, nebo doprovodnými obrázky kterých je plný net.
Využití ingrediencí: jedna ingredience = jeden bod. Pokud je použita nějak divně tak 0,5, v případě že mi nevycházelo celé číslo jsem to zaokrouhlil a dorovnal v jiné kategorii, ve které jsem váhal – u všech půlených se taková našla, nikdo nebyl ošizen 

Poznámky: krátká poznámka kterou jsem chtěl ke hře připsat mimo samotného případného komentáře u hodnocení

DLE ABECEDY
Celkem Atmosf. Hratel. Original. Ucelenost Ingredience
Jiron – Babylon 7 1 1 2 1 2
Crowen – Diabol 14 3 2 3 3 3
Andros – Ghouls 10 1 2 2 2 3
Boubaq. – Gnohti 9 1 2 2 2 2
Ebon – Hledání 11 3 2 2 3 1
Ota – Oran 1941 10 2 1 1 3 3
Fritzs – Rytíři 6 0 1 2 2 1
Pjotr – Valentýn 11 3 2 2 1 3
Ecthel. – Vendeta 10 0 2 3 3 2
Kelton – Wish3 13 3 2 3 2 3

DLE POŘADÍ (u nerozhodných dojmu)
Celkem Atmosf. Hratel. Original. Ucelenost Ingredience
Crowen – Diabol 14 3 2 3 3 3
Kelton – Wish3 13 3 2 3 2 3
Pjotr – Valentýn 11 3 2 2 1 3
Ebon – Hledání 11 3 2 2 3 1
Ecthel. – Vendeta 10 0 2 3 3 2
Andros – Ghouls 10 1 2 2 2 3
Ota – Oran 1941 10 2 1 1 3 3
Boubaq. – Gnohti 9 1 2 2 2 2
Jiron – Babylon 7 1 1 2 1 2
Fritzs – Rytíři 6 0 1 2 2 1


JIRON – BABYLON

Celkem: 7

Atmosféra a celkový dojem: 1
Hratelnost: 1 (přijde mi že někdo kdo RPG nezná by pořádně nevěděl co hrát)
Originalita: 2
Ucelenost a srozumitelnost: 1 (mám obavu že pro nováčka by byl výklad hry zmatený)
Využití ingrediencí: 2 (věž a přítel po ½ bodu, náhlý zvrat je velice hezkej)

Poznámky: Zajímavá hra nápadem, velmi se mi líbilo nastínění dalších možných prostředí, ale chtělo by to dopracovat a obohatit o výkladové texty. Není to zrovna hra kterou bych si toužil zahrát, ale je na ní vidět že by jí jiní hráči mohli ocenit mnohem víc.



CROWEN – DIABLOV ŠEPOT

Celkem: 14

Atmosféra a celkový dojem: 3
Hratelnost: 2 (mám dojem že tam dost věcí bude potřeba doladit, systém navíc nepatří k nejelegantnějším v jednoduchosti, i když mě osobně se líbil, nevím co by na něj říkali úplní nováčci)
Originalita: 3 (tohle téma tu sice už bylo, ale je velmi dobře zpracované, navíc s hezkým systémem)
Ucelenost a srozumitelnost: 3 (formát textu by šel doladit, grafické zpracování moc pěkné… ale hlavně chválím texty okolo, i když nad rámec soutěže bych později doporučil doplnit o nějaké úvodní RP promo atp.)
Využití ingrediencí: 3 (trochu mi tam hapruje ta ruská ruleta, na druhou stranu se tam o navíc chloupek míhá o chloupek...)

Poznámky: Velice hezky zpracované dnes už klišé téma, přináší nové nápady a už jen samotné čtení hry nádherně vtahuje do její atmosféry a světa, přitom si zachovává i osobitý systém, který je pro hru docela přínosný. Těším se až si tuhle hru někdy zahraju.


ANDREJ – GHOULS´N ROSES

Celkem: 10

Atmosféra a celkový dojem: 1 (prostě mi nějak nepřišlo, že by mi k tomuhle tématu tahle hra sedla nejvíc… čistě subjektivní)
Hratelnost: 2
Originalita: 2
Ucelenost a srozumitelnost: 2
Využití ingrediencí: 3

Poznámky: Je to hra na zajímavé téma, které se mi i poměrně líbí. Při čtení jsem vzásadě nenašel nic, co by se mi nějak nezdálo a připadalo mi že to je dobrá hra pro danou tematuku… ale nevím proč, nějak jsem celou dobu cítil že to pro danou tematiku není právě ta hra, kterou bych si zvoli. Skutečně nevím co mi na ní schází, ale něco to bylo.



BOUBAQUE – GNOHTI SEAUTON

Celkem: 9

Atmosféra a celkový dojem: 1
Hratelnost: 2 (mám pochybnosti o tom zda by ne-až-tak zkušení hráči dokázali učinit hru zajímavou, chtělo by to přidat nějaké herní náměty a tipy.
Originalita: 2
Ucelenost a srozumitelnost: 2
Využití ingrediencí: 2 (ta růže ne-e… ;) )

Poznámky: Hezkej úvodní obrázek  . Velmi hezká úprava, osobně myslím že by prospělo rozšířit o dodatečné texty, hlavně co se týče tipů a námětů na hru. Osobně jsem v tom viděl prvky z jiných her (MlwM), takže jsem dal Originalitu jen 2, ale byly velmi hezky zapracované.

EBON HAND – HLEDÁNÍ ZTRACENÝCH PŘÁTEL

Celkem: 11

Atmosféra a celkový dojem: 3
Hratelnost: 2 (opakovaně nic moc, ale námět lze různě recyklovat nebo využívat jen části)
Originalita: 2 (podobné příběhy můžeme nalézt jinde, ale tenhle je myslím velmi dobrý)
Ucelenost a srozumitelnost: 3
Využití ingrediencí: 1 (růže a věž… byly sakra laxní. Za laxnost jsem normálně dával po půlbodu, ale tady to bylo až příliš nahraditelné)

Poznámky: Velice hezký příběh z mého oblíbeného prostředí urbanfantasy. Bohužel, jedná se spíš o námět a dobře zpracovanou zápletku, samotná pravidla mě ničím moc nezaujala a osobně bych pro podobný příběh sáhl po Window, FATE, CPH, GURPS…



OTA – ORAN 1941

Celkem: 10

Atmosféra a celkový dojem: 2 (zklamala mě lineárnost děje)
Hratelnost: 1 (opakovaně takřka nehratelná)
Originalita: 1
Ucelenost a srozumitelnost: 3
Využití ingrediencí: 3 (přítel, růže, náhlý zvrat trochu jinak, ale ok)

Poznámky: Hra hezky provádí jak tvorbou postavy, tak pravidly, která jsou však podle mě zbytečná – jedná se prostě o dobrodružství, kterému byla s úmyslem účastnit se soutěže dodána pravidla, stejně tak dobře by se hra dala odehrát v GURPS nebo Window. Líbí se mi zasazení a atmosféra hry stejně jako očividná snaha při zpracování jak v textu, tak ve formátu.

FRITZS – RYTÍŘI HRANATÉHO STOLU

Celkem: 6

Atmosféra a celkový dojem: 0 (omlouvám se, ale tahle hra prostě ukazuje přesně to jak IMO RPG vypadat rozhodně nemá, abych citoval „snaha vyhrát je základ“ atd. atd.)
Hratelnost: 1 (samotná skutečnost že hra obsahuje mechaniky na vynucování RP svědčí o tom že tam pro RP moc místa nezbývá… také se mi moc nezdálo dělení skupiny a mám jisté pochybnosti o průběhu intrikaření)
Originalita: 2
Ucelenost a srozumitelnost: 2
Využití ingrediencí: 1 (přijde mi že ingredience nejsou esenciální součást hry, jsou tam přiozené tak nějak navíc)

Poznámky: Vím že gramatiky se soutěž netýkala a měla být mimo, ale některé pasáže zde mě opravdu zarazily. Jinak se bohužel omlouvám, ale tahle hra mi prostě projela proti srsti s intenzitou struhadla, tenhle pocit jsem reflektoval v relevantních kategoriích, zbylé jsem hodnotil co nejvěcněji



PJOTR – TÝDEN DO VALENTÝNA

Celkem: 11

Atmosféra a celkový dojem: 3
Hratelnost: 2 (obávám se o zájem hru hrát, postrádám texty ohledně úvodu do RP)
Originalita: 2
Ucelenost a srozumitelnost: 1 (netroufám si hodnotit jak by hru vnímal RPG nováček)
Využití ingrediencí: 3 (náhlý zvrat, přítel, růže… velmi elegantní)

Poznámky: Velice roztomilá hra nepotřebující ST, taková oddechová, společenská. Hratelná o jarním odpoledni v čajově nebo o podzimním či zimním vrčeru s alkoholem a skupinou moderních dívek  . Dovolím si také citovat Alnagovu glosu: „Výuka balení pro matfyzáky (RPG learning)“  . Rozhodně se mi velmi líbí.

ECTHELION^2 - VENDETTA

Celkem: 10

Atmosféra a celkový dojem: 0
Hratelnost: 2 (ten roleplaying nepopírám, ale něco mi na něm prostě nějak nesedí, nevím přesně co)
Originalita: 3
Ucelenost a srozumitelnost: 3
Využití ingrediencí: 2 (ta věž a růže mě nenadchly stejně jako u Fritzse – prostě jen nahozené, nejsou přímo integrované do hry)

Poznámky: 0 za atmosféru jako vyjádření toho že tohle je v mých očích opravdu deskovka. Abych nekřivdil, tak jsem zbytek hodnotil bez ohledu na tuto skutečnost – vyjma tohodle, opravdu výborná práce jako celek (přidat třeba skládací herní plán, nějaký tokeny a tak, zabalit do krabice a vydávat!). Velmi mile mě překvapilo grafické zpracování a Shakespearovy citáty.



KELTON – WISH

Celkem: 13

Atmosféra a celkový dojem: 3
Hratelnost: 2 (pevný počet lidí a… narovinu, neodvážím se dát 3, tahle hra je moc nová, moc neodzkoušená, určitě bude potřebovat místy vyladit)
Originalita: 3
Ucelenost a srozumitelnost: 2 (některé věci tam chybí a chtěly by doplnit, ale ty co tam jsou už vzhledem k rozsahu zadání docela stačí)
Využití ingrediencí: 3 (Věž zachránil tarot, růže je taková laxní, ale zase elegantně popsaná, navíc mám pořád dojem že ta hratelnost měla být 3, tak to máš na růži zpátky ;) )

Poznámky: Výborné uvedení do hry, vtipné komentáře, výborné provedení osou příběhu. Některé mechaniky asi praxe zpochybní a vynutí si jejich úpravy, ale stejně – tahle hra je naprosto úchvatná už jen tím na jak tenký led se s ní Kelton pustil, a jak se na něm dokázal udržet. Teď už jen sehnat čtyři lidi kteří si jí se mnou budou chtít zkusit 
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Sirienova tabuľka 8)

[table fontsize=12][row] [col]Celkem [col]Atmosf. [col]Hratel. [col]Original. [col]Ucelenost [col]Ingredience
[row]Jiron - Babylon [col]7 [col]1 [col]1 [col]2 [col]1 [col]2
[row]Crowen - Diabol [col]14 [col]3 [col]2 [col]3 [col]3 [col]3
[row]Andros - Ghouls [col]10 [col]1 [col]2 [col]2 [col]2 [col]3
[row]Boubaque - Gnohti [col]9 [col]1 [col]2 [col]2 [col]2 [col]2
[row]Ebon - Hledání [col]11 [col]3 [col]2 [col]2 [col]3 [col]1
[row]Ota - Oran 1941 [col]10 [col]2 [col]1 [col]1 [col]3 [col]3
[row]Fritzs - Rytíři [col]6 [col]0 [col]1 [col]2 [col]2 [col]1
[row]Pjotr - Valentýn [col]11 [col]3 [col]2 [col]2 [col]1 [col]3
[row]Ecthelion - Vendeta [col]10 [col]0 [col]2 [col]3 [col]3 [col]2
[row]Kelton - Wish3 [col]13 [col]3 [col]2 [col]3 [col]2 [col]3[/table]

[table fontsize=12][row] [col]Celkem [col]Atmosf. [col]Hratel. [col]Original. [col]Ucelenost [col]Ingredience
[row]Crowen - Diabol [col]14 [col]3 [col]2 [col]3 [col]3 [col]3
[row]Kelton - Wish3 [col]13 [col]3 [col]2 [col]3 [col]2 [col]3
[row]Ebon - Hledání [col]11 [col]3 [col]2 [col]2 [col]3 [col]1
[row]Pjotr - Valentýn [col]11 [col]3 [col]2 [col]2 [col]1 [col]3
[row]Andros - Ghouls [col]10 [col]1 [col]2 [col]2 [col]2 [col]3
[row]Ota - Oran 1941 [col]10 [col]2 [col]1 [col]1 [col]3 [col]3
[row]Ecthelion - Vendeta [col]10 [col]0 [col]2 [col]3 [col]3 [col]2
[row]Boubaque - Gnohti [col]9 [col]1 [col]2 [col]2 [col]2 [col]2
[row]Jiron - Babylon [col]7 [col]1 [col]1 [col]2 [col]1 [col]2
[row]Fritzs - Rytíři [col]6 [col]0 [col]1 [col]2 [col]2 [col]1[/table]
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Jen bych vysvětlil jednu takovou záležitost. Nechci se na to odvolávat ale jen abyste pochopili mé myšlenkové pochody:

V Babylonu není psáno "co je RPG" nebo "Jak hrát RPG" především proto, že nevěřím tomu, že by seš to dostalo do rukou někomu kdo to neví. Ale počítám, že to do těch pravidel ještě přidám a celkově to nějak dál rozšířím.

Díky.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Nemyslim, ze absencia prave takehoto bloku textu ublizila hodnoteniu Babylonu (na rozdiel od kadejakych inych blokov ;) ).
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Andros
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 8. 2006, 14:44
Bydliště: Brno / Bratislava

Příspěvek od Andros »

Long live the chef Kelton!

Ďakujem organizátorom & súťažiacim za celú súťaž a možnosť zúčastniť sa (a všetci sa tešíme na druhý ročník, že? ;-))
Sirien - hodnotenie Ghouls N' Roses píše:Využití ingrediencí: 3
Sirien - zhodnocovanie 'prvých dojmov' z RPGK hier píše:Andrej - růže - haha, znovu, věž - dobrej pokus, normálně se tomu říká "scénář"
He? Je to stále *ten* Sirien? :-) Lebo inak mi to nejak nesedí (za predpokladu, že 3 je max. počet bodov na kategóriu)

P.S.: možno by nebolo od veci, keby poznámky tak ako Sirien zverejnili aj ostatní porotcovia...
Lurking...
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti