Stránka 1 z 1

[RPG Kuchyně] Info

Napsal: 4. 3. 2014, 20:09
od Ecthelion
RPG Kuchyně

Co je to RPG Kuchyně?
Je to soutěž v kreativním designu RPG Kuchyně, která se každoročně pořádá na RPG Foru. Je inspirována zahraniční soutěží GameChef a jejím cílem je vytvořit během dvou týdnů krátkou, ale hratelnou RPG hru na základě ingrediencí, které připraví porota gurmánů. Samozřejmě není záměrem vytvořit geniální hru, důležité je experimentovat, vyzkoušet si tvorbu hry, trochu si zablbnout a hlavně se u toho pobavit. :wink:

Ingredience mohou být v podobě klíčových slov, obrázků nebo mechanických omezení. Porota připraví sadu takových ingrediencí, které se v určený den zveřejní. Soutěžící mají potom dva týdny na to, abyste si z nich vybrali ty, které jim vyhovují a nakopnou jejich představivost... a zapracovali je do hry.

Poté, co hru všichni soutěžící odevzdají, porota si všechny příspěvky projde, ohodnotí je a napíše k nim připomínky a zpětnou vazbu, která by autorům měla pomoci, pokud budou na hře dále chtít pracovat.

Co můžu vyhrát?
Výsledky jsou tradičně vyhlašovány na jarní Slezině RPG Fóra, kde vítěz (pokud se účastní) získá tradiční makový koláč. Kuchyně není soutěž v smyslu vítězství na úkor ostatních, je to taková kretivní výzva "od nás pro nás", kde hlavní odměnou soutěžícím je překonání sebe sama a to, že se jim podaří v krátkém čase vytvořit vlastní hru.

Kdy se pořádá?
Pořádá se jednou ročně, tradičně v únoru. Letošní (2014) Kuchyně již proběhla v termínu 1.–16. 2. 2014. Pokud se chcete zúčasntit, další Kuchyně bude v únoru 2015.

Re: [RPG Kuchyně] Info

Napsal: 19. 2. 2020, 10:35
od Antharon
tento rok sa kuchzna neuskutocni? :(

Re: [RPG Kuchyně] Info

Napsal: 19. 2. 2020, 11:03
od OnGe
Ne dřív, než budou výsledky té poslední.

Re: [RPG Kuchyně] Info

Napsal: 27. 2. 2020, 19:52
od Nekra
Uf, a já jsem si už říkal, jakej jsem *****, že jsem na to zapomněl a propásnul to, protože kuchyně se vždycky konala v únoru.

Re: [RPG Kuchyně] Info

Napsal: 23. 3. 2020, 11:53
od crowen