[DW-IC] Session 3: Hansova pokladnice

Dungeon World a jeho hranie cez fórum
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ysolda
Příspěvky: 250
Registrován: 11. 8. 2013, 16:45

[DW-IC] Session 3: Hansova pokladnice

Příspěvek od Ysolda »

"Poznáváš tohle?" hodím pouzdro na svitky Bolfovi. Už jsem si ověřila co v něm je, a narozdíl od deníku nekromanta, kde se snad dočtu o létajících městech, s tím odmítám mít cokoli společného. Ale potřebuji odpovědi.

Deník Auria Krota měl být bezpečně schovaný, a svitky s návody, jako jsou tyhle, by vůbec neměly existovat. Možná jsem zbytečně podezřívavá, ale bojím se, že tyhle dva předměty se do rukou nesprávným lidem nedostaly náhodou. Kdyby to byla kletba na kysnutí mléka, nebo něco takového, ale kniha o nekromancii a rituál mučení lidí na dálku, vyžadující dětské oběti, to jsou příliš dobré nástroje pro šíření chaosu a ničení, aby se tu objevily jen tak, v jednom týdnu.

S pohledem upřeným na holohlavého čaroděje přejedu rukou po jílci nového meče, pak si uvědomím, že by to mohlo vypadat jako výhružka a ruku stáhnu. Ještě jsem si úplně nezvykla na to, jak se drží.

Bolfo mě poslal za Dirtem, ale bylo to aby mě poslal zemřít rukou démona, nebo chtěl Dirtovi pomoci? Kdybych si s sebou nevzala ostatní, asi by to nedopadlo dobře. Bolfo klidně může být černokněžník ve službách démonů, oni si tedy obvykle myslí, že je to naopak, ale bývají hořce zklamáni, hned jak je pekelná knížata vyhodnotí jako nepotřebné. No, může být klidně ve službách démonů, nebo mohl vědět, že se tam děje něco špatného, co by sám nedokázal zastavit. Kdybych dokázala vidět do lidských srdcí jako můj dávný přítel, bylo by to lehčí.

Rozhlédnu se kolem. Mor slíbil, že mi udělá krytí, ale řekla jsem mu, že bych ani já neměla vědět kde bude, abych ho omylem prozradila. Někde tu je, doufám, ale nemám tušení kde.

Chci vědět, na které straně Bolfo stojí. Pečlivě sleduji jeho reakci.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Quentin »

Bolfo se na tebe opatrně zamračil. Hned poznal, ze jsi napjatá, a že se něco stalo. Beze slova rozbalil svitek a začal číst.

“Co se stalo?” zeptal se a nečekal na odpověď “Tušil jsem, že se něco stane, ale že jsi přežila značí, že jsi schopná. A že jsi sem přišla, abys mi ukázala, cos našla, značí, že ti můžu věřit.” Sbalil svitek zpět do tubusu. “Nebo nemůžu? Jsem připraven s tebou spolupracovat jako se sobě rovným, pokud nejsi příliš uražená.” neodpustil si krátký úsměv.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Ysolda
Příspěvky: 250
Registrován: 11. 8. 2013, 16:45

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Ysolda »

"Dirtova žena byla posedlá, nebo mrtvá a démon ovládal její tělo, něco takového." řeknu, a dám si pozor, aby můj hlas zněl co nejklidněji. "Postavila si oltář podle tohohle návodu, který jí někdo příhodně daroval, přivolala neviditelného démona, a pomocí panenky s vlasy připravila svého muže o zrak, sluch a řeč, a abych nezapomněla, měla pařáty a byla téměř nezranitelná smrtelnými zbraněmi. I ten krystal co jsi mi dal jsem nakonec musela použít." Vyprávím to, jako kdybych říkala co jsem měla k obědu, ale pozorný posluchač by v mém hlase asi slyšel trochu víc chladu.

Napadně mě, že bych se měla líp ovládat, že takhle Bolfovi dojde, co se s ním stane, pokud přijdu na to, že v tom měl prsty. Ale na to, abych předstírala, že jsem z temných sil nadšená, abych poznala jestli to byla jeho práce, na to nemám sílu.

"Ty svitky nejsou první temný artefakt, který se dostal do rukou nepovolaným. Není to ani týden, co došlo k událostem v cikánské čtvrti. A Dirtova žena, nebo to co z ní zbylo, mluvila o svých sestrách. Mám z toho pocit, jako kdyby se tu někdo snažil rozdávat lidem, kteří touží po moci, nástroje k tomu jak ji získat, ale za velkou cenu pro všechny. A to se mi nelíbí."
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Quentin »

Bolfo bez větších emocí hodil tubus do kovového ohniště. “Já s tím nemám nic společného, pokud nad tím právě uvažuješ. Posaď se, uklidni se. Na takhle rozevláté vlasy tu není dostatečný průvan.” Měl pravdu. Ale sotva sis pohybu periferně všimla spadly a chovají se jak mají.

“Dirtova žena nemá žádné sestry. Buď to byla slova démona nebo se jedná o nějaké společenství. Žádné další důkazy či detaily si nevybavuješ?” Dal ti chvilku na rozmyšlenou.

“Nejsem žádný samaritán a většinu času si vystačím s dumavými houbami, ale mám dojem, že bych ti měl to bezohledné vystavení nebezpečí nějak vykompenzovat. Máš nějaké přání.” Opět si neodpustil úsměv, tentokrát i trochu vulgární.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Ysolda
Příspěvky: 250
Registrován: 11. 8. 2013, 16:45

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Ysolda »

"Měla na sobě dětské hlavy," zamračím se. "Nic moc dalšího mě nenapadá."

Sundám z dřevěné bedýnky podivnou skleněnou nádobu, která má buďto důležitý alchymistický účel, nebo měl foukač skla škytavku, a posadím se. "Kouzla jsou to, pro co jsem sem původně šla. Jo, a Mor chtěl nějaké prášky, nebo co."

...

Když domluvíme, odejdu. Mám ještě jednu věc, kterou už nějakou dobu plánuji, a nebylo by dobré ji odkládat.

Jak procházím městem, vzpomenu si na smutnou baladu, z načnu si tiše broukat. Jeden starý bard ji často zpíval, ještě v Korvinu, ale nikdy jsem vlastně nezjistila, o kterém městě má být.

"Slunce je zlatou skobou, na obloze přibitý,
pod sluncem sedlo kožený,
pod sedlem kůň, pod koněm moje boty rozbitý,
a starý ruce, sedřený.

Dopředu jít, s tou karavanou mraků,
schovat svou pleš pod stetson děravý,
jen kousek jít, jen chvíli, do soumraku,
až tam kde svítí město, město bělavý.

Jen kousek jít, jen chvíli, do soumraku,
až tam kde svítí město, město bělavý."


Melancholickou náladu mi trochu kazí myšlenka, že ten muž s pleší o kterém píseň vypráví je Bolfo.
Uživatelský avatar
Rudiger
Příspěvky: 173
Registrován: 11. 8. 2013, 16:49

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Rudiger »

Stojíme proti sobě. Ysolde ve střehu s připraveným mečem, já svůj jen tak svírám v ruce spuštěný podél boku a usmívám se. Tohle bude snadné.

Prvnímu výpadu se vyhnu, další ránu snadno zablokuji a i tu další. Zatím údery nevracím, vyčkávám a když se čarodějka napřáhne k dalšímu útoku připravím se.

Dala do toho příliš mnoho síly. Svou zbraní jsem její meč jenom vychýlil do strany, ustoupil na stranu a nechal jí proběhnout kolem. Než se stihne otočit, podrazim jí nohu a srazím k zemi, kde se rozplácne jak široká tak dlouhá.
Rychle si kleknu a zabořím koleno mezi její lopatky.
"Teď umřeš," napřáhnu meč k ráně.
Chvilku tak setrvám. Vychutnávám si ten okamžik, ale když se Ysolde začne vrtět vstanu a napřáhnu k ní ruku.
"Doufám, že víš kde jsi udělal chybu a teď se zvedej. Máš před sebou ještě hodně práce. Když budeš pilně trénovat, za rok nebo dva z tebe bude špatný šermíř," uchechtnu se.
Vysoký šermíř se zdobeným kopím oblečený do zbroje.
charsheet
Uživatelský avatar
Ysolda
Příspěvky: 250
Registrován: 11. 8. 2013, 16:45

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Ysolda »

"Hmrmf mfff," řeknu trávníku.
Uživatelský avatar
Mor
Příspěvky: 132
Registrován: 4. 9. 2013, 14:40

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Mor »

Resolvujem bond s Rudigerom. Myslím, že som si to s ním dostatočne vydiskutoval a vo výsledku mu rozumiem.
• Alignment: Keď nerátam, že som sa dostal k Rudimu do izby, tak asi nič.
• Otázky:
1) Ano : (žijú pod maskou ľudí a je ich viac.)
2) Ano : (demon party)
3) Ano : (kryštál)

V offscreene:
• Kúpim si bandáže, Zlatý koreň, opravím zbroj a zaplatím si felčiara, čo sa o mňa v noci postará.
Šľachovitý starý cigán, ktorý za celý život nevidel nič iné ako svoje mesto.
charsheet
Uživatelský avatar
Thaddeus
Příspěvky: 93
Registrován: 1. 10. 2013, 12:27

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Thaddeus »

Dveře Zlomeného meče se s bouchnutím rozrazily a dovnitř rázným krokem vstoupil muž v šupinové zbroji. K pasu má připnutý meč a když se rozhlíží, je připravený jej okamžitě tasit a učinit spravedlnosti zadost. A podle výrazu jeho tváře to vypadá, že tady bude mít ještě hodně práce.

Jindy velmi hlučná hospoda zmlkne. Thaddeus si sundá helmu a podrží ji pod levou paží. Nic mu ale nebrání tasit meč, kdyby jej Zákon vyžadoval. Štít nesený na zádech chránící levý bok vypadá nepohodlně, Thaddeus si z nepohodlí nic nedělá. Nepohodlí pomáhá zostřit smysly a spatřit Zlo.
...

Musím se víc usmívat, říkám si, když vidím všechnu tu špínu válet se v tomto doupěti, jinak se mě budou bát a nikdy mezi nimi nenajdu nikoho, s kým bych si mohl přátelsky promluvit. Je tak lehké vystupovat jako služebník Zákona, ale tak těžké zůstat pořád v duši člověk

Hned jsem se ale zase zamračil. Samý hrdlořez, pasák, kurva a vzadu snad dokonce sedí nějaká čarodějnice. To je společnost.
"Hostinský!", zvolal jsem, "doslechl jsem se, že se tvém... pohostinství... vyskytl Otre Šabrach. V jistých kruzím je... proslavený" Musím se přátelsky usmát. "Potřebuji... jeho pomoc. Ať mě za soumraku vyhledá u gondoliér na okraji Cikánské čvrti." Ještě tomu něco chybí. Hodím mu minci Ještě pořád něco, ale co? Po chvíli přemýšlení řeknu: "Děkuji".

Těch pár hodin do soumraku strávím modlitbami v chrámu Worrocha, kde se budu modlit. Cesta byla vyčerpávající a já potřebuju nabrat nových sil.
Svatý bojovník s modře zářícíma očima, jeho krejčí je kovář.
(Charsheet)
Uživatelský avatar
Mor
Příspěvky: 132
Registrován: 4. 9. 2013, 14:40

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Mor »

Voziť v loďke bohatých milencov bolo vždy neobyčajne otravné. Počúvať tie ich nasladlé a prázdne reči, ktorými sa snažili kúpiť si obdiv toho druhého, ma vždy ubíjalo. Ale bol to výnosný kšeft. Mladík mal vždy plné vrecká peňazí a obaja sa vždy veľmi ochotne nechávali hostiť vínom, ktoré som ponúkal.
Títo dvaja však boli iní. Žena mala zvláštnu iskru v očiach a jej smiech znel ako rozochvené struny Rastielovej lýry. A ten elf, čo sedel pri nej sedel sa nepodobal na žiadneho iného, ktorého som kedy vo Vaharine stretol. Pozeral na hladinu jazera múdrosťou stárečí a z piesní, ktoré spieval som mal husiu kožu i ja.
Chvel som sa strachom, keď som jeho zviazané telo hádzal do vody a keď som videl, že sa tá žena prebrala, zmrzla mi krv v žilách. Plakala a prosila. Čokoľvek! Vraj mi dá čokoľvek, ak ju vysadím na breh a nechám odísť...


Zo sna ma vytrhla Myška, ktorá do izby vliezla najskôr oknom podobne ako ja včera ráno. Chvíľu mi trvalo, kým som rozoznal tú špinavú tvár, obrovské gaštanové oči a popolavé vlasy ostrihané na chlapca. V tvári sa jej zračil strach a naliehavosť.
V krátkosti mi povedala, o podivnej návšteve v Zlomenom meči. Opatrne naznačila, že ten muž môže byť skutočne nebezpečný, ale mne bolo jasné, o koho ide. Ten chlap mi vtedy v Klobučníckej ulici zachránil život aj keď si najskôr myslí, že to bolo naopak. Ale bolo to dávno predtým, ako za moje dolapenie vypísali odmenu. Ktovie, čo ho za mnou privádza.
Siahol som do mešca a vybral poslednú mincu, ktorú tam ten zdieračský felčiar nechal a podal ju sirote.

Obliekol som sa a potešil z toho, že moja stará zbroj je opravená dobre a švy ma netlačia. Opásal som sa, prehodil plášť a zišiel dolu ku kozubu a teplému jedlu. Z dvora sa ozývali zbrane a Rudigerov hlas. No v jeho tóne, nebolo nič, čo by naznačovalo, že sa niečo deje, tak som sa rozhliadol po nejakom mieste pri stole.
Šľachovitý starý cigán, ktorý za celý život nevidel nič iné ako svoje mesto.
charsheet
Uživatelský avatar
Sogard
Příspěvky: 190
Registrován: 12. 8. 2013, 20:14

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Sogard »

S Imralom som debatoval dlho do noci. Myslienka pripravit Hansa o jeho krvave peniaze bola krasna od zaciatku. Sposob akym to previest vsak musel byt perfektny. Hans sa nedostal tam kde je len tak zhodou okolnosti, ale preto ze je to prefikany a nemilosrdny bastard. Bolo jasne ze na tuto zalezitost nas bude treba viac. Prespal som u Imrala na nie velmi pohodlnom slamniku a po skromnych ranajkach sa s nim rozlucil. Mi mu trochu nesmelo na rozlucku vtisla pusu na lico, asi jej ta sladka kasa a vecerne medove placky naozaj chutili alebo jej bol Imral sympaticky tak ako mne. Pevne som veril ze ma s Hansom nepodrazi.

Nasledne hodiny co som stravil na najhorsich miestach Vahariny uz Mi neniesla tak dobre a vobec som sa jej necudoval. Cely ten cas z truhlicky radsej nevykukla.Stoky, kanaly a kanalom podobne nalevne s velmi podozrivymi individuami co som prebrusil pri overovani Imralovych informacii boli dost aj na mna. Unaveny a znacne neumyty som prisiel ku Kramarovi. Stary Gnom ma pocastoval nesuhlasnym frflanim nad mojim stavom a pohodil hlavou k dvoru. Jeho oci boli neuprosne. Pocuvol som ho, ale ani nie tak kvoli nemu ako skor kvoli jeho zene ktora prave na schodisku drhla zo zabradlia cosi biele. Zrejme zabudnute orlince Tanisovho opereneho spolocnika. Jej pekne stehna sa pritom kde-tu zablyskali a tak som ju iduc pocastoval svojim najlepsim usmevom. Ked bude po praci, bude cas aj na gnomske zabavky.

Umyl som sa ako si to gnom zelal pri konskom napajadle, prehrabol vlasy rukou a pozrel sa ako Ys po desiatykrat s dunenim zuchla o zem. Rudiger ju nesetril ale ona s tvrdohlavostou zubra pokracovala. Zamaval som im na pozdrav a zakrical im
"Ked budete hotovi pridte za mnou dole ku krbu, mam nieco co vas isto bude zaujimat." Premyslal som ako im o oholeni Hansa povedat a hlavne ako ich presvedcit aby mi pomohli. Pri jedle sa rozmysla lepsie a tak som kyvol na gnoma pri bare.

Cierny chlieb a udene maso vyschnute na kamen z ktoreho som nozom odieral tenke hoblinky nebol bohvieaky obed, ale zlato bolo treba na pripravu lupeze. Zapil som hobliny silnym ciernym pivom ked mi zrazu oci padli na postavu ztazka zostupujucu po schodoch.
Noz mi vypadol z dlane a nepovsimnuty sa zapichol do podlahy.
Oci sa nam stretli a stary cigan na mna hladel asi rovnako vyjavene ako ja na neho
"Ciga ... Móre" neveriacky som hlesol, stale na neho upierajuc zrak. O par uderov srdca som sa zacal sklabit ako blazon. Tento den pokracuje lepsie ako som cakal.
Uživatelský avatar
Thaddeus
Příspěvky: 93
Registrován: 1. 10. 2013, 12:27

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Thaddeus »

Cestou z chrámu k přístavišti na kraji Cikánské čtvrti jsem přemýšlel, kde začít s úkolem, který mi předložila Rada. Kde najít sídlo Zla, které se jako rakovina rozrůstá ženami toužícími po moci. Řád je nenávidí. Já proti nim nic nemám. Ale i když mě Řád poslal na smrt, věřím v jejich moudrost.

Zastavil jsem se v Kloboučnické ulici. Jestli Šabrach přijde, objeví se právě tady.

Šabrachu, Šabrachu, nebo jak si teď vlastně říkáš, ty už si Kloboučnickou ulici asi ani nepamatuješ, ale pro mě to ale byla největší změna v životě. Svým způsobem už jsem nikdy nebyl v horší bitvě, než při tom přepadu Cikánské čtvrti.

Tehdy jsem byl také poprve v bitvě na život a na smrt, když jsem se tam postavil na stranu Otreho Šabracha. A poprve jsem byl na kraji smrti, které jsem unikl jenom proto, že Otre zastavil mé krvácení dřív, než začal utíkat gardistům.

A pak jsem jej začal nenávidět. Strašně a dlouho jsem jej nenáviděl. Nenáviděl jsem Otreho proto, že mě tehdy nevzal s sebou. Když gardisté viděli, že žiju, i když jsem se zapletl do cikánských problémů, odvlekli mě a o něco později prodali otrokářům. A tak jsem se dostal až na Jih, kde mě koupil Řád. Nevím proč si vybrali zrovna mě. Postupem času jsem ale pochopil učení Worrocha a stal se paladinem. A začal jsem být Šabrachovi svým způsobem vděčný. Zákony v této části země budu muset nicméně reformovat.

Kdo jsi teď, Šabrachu? Teď, když mě Řád poslal na smrt budu potřebovat každou pomoc a doufám, že máš vlivné přátele. Jsi stále postrach podsvětí, který bude muset být souzen, nebo jsi se obrátil ke světlu? Pokud ano, žehnám ti. V tom případě mi ale byl podepsán rozsudek smrti.
Svatý bojovník s modře zářícíma očima, jeho krejčí je kovář.
(Charsheet)
Uživatelský avatar
Mor
Příspěvky: 132
Registrován: 4. 9. 2013, 14:40

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Mor »

Vidieť Sógarda mi zdvihlo náladu. Ten večne zachmúrený chlapík mi svojim chladným cynizmom dvihol náladu už pri našom prvom stretnutí. Vtedy sme sa strieskali ako darrantionské dogy a dlžoby z toho večera musel určite splácať ešte niekoľko týždňov. Ale stálo to za to. Keď Severan začal spievať, cítil som sa ako hrdina jeho piesní. Poznal viac príbehov ako moja matka a mal guráže, že by ňou zahnal celý pluk vojakov.
Vylúpiť kráľovskú pokladnicu, uškrnul som sa kráčajúc k nemu, to je myšlienka hodná najpomätenejšieho šialenca alebo najodvážnejšieho zlodeja.

"Vidím, že si si pre svoje hrdinské činy vybral ukážkovo hnusný deň! A tú najlepšiu spoločnosť," obrátil som sa na Ysoldu, prechádzajúcu z dverí od dvora ku schodom a kývol som jej na pozdrav.
Prisadol som si k bardovi a z chuti si odpil z jeho piva.
"Dúfam, že na ďalšej výprave svojich parťákov nenecháš v štichu ako včera," rýpol som si doňho otierajúc si z fúzov opakom dlane penu z piva.
Naposledy upravil(a) Mor dne 2. 10. 2013, 10:47, celkem upraveno 1 x.
Šľachovitý starý cigán, ktorý za celý život nevidel nič iné ako svoje mesto.
charsheet
Uživatelský avatar
Sogard
Příspěvky: 190
Registrován: 12. 8. 2013, 20:14

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Sogard »

"Teba mi zoslali samotni ciganski bohovia ci demoni ci co to mate ... Ciga!" pevne som mu zovrel pravicu v starom ciganskom pozdrave co ma naucil a ktory som nejakym sposobom nezabudol. Uz to bolo predsalen par mesiacov od toho pamatneho tyzdna co sme spolu hyrili po celej Vaharine.
"Tentokrat budes mat ty moznost zaplatit chramove hurisky ci ako sa tie nenasytne bestie nechali volat tam kde sme ako mam dojem naposledy skoncili. Ja som skoro svorc, vsak vidis aku zbrndu musim pit." S chutou som dopil skvele gnomske pivo a zamietavo pokrutil hlavou smerom na gnoma na znak ze dalsie nebude.

Stisil som hlas a pozrel mu pevne do oci. Iskrilo mu v nich, tiez si zrejme spominal na veci co sme spolu povyvadzali. Ja som si ale z nich pravdupovediac vybavoval len zopar. "Ak sa aj v zlate nekupes" Pozrel som na jeho opravovane brnenie a sfuknuty mesec " onedlho sa budes. Viem o pracicke prave pre cloveka tvojich schopnosti." Pred ocami mi prebehla scena ako sa namol opity Mor stavil s nejakymi darmozracmi v pristavnej krcme ze prebehne z jednej strany pristavu na druhy a nedotkne sa pritom zeme. Dokazal to seriou kadejakych skokov, salt a balancovania po rimsach, lanach a inych nemoznych veciach ako stara horska koza.

Vstal som. "Pod, zozenieme ostatnych beztak sa tu cele dni valaju a dame rec o zaujimavej prilezitosti". Cestou okolo baru som gnomovi zaplatil za dva dzbany riedeneho vina, len tak od smadu a rozkazal si ho doniest do Ysoldinej izby. Bol cas vylozit im plan.
Uživatelský avatar
Ysolda
Příspěvky: 250
Registrován: 11. 8. 2013, 16:45

Re: [DW-IC] Vaharina

Příspěvek od Ysolda »

"Co chcete?" otevřu dveře polo-oblečná. "Chtěla jsem si číst knihu."

...

"... ale předtím řekl, že před Šavlí bouří nejde uniknout," opřu se na židli. "Nevím co tím myslel, ale mám podezření, že na tom Rudigerově klacku něco bude, a ti pánové ho nehledali ze sentimentálních důvodů. Ale to je asi všechno, ještě jsem Dirtovi vrátila zrak a tak, ale to už byla drobnost."
Zamčeno

Zpět na „Play-by-post Dungeon World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů