[DW-OOC] Pokec pro všechny

Dungeon World a jeho hranie cez fórum
Zamčeno
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: [DW-OOC] Pokec pro všechny

Příspěvek od Fingalen »

Ďakujem za hru aj za osvetlenie zápletiek, sú veľmi zaujímavé. Mrzí ma, že som ani ja nebol schopný aktívnejšej hry (celkový komunikačný rámec pri pbp je pre mňa zjavne príliš obmedzený) a k reaktívnemu hraniu sa tiež nedalo pristúpiť, lebo som mal väčšinou pocit, že buď nie je na čo reagovať, alebo nemám páru, ako by sa dalo zaujímavo reagovať. Navyše tá frekvencia príspevkov v mojich očiach celkovo zrkadlila klesajúce nadšenie i angažovanosť hráčov a tak som sa pozvoľna emočne odpájal aj ja, hoci som bol zo začiatku úplne namotaný.
Každopádne to bola príjemná skúsenosť a ďakujem všetkým, že ma pribrali medzi seba a pričinili sa o ňu.
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: [DW-OOC] Pokec pro všechny

Příspěvek od Faskal »

Je pravda, že tato kapitola měla několik extrémně dlouhých odmlk a mezi posledními ostrůvky aktivity pomalu umírala. Ale stejně je škoda, že je konec, protože byla zajímavě rozjetá.

Díky za hru, lidi.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: [DW-OOC] Pokec pro všechny

Příspěvek od Aljen »

Nuz skoda.
Sakra tak som sa tesil ako zaskrtim Pana Hladu jeho vlastnymi vnutornostami.
Bolo to miestami super a miestami zmatocne vdaka PbP formatu.
Bohuzial ma moja korporacia odrezala od fora ako prozapadne media od reality a skutocnej novinarciny takze ani moja aktivita nebola slavna.
Diky za hru.
Lets Fate Core on roll20 now!
(heh, viem ze FC tu nikoho nezaujima, ale kym sa toto nesplachne do archivu musel som to napisat :P)
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Zamčeno

Zpět na „Play-by-post Dungeon World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti