[Slezina] Bylo to fajn, ale fotky nejsou

Přijeďte na pravidelné setkání návštěvníků RPG Fóra a dalších fandů RPG her. Tentokrát o prodlouženém víkendu 1.11. - 4.11. 2012 nedaleko Brna.

Moderátor: Charles

Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

[Slezina] Bylo to fajn, ale fotky nejsou

Příspěvek od ilgir »

Na to, že slezinu zorganizoval Charlesův tým na poslední chvíli, se docela vydařila. Byla taková víc kecací a míň herní - letos se mi poprvé podařilo vyhnout se všem RPGčkům (zato deskovek jsem si užil přes míru).
Chata je oproti Strážné pohodlnější (jsou tam postele a nemusí se uklízet :D ). Poněkud déle trvalo vytopení na přijatelnou teplotu - holt listopad už není ideální.
Velké plus je výčep - točené pivo za 13,- je prostě pohodička. Sešli se tam samí slušní lidé, takže žádné alkoholem podnícené incidenty se nekonaly.

Díky všem, kteří se mnou pokecali či zahráli. Jsem rád, že se líbila námi přinesená desková novinka Wilderness.
Nezapomenutelný byl rovněž udatný princ, teď už král a vůdce banditů, teď už bez bandy.
Uživatelský avatar
johnjarik
Příspěvky: 534
Registrován: 4. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [Slezina] Bylo to fajn, ale fotky nejsou

Příspěvek od johnjarik »

Taky bych rad podekoval. Za sebe i za Marusku (Tripunc).

Nejel jsem na akci s zadnym predsevzetim (ani predsudky), a potesilo mne, na jake lidi jsem tam narazil.
Dala se probrat temata vazna (jako treba Muceni ve hre), nevazna (jako treba Muceni ve hre), tak i zabavna (jako treba Muceni ve hre).
Dalo se zahrat dost dobrych deskovych her - Divocina je divocina, Maly svet je maly jen v nazvu, a to nemluvim o tom, ze jsem konecne proletel vesmirem v Galaktickem nakladaku :D
Dalo se zahrat i zo par RPG (jen jsem neveril, ze sam budu vest :) ),... a byt namornikem na nemeckem podmorskem korabu melo vazne sve kouzlo (a tim nemyslim zastavene hodinky me manzelky druhy den rano) :D

Tak bych rad podekoval vsem, byt mi v pameti nezustalo skoro zadne vase jmeno, ale kdyz koukam na seznam, tak mam 50% trefu :D
Uz vim, ci nazory na RPGf mne opravdu zajimaji a ci si tento respekt musi jeste ziskat (protoze jsem treba nemel moznost s nimi mluvit).
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Re: [Slezina] Bylo to fajn, ale fotky nejsou

Příspěvek od Tyrael »

Děkuju všem za slezinu, po příjezdu jsem prospal 12 hodin, ale za sledování jedinečného trháku "Oheň v krbu" to stálo. Doufám že někdy natočí další díl s větším rozpočtem :D Moc jsem si to užil a to i přesto, že se letos urodilo míň RPGček a Slezina byla převážně kecací, asi stárnu. Dále chci poděkovat všem co se mnou hráli Lone Wolfa a Johnjarikovi za to, že nám ho zamasteroval. Bylo to skvělé být zas jednou bílý rytíř Kai v černobílém Magnamundu :D

Jinak já mám nějaké fotky chaty a okolí, některé i se Swenem který mi pózoval :D a až nebudu línej tak je nahraju na Rajče a hodím odkaz. Fotky samotné sleziny a lidí žel nejsou :)

Ještě jednou všem děkuju, bylo to supr a těším se na další.
TV Tropes ruined/enhanced my life.
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: [Slezina] Bylo to fajn, ale fotky nejsou

Příspěvek od Charles »

Velmi váhám, zda organizovat příští Slezinu, protože oba s morechem, kteří jsme se toho podujali, jsme se nakonec nemohli zúčastnit, což už zavání jakýmsi prokletím. Každopádně tady je pár info o příští Slezině (když už nemohu vzpomínat na tuto :P ):

Díky Bubákově chybě v počtech (všem vám započítal 2x dřevo) a vaší velkorysosti (většinou jste nechávali drobné, Bifi dokonce skoro stovku) nám přebylo neuvěřitelných 575,- Kč. Jsou uloženy u mně a použijí se na úhradu další Sleziny (což by účastníky této mělo motivovat, aby přijeli a vybrali si to :wink: ). Shodli jsme se cestou na bus, že pro jarní termín je lepší Strážná (hezčí exteriér, větší prostory, není potřeba tolik vytápět), takže si od Markuse vyžádáme kontakt a zkusíme to tam. Snad tentokrát přijedu na víc než jen na předávání chaty. $D
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: [Slezina] Bylo to fajn, ale fotky nejsou

Příspěvek od Alef0 »

Tiež ďakujem za Slezinu. Prišiel som sa vyspať a porozprávať s ľuďmi a tiež sa mi podarilo vyhnúť sa všetkým RPGčkam -- ale to hlavne kvôli tomu, že som z pracovných dôvodov nemohol prísť skôr. Napriek tomu bolo veľa podnetov (Jarik ani netušil, ako ma navnadil na miničlánok o attention spane hráčov.) a debát (pokecal som po rokoch s Almadom.)

A Strážcovia Hlbočiny (Lords of Waterdeep) sú pekná doskovka, asi si ju kúpim.

Inak mne osobne toto vyhovovalo viac než Strážna (civilizované spanie, lepšia kuchyňa, pípa a spol.)
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: [Slezina] Bylo to fajn, ale fotky nejsou

Příspěvek od Almad »

Díky za slezinu, na tohle se dá zvyknout jednoduše. Asi stárnu, takže už si vystačim jenom s kecánim, i když proti idylickému světu plnému goblinů lezoucích po trávě nic nemám.

I s princi, tedy králi, tedy vůdci band, již bez band.
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: [Slezina] Bylo to fajn, ale fotky nejsou

Příspěvek od Maugir »

Opožděně dodávám, že slezina byla fajn. Sice slabší než minulá, co se týče hraní, ale zase jsme si užili věcí jako
ilgir píše:udatný princ, teď už král a vůdce banditů, teď už bez bandy.
, což bylo taky fajn. Dík všem, kdo se účastnili, a největší dík Charlesovi, který to tak obětavě zorganizoval, a též Morechovi za rozhýbání událostí.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Aktuálně: podzimní slezina 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů