Obecná diskuze (kdyžtak zakládejte specializovaná témata)

O prodlouženém víkendu 17. 5. až 20. 5. se bude konat tradiční setkání návštěvníků RPG Fóra, tentokrát opět kousek u Brna. Přijeďte se setkat, zahrát si a pobavit se!
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od apophis »

PetrH píše:rekl bych, ze zensky element se vyskytuje :)
Co jsem tak slyšel, tak snad pojede Chiisai :clap: Sic umí odzbrojit člověka svým nožem, který tahá pořád u sebe, ovládá karate a jinak je ve všem "mírumilovná", hraje taky RPGčka a deskovkovy, ve větší míře pak RPGčka vyprávěcí. A i jiné hry. Co se týče mých srazových aktivit, nebráním se novým hrám, deskovým i jiným, naopak jsem za ně kolikrát i rád. Snad jen na poker mne neužije.

Slyšel jsem něco o grilování, výletě, "koupání v hasičské nádrži" a podobných zvěrstvech konaných na slezinách. Co je na tom pravdy, kdo by šel do podvečerní grilovačky? Že by např. bylo fajn přivézt větší množství naložených kotletek, steaků či něčeho takového předem? Nebo si každý raději vaří sám za sebe? Stařešinové, vyžvejkněte se. Zbývají vlastně už jen 2 měsíce, což?

Markusi, ó všemocný kruťasi, nahodíš ofiko-informační diskuzi pro nás plytké a mrzké poddané? :-)=
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Norseman
Příspěvky: 18
Registrován: 1. 3. 2012, 11:05

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Norseman »

Na prvotních sleziných to bylo tak napůl...nejdřív si každý žral co měl...ale pak se rozjelo i nějaké vaření velkých pochutin. Každý přivezl nějakou drobnost a něco se splácalo. Chudák Ebon a další skřítkové pomocníci trávili v kuchyni dost času. Ale stálo to za to.

Pokud pojedu, tak si rád zahraju, rád se zajdu vykoupat...na počasí mi nezáleží...do vody umím padnout i v dešti. A rád si ugriluji nějakou tu kotletku nebo jiné masíčko :) Grilování mám rád :)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od ilgir »

Na grilování je potřeba hlavně gril. Za časů Ebona se grilovalo na elektrickém, který přivezl. Takže, je-li někdo podobně vybaven a ochoten to přivézt, ať se ozve, jinak to moc nevidím.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od PetrH »

Elektrickej mám, nad masem jsem uz uvazoval. Domluvim to s manzelkou a dam vedet:)
Norseman
Příspěvky: 18
Registrován: 1. 3. 2012, 11:05

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Norseman »

Pokud bude gril, nějaké maso bez problému také vezmu :) A když gril nebude, vezmu ho stejně...zblajznout se dá grilovaný i negrilovaný :)
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od apophis »

ilgir píše:Na grilování je potřeba hlavně gril. ... jinak to moc nevidím.
Co jsem koukal na web Strážné, tak ve fotkách (Jak to u nás vypadá) mají i venkovní "jídelnu" s kamny = ideální na grilování, přinejhorším aspoň na pánvi? Případně klasické ohniště s ohněm = napíchnout na kus klacku a opéct nad ohněm, nebo do hliníku a do popela!

http://www.strazna.trinactka.com/?page_id=7

Obrázek
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
Chiisai
Příspěvky: 63
Registrován: 7. 2. 2010, 15:01

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Chiisai »

Na slezinu se tady bude přijíždět už od čtvrtka... A tak se ptám - kolik lidí by jelo z Prahy ve čtvrtek odpoledne/večer? Nebo spíš kdy že vůbec plánujete jet... (čtvrtek večer/ pátek ráno/ večer)?
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Aljen »

Stvrtok vecer z BA
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od PetrH »

ctvrtek vecer praha vlak, nejhure patek rano vlak, kdzy by nebyl nekdo ochotny jen ve ctvrtek...
Norseman
Příspěvky: 18
Registrován: 1. 3. 2012, 11:05

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Norseman »

Ja uvidim jak mi to vynde s praci...Protoze dovolenou jen tak nedostanu :/
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Nekra »

boubaque píše: většinou už lidi nebývají tolik natěšení, co všechno si zahrají.
Co, že lidi nebývají natěšení na hraní?! Já se vždycky těším, že si zahraju nějakou neznámou deskovku ;-). Co se týče té diskuze o dámách-on tam někdo vezl šachy?

Sice ještě nevím, jestli přijedu, ale pokud ano, tak vyrazím z města z kraje ČR s nejmenším počtem měst nejdříve (a patrně) v pátek odpoledne.

A pokud přijedu, tak budu mít bohatý seznam toho, co si chci zahrát, ale ještě nevím, do kterého tématu to sepsat, aby to nebylo OT. Do GM se to nehodí, protože masterovat nehodlám.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Obecná diskuze (kdyžtak zakládejte specializovaná témata

Příspěvek od morech11 »

Datum sleziny sa nam blizi a cas sa neuprosne skracuje. Ako to bude s organizacnymi detailami?
Rozne veci typu doprava, strava, financie a tak, aby sme vedeli ako sa zariadit? Aspon orientacne :)
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4137
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Obecná diskuze (kdyžtak zakládejte specializovaná témata

Příspěvek od Sparkle »

Chtěla bych jet ve čtvrtek odpoledne, budu moct být na nádraží nejdřív v 17:00, jel by někdo se mnou?
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Obecná diskuze (kdyžtak zakládejte specializovaná témata

Příspěvek od ilgir »

Sparkle: Já zatím ještě nevím, jestli pojedu ve čtvrtek nebo v pátek, ale včas dám vědět. Kdyžtak bych se přidal.

Morech: Doprava záleží na tom, jak se s kým domluvíš. Ze Slovenska nejspíš pojedou Antharon a Aljen, zkus je oslovit.
Strava většinou individuální. Pokud umíš něco zajímavého, co bys mohl uvařit pro všechny, zkus to zde nabídnout. V případě více kladných ohlasů je možné, že se ti to i zaplatí. Minule jsme takhle dělali masalu (čaj).
Ubytování stojí kolem 150,-, jak píše Markus.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Obecná diskuze (kdyžtak zakládejte specializovaná témata

Příspěvek od morech11 »

to som videl, myslel som skor veci typu, ako sa to plati (niekam prevod? za hotove? mam zhanat czk? atd atd :)) a ci si mam trepat v batohu vlakom vsetko az po jogurt na ranajky, alebo by sa mi trebars podarilo niekoho ukecat a potom sa s nim len vyrovnam :)
(inak keby bolo velmi zle, nemam problem zbastlit nejake "co chladnicka dala", ale do varenia sa hrnut dobrovolne nebudem :P)
Zamčeno

Zpět na „Aktuálně: Jarní Slezina 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti