Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

24. až 27. listopadu se na chatě u Brna koná tradiční setkání návštěvníků RPG Fóra. Jde o prodloužený víkend plný her a příjemné společnosti, tak určitě přijeďte!
Zamčeno

Kam? Domašov, obrovský a nový. Strážná, malinká a jezdíme tam furt.

Strážná - 24. až 27. listopad - cca 110 na noc
18
75%
Domašov - 17. až 20. listopad - cca 190 na noc
6
25%
 
Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20871
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Podzimní Slezina 2011 - máme kam jet

Příspěvek od Markus »

Zdravím,

je na čase přemýšlet, kam na Slezinu. Respektive na čase bylo už před několika měsíci, protože teď už je dost pozdě. Budeme mít problém sehnat místo.

Na strážné je jediný volný termín o víkendu 25. až 27. listopadu a to už bude dost hnusně, akorát tak na to, abychom se zavřeli do chaty. O žádném jiném místě nevím.

Nějaké řešení?
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od Jarilo »

Já jsem rozhodně pro Strážnou a pozdní termín mi nevadí. Venku za okny podzimní plískanice, kdo ví, třebas i první sníh, sedíme kolem stolu, z hrnků se line vůně čajů, grogu atp a hrajeme nějakou atmosférickou hru....balada =).

Být tři dny zavřen s partou podobných lidí a trávit veškerý čas jen hraním RPG, případně stolovek, prokládané plodnými diskuzemi a jídlem, je lákavá představa i při faktu, že nebudeme moc vystrčit čumáky ven, navíc mi poslední dvě sleziny utekly, takže abstinenční příznaky jsou dostatečně velké =).
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
engi
Příspěvky: 32
Registrován: 13. 6. 2011, 22:48
Bydliště: Praha

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od engi »

Jen takovej hloupej dotaz. Kolik (zhruba) lidí bejvá na slezině?
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od Alef0 »

Myslím, že okolo 30. Koncom listopadu/novembra sa konávala aj herná chata Albi na Slovensku, to bol celkom prijateľný termín. Samozrejme, že už sa nedá von hrať airsoft, ale v chate je stále čo robiť.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
engi
Příspěvky: 32
Registrován: 13. 6. 2011, 22:48
Bydliště: Praha

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od engi »

Můžu zajistit chatu v Jizerkách - Josefův důl, kapacita kolem 24 lůžek, plus matrace. Ale nevim, zda to není z ruky. Předpokládám, že dost lidí je z Moravy, nebo ze Slovenska.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od Alef0 »

OMG Josefův důl! Tam bol tradičný zimný seminár MIS, kde sa spalo kade-tade, však?
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
engi
Příspěvky: 32
Registrován: 13. 6. 2011, 22:48
Bydliště: Praha

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od engi »

Zdravim, Alefe :) Vzhledem k tomu, že jsem na RPG fóru, jak jsem ti v sobotu po DrD2 říkal, zhruba měsíc, tak netušim, co je seminář MIS.
Ale mám to brát jako signál, že to zas tak daleko pro tebe není? :)
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od Alef0 »

Neboj sa, ja si ťa pamätám :-)

Matfyz tam mal stále v januári rezervovanú chatu Bukanýři, ale ono tam bol obvykle dosť problém s dopravou. Z Prahy tam chodil jediný priamy autobus a inak to bolo dosť divoké kombo Praha-Liberec-Josefáč... a dokonca my z Košíc sme tam stále chodili tak, že to bola sága na deň a pol. (Mne by to osobne nevadilo, ale mám pocit, že pre mnoho ľudí to bude extrémne ďaleko = 5/6 hodín cesty).
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
engi
Příspěvky: 32
Registrován: 13. 6. 2011, 22:48
Bydliště: Praha

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od engi »

Mně to bylo jasný :)
Momentální stav - z Prahy se Student Agency nebo ČSAD Jablonec nad Nisou hoďku do Jablonce po dálnici, tam přestoupíš na vlak a pak 35 - 45 min do Josefáče. Ale je to fakt z Prahy. Takže chápu, že je to pasé. No každopádně to nabízím jako záložní plán, kdyby nic jinýho nevyšlo.
Jinak, je to tam super na kola a nebo na běžky. Navíc jsou tam krbový kamna, u kterých se suprově usíná nebo popíjí :)

Recht, teď jsem na to koukal na idosu - nejkratší čas 5h 20min z Brna, jinak běžně za 7 a půl hoďky a bonus 5x přestup vlakem.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6892
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od Antharon »

inu 7 hodín z brna a 5 prestupov to je asi kapánek moc. Čo sa týka strážnej v takto neskorom termíne, ja osobne by som určite išiel aj tak, aj keď je pravda, že asi by sa muselo počítať s komornejšou atmosférou než posledných pár slezín.
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od sirien »

No, pokud byste skutečně nic nenašli, tak nepanikařte, rozhodně se nehodláme tvářit, že se neznáme, že jo. V případě nouze můžete klidně přijet na Dálavu, místa tam bývá dost pro vás bychom ho určitě našli dostatek, stačí se ozvat :wink:
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Arya
Příspěvky: 57
Registrován: 8. 8. 2010, 20:15
Bydliště: Praha, částečně Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od Arya »

Hej! Siriene, to je docela dobrej nápad, to se mi zamlouvá... :)
Všechno na světě má svůj čas. Proto nemá cenu nesmyslně spěchat.

"This conversation is over. I have a shotgun." Tali’Zorah nar Rayya vas Normandy
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od Peekay »

Dalava je dost na figu, to uz sme si tu myslim vydiskutovali tak 3 roky dozadu :P
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od sirien »

Já Tě na Dálavu jezdit rozhodně nenutim, na druhou stranu, já nejsem ten, kdo nemá na podzim kam jet... pokud si nic nenajdete a pokud Tě moje malá vstřícnost uráží, tak za Tebou své ninji aby Tě přivedli násilím posílat nebudu, i když bych v podstatě čistě demonstrativně mohl...

EDIT: kromě toho, před 3mi roky jsme si vyjasnili, že Dálava je "na figu" pro Tebe, pro dost dalších tady to neplatilo, jak se ostatně hned poté ukázalo, že jo...

EDIT2: Nicméně to bych nechal, rozhodně jsem sem nepsal abych vytahoval nějaké 3 roky staré spory
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Podzimní Slezina 2011 - nemáme kam jet

Příspěvek od Alef0 »

Tá prastará debata je vrátane hlasovania v separátnej téme, lenže odvtedy sa dramaticky zmenili pomery aj osadenstvo fóra, takže možno by to stálo za predebatovanie. Ako nápad do diskusie je to skvelé, len ako pozerám na cestovné poriadky, pre mňa z Košíc je to 17 hodín cesty a pre Brňákov 7 vlakom.

Inštruktáž pre dopravu je tu.

Inak dávno-pradávno jonka hovoril o viewtopic.php?p=240656#p240656
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti